Kaip rasti, kur palaidoti jūsų protėviai

Kaip genealogė, daug laiko praleidžiu kapinėse.

(Galbūt praleidau sekmadienio popietę bėgdamas per rytines NC kapines … savo sekmadienio suknele! Neteiskite, turėjau ribotą laiką ir galėjau rasti daug protėvių.)

Kuo žavimės kapinėmis?

Norime sužinoti, kur palaidoti mūsų protėviai. Mes norime susisiekti su savo protėviais fizinėje vietoje. Norime sužinoti, kokią dar informaciją apie jų protėvius gali pasakyti jų kapavietės.

Bet … yra vienas didžiausių nusivylimų, kuriuos girdžiu iš jūsų el. Laiškuose negalėdamas rasti protėvio palaidojimo vietos. Arba internete, ar tikroje vietoje.

Kartais mums tiesiog reikia žinoti įrašus, kad rastume. Kartais mes turime žinoti, ko paklausti.

8 šaltiniai ieškant protėvio kapo

  1. Mirties liudijimas – Jei buvo sukurtas mirties liudijimas, tai akivaizdi pirmoji vieta, į kurią reikia atkreipti dėmesį. Bus nurodyta laidojimo vieta ir kartais laidojimo namai. Deja, mirties liudijimai neatkurs mūsų daugelio kartų tyrinėjimo metu. Vienas didžiausių genealoginių nusivylimų, kuriuos girdžiu iš jūsų el. Laiškuose, yra tai, kad negaliu rasti protėvio laidojimo vietos. Arba internete, ar tikroje vietoje. Pažvelkime į 8 informacijos šaltinius, kad nustatytume, kur jūsų protėvis galėjo būti palaidotas.
  2. Laidojimo namų įrašai – Pasitarkite su savo protėvio vietos ir (arba) apskrities laidotuvių įrašais. Tai gali būti „pataikyti ar praleisti“, tačiau kai kuriuose laidojimo namuose yra įrašų. Patarimas: Perrašytų įrašų ieškokite valstybiniuose archyvuose arba universiteto bibliotekų rinkiniuose.
  3. Kapinių biurai: pasitarkite su kapinių sekstonu ar atsakingu asmeniu. Deja, fiziniai įrodymai apie visus kapinių kapus gali neišgyventi laiko. Pakalbėkite su už kapines atsakingu asmeniu ir paklauskite, ar ir (arba) kaip galėtumėte pasiekti jų įrašus. Patarimas: Paskambinus į kapinių biurą ir pasikalbėjus su realiu asmeniu. Darbuotojai dažnai labai padeda telefonu.
  4. Šeimos nariai: paprašykite šeimos, įskaitant jūsų išplėstinę šeimą. Patarimas: Paklauskite daugiau nei vieno žmogaus. Atminkite, kad nė vienas pusbrolis nėra per toli nuo vietovės ar santykių, kad turėtų informacijos apie jūsų šeimą. Tyrimo pradžioje paklausiau savo didžiosios tetos, ar egzistuoja Maddox šeimos kapinės. Ji nė vieno nežinojo. Kito vizito metu, kuriame dalyvavo jos pirmoji pusseserė, vėl paklausiau apie Maddox šeimos kapines. Jos pusbrolis pareiškė: „Tai lauke senoje namuose. Ar neprisimenate? Jame žaisdavome slėpynių “. [Insert genealogy happy dance.]
  5. Bažnyčios kapinės – Ar žinote, kur jūsų protėviai lankė bažnyčią? Patikrinkite jų kapines. Paskambinkite į bažnyčią, jei nesate pakankamai arti, kad eitumėte. Vienas didžiausių genealoginių nusivylimų, kuriuos girdžiu iš jūsų el. Laiškuose, yra tai, kad negaliu rasti protėvio laidojimo vietos. Arba internete, ar tikroje vietoje. Pažvelkime į 8 informacijos šaltinius, kad nustatytume, kur jūsų protėvis galėjo būti palaidotas.
  6. Vietos genealogijos draugijos -Klauskite toje vietoje, kur gyveno jūsų protėviai, genealogų ir miesto istorikų. Dažnai šie asmenys yra geriausias jūsų informacijos šaltinis apie mažesnes šeimos kapines.
  7. „FindAGrave“ : Internetinė duomenų bazė apie milijonus kapų, kuriuos pridėjo vartotojai.
  8. KapinėsSurašymas : Tai yra mažiau žinoma internetinė kapų duomenų bazė, tačiau puiki patikrinti. Dažnai tikrinkite „CemeteryCensus.com“, ar nėra naujinių. Patarimas: Jei čia rasite savo protėvį, susisiekite su asmeniu (-iais), kuris (-iais) pateikė informaciją. Šie vyrai ir moterys turi neįtikėtinai daug žinių apie mažas ir dideles kapines bei jų apskričių šeimas.

Gaukite nemokamą „Big Genie“ sąrašo kopiją

„Big Genie“ sąrašas yra daugybė išteklių, duomenų bazių ir švietimo galimybių, padėsiančių jums ieškoti jūsų protėvių.

Ir … tai NEMOKAMA!

Kai griebsi savo kopiją, gausite ir savaitraštį „Ar tu mano pusbrolis? laiškus. Mėgautis!

Dar vienas dalykas, kurį reikia apsvarstyti … ..

Ar atpažintumėte savo protėvio antkapį?

Atrodo kvailas klausimas, bet…. apsvarstykite, kokie antkapių tipai buvo paplitę jūsų protėvio srityje ir laike. Ar tai atrodo kaip antkapis?

Vienas didžiausių genealoginių nusivylimų, kuriuos girdžiu iš jūsų el. Laiškuose, yra tai, kad negaliu rasti protėvio laidojimo vietos. Arba internete, ar tikroje vietoje. Pažvelkime į 8 informacijos šaltinius, kad nustatytume, kur jūsų protėvis galėjo būti palaidotas.

Tai lauko akmuo, žymintis kapą. Ankstesniais laikais lauko akmenys dažniausiai buvo naudojami kapui pažymėti. Dažnai šeimos negalėjo sau leisti fantazuojančio akmens. Deja, šiuo atveju nežinomas kieno kapas. Ant akmens nėra žymių ir nėra identifikavimo įrašų. Taip atsitinka ir mes nerasime visų savo protėvių kapų. Vykdydami tyrimą, atmerkite akis. Niekada negali žinoti, kada gali pasirodyti kitas užuomina.

Kitas įdomus pranešimas:

:::::::::::::::

Prisekite šį įrašą prie „Pinterest“, kad sužinotumėte ateityje ir galėtumėte pasidalinti su kitais genealogijos tyrėjais. Dėkoju!

Daugumos genealogijos tyrinėtojų sąrašas, kurį reikia padaryti, yra vieta, kur palaidoti jūsų protėviai. Patarimai ir šaltiniai, norint rasti paiešką!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Šviečiantys batai vaikams

Kas yra šviečiantys batai vaikams? Šviečiantys batai yra populiarus mados reiškinys tarp vaikų. Šie batai yra sukurti su specialiomis šviesos diodais, kurie šviečia tamsioje aplinkoje. Šie batai yra ne tik stilingi, bet ir padeda padidinti vaikų matomumą tamsiu paros metu, kuris yra ypač svarbus saugumui. Ar šie batai yra saugūs? Šviečiantys batai yra sukurti taip, […]

Read More
Patarimai

Anglų kalbos pamokos vaikams online: efektyvumas ir patogumas

Dauguma tėvų supranta svarbą mokytis anglų kalbos nuo pat vaikystės. Tačiau ne visi turi galimybę ar norą siųsti savo vaikus į tradicines kalbų mokyklas ar privačius mokytojus. Todėl vis daugiau tėvų renkasi anglų kalbos pamokas vaikams online. Šių pamokų efektyvumas ir patogumas yra akivaizdus. (https://www.helendoron.lt ) Vienas iš pagrindinių privalumų yra patogumas. Tėvams nereikia leisti […]

Read More
Patarimai

Kas yra profesionalios racijos?

Profesionalios racijos kas tai? Profesionalios racijos yra specializuoti radijo imtuvai, kurie naudojami tam, kad suteiktų greitą ir patikimą ryšį tarp skirtingų asmenų ar grupių. Šios priemonės dažniausiai naudojamos kariuomenėje, policijoje, gaisrinėse bei kitose panašiose organizacijose. Tačiau pastaruoju metu jų populiarumas didėja ir tarp įmonių bei privačių asmenų, kurie ieško greito ir saugaus ryšio su savo […]

Read More