Kaip rasti laiko dienoraščiui, kai esate užimtas tinklaraštininkas

Jei esate tinklaraštininkas, kuris stengiasi rasti tinklaraščiui reikalingą laiką, pateikiame keletą patarimų, kaip rasti laiko tinklaraščiui, kai jo neturite.

Dažnai daugelis debiutuojančių tinklaraščių autorių galvoja, kad tinklaraščių rašymas yra lengvas ir nesuvokia, kiek sunkaus darbo ir atsidavimo reikia norint sukurti sėkmingą tinklaraštį.

Dėl šios priežasties jų motyvacija smunka ir jie blogai rašo tinklaraščius, o gal net visai ne.

Kaip tinklaraštininkas, svarbu, kad pirmenybę teiktų savo laikui ir nuosekliai skelbtų turinį.

Šiame straipsnyje bus gilinamasi į patarimus, kurie gali padėti jums efektyviai kurti ir valdyti savo, kaip tinklaraštininko, laiką.

Rekomenduojami straipsniai:

1. Sukurkite tvarkaraštį

Tvarkaraščio sudarymas yra vienas iš geriausių dalykų, kuriuos galite padaryti, kad užtikrintumėte, jog pasiekiate savo tinklaraščio rašymo tikslus.

Kuriant tvarkaraštį svarbu būti realistišku atsižvelgiant į tikslus, kuriuos galima pasiekti per tam tikrą laiką. Pernelyg didelis darbo krūvis gali sukelti perdegimą, kuris gali pabloginti jūsų darbo kokybę.

Aš rekomenduoju suskaidyti savo tinklaraščių užduotis į mažesnes užduotis. Pvz., Galite sukurti tvarkaraščius, skirtus įvairių temų šturmavimui, tinklaraščio įrašų turinio rašymui, įrašų grafikos kūrimui, korektūros įrašams, įrašų planavimui, taip pat el. Laiškų planavimui ir savo socialinės žiniasklaidos strategijoms.

Suplanavę vieną užduotį vienu metu, galite sutelkti dėmesį į atliekamą užduotį ir taip pat turite laiko pasidžiaugti mažomis sėkmėmis.

Tai atvedė mane prie kito klausimo.

2. Laikykitės po vieną užduotį

Dauguma tinklaraštininkų turi laisvę dirbti namuose. Dirbant patogiai namuose reikia daug drausmės.

Kaip tinklaraštininkui, daugybė užduočių dažnai reikalauja jūsų dėmesio. Daugybei užduočių gali atrodyti puiki strategija daugelyje sričių, tačiau labai svarbu pažymėti, kad ji nėra tokia efektyvi tinklaraščių rašymo nišoje.

Jei norite viską atlikti, labai svarbu išlaikyti dėmesį vienai užduočiai vienu metu. Ši strategija apima planuojamos veiklos pradžią taikant metodinį metodą.

Pvz., Pirmąją valandą galite sugalvoti internetinių dienoraščių temas, o kitą valandą kurti turinį.

Jei susitelksite ties viena užduotimi vienu metu, gausite daugiau galimybių įgyvendinti visus savo tikslus.

Rekomenduojamas straipsnis: 6 būdai, kaip paskatinti kūrybiškumą ir sugalvoti tinklaraščių įrašų idėjas

3. Sukurkite patogų darbo nustatymą

Išsiblaškymas nuo kasdienių darbų gali pakenkti jūsų darbo eigai. Jei dirbate aplinkoje, dėl kurios nebetenkate dėmesio atliekamai užduočiai, rekomenduoju pakeisti savo darbo nustatymą į vietą, kuri leistų sutelkti dėmesį į savo darbą.

Kuriant tinklaraščio turinį reikia nuolatinio įkvėpimo šaltinio, o tokį įkvėpimą dažnai veikia darbo aplinka.

Pavyzdžiui, darbas ramioje kavinėje, bibliotekoje ar ramiame parke gali būti labai motyvuojantis ir įkvepiantis. Pasirinkę tinkamą darbo aplinką, galite padaryti nuostabių dalykų jūsų produktyvumui ir įkvėpimui.

Rekomenduojamas straipsnis: 7 nemokami įrankiai, kurie padarys jus geresniu rašytoju

4. Sukurkite laiką dienoraščiui

Šiandieninėje įtemptoje aplinkoje, kai turime pranešti apie darbą, dalyvauti susitikimuose, pasiimti vaikus iš mokyklos ar dalyvauti socialiniuose renginiuose, dažnai būna sunku sukurti laiko tinklaraščių rašymui.

Tačiau, kaip tinklaraštininkė, kiekviena jūsų turima sekundė yra vertinga. Tinklaraštyje galite skirti laiko dirbti pietų metu, savaitgaliais, anksti ryte ar vėlai vakare. Tinklaraštininkai, kurie vertina savo tinklaraščius, sukurs laiko rašyti.

Daugeliui mūsų didelė laiko dalis dažnai sugaištama neproduktyviai veiklai, pavyzdžiui, naršyti socialiniuose tinkluose ar žiūrėti televizorių.

Jei norite turėti sėkmingą tinklaraštį, svarbu suprasti, kad reikia skirti laiko. Tinklaraščių užtrunka laikas; jūs tiesiog turite tai rasti.

Pavyzdžiui, nešdami pietus į biurą, kad sutaupytumėte ilgą kelionę į gausų restoraną, galite atlaisvinti laiką, kurio reikia tinklaraščio kūrimui.

Tinkamas planavimas yra bet kurios užsiimamos veiklos gyvybė.

Rekomenduojamas straipsnis: Nemokamas įrankis, kurį turėtų naudoti kiekvienas tinklaraštininkas

Kiekvienas tinklaraštininkas turi savo stilių, kai reikia sukurti laiką tinklaraščių rašymui. Taip, kai kurie tinklaraštininkai turi galimybę rašyti tinklaraštį be tvarkaraščio; tačiau, norėdami išlikti produktyvūs, dauguma iš mūsų turi susikurti tvarkaraštį.

Raskite jums labiausiai tinkančią techniką ir laikykitės jos. Turėdami tinkamą motyvaciją ir mąstyseną, galite rasti laiko tinklaraščiams rašyti (net jei esate užsiėmę).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Šviečiantys batai vaikams

Kas yra šviečiantys batai vaikams? Šviečiantys batai yra populiarus mados reiškinys tarp vaikų. Šie batai yra sukurti su specialiomis šviesos diodais, kurie šviečia tamsioje aplinkoje. Šie batai yra ne tik stilingi, bet ir padeda padidinti vaikų matomumą tamsiu paros metu, kuris yra ypač svarbus saugumui. Ar šie batai yra saugūs? Šviečiantys batai yra sukurti taip, […]

Read More
Patarimai

Anglų kalbos pamokos vaikams online: efektyvumas ir patogumas

Dauguma tėvų supranta svarbą mokytis anglų kalbos nuo pat vaikystės. Tačiau ne visi turi galimybę ar norą siųsti savo vaikus į tradicines kalbų mokyklas ar privačius mokytojus. Todėl vis daugiau tėvų renkasi anglų kalbos pamokas vaikams online. Šių pamokų efektyvumas ir patogumas yra akivaizdus. (https://www.helendoron.lt ) Vienas iš pagrindinių privalumų yra patogumas. Tėvams nereikia leisti […]

Read More
Patarimai

Kas yra profesionalios racijos?

Profesionalios racijos kas tai? Profesionalios racijos yra specializuoti radijo imtuvai, kurie naudojami tam, kad suteiktų greitą ir patikimą ryšį tarp skirtingų asmenų ar grupių. Šios priemonės dažniausiai naudojamos kariuomenėje, policijoje, gaisrinėse bei kitose panašiose organizacijose. Tačiau pastaruoju metu jų populiarumas didėja ir tarp įmonių bei privačių asmenų, kurie ieško greito ir saugaus ryšio su savo […]

Read More