▷ Kaip rasti „LinkedIn“ ID su vardu, pavarde ir įmone

Perspektyvų tyrimas yra neišvengiamas, jei norite sėkmingai vykdyti savo el. Pašto rinkodaros kampanijas. Nėra geresnės vietos nei „LinkedIn“ jūsų perspektyvų tyrimams. Norėdami tai padaryti, turite rasti savo potencialių klientų „LinkedIn“ ID. Šis tinklaraščio įrašas padės jums sužinoti, kodėl reikia rasti „LinkedIn“ ID ir kaip greitai rasti „LinkedIn“ ID savo klientams.

Kodėl turėtumėte rasti savo perspektyvų „LinkedIn“ ID

Tarkime, jūs turite potencialių klientų sąrašą, kurie, jūsų manymu, gali būti jūsų idealūs klientai. Siųsdami el. Laišką ar paskambinę perspektyvoms neturėdami jokio supratimo apie savo perspektyvas ar jų verslą, neduosite geriausių rezultatų.

Kita vertus, jei turite jų „LinkedIn“ ID, galite peržiūrėti jų profilį, daugiau sužinoti apie jų interesus, už ką jie yra atsakingi, suprasti savo verslą, ieškoti kažko bendro ir pan. Ši informacija ne tik padės jums pritaikyti savo pranešimą ar pardavimo temą pagal jūsų perspektyvas, bet ir padės jums nedelsiant susisiekti su savo klientais ir palengvinti pokalbį. Tai taip pat padės jūsų perspektyvoms matyti jus kaip gerai informuotą pardavėją, kuris gali pasiūlyti geriausius įmanomus sprendimus savo verslui plėtoti. Todėl gyvybiškai svarbu, kad jūs rasti „LinkedIn“ ID savo perspektyvų.

Išbandykite „LeadGrabber Pro“: kaip spustelėjus rasti savo perspektyvų „LinkedIn“ ID! [Try for FREE]

Kaip rasti „LinkedIn“ ID (rankiniu būdu)

Kaip rasti „LinkedIn“ ID savo klientams, ypač kai sąraše turite šimtus perspektyvų? Vienas iš būdų yra rasti „LinkedIn“ ID, rankiniu būdu ieškant jų pagal pavadinimą ir įmonę „LinkedIn“. Tačiau tai užima daug laiko ir pastangų, kuriuos kitu atveju galite panaudoti užduotims, kurioms reikia skirti didžiausią dėmesį. Čia praverčia „LinkedIn“ profilio URL ieškiklis, pvz., „LeadGrabber Pro“. „LeadGrabber Pro“ padeda jums rasti „LinkedIn“ ID, kuriame yra jūsų tikslinės įmonės, nurodant pavadinimą ir įmonę.

Kaip rasti „LinkedIn“ ID spustelėjus!

„LeadGrabber Pro“ leidžia vienu paspaudimu rasti savo potencialių klientų „LinkedIn“ URL. „LinkedIn“ profilio URL ieškiklis padeda greitai rasti šimtų potencialių klientų „LinkedIn“ ID. Turite tiesiog nurodyti pavadinimą ir įmonę.

Štai kaip galite rasti „LinkedIn“ ID atlikdami 3 veiksmus:

  1. Importuokite perspektyvų sąrašą su pavadinimu ir įmone į „LeadGrabber Pro“.
  2. Pasirinkite įrašus ir spustelėkite Pridėti „LinkedIn“ ID mygtuką.
  3. Pridėję „LinkedIn“ ID, spustelėdami eksportuokite sąrašą į CSV / „Excel“.

Jei savo CRM turite potencialių klientų sąrašą be „LinkedIn“ URL, galite juos nedelsdami importuoti į „LeadGrabber Pro“, rasti „LinkedIn“ URL ir eksportuoti sąrašą į savo CRM. Galite sklandžiai perkelti savo potencialių klientų sąrašus į „Salesforce“, „Act!“, „Excel“, „Outlook“ ir kt.

Kaip rasti „LinkedIn ID“: kaip veikia „LeadGrabber Pro“?

„LeadGrabber Pro“ yra automatizuotas, ekspertų lygio interneto tyrimų įrankis, kuris ieško viešuose dokumentuose ir paieškos sistemose, kad rastų „LinkedIn ID“. „LinkedIn“ profilio URL ieškiklis akimirksniu atlieka realaus laiko tiesioginius tyrimus, kad visi duomenys būtų teisingi ir atnaujinti. Programinė įranga nenurodo jokios iš anksto sukurtos duomenų bazės, nes šios duomenų bazės sugenda ~ 2% per mėnesį.

Kaip rasti „LinkedIn ID“, jei asmuo nebedirba toje pačioje įmonėje?

„LeadGrabber“ sugeba rasti „LinkedIn“ ID, net jei asmuo persikėlė į kitą įmonę. Programinė įranga paryškina įrašą kita spalva, nurodydama, kad asmuo persikėlė į kitas įmones.

Ar galiu gauti atnaujintą įmonės el. Pašto adresą ir telefono numerį?

Taip, „LeadGrabber Pro“ suteikia jums atnaujintą įmonių el. Pašto adresą ir telefono numerį. Turite pasirinkti tuos įrašus ir spustelėti Pridėti el. Paštą ir telefoną mygtuką. Vienu mygtuko paspaudimu „LeadGrabber Pro“ prideda patvirtintus verslo kliento el. Pašto adresus ir telefono numerius.

Ar galiu išbandyti keletą pavyzdžių, norėdamas sužinoti, ar „Find LinkedIn ID“ tinka man?

Taip tu gali. Užpildykite šią formą ir mes susisieksime su jumis išbandydami. Tiesiog būtinai pasakykite mums, kad ieškote „Append LinkedIn“ ID, kai jums paskambinsime.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Žibintų apiplovimo purkštukai: Kodėl jie yra svarbus saugumo elementas ir kaip juos pakeisti

Automobilių saugumas yra vienas iš svarbiausių dalykų kiekvieno vairuotojo gyvenime. Viena iš mažiau pastebimų, bet labai svarbių dalių, yra žibintų apiplovimo purkštukai. Šie nedideli detalių elementai gali turėti didelę įtaką vairuotojų ir keleivių saugumui. Šiame straipsnyje aptarsime, kodėl žibintų apiplovimo purkštukai yra tokie svarbūs, ir kaip juos pakeisti tinkamai. Kodėl žibintų apiplovimo purkštukai yra svarbus […]

Read More
Patarimai

WiFi kameros: Moderni stebėjimo technologija ir jos naudojimo galimybės

WiFi kameros arba belaidės stebėjimo kameros yra technologinis stebuklas, kuris suteikia galimybę stebėti ir saugoti vaizdo medžiagą be jokių laidų ir kabelių jungčių. Šios kameros ne tik atneša patogumą, bet ir įgalina plačią naudojimo sritį, pradedant nuo namų apsaugos iki verslo stebėjimo. Šiame straipsnyje išnagrinėsime šios technologijos privalumus, veikimo principus bei įvairias jos taikymo galimybes. […]

Read More
Patarimai

Stiliaus Išraiška: Įspūdingi Ir Unikalūs Auskarai

Auskarai yra daugiau nei tik aksesuarai. Jie yra asmeninės stiliaus išraiškos priemonė, galinti atskleisti ne tik individualų skonį, bet ir asmenybę. Nuo subtilių ir elegantiškų iki didingų ir išskirtinių, auskarai gali sukurti unikalų įvaizdį ir pabrėžti mūsų unikalumą. Šiame straipsnyje aptarsime įvairius auskarų stilius, jų simboliką ir kaip juos derinti su kasdiene ir šventine apranga. […]

Read More