Kaip rasti geriausius įmanomus reklamuojamus filialus

Kalbant apie „Clickbank“ filialų rinkodarą, svarbiausias žingsnis yra tinkamo „Clickbank“ produkto pasirinkimas! Neturint gero produkto, jūsų kampanija žlugs nuo pat pradžių, ir jūs arba nesudarysite jokių „Clickbank“ pardavimų, arba prarasite komisinius už grąžinimus.

Šiame straipsnyje / vaizdo įraše sužinosite, kaip „Clickbank super“ filialai randa geriausius „Clickbank“ produktus ir ko jie ieško bandydami rasti reklamuojamą produktą.

Atminkite, kad šie rodikliai taip pat gali būti naudojami bet kuriam filialų tinklui ir nėra skirti tik CB.

Prieš pradėdami, nepamirškite perskaityti išsamaus CB milijonieriaus išsamaus „Clickbank“ vadovo, jei vis dar stengiatės generuoti pardavimus, arba jums reikia patikimos strategijos, kaip išplėsti savo CB verslą.

Norėdami pradėti, žiūrėkite toliau pateiktą vaizdo įrašą:

Dabar, kai žinote pagrindinius geriausių įmanomų produktų paieškos pagrindus, šiek tiek suskaidykime kiekvieną iš jų:

1: Dedikuoti filialų vadovai

Atsidavęs filialų vadovas yra puikus ženklas.

Pirma, tai rodo, kad produkto savininkai rimtai vertina produktą. Tai taip pat parodo konkretaus produkto veikimo dydį, kuris yra labai didelis.

Tai taip pat suteikia galimybę daug greičiau gauti pagalbą, kai to reikia. Specialus filialų valdytojas sutaupys jūsų laiko, nes jums nereikės susisiekti su palaikymo tarnyba ir laukti, kol jie išsiaiškins jūsų problemą.

Jie žino savo verslą ir dažniausiai atsako labai greitai. Filialų valdytojai taip pat dirba pagal filialų uždirbtus komisinius, todėl jie turi paskatą padėti jums ir įsitikinti, kad uždirbate komisinius!

Filialų valdytojai paprastai turi savo el. Pašto adresus, todėl ieškodami jų informacijos būtinai to ieškokite. Tokie el. Laiškai kaip [email protected] yra dažniausi požymiai.

# 2: Peržiūrėkite prieigą

Turėdami prieigą prie jūsų parduodamo produkto, galėsite geriau jį suprasti, sugeneruoti daugiau medžiagų ir išteklių bei parduoti užtikrintiau, o tai padidins pardavimą.

Geriausias būdas gauti prieigą prie apžvalgos yra siųsti el. Paštu savo filialo vadybininkui (todėl reikia pasirinkti produktą, kuriame yra filialų valdytojas). Nors ne kiekvienas produkto savininkas suteiks jums prieigą prie apžvalgos, nėra bloga idėja padaryti viską, kad ją gautumėte.

Kaip filialų tinklo savininkas, mes nesuteikiame nemokamos prieigos visiems. Štai kodėl aš pasidalysiu efektyviausiu požiūriu, kad galėtumėte jį lengvai pasiekti.

Paaiškinkite, kodėl norite reklamuoti šį produktą. Pirmas dalykas, kurį norite pasakyti savo el. Laiške, yra pasakyti jiems, kodėl jums patinka šis produktas. Dalykai, kuriuos girdėjote, kodėl, jūsų manymu, jų produktas nusipelno jūsų dėmesio ir visų kitų dalykų.

Paaiškinkite savo planą. Tai dar vienas svarbus aspektas, nes jis parodys, kad jūs žinote, ką darote, ir tai parodys, kad viską paruošėte ir nesate atsitiktinis mėgėjų filialas.

Paprašykite ribotos prieigos. Vienas iš didžiausių rūpesčių, kai reikia suteikti nemokamą prieigą kaip produkto savininko požiūrį, yra tai, kad jūs suteikiate kam nors savo produktą nemokamai! Taigi nebūk godus ir prašyk ribotas priėjimas. Tokiu būdu jūs parodote jiems, kad nesate čia norėdami gauti nemokamą produktą ir pabėgti, ir planuojate su tuo ką nors padaryti.

Pasakykite jiems, kad bandote kurti turinį ir turite jį pamatyti bei kurti vaizdo įrašus ir turinį, kad geriau reklamuotumėte produktą.

3: kelios „Affiliate Sales“ puslapio versijos

Kita svarbi kokybė, į kurią reikia atkreipti dėmesį, yra tai, kad yra keletas jų pardavimo puslapių versijų ir net skirtingi kanalai.

Tai leis jums išbandyti skirtingus puslapius ir pamatyti, kuris iš jų geriau tinka jūsų reklamos strategijai ir kanalui. Tai taip pat yra dar vienas rodiklis, rodantis, kad produkto savininkas rimtai vertina tai, ką siūlo, ir dar labiau stengsis padėti savo dukterinėms įmonėms.

# 4: Veiksmingi filialų ištekliai

Filialų ištekliai palengvins jūsų, kaip filialo, gyvenimą ir padidins jūsų kampanijos vystymosi greitį.

Puiki filialų išteklių skiltis taip pat parodo produkto savininko rimtumą ir tai, kiek jie turi žinių ir pasitikėjimo savo produktu.

Visada ieškokite produktų, kuriuose pateikiami įvairiausi partnerių įrankiai, pradedant reklaminiais vaizdo įrašais, skirtingomis nuorodomis į skirtingus pardavimo puslapius, vaizdo įrašus, vaizdus, ​​el. Laiškus ir pan. Kuo daugiau, tuo geriau.

# 5: Atlikta už jus turinys

Galiausiai, svarbus turinio tipas, kuris yra labai retas ir randamas tik aukščiausios klasės filialų programose, tokiose kaip „Aversity“. Atliktas už jus turinys skiriasi nuo išteklių, kuriuos rasite produkto filialo skyriuje.

Už jus padarytas turinys yra dizainas, padedantis generuoti pardavimus, visų pirma paprasčiausiai panaudojant šiuos kanalus.

Nuo puslapių, vaizdo įrašų, iki vaizdo įrašų ir nuorodų bei pasiūlymų. Viskas paruošta naudoti ir naudoti!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Projektų rengimas: Veiksmai ir etapai siekiant sėkmingos projekto realizacijos

Projektų rengimas yra sudėtingas procesas, kuriame įgyvendinami ir valdomi tam tikri tikslai, siekiant sėkmingos projekto realizacijos. Tai apima daugybę veiksmų ir etapų, kuriuos reikia įveikti, kad būtų pasiekti norimi rezultatai. Šiame straipsnyje išnagrinėsime svarbiausius veiksmus ir etapus, kurie padės užtikrinti projektų sėkmę. 1. Projekto iniciavimas Pirmasis žingsnis kuriant projektą yra jo iniciavimas. Tai apima idėjos […]

Read More
Patarimai

Unlocking the Mysteries of Cord Cutting in Spirituality: Breaking Free from Negative Influences

In the realm of spirituality, there exists a concept that has gained increasing attention and relevance: cord cutting. Often associated with energy work and holistic healing practices, cord cutting is a profound technique aimed at releasing negative attachments and influences that may be hindering an individual’s spiritual growth and well-being. In essence, it is a […]

Read More
Patarimai

SPA Palangoje dviems: romantiška atostogų patirtis porai

Ar ieškote būdo šiek tiek pažadinti romantiškumą su savo partneriu? Ar norite pabėgti nuo kasdienio gyvenimo rato ir leisti laiką tik sau? Jei taip, tada SPA Palangoje gali būti būtent tai, ko jums reikia. Šis pajūrio kurortas Lietuvos širdyje siūlo ne tik puikią poilsio ir atsipalaidavimo atmosferą, bet ir unikalią galimybę sukurti neprilygstamą romantišką patirtį […]

Read More