▷ Kaip rasti „LinkedIn“ ID su vardu, pavarde ir įmone

Perspektyvų tyrimas yra neišvengiamas, jei norite sėkmingai vykdyti savo el. Pašto rinkodaros kampanijas. Nėra geresnės vietos nei „LinkedIn“ jūsų perspektyvų tyrimams. Norėdami tai padaryti, turite rasti savo potencialių klientų „LinkedIn“ ID. Šis tinklaraščio įrašas padės jums sužinoti, kodėl reikia rasti „LinkedIn“ ID ir kaip greitai rasti „LinkedIn“ ID savo klientams.

Kodėl turėtumėte rasti savo perspektyvų „LinkedIn“ ID

Tarkime, jūs turite potencialių klientų sąrašą, kurie, jūsų manymu, gali būti jūsų idealūs klientai. Siųsdami el. Laišką ar paskambinę perspektyvoms neturėdami jokio supratimo apie savo perspektyvas ar jų verslą, neduosite geriausių rezultatų.

Kita vertus, jei turite jų „LinkedIn“ ID, galite peržiūrėti jų profilį, daugiau sužinoti apie jų interesus, už ką jie yra atsakingi, suprasti savo verslą, ieškoti kažko bendro ir pan. Ši informacija ne tik padės jums pritaikyti savo pranešimą ar pardavimo temą pagal jūsų perspektyvas, bet ir padės jums nedelsiant susisiekti su savo klientais ir palengvinti pokalbį. Tai taip pat padės jūsų perspektyvoms matyti jus kaip gerai informuotą pardavėją, kuris gali pasiūlyti geriausius įmanomus sprendimus savo verslui plėtoti. Todėl gyvybiškai svarbu, kad jūs rasti „LinkedIn“ ID savo perspektyvų.

Išbandykite „LeadGrabber Pro“: kaip spustelėjus rasti savo perspektyvų „LinkedIn“ ID! [Try for FREE]

Kaip rasti „LinkedIn“ ID (rankiniu būdu)

Kaip rasti „LinkedIn“ ID savo klientams, ypač kai sąraše turite šimtus perspektyvų? Vienas iš būdų yra rasti „LinkedIn“ ID, rankiniu būdu ieškant jų pagal pavadinimą ir įmonę „LinkedIn“. Tačiau tai užima daug laiko ir pastangų, kuriuos kitu atveju galite panaudoti užduotims, kurioms reikia skirti didžiausią dėmesį. Čia praverčia „LinkedIn“ profilio URL ieškiklis, pvz., „LeadGrabber Pro“. „LeadGrabber Pro“ padeda jums rasti „LinkedIn“ ID, kuriame yra jūsų tikslinės įmonės, nurodant pavadinimą ir įmonę.

Kaip rasti „LinkedIn“ ID spustelėjus!

„LeadGrabber Pro“ leidžia vienu paspaudimu rasti savo potencialių klientų „LinkedIn“ URL. „LinkedIn“ profilio URL ieškiklis padeda greitai rasti šimtų potencialių klientų „LinkedIn“ ID. Turite tiesiog nurodyti pavadinimą ir įmonę.

Štai kaip galite rasti „LinkedIn“ ID atlikdami 3 veiksmus:

  1. Importuokite perspektyvų sąrašą su pavadinimu ir įmone į „LeadGrabber Pro“.
  2. Pasirinkite įrašus ir spustelėkite Pridėti „LinkedIn“ ID mygtuką.
  3. Pridėję „LinkedIn“ ID, spustelėdami eksportuokite sąrašą į CSV / „Excel“.

Jei savo CRM turite potencialių klientų sąrašą be „LinkedIn“ URL, galite juos nedelsdami importuoti į „LeadGrabber Pro“, rasti „LinkedIn“ URL ir eksportuoti sąrašą į savo CRM. Galite sklandžiai perkelti savo potencialių klientų sąrašus į „Salesforce“, „Act!“, „Excel“, „Outlook“ ir kt.

Kaip rasti „LinkedIn ID“: kaip veikia „LeadGrabber Pro“?

„LeadGrabber Pro“ yra automatizuotas, ekspertų lygio interneto tyrimų įrankis, kuris ieško viešuose dokumentuose ir paieškos sistemose, kad rastų „LinkedIn ID“. „LinkedIn“ profilio URL ieškiklis akimirksniu atlieka realaus laiko tiesioginius tyrimus, kad visi duomenys būtų teisingi ir atnaujinti. Programinė įranga nenurodo jokios iš anksto sukurtos duomenų bazės, nes šios duomenų bazės sugenda ~ 2% per mėnesį.

Kaip rasti „LinkedIn ID“, jei asmuo nebedirba toje pačioje įmonėje?

„LeadGrabber“ sugeba rasti „LinkedIn“ ID, net jei asmuo persikėlė į kitą įmonę. Programinė įranga paryškina įrašą kita spalva, nurodydama, kad asmuo persikėlė į kitas įmones.

Ar galiu gauti atnaujintą įmonės el. Pašto adresą ir telefono numerį?

Taip, „LeadGrabber Pro“ suteikia jums atnaujintą įmonių el. Pašto adresą ir telefono numerį. Turite pasirinkti tuos įrašus ir spustelėti Pridėti el. Paštą ir telefoną mygtuką. Vienu mygtuko paspaudimu „LeadGrabber Pro“ prideda patvirtintus verslo kliento el. Pašto adresus ir telefono numerius.

Ar galiu išbandyti keletą pavyzdžių, norėdamas sužinoti, ar „Find LinkedIn ID“ tinka man?

Taip tu gali. Užpildykite šią formą ir mes susisieksime su jumis išbandydami. Tiesiog būtinai pasakykite mums, kad ieškote „Append LinkedIn“ ID, kai jums paskambinsime.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Kaip žaisti „Counter-Strike 1.6

Counter-Strike 1.6“ (toliau – „CS 1.6“) yra legendinis kompiuterinis šaudyklės žaidimas, kuris išlieka vienas iš populiariausių pasirinkimų tarp žaidėjų visame pasaulyje. Šis straipsnis bus skirtas pradedantiesiems, norintiems sužinoti, kaip žaisti „CS 1.6“, ir paaiškinti, kodėl Cybersports.lt yra puiki vieta atsisiųsti šį žaidimą. Kaip žaisti „CS 1.6“ 1. Žaidimo įdiegimas Pirmiausia turite įsidiegti žaidimą. Tai galite […]

Read More
Patarimai

Aplinkos Įrengimas: Kaip Sukurti Funkcionalią ir Estetiškai Patrauklią Aplinką

Aplinkos irengimas, kurioje gyvename ir dirbame, turi didelę įtaką mūsų nuotaikai, darbingumui ir bendram gyvenimo komfortui. Kaip galime sukurti aplinką, kuri būtų ne tik funkcionali, bet ir estetiškai patraukli? Šiame straipsnyje išnagrinėsime svarbiausius elementus, kurie leis jums sukurti harmoningą ir malonią aplinką, tinkančią jūsų poreikiams. 1. Planavimas ir Dizainas Siekiant sukurti funkcionalią ir estetiškai patrauklią […]

Read More
Patarimai

Gedulingių Pietų Kaina: Vertinimo ir Kokybės Santykis

Šiandien vis daugiau žmonių ieško ne tik skania, bet ir sveiką bei aukštos kokybės maistą, ypač pietums. Gedulingi pietūs tampa ne tik kasdienybe, bet ir tam tikra gyvenimo kokybės dalimi. Tačiau, su didėjančiomis gyvenimo išlaidomis, kyla svarbus klausimas: kiek verta mokėti už gedulingus pietus ir kokį vaidmenį vaidina maisto vertinimas bei kokybė? Gedulingų Pietų Kaina: […]

Read More