Kaip rasti geriausius naudotus baldus

Turi ten kokių baldinių apnašų? O gal tiesiog norite atnaujinti stalą ar komodą savo namams. Bet kokiu atveju šiandien pateiktas naudotų baldų sąrašas parodys, kur yra pigiausi pasiūlymai. Aš taip pat noriu išgirsti apie jūsų naudotų baldų radinius ir apvertimus, todėl eikite į mano taupymo prekių parduotuvės „Facebook“ grupę ir pasidalykite savo nuotraukomis! Man taip pat patinka komentarai, bet nėra lengva dalytis nuotraukomis čia, mūsų svetainėje.

Taupymo prekių parduotuvės baldai „DuctTapeAndDenim.com“

Šiame įraše yra partnerių nuorodų. Jūs daugiau nemokėsite, kai naudosite juos, bet aš uždirbu nedidelę komisinę kainą už visus pirkinius, kuriuos atlikote spustelėję, ir aš tai labai vertinu. Dėkojame už pagalbą palaikant mano mažą tinklaraštį !!!

{{{Gaukite savo 25 spausdinamų daiktų, kuriuos visada turėtumėte nusipirkti taupymo prekių parduotuvėse, kopijas, kai prisiregistruosite mūsų parduotuvių perdarymo sąraše. }}}

Kur rasti naudotus baldus

 • „Craigslist“ – Iki šiol pardaviau tik „Craigslist“, bet jie patyrė gerų įspūdžių. Aš tikrai turiu baldų perpardavėjų draugų, kurie tuo nuolat naudojasi ir randa nuostabių dalykų! Jei ieškote kažko konkretaus, tiesiog praleiskite kelias minutes kiekvieną dieną naršydami. Jei įmanoma, labai rekomenduočiau susitikti viešoje vietoje. Jei ne, įsitikinkite, kad kažkas eina su jumis.
 • „OfferUp“, „LetGo“, „Close5“ ir kitos programos – Mano dukra naudojo keletą šių programų, kad labai sėkmingai įrengtų savo butus.
 • Facebook – Prisijunkite prie vietinės „Facebook“ pardavimo grupės arba naršykite „Marketplace“. Asmeniškai man labiau patinka „Marketplace“ nei „Craigslist“. Aš visada stebiuosi, kiek baldų parduodama „Marketplace“.
 • pardavimas kieme / garažų pardavimas – Tai gali būti nepataikyta ir praleisti, ir paprastai tam reikia skirti daugiau laiko. Tačiau tinkamu metu pasieksite išpardavimą, jei rasite puikių pirkinių.
 • taupymo prekių parduotuvės – Daugumą naudotų baldų perku taupymo prekių parduotuvėse. Turiu keletą mėgstamų parduotuvių ir jas tikrinu kas porą savaičių. Paslaptis – eiti dažnai.
 • sendaikčių ir senovinių turgų – Turguose nesu įsigijęs tiek baldų, kiek kitose išvardytose vietose. Paprastai perku taupymo prekių parduotuvėse, o parduodu turguose.
 • turto pardavimas – Nekilnojamojo turto pardavimas yra dar vienas pasirinkimas. Nekilnojamojo turto pardavimo ieškokite senesnėse, labiau įsitvirtinusiose miesto dalyse.
 • antikvarinių ir senovinių parduotuvių – Naudoti baldai šiose vietose paprastai kainuoja šiek tiek daugiau. Bet jis taip pat paprastai yra geresnės būklės ir (arba) jau buvo atnaujintas.
 • baldų siuntų parduotuvės – Tai yra įdomios parduotuvės, kurias reikia apžvelgti. Neseniai prekių parduotuvėje radau seną tabako spintelę.
 • šeimos draugai – Praneškite savo draugams ir šeimos nariams, kokių kūrinių ieškote. Jie gali turėti ką perduoti jums.
 • savivartės ir gatvės pusėje – Eidama kas porą mėnesių ant bortelio randu naudotų baldų. Turiu draugų, kurie išmeta šiukšliadėžę, atnaujina ir paskui parduoda savo radinius.

Štai seną komodą / persirengimo stalą radau ant kelkraščio, kol aš vaikščiojau. Neleiskite lipdukams išvaryti, jei gabalas yra tvirtas ir medžio masyvas.

Naudoti baldai, rasti gatvės šaligatvio šone | „DuctTapeAndDenim.com“

Ši kita nuotrauka yra iš vienos iš mano mėgstamiausių senovinių parduotuvių Roseville, Tumbleweed. Patinka tas didelis „naudotų baldų“ ženklas! Ir jie turi naudotus baldus … dauguma jų jau atnaujinti.

Senovinių naudotų baldų iškaba „Tumbleweed and Company“ „DuctTapeAndDenim.com“

Bet čia rasite pigiausius pasiūlymus! Šios senos kėdės buvo išrikiuotos Berkeley „Urban Ore“ parduotuvėje. Mes apsipirkome keliose vietose, kur baldai tiesiog sukrauti … kuo daugiau nešvarumų turite nuvalyti, tuo mažesnė kaina!

Daugybė kėdžių „Urban Ore“ Berklyje „DuctTapeAndDenim.com“

Jei jums patiko šis naudotų baldų sąrašas, jums taip pat gali patikti šie straipsniai:

Ačiū, kad skaitėte! Palikite man komentarą ir praneškite man, kur rasite geriausius naudotus baldus!

„Iki kito projekto,

Ann @ Duct Tape ir Denim

„Pinterest“ „Instagram“ „Facebook“ „Twitter“ | Etsy | „YouTube“

„AntiqueFarmHouse“

Kur rasti naudotų baldų internete ir realiame gyvenime | „DuctTapeAndDenim.com“

Dalinamės šiose dienoraščių vakarėliuose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Kraikas Katėms: Kaip Rinktis Teisingai

kraikas katėms yra neatsiejama katės gyvenimo dalis. Tai suteikia jiems galimybę išlaisvinti savo natūralų instinktą laukinėje aplinkoje. Tačiau daugelis šeimininkų susiduria su iššūkiu, kai randa sau tinkamiausią kraiką savo katėms. Šiame straipsnyje aptarsime, kaip rinktis tinkamą kraiką katėms, atsižvelgiant į jų poreikius, aplinką ir kitus svarbius veiksnius. Katės Poreikiai Pirmiausia, svarbu suprasti katės poreikius. Katėms […]

Read More
Patarimai

Lauko sėdmaišių priežiūra ir valymas: patarimai, kaip išlaikyti juos tvarkingus ir patogius

Žiemą, pavasario lietui ar vasaros saulei būtent lauko sėdmaišiai tampa nepakeičiamu jūsų lauko poilsio dalimi. Bet norint išlaikyti juos tvarkingus ir patogius, reikia atlikti tam tikrą priežiūrą ir valymą. Šiame straipsnyje aptarsime naudingus patarimus, kaip išlaikyti savo lauko sėdmaišius švarius, tvarkingus ir patogius, nepaisant laikų kaitos ir naudojimo intensyvumo. 1. Regularus valymas Vienas iš svarbiausių […]

Read More
Patarimai

Svetainių kūrimas: Kokia yra pagrindinė sėkmės formulė ir kas svarbiausia

Svetainių kūrimas tampa vis svarbesnis verslo ir asmeninio tinklaraščio savininkams. Tai tampa ne tik būtinumu, bet ir galimybe pasiekti platesnį auditoriją, sukurti stiprų internetinį buvimą ir, žinoma, siekti verslo tikslų. Tačiau kurti sėkmingą svetainę yra daugiau nei tiesiog pasirinkti tinkamą dizainą ar talpinti turinį. Tai yra subalansuotas procesas, kuriame derinamos kelių sričių žinios ir gebėjimai. […]

Read More