Kaip rasti automobilių elektrinius šortus

Naminiai trumpieji ieškotojai

Automobilių elektriniai šortai gali užtrukti daug laiko ieškant ir taisant. Ši užduotis yra dar sunkesnė, kai gedimas yra protarpinis.

Neseniai sukūriau trumpą vaizdo įrašą apie metodą, kurį naudoju ieškodamas automobilio elektros problemų, naudodamas PDF paslaugų vadovo jungimo schemą.

Aš paskelbiau vaizdo įrašą „YouTube“ ir iki šiol jis buvo gerai įvertintas. Tiesą sakant, tai gali padėti greičiau rasti trumpą sritį.

Jūsų patogumui įterpėme žemiau esantį vaizdo įrašą. Vienas iš dalykų, kurį aptariau, buvo užuot užblokavus saugiklį po saugiklio, aš sukūriau 12 voltų jungiklį, kuris man padeda efektyviai rasti trumpąjį.

Gavau keletą prašymų parodyti savo naminio trumpojo radimo automatinio jungiklio ir jo surinkimo bei naudojimo nuotraukas. Šią informaciją pateikiame toliau. Taip pat išsami informacija apie kitą madingą įrankį, vadinamą saugiklio draugu, kuris taip pat gali padėti pagreitinti diagnozę.

Atsisiųskite PDF paslaugų vadovus
Atsisiųskite PDF paslaugų vadovus

Aukščiau pateiktoje nuotraukoje apžvelkite mano du dažniausiai naudojamus naminius gaminius. Aš įtraukiau informaciją puslapio apačioje, kad galėtumėte įsigyti savo 20 ir 30 amperų automatinius jungiklius ir laidų laidus.

Arba galite ieškoti paruoštų rinkinių, kuriuos jie parduoda „Amazon“ ar kituose patikimuose pardavėjuose. Aš asmeniškai griebiau kelis skirtingus srovės pertraukiklius, kai paskutinį kartą buvau šiukšlyne.

Prieš juos naudojant, rekomenduoju išbandyti šiukšlių išardymo įrenginius skaitikliu. Jei pučiate 20 amperų saugiklį, norite įsitikinti, kad diagnozavote problemą naudodami 20 amperų automatinį jungiklį.

Jei naudojate didesnį srovės pertraukiklį, galite ištirpti arba sugadinti grandinės laidus, kuriuose yra trumpas elektros srovės šaltinis. Grandinės pertraukiklis nepažeidžia automobilių laidų, nes jie automatiškai nustatomi iš naujo naudojant terminius dviračių pertraukiklius.

Automobilių elektros problemų paieška

Automobilių grandinės pertraukiklis

Jei pastebėsite mano naminių trumpų ieškiklių nuotraukose, kai įmanoma, naudoju izoliuotas jungtis.

Na bent jau izoliuoti karštą grandinės pusę. Kai pakeisite automobilio saugiklį automatiniu jungikliu, jis netilps tiesiai į saugiklių skydelį, nes jis yra didelis.

Štai kodėl prie grandinės pertraukiklių pritvirtinau trumpiklius. Prisiminkite svarbiausią trumpojo radimo automatinio jungiklio montavimo dalį. Turite įsitikinti, kad peiliai niekada neliečia vienas kito.

Kai kurie vaikinai darbe išstumia sulankstytą degtukų knygos dangtelį tarp dviejų terminalų. Tai nėra tikrai gera idėja dėl kelių priežasčių. Žinoma, geriausias sprendimas išlieka naudojant žemiau pateiktą paruoštą saugiklių jungiklių jungtį.

Kadangi esu pigus, naudoju mažus izoliuotus gnybtus, kurie saugiai jungiami tiesiai į saugiklių skydelį. Užuot privertęs perskaityti ilgą puslapį apie metodą, kurį naudoju elektrinių šortų paieškai, maniau, kad jums bus patogiau tiesiog žiūrėti keturių minučių trukmės vaizdo įrašą.

Tai apibūdina metodą, kurio buvau mokęs automobilių elektros klasėje, kurią vykdė „Chevrolet General Motors“ markės transporto priemonių mokymo centras. Vyresnysis mokymo metais instruktorius tapo šiek tiek pašėlusiu mokslininku.

Savo minties procesą jis apibūdino kaip elektronų srautą. Nepaisant to, aš sužinojau daugiau iš jo, tada iš bet kurio kito žmogaus šioje žemėje.

Trumpojo jungimo vietos nustatymo įrankiai

Gražus papildymas savadarbio automatinio jungiklio idėja yra prisijungti prie saugiklio draugo. Jis patikrina grandinės srovės stiprį, prijungdamas jį prie saugiklių skydelio. Kaip pavyzdį galite stebėti ventiliatoriaus variklio ir degalų siurblio srovės stiprumą, be kita ko, galintį pritraukti daug ir sudeginti saugiklį.

Be to, saugiklio bičiulis turi keičiamus bandymo laidus, kad galėtų valdyti 2 populiariausius saugiklių dydžius, mini ir ATC dydžius. Taip pat yra „maxi“ saugiklių adapteris, tačiau jis nėra įtrauktas į standartinį rinkinį. „Pro Kit“ gali nuskaityti srovės stiprį tiek ATC, tiek „Mini“ sulydytose grandinėse iki 30 amperų.

Tai naudinga ieškant elektrinių šortų, nes jei prijungsite jį prie 10 amperų mažojo saugiklio vietos ir gausite 20 amperų vertės amortizatorių, žinosite, kad 10 amperų saugiklis suges antrą kartą, kai jį prijungsite.

Kaip papildomą premiją saugiklių bičiulis gali būti naudojamas kaip universalus stiprintuvo matuoklis su pridedamais 30A bandymo spaustukais. Ji taip pat turi patogią duomenų laikymo funkciją ir automatinio išjungimo funkciją, todėl ji nevalgys baterijų.

Elektroninės grandinės diagnostikos privalumai

Man asmeniškai patinka dirbti su automobilių elektros sistemomis. Jūs turite naudoti savo smegenis. Daugelis automobilio elektros problemų yra tarsi paslapčių sprendimas. Elektros darbai automobiliuose yra viena iš švaresnių užduočių.

Starterio grandinės schema
Starterio grandinės schema

Kaip automobilių technikui, apstu daug nešvarių ir ne tokių smagių operacijų. Jei praleidžiate šiek tiek laiko tūzui, kai reikia spręsti elektros problemas, jūsų įgūdžiai suteiks jums didesnį atlyginimą ir daugybę sudėtingų švaresnių automobilių remonto darbų.

Mano „General Motors“ iki 1985 m. Rėmė elektrotechnikos instruktorių, matė pranašumų, kai tapau gerai apmokytas automobilių elektronikos srityje. Šių įgūdžių poreikis šiandien, mano nuomone, yra dar svarbesnis.

Sužinokite principus ir supraskite teoriją. Išmokėjimas bus darbo saugumas. Jei galvojate apie tai užsidirbti pragyvenimui, pradėkite nuo mano puslapio apie tai, kaip pradėti automobilių karjerą. Šį dalyką smagu išmokti, net jei jį ne visą laiką naudojate važiuojamojoje dalyje. Suteikite šiam automobilio elektros pagalbos puslapiui žymę arba pasidalykite ja su kitais „pasidaryk pats“ mechanikais.

Grįžkite ir vėl pažiūrėkite vaizdo įrašą arba perskaitykite daugiau straipsnių ir pamatykite daugiau vaizdo įrašų apie auto elektroniką ir automobilių remontą. Tai vienas puslapis iš mano elektros remonto modulio. Galite grįžti į pagrindinį puslapį ir perskaityti nemokamus straipsnius, kurie paaiškins diagnozę ir teoriją, padėsiančią išspręsti automobilių elektros problemas.

Su šiuo elektrinių šortų straipsniu glaudžiai susijusiame puslapyje išsamiau apžvelgiamos grandinės apsaugos priemonės ir daugybė įvairių automobilių saugiklių.

Šios automobilių svetainės internetiniame puslapyje „YouFixCars.com“ pateikiamas trumpas, kalambūrų tikslams skirtas, bet mielas aprašymas apie įrankius ir informaciją, kuri yra prieinama svetainės lankytojams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Šviečiantys batai vaikams

Kas yra šviečiantys batai vaikams? Šviečiantys batai yra populiarus mados reiškinys tarp vaikų. Šie batai yra sukurti su specialiomis šviesos diodais, kurie šviečia tamsioje aplinkoje. Šie batai yra ne tik stilingi, bet ir padeda padidinti vaikų matomumą tamsiu paros metu, kuris yra ypač svarbus saugumui. Ar šie batai yra saugūs? Šviečiantys batai yra sukurti taip, […]

Read More
Patarimai

Anglų kalbos pamokos vaikams online: efektyvumas ir patogumas

Dauguma tėvų supranta svarbą mokytis anglų kalbos nuo pat vaikystės. Tačiau ne visi turi galimybę ar norą siųsti savo vaikus į tradicines kalbų mokyklas ar privačius mokytojus. Todėl vis daugiau tėvų renkasi anglų kalbos pamokas vaikams online. Šių pamokų efektyvumas ir patogumas yra akivaizdus. (https://www.helendoron.lt ) Vienas iš pagrindinių privalumų yra patogumas. Tėvams nereikia leisti […]

Read More
Patarimai

Kas yra profesionalios racijos?

Profesionalios racijos kas tai? Profesionalios racijos yra specializuoti radijo imtuvai, kurie naudojami tam, kad suteiktų greitą ir patikimą ryšį tarp skirtingų asmenų ar grupių. Šios priemonės dažniausiai naudojamos kariuomenėje, policijoje, gaisrinėse bei kitose panašiose organizacijose. Tačiau pastaruoju metu jų populiarumas didėja ir tarp įmonių bei privačių asmenų, kurie ieško greito ir saugaus ryšio su savo […]

Read More