Kaip rasti kitą „GameStop“ (NYSE: GME)

Šiuo metu visi yra apie ką „GameStop“ (NYSE: GME) ir „Wallstreetbets“. Visi sutelkia dėmesį į tai, kiek žmonės uždirbo ar prarado. Tačiau tai, apie ką niekas nekalba, yra tas, kas būtų, jei praleistumėte žingsnį „GameStop“. Niekas nekalba apie tai, kaip rasti kitą „GameStop“. Šiame straipsnyje noriu parodyti, kaip rasti kitą „GameStop“.

„GameStop“

Pirma, svarbu suprasti, kas nutiko naudojant „GameStop“. „GameStop“ yra mažmeninė prekyba vaizdo žaidimais. Nuo 2020 m. Vasario 1 d. Bendrovė valdė 5 509 parduotuves 14 šalių. Kaip matote iš žemiau pateiktos diagramos, „GameStop“ iki šiol 2021 m. Padidėjo 1700%, o per 52 savaičių žemiausią kainą – 2,57 USD už akciją – daugiau nei 13 000%.

„GameStop“ dienos diagrama

Pirmą kartą susipažinau su „GameStop“ kaip investicija 2019 m., Kai dr. Michaelas Burry iš „The Big Short“ atskleidė poziciją ir aš paskelbiau idėją „Trading View“, kurią galite perskaityti čia. „GameStop“ tuo metu prekiavo vos 3,54 USD.

Dr Burry 2019 m. „Barron’s“ sakė, kad naujos „Microsoft“ ir „Sony“ konsolės „žymiai pailgins„ GameStop “gyvenimą“. Akcijos išaugo po to, kai Burry atskleidė, kad jis lažinasi.

Remiantis vertybinių popierių padavimu, „Burry“ trečiojo ketvirčio pabaigoje turėjo 1 703 400 akcijų. Tai sumažėjo nuo daugiau nei 2,7 milijono, kurį jis turėjo antrojo ketvirčio pabaigoje, tačiau tai vis tiek buvo didžiausia jo bendra akcijų pozicija.

Rizikos draudimo fondai privalo kiekvieno ketvirčio pabaigoje atskleisti savo turimas vertybinių popierių biržos vertybinius popierius. Tai leidžia investuotojams pamatyti ne tik tai, kokias akcijas turi rizikos draudimo fondas, bet ir kurias akcijas jie lažinasi. „GameStop“ atveju netrūko rizikos draudimo fondų lažybų prieš „GameStop“.

Mažmeninio investuotojo kilimas

COVID-19 pandemija sukūrė naują investuotojų veislę. Žmonės, įstrigę namuose ir sėdėdami grynaisiais, daugelis atidarė nemokamas sąskaitas „Robinhood“ ir „Webull“, kurios abi siūlo nemokamas akcijas tiems, kurie prisijungia. „Webull“ turite įnešti 100 USD, kad gautumėte 4 nemokamas akcijas. Tai galite padaryti čia.

Ši nauja investuotojų veislė yra orientuota į socialinius investavimo aspektus. Investuotojai skelbia savo mintis ir pozicijas „Reddit“, „Stocktwits“, „Twitter“ ir daugelyje „Discord“ pokalbių kambarių. Tai prisidėjo prie bandos mentaliteto ir galimybės stumti akcijų kainas į abi puses. „Reddit“ „Wallstreetbets“ dabar turi 4 milijonus sekėjų. Jei kiekvienas sekėjas nusipirko 100 USD „GameStop“, tai yra 400 mln. USD. Uždirbkite 1000 USD ir tai yra 4 mlrd. USD.

Tai minios išmintis ir kodėl neapsimoka lažintis prieš šiuos žmones. Štai kodėl „Melvin Capital“ prireikė 2,75 mlrd. Dolerių pinigų injekcijos, kai buvo įspausta „GameStop“ trumpoji pozicija. Galiausiai, mažasis vaikinas gali užimti Volstrytą ir vadinamąją „protingų pinigų“ minią.

Kas lemia akcijų kainą?

Tiems, kurie teigia, kad viskas susiję su pagrindais, mes prašome skirtis. Šiuo atveju:

Viskas susiję su pasiūla ir paklausa. Jei akcijas perka daugiau dolerių nei parduoda, kaina kils ir atvirkščiai. Jei yra daugiau pirkėjų, atsargos didėja. Daugiau pardavėjų ir kaina krinta.

Gama trumpa išspaudimas

„R / wallstreetbets“ prekybininkai siekia sutelkti dėmesį į įmones, turinčias daug trumpo susidomėjimo ir turinčių ribotą akcijų skaičių. Tai apsunkina situaciją, kai tai turi padaryti trumpalaikiai pardavėjai peštynės pirkti akcijas ir uždaryti jų pozicijas. Tokia dinamika taip pat padeda pakelti akcijų kainą, paduodant kilpą.

Prekybininkai gali pakurstyti ugnį, pirkdami skambučių pasirinkimo sandorius. Kai prekybininkas perka pasirinkimo sandorius, rinkos formuotojai, kurie parduoda pasirinkimo sandorius, eina į rinką ir apsidraudžia savo pozicijas pagrindinėmis akcijomis. Taigi turėdami ribotą kapitalo kiekį, prekybininkai gali padidinti veiksmus. Sujunkite tai su pasaulio CNBC, kalbėdami apie „GameStop“ be perstojo, ir tai sukuria FOMO (Fear Of Missing Out). Investuotojai aklai eina ir perka „GameStop“, tikėdamiesi, kad jis vis lipa.

Toliau Elon Muskas ir Chamathas Palihapitiya padėjo valdyti trumpą varžybą naudodamiesi savo dideliu sekimu, norėdami atkreipti dėmesį į „GameStop“.

Abi nekenčia trumpalaikių pardavėjų ir labai džiaugėsi įpylę kuro į ugnį.

Kaip pastebėti kitą „GameStop“

Jei praleidote „GameStop“, nesijaudinkite. Visada kažkur yra bulių turgus. Štai kodėl investuotojams svarbu prekiauti ne biržos rinkomis, bet ir NASDAQ / NYSE. Visada yra galimybių, jei suteikiate sau lankstumo prekybai visose rinkose.

Strategija yra paprasčiausiai suspausti šortus ir tai mums patinka. Tai impulsinė strategija, kurią gali įgyvendinti bet kuris prekybininkas. Tiesiog eikite į finviz.com ir peržiūrėkite atsargas. Naudokite „Top Gainers“ signalą ir ekraną akcijoms, kurių trumpalaikis trumpalaikis trumpesnis nei 10%. Strategija yra ta, kad pradėjus rodyti labai sutrumpintą vardą, impulsyvūs žaidėjai šokinėja ant laivo ir šortai yra priversti padengti, kai akcijos kyla. Tai matėme „GameStop“, AMC, KOSS, „Bed Bath & Beyond“, BLNK, PLUG, WKHS, ir net šunų šūdo atsargos Nikola.

„Finviz“ parodo, koks trumpalaikio kintamumo procentas ir kiek akcijų yra plūdėje.

Toms akcijoms, kurios dar neveikia, galite patikrinti, kurioms akcijoms yra būdingas didelis trumpas palūkanų normas, daugiau nei 20% trumpalaikių akcijų. Spustelėkite diagramas ir galite vizualizuoti diagramą ir iš jos nustatyti.

Tada patikrinsite „wallstreetbets“, „Stocktwits“ ir „Twitter“, kad užfiksuotumėte nuotaiką. Ar prekybininkai kalba apie akcijas? Visų pirma „Stocktwits“ nurodo viską, ką reikia žinoti.

Dugno linija

Trumpi prispaudimai pasitaiko visose rinkose – jautyje ar meškoje. Didžiulį pelną galima pasiekti per tokį trumpą laiką, kaip matėme su „GameStop“.

Rinkose visada yra galimybių, o mūsų darbas yra surasti laimėjusias akcijas. Čia, „Insider Financial“, specializuojamės ieškodami tokio pobūdžio situacijų savo abonentams. Kaip mes ne kartą pabrėžėme savo abonentams, raktas į prekybą yra pagreitis PRIEŠ tai įvykstant ir tada būkite kantrūs.

Anksti sulaukėme savo abonentų TSNP, kurią galite perskaityti mūsų naujausią informaciją čia, ir ENZC, apie kurią galite perskaityti čia. Taip pat geriausia turėti kokybiškų akcijų portfelį. Kai kuriems jų gali būti nuo 10 iki 20 ar daugiau centų atsargų. Tai suteikia galimybę paįvairinti ir leidžia išlikti kantriam.

Dabar, kai sakome, kad randame impulsą PRIEŠ tai įvykstant, mes esame investuotojai, norintys išdėstyti savo abonentus PRIEŠ, kol vyksta šis žingsnis. Čia uždirbami dideli pinigai ir kodėl tiek daug mūsų abonentų sėdi iš pelno 7750% ENZC ir daugiau nei 36.150% TSNP.

Pirmiausia visada įspėjame savo abonentus, prieš tai skelbdami nuolatiniams skaitytojams. Tai yra prenumeratos „Insider Financial“ vertė, kurią galite užsiregistruoti čia. Mes informuojame savo abonentus su savo geriausiomis idėjomis prieš mūsų nuolatinius skaitytojus el. Paštu ir SMS žinute.

Dabar mes žinome, kad daugelis pirmenybę teikia dienos prekybai, tačiau „Insider Financial“ nesame dienos prekiautojai. Tai netinka mūsų asmenybei ir mums nepatinka dienos judesiai, kuriuos daro rinkos. Pastebėjome, kad uždirbome daugiau pinigų, būdami kantrūs ir ignoruodami kasdienį rinkų triukšmą.

Jei norite kasdien prekiauti, „Insider Financial“ nėra jums tinkama vieta. Kalbant apie dienos prekybą ir, jei to siekiate, rekomenduojame „True Trading Group“ žmones, kuriuos galite patikrinti čia. Jie taip pat užfiksavo žingsnį „GameStop“ ir AMC.

Atminkite, kad norint tapti „GameStop“ ar „AMC“ reikia tik vieno ar dviejų, ir jūs sutriuškinote metų rinkos indeksus. Kas sakė, kad vengia mažo kapitalo akcijų, neturi supratimo, ką daro.

Kaip visada, sėkmės visiems (išskyrus šortus)!

KAI VIDAUS FINANSINĖS TURI ĮSPĖJIMĄ APIE AKCIJAS, GALI MOKĖTI KLAUSYTI. PO VISO MŪSŲ NEMOKAMAS NAUJIENKURSAS RADĖJA DAUG TRIKSKYČIŲ LAIMĖTOJŲ MŪSŲ PRENUMERIAMS. SPECIALIZUOJAMĖS RASTI MOMENTUMĄ PRIEŠ VYKDANT!

Atskleidimas: Mes neturime pozicijos nė viename iš paminėtų vertybinių popierių. Mes parašėme šį straipsnį patys ir jis išreiškia mūsų pačių nuomonę. Mes už tai negauname kompensacijos. Mes neturime jokių verslo santykių su nė viena įmone, kurios akcijos paminėtos šiame straipsnyje. „Insider Financial“ nėra patarėjas investicijų klausimais ir neteikia patarimų investuoti. Visada atlikite savo tyrimus ir patys priimkite sprendimus dėl investavimo. Šis straipsnis nėra raginimas pirkti ar parduoti ar laikyti vertybinius popierius. Šis straipsnis skirtas tik informaciniams ir švietimo tikslams ir neteikia patarimų investuoti.

Maurice’o Müllerio vaizdas iš „Pixabay“

Kaip rasti kitą „GameStop“ (NYSE: GME)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Projektų rengimas: Veiksmai ir etapai siekiant sėkmingos projekto realizacijos

Projektų rengimas yra sudėtingas procesas, kuriame įgyvendinami ir valdomi tam tikri tikslai, siekiant sėkmingos projekto realizacijos. Tai apima daugybę veiksmų ir etapų, kuriuos reikia įveikti, kad būtų pasiekti norimi rezultatai. Šiame straipsnyje išnagrinėsime svarbiausius veiksmus ir etapus, kurie padės užtikrinti projektų sėkmę. 1. Projekto iniciavimas Pirmasis žingsnis kuriant projektą yra jo iniciavimas. Tai apima idėjos […]

Read More
Patarimai

Unlocking the Mysteries of Cord Cutting in Spirituality: Breaking Free from Negative Influences

In the realm of spirituality, there exists a concept that has gained increasing attention and relevance: cord cutting. Often associated with energy work and holistic healing practices, cord cutting is a profound technique aimed at releasing negative attachments and influences that may be hindering an individual’s spiritual growth and well-being. In essence, it is a […]

Read More
Patarimai

SPA Palangoje dviems: romantiška atostogų patirtis porai

Ar ieškote būdo šiek tiek pažadinti romantiškumą su savo partneriu? Ar norite pabėgti nuo kasdienio gyvenimo rato ir leisti laiką tik sau? Jei taip, tada SPA Palangoje gali būti būtent tai, ko jums reikia. Šis pajūrio kurortas Lietuvos širdyje siūlo ne tik puikią poilsio ir atsipalaidavimo atmosferą, bet ir unikalią galimybę sukurti neprilygstamą romantišką patirtį […]

Read More