Kaip rasti antklodės bloką naudojant naują enciklopediją

The Skiautinių antklodžių raštų enciklopedija yra 522 puslapiai skiautinio gerumo su daugiau nei 4 000 blokų, kad įkvėptų jūsų kitą skiautinių projektą! Knyga pirmiausia yra nuoroda, kaip atpažinti antklodžių blokus. Įdomu, kaip naudoti knygą, norint nustatyti antklodės raštą? Panagrinėkime pavyzdį naudodamiesi senoviniu bloku, rastu turto pardavimo metu.

Čia yra bloko, kurį bandau atpažinti, nuotrauka:

Rakto nustatymo raktas

The Rakto nustatymo raktas prasideda Enciklopedijos 7 puslapyje. 1 žingsnis klausia, ar kūriniai nėra išdėstyti kvadratiniais blokais. Šis blokas yra kvadratinis, todėl galime pereiti prie kito žingsnio.

2 žingsnis klausia, ar blokas yra medalionas, du ar trys blokai, ar blokas su rinkiniu „Sashing“. Nė vienas iš jų netaikomas šiam blokui. Toliau!

Kai pateksiu 3 žingsnis, Aš galiu pradėti dirbti pagal išvardytas charakteristikas, kol rasiu konstrukciją, panašią į mano bloką.

9 puslapyje radau gerą šio bloko atitiktį.

Dabar, kai radau savo rungtynes, man liepiama eiti į Devyni X skyrių 308 puslapyje. Ten randu naują žingsnių rinkinį Rašto kategorijos raktas siekiant susiaurinti paiešką.

Rašto kategorijos raktas

1 žingsnis 308 puslapyje man sakoma, kad jei bloką nuo kampo į kampą kerta keturios įstrižinės siūlės, sudarančios X, turėčiau pereiti prie 2 žingsnis. Padarysiu!

2 žingsnis klausia daugiau informacijos apie X bloke. Manau, kad šis blokas geriausiai tinka paskutiniam variantui. Man liepiama pereiti į 319 puslapį. Tai mane veda į Kaip X skyrių ir aš galiu pradėti ieškoti bloko, kuris geriausiai atitiktų antikvarinius daiktus!

Pastaba: Paskutinės dvi 2 veiksmo iliustracijos yra gana panašios ir gali būti sunku nustatyti, kuri geriausiai tinka jūsų blokui. Gali tekti patikrinti abu skyrius. Bet kokia žala žiūrint į daugiau antklodžių kaladėlių ?! ;-)

Šiek tiek pasidairęs randu bloką 2902 ir manau, kad mes laimėjome laimėjimą!

Pažvelgęs į bloko numerį dešinėje esančiame stulpelyje, galiu rasti pavadinimus, kuriuos Barbara rado šiam blokui, ir leidinius, kuriuose pasirodė blokas. Spalvotos kaladėlių versijos atitinka šviesias / vidutines / tamsias vertes, kurias Barbara naudojo savo originaliuose piešiniuose.

Originalios enciklopedijos nuotrauka, kurioje rodomi Barbaros rankų piešiniai kiekvienam blokui.

Kodėl svarbu rasti konkretaus bloko pavadinimą (-us)?

Bloko pavadinimas laikui bėgant gali keistis. Tas pats blokas gali būti žinomas skirtingais pavadinimais. Vienas skudurėlis gali vadinti bloką Sraigės takas, o kitas skudurėlis tą patį bloką gali vadinti a Beždžionių veržliaraktis. Jie abu teisūs! Štai kodėl Barbara nusprendė kiekvienam blokui priskirti ID numerius, o tiesiog pasirinko vieną iš vardų, kuriais blokas buvo paskelbtas.

Jei galite rasti keletą to paties bloko pavadinimų, tai suteikia galimybę sužinoti daugiau informacijos apie bloką. Antklodžių idėjų galite rasti naudodami bloką arba blokui parašytas pamokas internete. Kitaip tariant, galite tai „Google“ naudoti!

Kita priežastis ieškoti jūsų blokų …

Stebėdami knygos skyrių, iš kurio gaunamas blokas, rasite kitų blokų, kurie puikiai tinka jūsų blokui. Čia yra mėginių antklodė naudojant bloką 2902 ir dar tris kvartalus nuo Kaip X skyrius:

Žiūrėkite daugiau mūsų peržiūros vaizdo įraše!

Užsisakyti dabar!

Spustelėkite čia norėdami nusipirkti knygą!

Išgirskite iš pačios Barbaros!

Barbara paaiškina, kaip viskas prasidėjo! Spustelėkite, jei norite peržiūrėti vaizdo įrašą mūsų „YouTube“ kanale.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Šviečiantys batai vaikams

Kas yra šviečiantys batai vaikams? Šviečiantys batai yra populiarus mados reiškinys tarp vaikų. Šie batai yra sukurti su specialiomis šviesos diodais, kurie šviečia tamsioje aplinkoje. Šie batai yra ne tik stilingi, bet ir padeda padidinti vaikų matomumą tamsiu paros metu, kuris yra ypač svarbus saugumui. Ar šie batai yra saugūs? Šviečiantys batai yra sukurti taip, […]

Read More
Patarimai

Anglų kalbos pamokos vaikams online: efektyvumas ir patogumas

Dauguma tėvų supranta svarbą mokytis anglų kalbos nuo pat vaikystės. Tačiau ne visi turi galimybę ar norą siųsti savo vaikus į tradicines kalbų mokyklas ar privačius mokytojus. Todėl vis daugiau tėvų renkasi anglų kalbos pamokas vaikams online. Šių pamokų efektyvumas ir patogumas yra akivaizdus. (https://www.helendoron.lt ) Vienas iš pagrindinių privalumų yra patogumas. Tėvams nereikia leisti […]

Read More
Patarimai

Kas yra profesionalios racijos?

Profesionalios racijos kas tai? Profesionalios racijos yra specializuoti radijo imtuvai, kurie naudojami tam, kad suteiktų greitą ir patikimą ryšį tarp skirtingų asmenų ar grupių. Šios priemonės dažniausiai naudojamos kariuomenėje, policijoje, gaisrinėse bei kitose panašiose organizacijose. Tačiau pastaruoju metu jų populiarumas didėja ir tarp įmonių bei privačių asmenų, kurie ieško greito ir saugaus ryšio su savo […]

Read More