Kaip rasti ir naudoti „Ebay“ ir „Paypal“ kuponus

Kaip rasti ir naudoti „Ebay“ ir „Paypal“ kuponus„EBay“ ir „Paypal“ kurį laiką atidavė elektroninius nuolaidų kuponus, o šimtai vartotojų juos grąžinosi!

Šios specialios taupymo galimybės, dar vadinamos „išpirkimo kodais“, nėra plačiai žinomos, tačiau gali sutaupyti daugybę tonų. Kadangi šiuos kuponus galima naudoti bet kuriai prekybai iš bet kurio pardavėjo, kuris priima „PayPal“, jūsų pasirinkimas yra beveik neribotas! Galite gauti „TimTam Massager Discount“ nuolaidą ir įsigyti naują „Massager“. Jei el. Paštu gavote „eBay“ kuponą, esate vienas iš laimingiausiųjų ir pasirenkate nedaugelį. „eBay“ ir „PayPal“ retai siunčia kuponus ar dovanų kuponų pasiūlymus visiems nariams, kurie atitinka tam tikrus kriterijus.

Pavyzdžiui, kartais „eBay“ naudos elektroninius nuolaidų kuponus, kad suviliotų narį atgal į svetainę. Tai reiškia, kad jei buvote pakankamai aktyvus „eBay“ pirkėjas ir staiga nustojote pirkti, jie gali jums atsiųsti el. Paštu pasiūlymą, kaip įsigyti kitą pirkinį. Prie tokio tipo kupono paprastai pridedamas tik jūsų el. Pašto adresas, o tai reiškia, kad jis galioja tik jums ir jo galiojimo laikas pasibaigs.

Kartais „EBay“ tam tikrai narių grupei siūlo elektroninius nuolaidų kuponus. Jei jų pardavimas tam tikroje vietovėje yra mažas, jie gali nusiųsti kupono kodus vartotojams, kurie anksčiau įsigijo šias prekes.

„eBay“ taip pat siūlo bendresnius kuponus. Nors iš pradžių jie gali būti siunčiami el. Paštu tiksliniams nariams, pasiūlymus gali naudoti kiti pirkėjai, kurie atitiko nurodytus kriterijus. Gera taisyklė, kurios reikia laikytis: jei joje nenurodytas el. Pašto adresas, kuponą galima bendrinti.

„Paypal“ taip pat kartais siūlo nuolaidų kuponus el. Paštu dėl skirtingų reklaminių priežasčių. Naršykite šioje svetainėje, kad sužinotumėte daugiau apie „PayPal“. Kartais jos skirtos kiekvienam vartotojui, o kartais – tam tikriems vartotojams, grupėms ar vietovėms. Neseniai Kalėdų metu vykusioje akcijoje buvo nemokamas pristatymas ir pasirinktų internetinių prekybininkų nuolaidos nuo 5 iki 20 USD.

„PayPal“ akcijos taip pat vykdomos per elektroninius nuolaidų kuponus, jų galiojimo laikas ir naudojimo sąlygos.

Kur rasti „eBay“ ir „PayPal“ kuponus

Kuponai, kuriuos gali naudoti kiti, dažnai minimi „eBay“ pokalbių forume ir forumuose, susijusiuose su kitomis svetainėmis, skelbiančiomis apie sandorius ir sandorius. Tokio tipo kuponus taip pat galite rasti atlikę internetinę paiešką pagal „eBay kupono kodą“ (arba „Paypal“ kupono kodą), tačiau daugelio tokių nuorodų galiojimo laikas pasibaigęs, o kai kurios gali būti apgaulingos, todėl būkite atsargūs.

„EBay“ ir „PayPal“ kuponų naudojimo apribojimai

Svarbiausia prisiminti, kad turite rasti ir nusipirkti daiktą, kuris priima „PayPal“ ir tada atsiskaitykite „PayPal“. Nuolaidą matysite tik naudodami „PayPal“ kaip mokėjimą. Jei turite kupono kodą ir ketinate jį naudoti pirkdami „eBay“, prieš pirkdami turite įsitikinti, kad pardavėjas priima „PayPal“. Jūs vis tiek privalote sumokėti pardavėjui už prekę, net jei negalite naudotis savo „eBay“ kuponu ar dovanų kuponu.

Šiuo metu kuponai galioja tik toms prekėms, kurios yra nurodytos eBay.com, eBay.ca ir eBay.co.uk.

Įsitikinkite, kad kupono el. Pašto adresas susietas su jūsų „PayPal“ paskyra; jei taip nėra, pridėkite tą el. pašto adresą prie „PayPal“ paskyros.

Visi „eBay“ nuolaidų kuponai turi galiojimo laiką.

Kaip išpirkti

Paprastai skaitmeninis nuolaidų kuponas yra ilgas kodas, kurį įvedate mokėjimo ekrane, kai laimite daiktą. „PayPal“ yra langelis su užrašu „Kuponai, dovanų kuponai ir„ eBay Anything Points “. Čia įvedate kupono kodo numerį. Patvirtinus, nuolaida bus automatiškai išskaičiuota iš mokėtino balanso. Jei jūsų kuponas nepadengia bendros prekės kainos, likusi lėšų dalis bus išskaičiuota iš jūsų „PayPal“ sąskaitos arba su ja susijusios banko sąskaitos.

Asmuo, parduodantis prekę, neturi jokios nuorodos, kad jūs panaudojote kuponą (sutaupoma iš „eBay“, o ne iš pardavėjo), o pardavimas vyksta įprastu būdu.

Atsižvelgiant į tai, kad iš pradžių „eBay“ galite įsigyti unikalių ir labai pageidaujamų prekių labai patraukliomis kainomis, negalima praleisti galimybės pridėti savo santaupas naudojant „eBay“ ar „PayPal“ kuponą. Reguliariai tikrindami, ar šiuo metu nėra nuolaidų per „eBay“ ar „Paypal“, galite būti vienas iš žmonių, kurie naudojasi šiomis santaupomis!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Šviečiantys batai vaikams

Kas yra šviečiantys batai vaikams? Šviečiantys batai yra populiarus mados reiškinys tarp vaikų. Šie batai yra sukurti su specialiomis šviesos diodais, kurie šviečia tamsioje aplinkoje. Šie batai yra ne tik stilingi, bet ir padeda padidinti vaikų matomumą tamsiu paros metu, kuris yra ypač svarbus saugumui. Ar šie batai yra saugūs? Šviečiantys batai yra sukurti taip, […]

Read More
Patarimai

Anglų kalbos pamokos vaikams online: efektyvumas ir patogumas

Dauguma tėvų supranta svarbą mokytis anglų kalbos nuo pat vaikystės. Tačiau ne visi turi galimybę ar norą siųsti savo vaikus į tradicines kalbų mokyklas ar privačius mokytojus. Todėl vis daugiau tėvų renkasi anglų kalbos pamokas vaikams online. Šių pamokų efektyvumas ir patogumas yra akivaizdus. (https://www.helendoron.lt ) Vienas iš pagrindinių privalumų yra patogumas. Tėvams nereikia leisti […]

Read More
Patarimai

Kas yra profesionalios racijos?

Profesionalios racijos kas tai? Profesionalios racijos yra specializuoti radijo imtuvai, kurie naudojami tam, kad suteiktų greitą ir patikimą ryšį tarp skirtingų asmenų ar grupių. Šios priemonės dažniausiai naudojamos kariuomenėje, policijoje, gaisrinėse bei kitose panašiose organizacijose. Tačiau pastaruoju metu jų populiarumas didėja ir tarp įmonių bei privačių asmenų, kurie ieško greito ir saugaus ryšio su savo […]

Read More