Kaip rasti naudotų automobilių aukciono vietas šalia manęs?

Naudotų automobilių aukciono svetainės tapo gana populiarios automobilių pirkėjų tarpe. Šios svetainės siūlo įvairius pranašumus pirkėjams, pradedant patrauklia kainodara ir baigiant dideliu transporto priemonių pasirinkimu. Jie taip pat suteikia naudotojams, ieškantiems naudotų automobilių, daug galimybių greitai sudaryti pasirinktos transporto priemonės sandorį. Deja, bendros transporto priemonės išlaidos gali padidėti, jei patirsite didelių transporto išlaidų, ypač jei aukciono svetainė yra toli nuo jūsų gyvenamosios vietos.

Prenumeruokite automobilių pardavėjų žurnalus

Automobilių pardavėjų žurnaluose, pvz., „Auto Dealer Today“ ir „Used Car Dealer Magazine“, pateikiama daug informacijos apie automobilius, įskaitant tai, kur vyksta aukcionai. Daugelyje automobilių pardavėjų žurnalų mėnesiniai numeriai yra gana informatyvūs. Šiuose žurnaluose rasite išsamią informaciją apie aukcionus, kurie turėtų vykti šalia jūsų. Kadangi daugumą šių automobilių aukcionų reikia planuoti, apie tai pranešama iš anksto. Žinojimas apie netoliese esančias pardavimo datas padės tinkamai suplanuoti.

Vietiniai laikraščiai

klasikinis aukcionas

Nors internetas yra pagrindinis informacijos šaltinis daugumai žmonių, kai kurie vis dar mėgsta laikraščius. Daugelis įmonių skelbia skelbimus vietos laikraščiuose, norėdami atkreipti savo tikslinės auditorijos dėmesį. Jei netoli jūsų yra naudotų automobilių aukcionas, jį rasite verslo katalogo skyriuje arba iškart po parduodamų transporto priemonių skelbimų.

Vyriausybės svetainės

Vyriausybinės agentūros taip pat aukcione keičia automobilius. Informacijos apie vyriausybės aukcionus galite gauti iš įvairių vyriausybinių svetainių ir vietos prekybos rūmuose. Federalinė, valstijos ir vietos valdžia privalo viešai skelbti aukcionų sąrašus. Informacijos apie vyriausybės aukcionus taip pat galite rasti vyriausybiniuose aukcionuose.org, govsales.gov ir govliquidation.com. Daugelio šių aukcionų metu turite dalyvauti, kad pateiktumėte pasiūlymą.

Naudotų automobilių aukcionų tipai

Automobilių aukcionai

Ieškodami naudotų automobilių aukcionų šalia savęs, svarbu atskirti viešuosius ir tik prekiautojams skirtus aukcionus. Jei norite dalyvauti naudotų automobilių aukcione, turite ieškoti aukcionų svetainių, kurios yra atviros visuomenei, nes kai kurie aukcionai yra atviri tik sertifikuotiems pardavėjams. Tai, kad tik prekiautojams skirti aukcionai yra skirti tik prekiautojams, dar nereiškia, kad negalite siūlyti kainos. Viskas, ko jums reikia, yra licencijuotas pardavėjas, kuris galėtų veikti kaip jūsų įgaliotas asmuo. Prieš nusprendžiant dėl ​​geriausio aukciono dalyvauti, ypač jei abu vyksta tą pačią dieną, svarbu suprasti kiekvienos galimybės naudą ir iššūkius.

Viešųjų aukcionų pranašumas ir iššūkiai

automobilių aukcionas gyvas

Pagrindinis viešųjų aukcionų privalumas yra tas, kad jūs patys turite apžiūrėti automobilius ir išsirinkti tą, kuriame norėtumėte pateikti pasiūlymą. Jei pirmą kartą dalyvausite naudotų automobilių aukcione, turėsite idėją, kokius iššūkius patiria pardavėjai, siūlydami pasiūlymus jūsų vardu. Dalyvaudami aukcione galite priimti improvizuotus sprendimus, ypač jei rasite daugiau nei vieną automobilį, kurį norėtumėte įsigyti.

Viešuose aukcionuose parduodami ir naudoti, ir išgelbėti automobiliai. Jei vaikščiojote į svetainę tikėdamiesi panaudoto automobilio, galite rasti automobilį, į kurį verta investuoti, net jei iš pradžių neplanavote jo įsigyti. Galite net apsigalvoti, kai pamatysite parduodamas transporto priemones.

Jei neturite niekieno, kuris padėtų nustatyti kai kurių automobilių problemas, lengva priimti neteisingą sprendimą. Jei įmanoma, paprašykite, kad jus lydėtų mechanikas. Tokiu būdu galite paprašyti, kad kas nors nustatytų problemas, kurių galite lengvai nepastebėti savo pasiūlyme įsigyti idealią transporto priemonę.

Dalyvavimo tik platintojų aukcionuose privalumai

aukciono klaviatūra

Norint siūlyti kainą tik pardavėjo aukcione, paprastai reikia turėti pardavėjo licenciją. Gauti vieną iš šių licencijų nėra lengva ir gali būti gana brangu. Štai kodėl verta įsigyti vargo, jei ieškote automobilio asmeniniam naudojimui.

Tačiau pats neturėdamas licencijos netrukdai kada nors dalyvauti viename iš šių aukcionų. Yra keletas būdų, kaip išvengti apribojimų. Jei ketinate dalyvauti aukcione asmeniškai, visada galite pažymėti asmenį, turintį pardavėjo licenciją. Tačiau tai yra sprendimas, kuris prieinamas tik nedaugeliui iš mūsų, kurie draugauja su automobilių pardavėju. Daugumai žmonių tai nėra galimybė.

Papildoma literatūra

Bet jei galvojate vietoj to naudoti internetinį aukcioną, yra dar vienas būdas dalyvauti tik pardavėjams skirtame aukcione: samdyti tarpinį dalyvį. Dalyviai pagal tarpininką yra įmonės, turinčios savo pardavėjo licenciją ir gali būti samdomos jūsų vardu dalyvauti aukcionuose tik tarpininkams. Už tam tikrą mokestį jie suteiks jums prieigą prie didžiulio transporto priemonių pasirinkimo (daugelis net ir visiškai naujų), padės jums atlikti procesą ir pateikti pasiūlymus pagal jiems nustatytą biudžetą.

Bet kam eiti į visą šį vargą? Na, tik prekiautojų aukcionai yra tie, kuriuose jūsų vietinis automobilių pardavėjas įsigyja parduodamas transporto priemones, o tai reiškia, kad šiuose aukcionuose galite rasti automobilių už labai mažą kainą, palyginti su vietinės prekybos atstovybės kainomis. Be to, skirtingai nei viešuosiuose aukcionuose, tikėtina, kad šiuose aukcionuose rasite naujų transporto priemonių, o tai leidžia jums įsigyti labai aukštos kokybės visiškai naują automobilį už nedidelę jo mažmeninės kainos dalį.

Internetinių naudotų automobilių aukcionų svarba

Automobilių pardavimas internetu

Dalyvavimas aukcione asmeniškai gali būti varginantis, o kartais ir gana painus. Internetinių aukcionų svetainės išsprendė šią problemą, leisdamos bet kuriuo metu bet kur naršyti parduodamų transporto priemonių sąrašą. Jei dalyvaudami konkurse susiduriate su iššūkiais, patikimose svetainėse, tokiose kaip autoauctionmall.com, visada yra pasirengę padėti žinantys pagalbos darbuotojai.

Internetiniai aukcionai taip pat suteikia jums lengvą prieigą prie šimtų aukcionų. Daugelyje šių svetainių yra mobiliųjų versijų, todėl šias aukciono svetaines galite aplankyti naudodami bet kurį įrenginį, įskaitant išmanųjį telefoną. Jų pateikta informacija apie aukcione parduodamus automobilius yra išsami. Rasite išsamią informaciją apie prekės ženklą, modelį, kai kurias funkcijas ir jo būklę. Šios svetainės supaprastino naudotų automobilių pirkimo procesą.

Jei ketinate pirkti naudotą automobilį, galite rasti aukcionų, kuriuose rasite puikių pasiūlymų. Nesvarbu, ar tai internetinis, ar viešas aukcionas, ar tik prekiautojams skirtas aukcionas, rasite puikų automobilį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Kraikas Katėms: Kaip Rinktis Teisingai

kraikas katėms yra neatsiejama katės gyvenimo dalis. Tai suteikia jiems galimybę išlaisvinti savo natūralų instinktą laukinėje aplinkoje. Tačiau daugelis šeimininkų susiduria su iššūkiu, kai randa sau tinkamiausią kraiką savo katėms. Šiame straipsnyje aptarsime, kaip rinktis tinkamą kraiką katėms, atsižvelgiant į jų poreikius, aplinką ir kitus svarbius veiksnius. Katės Poreikiai Pirmiausia, svarbu suprasti katės poreikius. Katėms […]

Read More
Patarimai

Lauko sėdmaišių priežiūra ir valymas: patarimai, kaip išlaikyti juos tvarkingus ir patogius

Žiemą, pavasario lietui ar vasaros saulei būtent lauko sėdmaišiai tampa nepakeičiamu jūsų lauko poilsio dalimi. Bet norint išlaikyti juos tvarkingus ir patogius, reikia atlikti tam tikrą priežiūrą ir valymą. Šiame straipsnyje aptarsime naudingus patarimus, kaip išlaikyti savo lauko sėdmaišius švarius, tvarkingus ir patogius, nepaisant laikų kaitos ir naudojimo intensyvumo. 1. Regularus valymas Vienas iš svarbiausių […]

Read More
Patarimai

Svetainių kūrimas: Kokia yra pagrindinė sėkmės formulė ir kas svarbiausia

Svetainių kūrimas tampa vis svarbesnis verslo ir asmeninio tinklaraščio savininkams. Tai tampa ne tik būtinumu, bet ir galimybe pasiekti platesnį auditoriją, sukurti stiprų internetinį buvimą ir, žinoma, siekti verslo tikslų. Tačiau kurti sėkmingą svetainę yra daugiau nei tiesiog pasirinkti tinkamą dizainą ar talpinti turinį. Tai yra subalansuotas procesas, kuriame derinamos kelių sričių žinios ir gebėjimai. […]

Read More