Kaip rasti kokybišką daugiau nei 70 metų gyvybės draudimą, kad apsaugotumėte mylimųjų finansus

Per savo gyvenimą mes paprastai perkame gyvybės draudimą, kad apsaugotume savo šeimą nuo priešlaikinės mirties. Norėdami tai padaryti, dauguma žmonių perka terminuotą draudimą dėl jo palyginti mažų išlaidų. Tai visiškai logiška, nes poreikis yra didelis, tačiau dažniausiai laikinas. Augant vaikams ir didėjant kitam turtui, kaip ir kitoms valdoms, kai investuojate į rajonus, didelių draudimų poreikis gali tapti nereikalingas.

1 patarimas: konvertuokite dabar

Jei šiuo metu turite terminuotą polisą ir jums yra daugiau nei 70 metų, pirmiausia turėtumėte pasikonsultuoti su dabartine gyvybės draudimo bendrove, ar ši politika vis dar konvertuojama į „nuolatinę“ draudimą. Jei jūsų politika vis dar konvertuojama (kai kurie operatoriai leidžia konvertuoti iki 75), prasminga palyginti konversijos politikos priemoką su naujos politikos kaina.

Konvertuojant politiką nereikalaujama medicininės garantijos. Kad ir koks sveikatos įvertinimas jums buvo suteiktas, kai įsigaliojote terminų politiką, bus tas įvertinimas, kurį gausite pagal konversijų politiką. Tai daugeliu atvejų yra ypač daug, ypač jei jūsų sveikata pablogėjo po to, kai įsigaliojo politikos terminas.

Tačiau prieš nuspręsdami konvertuoti, įsitikinkite, kad nauja politika nėra geresnė vertė. Galbūt net svarstysite samdyti draudimo konsultantą. Kai kurie vežėjai leis vykdyti tik žemesnės kokybės politiką, turėdami mažiau garantijų.

2 patarimas: apatinė nuolatinė aprėptis

Šiuo metu 77 metų moteriai yra galimybė įsigyti 15 metų trukmės polisą, pagal kurį jos sulauks 92 metų. Tačiau jei apdraustoji gyvens pasibaigus draudimo polisui, nebus jokių alternatyvų naujam draudimui. Nuolatinė draudimo politika tam pačiam 77 metų vyrui šiuo metu bus apie 25% didesnė, tačiau, žinoma, mirties išmoka bus mokama, kai miršta apdraustasis. Akivaizdu, kad čia yra kompromisas, todėl nepamirškite savo tikslo, kaip ir investuodami į internetinių žaidimų industriją. Gali būti, kad aprėptis reikalinga tik laikinai apsaugai, tokiu atveju termino politika gali būti prasminga. Jei ne, galbūt pakaks mažesnio, nuolatinio aprėpties.

3 patarimas: parduotuvė maža

Ieškokite gyvybės draudimo, vyresnio nei 70 metų, parduotuvės mažos. Žvelgiant į dideles draudimo bendroves, vyresnių nei 70 metų žmonių gyvybės draudimo polisai yra gana brangūs. Tiesą sakant, daugelis pagrindinių draudimo kompanijų net neapdrauks nė vieno vyresnio nei 70 metų amžiaus. Štai kodėl mažas apsipirkimas yra geriausias būdas susirasti gyvybės draudimą po 70 metų. draudimo apsauga. Ieškokite mažų įmonių draudimo kompanijų, kad rastumėte geriausius gyvybės draudimo polisus vyresniems nei 70 metų žmonėms. Tai padaryti jums seksis daug geriau, nei verčiant namus.

Patarimas # 4: Venkite termino aprėpties

77 metų vyras taip pat galės įsigyti 15 metų trukmės polisą, jei jo sveikata bus tinkama apdrausti. Pagrindinis skirtumas yra tas, kad termino politika šiame amžiuje ir nuolatinė politika šiame amžiuje yra beveik tos pačios išlaidos. Nepadarykite klaidos ir įsigykite terminų draudimą šioje situacijoje iš bet kurio draudimo agento.

Patarimas # 5: apsaugokite mažas ribas

Dauguma vyresnių nei 70 metų žmonių nebeturi gyvybės draudimo, todėl draudimo poreikis yra mažas, palyginti su jaunesniu amžiumi. Esant nedidelėms gyvybės draudimo sumoms, paprastai iki 25 000 USD lengviausia įsigyti gyvybės draudimo rūšis vadinama „galutinių išlaidų“ gyvybės draudimu. Jis visų pirma naudojamas laidotuvių išlaidoms ir kitoms nedidelėms skoloms apmokėti. Ši politika taip pat žinoma kaip „supaprastinta problema“ viso gyvenimo politika, nes joms nereikia paramedikų egzamino. Jei pareiškėjas gali tinkamai ir tiksliai atsakyti į visus klausimus, išduodama politika. Tačiau visos šios draudimo bendrovės užduoda šiek tiek kitokius klausimus, kurie gali reikšti skirtumą tarp priėmimo ir atsisakymo. Jei svarstote tokią politiką, būtinai atskleiskite visus sveikatos klausimus savo atstovui, kad būtumėte tikri, jog įsigijote tinkamą planą.

Neišvengiamai kils kitų klausimų, ypač jei jūsų sveikatos istorijoje yra kokių nors rimtų sveikatos problemų. Tai dar viena gera priežastis naudoti nepriklausomą agentą, turintį prieigą prie daugybės aukštos kokybės vežėjų.

apie autorių

Lenny Robbins visą savo verslo karjerą praleido finansinių paslaugų srityje. Prieš pradėdamas savo vertybinių popierių brokerį / prekiautoją, jis buvo „Oppenheimer & Co., Inc.“ viceprezidentas. 1991 m. Jis įkūrė „LifeNet Insurance Solutions“, kurio specializacija yra senjorų gyvybės draudimas daugiau nei 70 metų (https://www.lifenetinsurance.com/) ir kūdikių bumas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Kokia nauda katilas oras vanduo namuose ir darbo vietoje?

Katilas oras vanduo yra pažangus šildymo ir karšto vandens tiekimo sistema, kurią galima įdiegti tiek namuose, tiek darbo vietoje. Ši sistema naudoja oro šildytuvą, kad generuotų šilumą, ir šilumokaičius, kad šilumą pervedžiotų į vandenį. Tai modernus būdas pasirūpinti šiluma ir karštuoju vandeniu, o čia yra keletas priežasčių, kodėl katilas oras vanduo gali būti naudingas jūsų […]

Read More
Patarimai

Kaip kasti urvą?

Urvų kasimas yra veikla, kuri gali būti reikalinga įvairiose situacijose, nuo žemės darbų sodininkystėje iki projektų statyboje. Tai svarbus procesas, kurio reikia atlikti atidžiai ir saugiai. Šiame straipsnyje aptarsime pagrindinius žingsnius ir patarimus, kaip kasti urvą. Pasiruošimas ir Saugumas Kasimo Procesas Papildomi Patarimai Kasimas urvo yra procesas, kuriam reikia atsargumo ir planavimo. Laikykitės saugumo taisyklių, […]

Read More
Patarimai

Belaidės kameros panaudojimas

Belaidės kameros (arba IP kameros) yra modernios technologinės priemonės, kurios gali būti naudojamos įvairiais tikslais, nuo saugumo užtikrinimo iki stebėsenos. Šiame straipsnyje aptarsime, kur ir kaip naudojamos belaidės kameros: 1. Namų Apsauga: 2. Verslo Saugumas: 3. Viešbučių ir Nakvynės Įstaigos: 4. Prekybos Centrai ir Parduotuvės: 5. Žemės Ūkis ir Sodo Priežiūra: 6. Eismo Stebėsenos Sistemose: […]

Read More