▷ Kaip rasti „LinkedIn“ ID su vardu, pavarde ir įmone

Perspektyvų tyrimas yra neišvengiamas, jei norite sėkmingai vykdyti savo el. Pašto rinkodaros kampanijas. Nėra geresnės vietos nei „LinkedIn“ jūsų perspektyvų tyrimams. Norėdami tai padaryti, turite rasti savo potencialių klientų „LinkedIn“ ID. Šis tinklaraščio įrašas padės jums sužinoti, kodėl reikia rasti „LinkedIn“ ID ir kaip greitai rasti „LinkedIn“ ID savo klientams.

Kodėl turėtumėte rasti savo perspektyvų „LinkedIn“ ID

Tarkime, jūs turite potencialių klientų sąrašą, kurie, jūsų manymu, gali būti jūsų idealūs klientai. Siųsdami el. Laišką ar paskambinę perspektyvoms neturėdami jokio supratimo apie savo perspektyvas ar jų verslą, neduosite geriausių rezultatų.

Kita vertus, jei turite jų „LinkedIn“ ID, galite peržiūrėti jų profilį, daugiau sužinoti apie jų interesus, už ką jie yra atsakingi, suprasti savo verslą, ieškoti kažko bendro ir pan. Ši informacija ne tik padės jums pritaikyti savo pranešimą ar pardavimo temą pagal jūsų perspektyvas, bet ir padės jums nedelsiant susisiekti su savo klientais ir palengvinti pokalbį. Tai taip pat padės jūsų perspektyvoms matyti jus kaip gerai informuotą pardavėją, kuris gali pasiūlyti geriausius įmanomus sprendimus savo verslui plėtoti. Todėl gyvybiškai svarbu, kad jūs rasti „LinkedIn“ ID savo perspektyvų.

Išbandykite „LeadGrabber Pro“: kaip spustelėjus rasti savo perspektyvų „LinkedIn“ ID! [Try for FREE]

Kaip rasti „LinkedIn“ ID (rankiniu būdu)

Kaip rasti „LinkedIn“ ID savo klientams, ypač kai sąraše turite šimtus perspektyvų? Vienas iš būdų yra rasti „LinkedIn“ ID, rankiniu būdu ieškant jų pagal pavadinimą ir įmonę „LinkedIn“. Tačiau tai užima daug laiko ir pastangų, kuriuos kitu atveju galite panaudoti užduotims, kurioms reikia skirti didžiausią dėmesį. Čia praverčia „LinkedIn“ profilio URL ieškiklis, pvz., „LeadGrabber Pro“. „LeadGrabber Pro“ padeda jums rasti „LinkedIn“ ID, kuriame yra jūsų tikslinės įmonės, nurodant pavadinimą ir įmonę.

Kaip rasti „LinkedIn“ ID spustelėjus!

„LeadGrabber Pro“ leidžia vienu paspaudimu rasti savo potencialių klientų „LinkedIn“ URL. „LinkedIn“ profilio URL ieškiklis padeda greitai rasti šimtų potencialių klientų „LinkedIn“ ID. Turite tiesiog nurodyti pavadinimą ir įmonę.

Štai kaip galite rasti „LinkedIn“ ID atlikdami 3 veiksmus:

  1. Importuokite perspektyvų sąrašą su pavadinimu ir įmone į „LeadGrabber Pro“.
  2. Pasirinkite įrašus ir spustelėkite Pridėti „LinkedIn“ ID mygtuką.
  3. Pridėję „LinkedIn“ ID, spustelėdami eksportuokite sąrašą į CSV / „Excel“.

Jei savo CRM turite potencialių klientų sąrašą be „LinkedIn“ URL, galite juos nedelsdami importuoti į „LeadGrabber Pro“, rasti „LinkedIn“ URL ir eksportuoti sąrašą į savo CRM. Galite sklandžiai perkelti savo potencialių klientų sąrašus į „Salesforce“, „Act!“, „Excel“, „Outlook“ ir kt.

Kaip rasti „LinkedIn ID“: kaip veikia „LeadGrabber Pro“?

„LeadGrabber Pro“ yra automatizuotas, ekspertų lygio interneto tyrimų įrankis, kuris ieško viešuose dokumentuose ir paieškos sistemose, kad rastų „LinkedIn ID“. „LinkedIn“ profilio URL ieškiklis akimirksniu atlieka realaus laiko tiesioginius tyrimus, kad visi duomenys būtų teisingi ir atnaujinti. Programinė įranga nenurodo jokios iš anksto sukurtos duomenų bazės, nes šios duomenų bazės sugenda ~ 2% per mėnesį.

Kaip rasti „LinkedIn ID“, jei asmuo nebedirba toje pačioje įmonėje?

„LeadGrabber“ sugeba rasti „LinkedIn“ ID, net jei asmuo persikėlė į kitą įmonę. Programinė įranga paryškina įrašą kita spalva, nurodydama, kad asmuo persikėlė į kitas įmones.

Ar galiu gauti atnaujintą įmonės el. Pašto adresą ir telefono numerį?

Taip, „LeadGrabber Pro“ suteikia jums atnaujintą įmonių el. Pašto adresą ir telefono numerį. Turite pasirinkti tuos įrašus ir spustelėti Pridėti el. Paštą ir telefoną mygtuką. Vienu mygtuko paspaudimu „LeadGrabber Pro“ prideda patvirtintus verslo kliento el. Pašto adresus ir telefono numerius.

Ar galiu išbandyti keletą pavyzdžių, norėdamas sužinoti, ar „Find LinkedIn ID“ tinka man?

Taip tu gali. Užpildykite šią formą ir mes susisieksime su jumis išbandydami. Tiesiog būtinai pasakykite mums, kad ieškote „Append LinkedIn“ ID, kai jums paskambinsime.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Šviečiantys batai vaikams

Kas yra šviečiantys batai vaikams? Šviečiantys batai yra populiarus mados reiškinys tarp vaikų. Šie batai yra sukurti su specialiomis šviesos diodais, kurie šviečia tamsioje aplinkoje. Šie batai yra ne tik stilingi, bet ir padeda padidinti vaikų matomumą tamsiu paros metu, kuris yra ypač svarbus saugumui. Ar šie batai yra saugūs? Šviečiantys batai yra sukurti taip, […]

Read More
Patarimai

Anglų kalbos pamokos vaikams online: efektyvumas ir patogumas

Dauguma tėvų supranta svarbą mokytis anglų kalbos nuo pat vaikystės. Tačiau ne visi turi galimybę ar norą siųsti savo vaikus į tradicines kalbų mokyklas ar privačius mokytojus. Todėl vis daugiau tėvų renkasi anglų kalbos pamokas vaikams online. Šių pamokų efektyvumas ir patogumas yra akivaizdus. (https://www.helendoron.lt ) Vienas iš pagrindinių privalumų yra patogumas. Tėvams nereikia leisti […]

Read More
Patarimai

Kas yra profesionalios racijos?

Profesionalios racijos kas tai? Profesionalios racijos yra specializuoti radijo imtuvai, kurie naudojami tam, kad suteiktų greitą ir patikimą ryšį tarp skirtingų asmenų ar grupių. Šios priemonės dažniausiai naudojamos kariuomenėje, policijoje, gaisrinėse bei kitose panašiose organizacijose. Tačiau pastaruoju metu jų populiarumas didėja ir tarp įmonių bei privačių asmenų, kurie ieško greito ir saugaus ryšio su savo […]

Read More