Kaip rasti klinikinį kamieninių ląstelių tyrimą jūsų būklei

Klinikiniai kamieninių ląstelių tyrimai yra moksliniai tyrimai, kuriuose dalyvauja žmonės. Sužinokite paprastą įrankį, skirtą nustatyti klinikinius kamieninių ląstelių tyrimus pagal jūsų būklę.

Ar jūs ar mylimas žmogus kenčiate nuo artrito, išsėtinės sklerozės (MS), LOPL, Alzheimerio ligos, astmos ar kitų lėtinių ligų? Jei taip, kaip rasti kamieninių ląstelių klinikinį tyrimą?

Šiame straipsnyje pateikiami atsakymai, įskaitant nuorodas, kaip rasti klinikinius tyrimus šalia jūsų, taip pat sąsajos su konkrečių sąlygų klinikiniais tyrimais.

Kas yra klinikinis tyrimas?

Klinikiniai tyrimai yra moksliniai tyrimai, atliekami su žmonėmis, siekiant nustatyti, ar medicininis požiūris gali gydyti ligą ar traumą, palyginti su esamomis alternatyvomis. Šie tyrimai sudaryti siekiant surinkti duomenis apie naujų medicinos terapijų saugumą ir veiksmingumą.

Sartorius.

Svarbu, kad klinikinius tyrimus stebi vyriausybės reguliavimo institucijos, tokios kaip:

 • JAV maisto ir vaistų administracija (FDA)
 • Europos vaistų agentūra (EMA)
 • Japonijos farmacijos ir medicinos prietaisų agentūra
 • Indijos centrinė narkotikų kontrolės organizacija (CDSCO)
 • Kitos reguliavimo institucijos visame pasaulyje

Kamieninės ląstelės yra unikalios ląstelės, kurios gali daugintis (savaime atsinaujinti) ir diferencijuotis į ląsteles, kurios sudaro žmogaus kūną, suteikdamos joms milžinišką potencialą naudoti regeneracinėje medicinoje.

Todėl klinikiniai kamieninių ląstelių tyrimai yra moksliniai tyrimai, atliekami su žmonėmis, siekiant patikrinti, ar šie gydymo būdai gali padėti išspręsti traumą ar ligą. Panašiai kaip tradicinių vaistų bandymų, kamieninių ląstelių bandymų metu siekiama surasti patobulintus ligų prevencijos, gydymo ar diagnozavimo metodus.

Klinikinių kamieninių ląstelių tyrimo įrankis

„ClinicalTrials.gov“ yra svetainė, kurią tvarko JAV nacionaliniai sveikatos institutai (NIH), tai „viešai ir privačiai remiamų klinikinių tyrimų, kuriuose dalyvavo žmonės iš viso pasaulio, registrų ir rezultatų duomenų bazė“.

Tai yra pasaulinis šaltinis, skirtas rasti klinikinius kamieninių ląstelių tyrimus, nes jame yra maždaug trys ketvirtadaliai registruotų kamieninių ląstelių tyrimų visame pasaulyje. Deja, „ClinicalTrials.gov“ neapima visų kamieninių ląstelių tyrimų visame pasaulyje, įskaitant kai kuriuos, kurie gali būti įtraukti į tarptautinius registrus.

Visame pasaulyje kiti registrai, kuriuos galima naudoti ieškant kamieninių ląstelių klinikinio tyrimo, yra šie:

Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) taip pat turi Tarptautinę klinikinių tyrimų registro platformą. Kiekvienas iš šių registrų gali būti rūšiuojamas pagal įvairius kriterijus, įskaitant sveikatos būklę, regioną, tyrimo būseną ir kt.

Nepaisant to, „ClinicalTrials.gov“ yra pagrindinė priemonė rasti kamieninių ląstelių klinikinį tyrimą dėl jo dydžio ir nuolatinės JAV vyriausybės paramos. Kartu su kitais aukščiau pateiktais šaltiniais šiose duomenų bazėse yra apie 95% klinikinių kamieninių ląstelių tyrimų visame pasaulyje.

Veiksmai ieškant kamieninių ląstelių klinikinio tyrimo

Jei jus kamuoja sužalojimas ar liga, jums gali būti įdomu ieškoti kamieninių ląstelių klinikinio tyrimo. Norėdami tai padaryti, atlikite tris veiksmus:

 1. Eiti į ClinicalTrials.gov (ar kita bandomoji duomenų bazė)
 2. Paieškos laukelyje įveskite: „kamieninės ląstelės“ IR „tavo liga
 3. Nustatykite klinikinį tyrimą, būdingą jūsų sveikatos būklei

Žr. Žemiau pateiktą pavyzdį, kuriame mes naudojome „limfomą“ kaip pavyzdį (pakeiskite savo būklę žodžiu „limfoma“).

Kamieninių ląstelių klinikinių tyrimų priemonė

Kaip parodyta aukščiau pateiktame pavyzdyje, šiuo metu yra 1509 tyrimai, susiję su „kamieninėmis ląstelėmis“ ir „limfoma“, išvardyti ClinicalTrials.gov.

Klinikinių kamieninių ląstelių tyrimo radimas šalia jūsų

Kitas svarbus aspektas yra kamieninių ląstelių klinikinio tyrimo vieta. Jei bandomoji versija yra šalia jūsų, bus daug lengviau užsiregistruoti. Jei jis yra toliau, turėsite nukeliauti ilgą atstumą ir galbūt negalėsite dalyvauti.

Žemiau esančiame žemėlapyje kamieninių ląstelių tyrimai, išvardyti ClinicalTrials.gov, rodomi pagal regionus (paieškos terminas: „Kamieninės ląstelės“ ARBA „Kamieninės ląstelės“).

Klinikinių kamieninių ląstelių žemėlapis

Akivaizdu, kad geografiniai kamieninių ląstelių tyrimų „taškai“ yra šie:

 • Jungtinės Valstijos (2 796)
 • Europa (1 115)
 • Rytų Azija (455)

Šiuose regionuose gyvenantiems žmonėms bus didesnė tikimybė, kad galėsite susirasti kamieninių ląstelių tyrimą ir dalyvauti jame.

Kamieninių ląstelių tyrimai keliams

Kelių kamieninių ląstelių klinikinio tyrimo paieška tampa vis dažnesnė. Taip yra todėl, kad tiek moksliniai tyrimai su gyvūnų modeliais, tiek klinikiniai tyrimai su žmonėmis parodė, kad kamieninės ląstelės gali veiksmingai malšinti skausmą esant įvairioms sąlygoms, įskaitant artritinius kelius.

Kamieninės ląstelės taip pat rodo pažadą gydyti įvairias sportines ir ortopedines traumas. Pavyzdžiui, mūsų įkūrėjas Cade’as Hildrethas yra kamieninių ląstelių pacientas. Po dviejų operacijų skirtinguose žemynuose nepavyko išspręsti ortopedinės traumos, susijusios su AKL ir menisko pažeidimais, Cade’ui buvo atlikta tos pačios dienos autologinė (savaiminė) procedūra, kurią gydytojai atliko Nacionaliniame stuburo ir skausmo centre Fairfax, VA.

Atliekant šią procedūrą, kamieninės ląstelės buvo surinktos iš Cade’o kaulų čiulpų ir vėl suleistos atgal į kelį. Nors ir skausminga, procedūra buvo nepaprastai veiksminga, nes Cade’as per 6 mėnesius po gydymo grįžo į elito regbio varžybas, varžydamasis „Regbio lietimo pasaulio“ taurėje, esančioje Coffs Harbor, Australijoje.

Pačių išvestos kaulų čiulpų kamieninės ląstelės taip pat parodo didelį potencialą gydant kelio osteoartritą (KOA) – procedūrą siūlo GIOSTAR, Regenexx ir kt.

Taip pat yra atlikta mažiausiai 116 klinikinių tyrimų, susijusių su kamieninėmis ląstelėmis ir keliais.

Kamieninių ląstelių tyrimai dėl LOPL

Kita dažna priežastis, kodėl žmonės ieško kamieninių ląstelių klinikinių tyrimų, yra lėtinės obstrukcinės plaučių ligos (LOPL) gydymas. Pastaraisiais metais kamieninių ląstelių gydymas plaučiais parodė didelį pažadą gydyti LOPL, nesmulkialąstelinį plaučių vėžį, plaučių fibrozę, cistinę fibrozę ir kitas lėtines ligas.

Taip pat tiriamos kamieninės ląstelės, skirtos reabilituoti plaučių vėžiu sergančius pacientus.

Norėdami gydyti šias plaučių ligas, gydytojai surenka paciento ląsteles, jas išskiria ir išplečia, o paskui vėl sušvirkščia į šeimininką. Šio gydymo tikslas yra atkurti sveikas ląsteles paciento viduje, atstatyti pažeistus audinius ir išgydyti plaučius.

Daugelis šių tyrimų atliekami klinikinių tyrimų metu, nors kai kurios kompanijos, tokios kaip GIOSTAR ir Okyanos, pacientams siūlo gydymą tiesiogiai nereikalaudamos dalyvauti klinikiniame tyrime.

Tiems, kurie ieško klinikinių kamieninių ląstelių tyrimų, susijusių su plaučių ligomis, pateikiama nuoroda į 246 tyrimus, užregistruotus „ClinicalTrials.gov“.

kamieninių ląstelių klinikinis tyrimas dėl LOPL

Klinikiniai kamieninių ląstelių tyrimai pagal būklę

Ar turite konkrečią būklę, dėl kurios ieškote pagalbos? Jei taip, toliau pateikėme tiesiogines nuorodas į kamieninių ląstelių tyrimus, susijusius su įprastomis sąlygomis:

Norėdami gauti dar daugiau informacijos, žiūrėkite šį vaizdo įrašą, kaip rasti kamieninių ląstelių klinikinį tyrimą pagal jūsų konkrečią būklę:

Tiesioginė prieiga prie kamieninių ląstelių gydymo

Jei norite gydytis kamieninėmis ląstelėmis, bet nenorite dalyvauti eksperimentiniame tyrime, turėsite mokytis apie kitas gydymo galimybes. Būdami didžiausia pasaulyje kamieninių ląstelių pramonės naujienų leidėja, mes esame įsipareigoję būti patikimu pramonės naujienų srautu, tačiau suprantama, kad negalime suteikti klinikinių gydymo būdų ar patarimų.

Jei turite klausimų apie konkrečią būklę, rekomenduojame susisiekti GIOSTARAS, pasaulinė kamieninių ląstelių įmonė, gydžiusi daug pacientų.

Su buvimo vieta JAV ir visame pasaulyje, GIOSTARAS siūlo plačiai ištirtas kamieninių ląstelių terapijos galimybes, skirtas pagerinti paciento gyvenimo kokybę.

Spustelėkite čia norėdami suplanuoti konsultaciją arba užduokite klausimą GIOSTAR.

Ar ieškote kamieninių ląstelių klinikinio tyrimo dėl kitų sąlygų? Užduokite savo klausimus toliau pateiktuose komentaruose.

* Atsakomybės apribojimas: Visi šioje svetainėje pateikti teiginiai NĖRA išreikšti kaip medicininiai teiginiai ar patarimai. Jie nėra skirti diagnozuoti, gydyti, išgydyti ar užkirsti kelią bet kokiai ligai ar būklei. Jei turite sveikatos būklę ar susirūpinimą, pasitarkite su savo gydytoju arba sveikatos priežiūros paslaugų teikėju.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Projektų rengimas: Veiksmai ir etapai siekiant sėkmingos projekto realizacijos

Projektų rengimas yra sudėtingas procesas, kuriame įgyvendinami ir valdomi tam tikri tikslai, siekiant sėkmingos projekto realizacijos. Tai apima daugybę veiksmų ir etapų, kuriuos reikia įveikti, kad būtų pasiekti norimi rezultatai. Šiame straipsnyje išnagrinėsime svarbiausius veiksmus ir etapus, kurie padės užtikrinti projektų sėkmę. 1. Projekto iniciavimas Pirmasis žingsnis kuriant projektą yra jo iniciavimas. Tai apima idėjos […]

Read More
Patarimai

Unlocking the Mysteries of Cord Cutting in Spirituality: Breaking Free from Negative Influences

In the realm of spirituality, there exists a concept that has gained increasing attention and relevance: cord cutting. Often associated with energy work and holistic healing practices, cord cutting is a profound technique aimed at releasing negative attachments and influences that may be hindering an individual’s spiritual growth and well-being. In essence, it is a […]

Read More
Patarimai

SPA Palangoje dviems: romantiška atostogų patirtis porai

Ar ieškote būdo šiek tiek pažadinti romantiškumą su savo partneriu? Ar norite pabėgti nuo kasdienio gyvenimo rato ir leisti laiką tik sau? Jei taip, tada SPA Palangoje gali būti būtent tai, ko jums reikia. Šis pajūrio kurortas Lietuvos širdyje siūlo ne tik puikią poilsio ir atsipalaidavimo atmosferą, bet ir unikalią galimybę sukurti neprilygstamą romantišką patirtį […]

Read More