Kaip rasti laiko dienoraščiui, kai esate užimtas tinklaraštininkas

Jei esate tinklaraštininkas, kuris stengiasi rasti tinklaraščiui reikalingą laiką, pateikiame keletą patarimų, kaip rasti laiko tinklaraščiui, kai jo neturite.

Dažnai daugelis debiutuojančių tinklaraščių autorių galvoja, kad tinklaraščių rašymas yra lengvas ir nesuvokia, kiek sunkaus darbo ir atsidavimo reikia norint sukurti sėkmingą tinklaraštį.

Dėl šios priežasties jų motyvacija smunka ir jie blogai rašo tinklaraščius, o gal net visai ne.

Kaip tinklaraštininkas, svarbu, kad pirmenybę teiktų savo laikui ir nuosekliai skelbtų turinį.

Šiame straipsnyje bus gilinamasi į patarimus, kurie gali padėti jums efektyviai kurti ir valdyti savo, kaip tinklaraštininko, laiką.

Rekomenduojami straipsniai:

1. Sukurkite tvarkaraštį

Tvarkaraščio sudarymas yra vienas iš geriausių dalykų, kuriuos galite padaryti, kad užtikrintumėte, jog pasiekiate savo tinklaraščio rašymo tikslus.

Kuriant tvarkaraštį svarbu būti realistišku atsižvelgiant į tikslus, kuriuos galima pasiekti per tam tikrą laiką. Pernelyg didelis darbo krūvis gali sukelti perdegimą, kuris gali pabloginti jūsų darbo kokybę.

Aš rekomenduoju suskaidyti savo tinklaraščių užduotis į mažesnes užduotis. Pvz., Galite sukurti tvarkaraščius, skirtus įvairių temų šturmavimui, tinklaraščio įrašų turinio rašymui, įrašų grafikos kūrimui, korektūros įrašams, įrašų planavimui, taip pat el. Laiškų planavimui ir savo socialinės žiniasklaidos strategijoms.

Suplanavę vieną užduotį vienu metu, galite sutelkti dėmesį į atliekamą užduotį ir taip pat turite laiko pasidžiaugti mažomis sėkmėmis.

Tai atvedė mane prie kito klausimo.

2. Laikykitės po vieną užduotį

Dauguma tinklaraštininkų turi laisvę dirbti namuose. Dirbant patogiai namuose reikia daug drausmės.

Kaip tinklaraštininkui, daugybė užduočių dažnai reikalauja jūsų dėmesio. Daugybei užduočių gali atrodyti puiki strategija daugelyje sričių, tačiau labai svarbu pažymėti, kad ji nėra tokia efektyvi tinklaraščių rašymo nišoje.

Jei norite viską atlikti, labai svarbu išlaikyti dėmesį vienai užduočiai vienu metu. Ši strategija apima planuojamos veiklos pradžią taikant metodinį metodą.

Pvz., Pirmąją valandą galite sugalvoti internetinių dienoraščių temas, o kitą valandą kurti turinį.

Jei susitelksite ties viena užduotimi vienu metu, gausite daugiau galimybių įgyvendinti visus savo tikslus.

Rekomenduojamas straipsnis: 6 būdai, kaip paskatinti kūrybiškumą ir sugalvoti tinklaraščių įrašų idėjas

3. Sukurkite patogų darbo nustatymą

Išsiblaškymas nuo kasdienių darbų gali pakenkti jūsų darbo eigai. Jei dirbate aplinkoje, dėl kurios nebetenkate dėmesio atliekamai užduočiai, rekomenduoju pakeisti savo darbo nustatymą į vietą, kuri leistų sutelkti dėmesį į savo darbą.

Kuriant tinklaraščio turinį reikia nuolatinio įkvėpimo šaltinio, o tokį įkvėpimą dažnai veikia darbo aplinka.

Pavyzdžiui, darbas ramioje kavinėje, bibliotekoje ar ramiame parke gali būti labai motyvuojantis ir įkvepiantis. Pasirinkę tinkamą darbo aplinką, galite padaryti nuostabių dalykų jūsų produktyvumui ir įkvėpimui.

Rekomenduojamas straipsnis: 7 nemokami įrankiai, kurie padarys jus geresniu rašytoju

4. Sukurkite laiką dienoraščiui

Šiandieninėje įtemptoje aplinkoje, kai turime pranešti apie darbą, dalyvauti susitikimuose, pasiimti vaikus iš mokyklos ar dalyvauti socialiniuose renginiuose, dažnai būna sunku sukurti laiko tinklaraščių rašymui.

Tačiau, kaip tinklaraštininkė, kiekviena jūsų turima sekundė yra vertinga. Tinklaraštyje galite skirti laiko dirbti pietų metu, savaitgaliais, anksti ryte ar vėlai vakare. Tinklaraštininkai, kurie vertina savo tinklaraščius, sukurs laiko rašyti.

Daugeliui mūsų didelė laiko dalis dažnai sugaištama neproduktyviai veiklai, pavyzdžiui, naršyti socialiniuose tinkluose ar žiūrėti televizorių.

Jei norite turėti sėkmingą tinklaraštį, svarbu suprasti, kad reikia skirti laiko. Tinklaraščių užtrunka laikas; jūs tiesiog turite tai rasti.

Pavyzdžiui, nešdami pietus į biurą, kad sutaupytumėte ilgą kelionę į gausų restoraną, galite atlaisvinti laiką, kurio reikia tinklaraščio kūrimui.

Tinkamas planavimas yra bet kurios užsiimamos veiklos gyvybė.

Rekomenduojamas straipsnis: Nemokamas įrankis, kurį turėtų naudoti kiekvienas tinklaraštininkas

Kiekvienas tinklaraštininkas turi savo stilių, kai reikia sukurti laiką tinklaraščių rašymui. Taip, kai kurie tinklaraštininkai turi galimybę rašyti tinklaraštį be tvarkaraščio; tačiau, norėdami išlikti produktyvūs, dauguma iš mūsų turi susikurti tvarkaraštį.

Raskite jums labiausiai tinkančią techniką ir laikykitės jos. Turėdami tinkamą motyvaciją ir mąstyseną, galite rasti laiko tinklaraščiams rašyti (net jei esate užsiėmę).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Žibintų apiplovimo purkštukai: Kodėl jie yra svarbus saugumo elementas ir kaip juos pakeisti

Automobilių saugumas yra vienas iš svarbiausių dalykų kiekvieno vairuotojo gyvenime. Viena iš mažiau pastebimų, bet labai svarbių dalių, yra žibintų apiplovimo purkštukai. Šie nedideli detalių elementai gali turėti didelę įtaką vairuotojų ir keleivių saugumui. Šiame straipsnyje aptarsime, kodėl žibintų apiplovimo purkštukai yra tokie svarbūs, ir kaip juos pakeisti tinkamai. Kodėl žibintų apiplovimo purkštukai yra svarbus […]

Read More
Patarimai

WiFi kameros: Moderni stebėjimo technologija ir jos naudojimo galimybės

WiFi kameros arba belaidės stebėjimo kameros yra technologinis stebuklas, kuris suteikia galimybę stebėti ir saugoti vaizdo medžiagą be jokių laidų ir kabelių jungčių. Šios kameros ne tik atneša patogumą, bet ir įgalina plačią naudojimo sritį, pradedant nuo namų apsaugos iki verslo stebėjimo. Šiame straipsnyje išnagrinėsime šios technologijos privalumus, veikimo principus bei įvairias jos taikymo galimybes. […]

Read More
Patarimai

Stiliaus Išraiška: Įspūdingi Ir Unikalūs Auskarai

Auskarai yra daugiau nei tik aksesuarai. Jie yra asmeninės stiliaus išraiškos priemonė, galinti atskleisti ne tik individualų skonį, bet ir asmenybę. Nuo subtilių ir elegantiškų iki didingų ir išskirtinių, auskarai gali sukurti unikalų įvaizdį ir pabrėžti mūsų unikalumą. Šiame straipsnyje aptarsime įvairius auskarų stilius, jų simboliką ir kaip juos derinti su kasdiene ir šventine apranga. […]

Read More