Kaip rasti, kur palaidoti jūsų protėviai

Kaip genealogė, daug laiko praleidžiu kapinėse.

(Galbūt praleidau sekmadienio popietę bėgdamas per rytines NC kapines … savo sekmadienio suknele! Neteiskite, turėjau ribotą laiką ir galėjau rasti daug protėvių.)

Kuo žavimės kapinėmis?

Norime sužinoti, kur palaidoti mūsų protėviai. Mes norime susisiekti su savo protėviais fizinėje vietoje. Norime sužinoti, kokią dar informaciją apie jų protėvius gali pasakyti jų kapavietės.

Bet … yra vienas didžiausių nusivylimų, kuriuos girdžiu iš jūsų el. Laiškuose negalėdamas rasti protėvio palaidojimo vietos. Arba internete, ar tikroje vietoje.

Kartais mums tiesiog reikia žinoti įrašus, kad rastume. Kartais mes turime žinoti, ko paklausti.

8 šaltiniai ieškant protėvio kapo

  1. Mirties liudijimas – Jei buvo sukurtas mirties liudijimas, tai akivaizdi pirmoji vieta, į kurią reikia atkreipti dėmesį. Bus nurodyta laidojimo vieta ir kartais laidojimo namai. Deja, mirties liudijimai neatkurs mūsų daugelio kartų tyrinėjimo metu. Vienas didžiausių genealoginių nusivylimų, kuriuos girdžiu iš jūsų el. Laiškuose, yra tai, kad negaliu rasti protėvio laidojimo vietos. Arba internete, ar tikroje vietoje. Pažvelkime į 8 informacijos šaltinius, kad nustatytume, kur jūsų protėvis galėjo būti palaidotas.
  2. Laidojimo namų įrašai – Pasitarkite su savo protėvio vietos ir (arba) apskrities laidotuvių įrašais. Tai gali būti „pataikyti ar praleisti“, tačiau kai kuriuose laidojimo namuose yra įrašų. Patarimas: Perrašytų įrašų ieškokite valstybiniuose archyvuose arba universiteto bibliotekų rinkiniuose.
  3. Kapinių biurai: pasitarkite su kapinių sekstonu ar atsakingu asmeniu. Deja, fiziniai įrodymai apie visus kapinių kapus gali neišgyventi laiko. Pakalbėkite su už kapines atsakingu asmeniu ir paklauskite, ar ir (arba) kaip galėtumėte pasiekti jų įrašus. Patarimas: Paskambinus į kapinių biurą ir pasikalbėjus su realiu asmeniu. Darbuotojai dažnai labai padeda telefonu.
  4. Šeimos nariai: paprašykite šeimos, įskaitant jūsų išplėstinę šeimą. Patarimas: Paklauskite daugiau nei vieno žmogaus. Atminkite, kad nė vienas pusbrolis nėra per toli nuo vietovės ar santykių, kad turėtų informacijos apie jūsų šeimą. Tyrimo pradžioje paklausiau savo didžiosios tetos, ar egzistuoja Maddox šeimos kapinės. Ji nė vieno nežinojo. Kito vizito metu, kuriame dalyvavo jos pirmoji pusseserė, vėl paklausiau apie Maddox šeimos kapines. Jos pusbrolis pareiškė: „Tai lauke senoje namuose. Ar neprisimenate? Jame žaisdavome slėpynių “. [Insert genealogy happy dance.]
  5. Bažnyčios kapinės – Ar žinote, kur jūsų protėviai lankė bažnyčią? Patikrinkite jų kapines. Paskambinkite į bažnyčią, jei nesate pakankamai arti, kad eitumėte. Vienas didžiausių genealoginių nusivylimų, kuriuos girdžiu iš jūsų el. Laiškuose, yra tai, kad negaliu rasti protėvio laidojimo vietos. Arba internete, ar tikroje vietoje. Pažvelkime į 8 informacijos šaltinius, kad nustatytume, kur jūsų protėvis galėjo būti palaidotas.
  6. Vietos genealogijos draugijos -Klauskite toje vietoje, kur gyveno jūsų protėviai, genealogų ir miesto istorikų. Dažnai šie asmenys yra geriausias jūsų informacijos šaltinis apie mažesnes šeimos kapines.
  7. „FindAGrave“ : Internetinė duomenų bazė apie milijonus kapų, kuriuos pridėjo vartotojai.
  8. KapinėsSurašymas : Tai yra mažiau žinoma internetinė kapų duomenų bazė, tačiau puiki patikrinti. Dažnai tikrinkite „CemeteryCensus.com“, ar nėra naujinių. Patarimas: Jei čia rasite savo protėvį, susisiekite su asmeniu (-iais), kuris (-iais) pateikė informaciją. Šie vyrai ir moterys turi neįtikėtinai daug žinių apie mažas ir dideles kapines bei jų apskričių šeimas.

Gaukite nemokamą „Big Genie“ sąrašo kopiją

„Big Genie“ sąrašas yra daugybė išteklių, duomenų bazių ir švietimo galimybių, padėsiančių jums ieškoti jūsų protėvių.

Ir … tai NEMOKAMA!

Kai griebsi savo kopiją, gausite ir savaitraštį „Ar tu mano pusbrolis? laiškus. Mėgautis!

Dar vienas dalykas, kurį reikia apsvarstyti … ..

Ar atpažintumėte savo protėvio antkapį?

Atrodo kvailas klausimas, bet…. apsvarstykite, kokie antkapių tipai buvo paplitę jūsų protėvio srityje ir laike. Ar tai atrodo kaip antkapis?

Vienas didžiausių genealoginių nusivylimų, kuriuos girdžiu iš jūsų el. Laiškuose, yra tai, kad negaliu rasti protėvio laidojimo vietos. Arba internete, ar tikroje vietoje. Pažvelkime į 8 informacijos šaltinius, kad nustatytume, kur jūsų protėvis galėjo būti palaidotas.

Tai lauko akmuo, žymintis kapą. Ankstesniais laikais lauko akmenys dažniausiai buvo naudojami kapui pažymėti. Dažnai šeimos negalėjo sau leisti fantazuojančio akmens. Deja, šiuo atveju nežinomas kieno kapas. Ant akmens nėra žymių ir nėra identifikavimo įrašų. Taip atsitinka ir mes nerasime visų savo protėvių kapų. Vykdydami tyrimą, atmerkite akis. Niekada negali žinoti, kada gali pasirodyti kitas užuomina.

Kitas įdomus pranešimas:

:::::::::::::::

Prisekite šį įrašą prie „Pinterest“, kad sužinotumėte ateityje ir galėtumėte pasidalinti su kitais genealogijos tyrėjais. Dėkoju!

Daugumos genealogijos tyrinėtojų sąrašas, kurį reikia padaryti, yra vieta, kur palaidoti jūsų protėviai. Patarimai ir šaltiniai, norint rasti paiešką!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Projektų rengimas: Veiksmai ir etapai siekiant sėkmingos projekto realizacijos

Projektų rengimas yra sudėtingas procesas, kuriame įgyvendinami ir valdomi tam tikri tikslai, siekiant sėkmingos projekto realizacijos. Tai apima daugybę veiksmų ir etapų, kuriuos reikia įveikti, kad būtų pasiekti norimi rezultatai. Šiame straipsnyje išnagrinėsime svarbiausius veiksmus ir etapus, kurie padės užtikrinti projektų sėkmę. 1. Projekto iniciavimas Pirmasis žingsnis kuriant projektą yra jo iniciavimas. Tai apima idėjos […]

Read More
Patarimai

Unlocking the Mysteries of Cord Cutting in Spirituality: Breaking Free from Negative Influences

In the realm of spirituality, there exists a concept that has gained increasing attention and relevance: cord cutting. Often associated with energy work and holistic healing practices, cord cutting is a profound technique aimed at releasing negative attachments and influences that may be hindering an individual’s spiritual growth and well-being. In essence, it is a […]

Read More
Patarimai

SPA Palangoje dviems: romantiška atostogų patirtis porai

Ar ieškote būdo šiek tiek pažadinti romantiškumą su savo partneriu? Ar norite pabėgti nuo kasdienio gyvenimo rato ir leisti laiką tik sau? Jei taip, tada SPA Palangoje gali būti būtent tai, ko jums reikia. Šis pajūrio kurortas Lietuvos širdyje siūlo ne tik puikią poilsio ir atsipalaidavimo atmosferą, bet ir unikalią galimybę sukurti neprilygstamą romantišką patirtį […]

Read More