Kaip rasti bėgimo takus šalia jūsų –

tako bėgimas
Naujas likutis

Ar kada planuojate pradėti bėgti takus, bet nežinote, kaip rasti bėgimo takus šalia jūsų?

Tada jūs patekote į reikiamą vietą.

Tiesa sakant, tikrai turėjau sunkumų ieškodamas takų ir prie savo namų, ir keliaudamas.

Bet aš niekada nepasidaviau.

Bėgant metams aš atradau ir išmokau keletą strategijų, kurios man padeda nuolat važiuoti taku, nepaisant to, kur atsidūriau.

Šiandieniniame straipsnyje pasidalysiu šiomis taktikomis, kad galėtumėte lengvai rasti gerai prižiūrimus, nepaliestus ir sudėtingus bėgimo takus savo regione.

Skamba įdomiai?

Susirišime ir įsigilinkime.

Patikrinkite vietinius bėgimo klubus

Kol kas tai yra geriausias bėgimo takų šaltinis.

Galite tiesiog prisijungti prie bėgimo klubo, ypač takų bėgimo klubo, ir netrukus keliausite į naujus takus.

Šiuos klubus galite rasti visame pasaulyje, ir dauguma jų yra pasirengę priimti naujokus (taip pat ir laikinus lankytojus) po savo sparnu.

Kas daugiau?

Dauguma bėgimo klubų yra socialiniuose tinkluose, todėl, jei norite tai padaryti, susisiekite ir pažiūrėkite, kada jie veikia.

Prieš įsipareigodami, nepamirškite paklausti, koks sunkus bus takas ir kiek laiko užtruks jo pabaiga.

Bėgantys jūsų draugai niekada jūsų neapleis, tačiau verta žinoti, ko siekiate.

Nešok į gilų vandenį, jei negali susitvarkyti su didelėmis bangomis.

Būk protingas.

Raskite naujų takų pirkdami batus

Be vadovavimo klubams, specializuotų parduotuvių valdymas yra dar vienas puikus informacijos apie vietinius takus šaltinis.

Bėgimo parduotuvių ir kitų sporto vietų darbuotojai dažniausiai būna lauko sportininkai, todėl galbūt žino geriausias vietines trasas.

Net jie nedaug žino apie tako sceną, bet gali greitai nukreipti jus į reikiamus žmones ar išteklius, kurių jums reikia norint rasti taką.

Ieškokite internete

Jei nenorite kreiptis į žmones, pabandykite ieškoti internete.

Tiesą sakant, paprasčiausiai įvedus „Google“ frazę „pradedančiųjų takai (JŪSŲ REGIONAS)“ arba „Bėgimo takai (JŪSŲ REGIONAS)“, paieškos rezultatas pateiks daugybę idėjų ir pasiūlymų.

Išskirkite JAV lengvosios atletikos „Amerikos bėgimo maršrutus“, išskyrus „Google“.

Tai yra paieška pagrįstas šaltinis, leidžiantis įvesti miesto pavadinimą, ilgį ir dar daugiau, kad rastumėte susietus kursus visoje šalyje.

Taip pat galite pasirinkti parinktį „Išplėstinė paieška“, kad pasirinktumėte paviršiaus tipą: „Žolė“, „Grubus takas“ ir kt.

Kitose svetainėse, siūlančiose panašias serijas, yra:

  • Greatruns.Com. siūlo išsamų bėgimo kursų apytiksliai 400 miestų aprašymą
  • Trails.Com
  • „TrailLink.com“
  • „LocalHikes“.
  • AllTrails.Com

tako bėgimas

Naudokite programą

Nesvarbu, ar esate pradedančiųjų bėgikų treniruotė savo pirmosioms varžyboms, ar bėgiojate po apylinkes, norėdami numesti svorio, ar bandote įveikti 3 valandų maratono etapą, technologijos neseniai pakeitė mūsų bėgimo būdą – bėgimo takų radimas nėra išimtis.

Daugelis programų leidžia jums ieškoti rekomenduojamų takų visame pasaulyje.

Šios takų trasos yra sukurtos naudotojų, kurias įkėlė patys bėgikai.

Kai kurios iš šių programų leidžia koreguoti paieškos parinktis naudojant filtrus, kad padėtų rasti tinkamiausius takus pagal sunkumo lygį, ilgį, tinkamumą, dekoracijas ir kt.

Štai keletas variantų:

„MapMyRun“

Tai puikus būdas rasti populiarius bėgimo maršrutus jūsų vietovėje ir nurodyti norimą atstumą.

Programa taip pat turi „Route Genius“ funkciją, kuri leidžia jums sukurti pasirinktinį maršrutą naudojant sistemoje jau esančius duomenis.

Strava

Tai ne tik puiki motyvacinė priemonė jūsų treniruotėms stebėti, bet ir padeda rasti naujus maršrutus, pagrįstus populiarumu, arba „sužadinkite“ naujus kelius, kuriuos galite saugoti. Ši programa leidžia jums rasti takų maršrutus, kuriuos kiti nubėgo, nustatė laiką, įvardijo ir atvaizdavo naudodami savo GPS.

Alltrails

Ši patogi programa leidžia įvesti savo vietą ir pasirinkti tokius filtrus kaip sunkumas, aukščio padidėjimas, ilgis ir kt.

Atminkite, kad aukščio padidėjimas gali būti kaupiamasis.

Manau, kad JAV duomenų bazėje yra daugiau nei 50 000 takų.

Ši programa idealiai tinka nuotykiams lauke visuose didžiuosiuose JAV miestuose ir nacionaliniuose parkuose.

Ieškokite vietinių takų lenktynių

Priklausomai nuo to, kur gyvenate, jūsų miestas ar netoliese esantys miestai gali rengti kasmetines lenktynes, vykstančias takais.

Dauguma takų renginių vyksta nesugadintose vietose, tačiau kartais šie renginiai gali vykti privačioje nuosavybėje, atvirai tik varžybų dieną.

Šiuos kursus lengva sužinoti ieškant internetinės varžybų informacijos.

Taip pat galite susisiekti su lenktynių organizatoriais – galbūt jie gali padėti jus nustatyti teisinga linkme.

Taip pat galite naudoti trasos lenktynių trasą kaip pagrindą, jei norite daugiau žengti į takų tinklą, jungiantį prie jo.

Klauskite visų

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – jei išnaudojote visas pirmiau minėtas galimybes, atėjo laikas paklausti ir visų.

Jei turite draugų, kas nors pažins bėgimo takus, kalnų dviračius, žygius ar užsiims lauke.

Tiesą sakant, ne bėgikai, kurie eina vedžiodami savo šunis, eina į žygius ar kalnų dviratį, gali būti geriausių takų lobynas – jie gali net nežinoti, kad yra.

Paprašykite draugų arba tiesiog paskelbkite socialiniuose tinkluose, kad ieškote bėgimo takų.

Kelionėje?

Jei atostogaujate, pabandykite paprašyti konsjeržo ar kito viešbučio personalo, kur netoliese rasite bėgimo takų.

Išvada

Užregistravę mylių trasose galite pajusti ramybę ir buvimą vienas su gamta – patirtis labai skiriasi nuo bėgimo keliuose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Šviečiantys batai vaikams

Kas yra šviečiantys batai vaikams? Šviečiantys batai yra populiarus mados reiškinys tarp vaikų. Šie batai yra sukurti su specialiomis šviesos diodais, kurie šviečia tamsioje aplinkoje. Šie batai yra ne tik stilingi, bet ir padeda padidinti vaikų matomumą tamsiu paros metu, kuris yra ypač svarbus saugumui. Ar šie batai yra saugūs? Šviečiantys batai yra sukurti taip, […]

Read More
Patarimai

Anglų kalbos pamokos vaikams online: efektyvumas ir patogumas

Dauguma tėvų supranta svarbą mokytis anglų kalbos nuo pat vaikystės. Tačiau ne visi turi galimybę ar norą siųsti savo vaikus į tradicines kalbų mokyklas ar privačius mokytojus. Todėl vis daugiau tėvų renkasi anglų kalbos pamokas vaikams online. Šių pamokų efektyvumas ir patogumas yra akivaizdus. (https://www.helendoron.lt ) Vienas iš pagrindinių privalumų yra patogumas. Tėvams nereikia leisti […]

Read More
Patarimai

Kas yra profesionalios racijos?

Profesionalios racijos kas tai? Profesionalios racijos yra specializuoti radijo imtuvai, kurie naudojami tam, kad suteiktų greitą ir patikimą ryšį tarp skirtingų asmenų ar grupių. Šios priemonės dažniausiai naudojamos kariuomenėje, policijoje, gaisrinėse bei kitose panašiose organizacijose. Tačiau pastaruoju metu jų populiarumas didėja ir tarp įmonių bei privačių asmenų, kurie ieško greito ir saugaus ryšio su savo […]

Read More