Kaip rasti nemokamų valymo priemonių, kad sutaupytumėte pinigų

Ši svetainė naudoja filialų nuorodas ir gali uždirbti nedidelį komisinį mokestį, kai spustelėsite juos. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų informacijos atskleidimo politiką. Šešių dolerių šeima taip pat dalyvauja „Amazon.com/Amazon.UK/Amazon.ca“ filialų programoje ir gali uždirbti komisinius, kai apsiperkate „Amazon“ per mūsų nuorodas.

Nekenčiu valymo. Gerai, aš nekenčiu valymo, bet nekenčiu, kiek tai gali kainuoti, jei nekreipiate dėmesio į tai, ką mokate už valymo priemones. Tai ypač brangu, jei naudojate natūralias valymo priemones, tokias kaip aš. Leisk man pasakyti, kad galėčiau lengvai išleisti nemažą dalį savo maisto prekių biudžetą dėl valymo priemonių, jei nebūčiau atsargus. Laimei, yra būdų, kaip apeiti išleidžiant jiems visą atlyginimą. Man, norint sumažinti šias išlaidas, turėjau rasti nemokamų valymo priemonių ir nemokamų valymo būdų. Kai tai padariau, santaupos tikrai pradėjo kauptis ir aš vis dar galiu naudoti geriausias ten esančias valymo priemones! Savo maisto prekių biudžete naudojuosi šiais patarimais, be to, kuriu pats naminių valytojų receptai kad padėčiau sau sutaupyti pinigų maisto prekėms.

Vienas iš paprasčiausių būdų sutaupyti pinigų maisto produktams yra rasti nemokamų valymo priemonių!  Šie patarimai padės jums rasti geriausias nemokamus valymo produktus!  Jūs netgi galite nemokamai gauti natūralių valymo priemonių!

Žinau, kad beprotiškai skamba geriausios valymo priemonės, tačiau patikėk manimi, kai sakau, kad tai įmanoma. Jums tereikės šiek tiek padirbėti. Jei jau stengiatės sumažinti savo namų ūkio išlaidas, tai jau nepadės nieko, ką jau darote. Jei dar nesutaupėte pinigų, tai prisiminsite dar vieną dalyką. Vis dėlto verta rasti būdų, kaip gauti nemokamų valymo priemonių!

Kaip rasti nemokamų valymo priemonių, kad sutaupytumėte pinigų

Dalykas, kurį turite suprasti apie nemokamų valymo priemonių paiešką; ypač natūralios valymo priemonės yra tai, kad jos yra brangios, o tai reiškia, kad jums tikrai reikės pakeisti savo požiūrį į sandorį. Nors galima nemokamai nusipirkti valymo priemonių, kartais gali tekti rasti sidabro pamušalą debesyje, kad tikrai pamatytumėte geriausią jūsų šeimos valymo priemonių pasiūlymą. Tai darydamas taip, aš mokiausi kaip valyti namus mažiau nei 10,00 USD per savaitę!

Naudokite maisto likučius – Patikėkite ar ne, tam tikri maisto likučiai, kuriuos išmetate, gali padėti nemokamai įsigyti valymo priemonių. Apelsinų žievelės puikiai tinka a naminis apelsinų aliejaus valiklis, pavyzdžiui, ŠIS kuriuo galima valyti bet ką. Citrinų žievelės taip pat gali būti naudojamos taip pat. Bulvės gali būti naudojamos padegusiems puodams ir keptuvėms valyti ir pan. Jei ieškote būdų, kaip rasti nemokamų valymo priemonių ir būdų, kai namuose nebus atliekų, tai nėra lengviau nei šis.

Naudokitės BOGO pasiūlymu – Viena iš mano mėgstamiausių vietų įsigyti natūralių valymo priemonių yra „Grove“ dėl vienos priežasties. Jie beveik visada turi „bogo“ sandorį. Iš tikrųjų nauji „Grove“ klientai gali įvertinkite NEMOKAMĄ 5 dalių „Mrs. Meyers“ valymo rinkinį kada tu užsiregistruokite „Grove“ bendradarbiavimo paskyrai naudodami ŠIĄ nuorodą ir išleisti 20,00 USD. Jei išleidžiate 20 USD tiems, ko jau reikia jūsų šeimai, nemokamos valymo priemonės yra tortas. Be to, kaip sakiau, jie beveik visada gaudavo nemokamą kainą už grobį, kai išleidi 50 USD.

Gali atrodyti neprotinga išleisti pinigus vien tam, kad sutaupytumėte pinigų, tačiau jei įsitikinsite, kad mokate tik už daiktus, kurių jums vis tiek reikia, jūs neišleidžiate daugiau pinigų nei paprastai. Pridėkite nemokamų produktų ir jūs laimėjote sandorį!

Ar draugai ir šeimos nariai jums padės – Kitas būdas gauti nemokamų valymo priemonių; ypač jei norite natūralių valymo priemonių, užsiregistruodami internetinėse parduotuvėse, kurios leis jums išsiųsti nuorodą savo draugams ir šeimos nariams. Žinau, kaip sunku gali būti priversti jūsų šeimą ir draugus ką nors pasirašyti, bet pažodžiui visiems reikia valymo priemonių. Tai reiškia, kad tai yra ta sritis, kurioje neturėtumėte turėti jokių problemų!

Mano du mėgstamiausi draugai ir šeimos nariai yra „Grove Collaborative“ ir „The Honest Company“. Kada tu užsiregistruokite „Grove“ paskyrai ČIA, jūs ne tik uždirbsite NEMOKAMĄ 5 dalių valymo rinkinį pirmuoju pirkimu, bet ir uždirbsite nemokamą 10 USD kreditą kiekvienam draugui ar šeimos nariui, užsiregistravusiam, kai jie pirmą kartą pirks 20 USD ar daugiau. Su „Honest“ uždirbsite 20 USD kreditą, kai jie pirmą kartą pirks. Abu jie gali būti naudojami norint gauti nemokamų valymo priemonių ir kitų dalykų, kurių jums gali prireikti nemokamai! Tu gali užsiregistruokite sąžiningai paskyrai ČIA ir įvertinkite nemokamą jų valymo priemonių bandymą, kai tai padarysite! (Norint naudoti savo uždirbtus kreditus nereikia papildomai pirkti.) Nemokamas bandymas yra puikus, nes jį įvertinate nemokamai, tačiau jis taip pat leidžia išbandyti jų gaminius ir įsitikinti, kad jie yra geriausi jūsų šeimos valymo produktai.

Uždirbkite nemokamų dovanų kortelių, norėdami „nusipirkti“ valymo priemonių – Tai yra mano mėgstamiausias būdas gauti bet ką nemokamo; ne tik norint užsidirbti nemokamų valymo priemonių. Uždirbdami nemokamas dovanų korteles galite „nusipirkti“ jums reikalingus produktus, pvz., Valymo reikmenis, visiškai nemokamai ir ne iš kišenės. Mano dvi mėgstamiausios svetainės, kuriose galima uždirbti dovanų korteles, yra „InstaGC“ ir „Swagbucks“. Kada tu užsiregistruokite „InstaGC“ ČIA, gausite nedidelę registracijos premiją ir galimybę užsidirbti nemokamų dovanų kortelių, kurios jums sumokamos iškart. Kada tu užsiregistruoti „Swagbucks“ galite ČIA, jūs gausite 10,00 USD registracijos premiją ir galėsite užsidirbti dovanų kortelių šimtuose skirtingų parduotuvių. Yra nemažai kitų būdai, kaip uždirbti NEMOKAMAS dovanų korteles taip pat, kad jums netrūktų būdo užsidirbti.

Klauskite draugų ir šeimos narių – Ar jūs kada nors nusipirkote tai, kas jums nepatiko, kad tik jis kažkur sėdėtų kabineto gale? Tikėtina, kad jūsų draugai ir šeima taip pat yra geri. Jei ieškote nemokamų valymo priemonių, kodėl gi jų nepaklausę, ar turi tokių, kurie jiems nepatinka ir kurių nenaudosite? Geriau, jei kas nors ką nors panaudos, nei kad jis paprasčiausiai eitų veltui arba patektų į šiukšliadėžę.

Atidžiai stebėkite pinigų grąžinimo programas – Grąžinkite programas, tokias kaip Ibotta, yra verta dėl daugiau nei vienos priežasties, tačiau kartais jie pasiūlys pasiūlymų, kai grąžinus pinigus jūsų įsigyta prekė yra nemokama. Tai, kaip jūs dirbate, įsigyjate daiktą, tada nuskaitote kvitą ir daiktų brūkšninį kodą. Patvirtinus pirkinį, „Ibotta“ grąžins jums grąžinamą sumą kaip grąžinamą sumą. Kai sukaupsite 20 USD ar daugiau į „Ibotta“ sąskaitą, galėsite nedelsdami išsigryninti dovanų korteles ar „Paypal“. Kai turite nuolaidą, kuri moka tą pačią sumą, kurią sumokėjote už daiktą, jūs ją nemokamai gausite! Registruokitės „Ibotta“ ČIA ir gausite bet kokią dabartinę premiją už prisijungimą. Jie dažnai jį keičia, todėl negaliu tiksliai pasakyti, kuris iš jų yra šiuo metu.

Naudokite kuponus ir parduotuvių akcijas – Tai retai, tačiau kartais galite rasti kuponų pasiūlymų, kurie suteiks jums nemokamų valymo priemonių. Norėdami tai padaryti, turėsite atidžiai stebėti pardavimo skelbimus ir įsitikinti, kad turite tinkamus kuponus sandoriui atlikti. Tai galėtų būti skaitmeniniai kuponai arba spausdinami kuponai, bet negalėsite nemokamai gauti geriausių valymo priemonių, jei jų neturite. Įsitikinkite, kad turite ir tai, ko reikia derinti su kuponais, jei to reikia jūsų sandoriui. Tai gali būti tokie dalykai kaip ECB iš CVS, RR ar BRP iš Walgreens ar net nuolaida, pavyzdžiui, kas Tikslinė raudona kortelė pasiūlymai.

Kaip sakiau šio įrašo pradžioje, gauti nemokamų valymo priemonių gali būti sunku, tačiau tai tikrai galima padaryti. Jūs tiesiog turite būti pasirengęs dėl to dirbti. Galų gale, taupyti bet kokius pinigus yra sunkus darbas!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Projektų rengimas: Veiksmai ir etapai siekiant sėkmingos projekto realizacijos

Projektų rengimas yra sudėtingas procesas, kuriame įgyvendinami ir valdomi tam tikri tikslai, siekiant sėkmingos projekto realizacijos. Tai apima daugybę veiksmų ir etapų, kuriuos reikia įveikti, kad būtų pasiekti norimi rezultatai. Šiame straipsnyje išnagrinėsime svarbiausius veiksmus ir etapus, kurie padės užtikrinti projektų sėkmę. 1. Projekto iniciavimas Pirmasis žingsnis kuriant projektą yra jo iniciavimas. Tai apima idėjos […]

Read More
Patarimai

Unlocking the Mysteries of Cord Cutting in Spirituality: Breaking Free from Negative Influences

In the realm of spirituality, there exists a concept that has gained increasing attention and relevance: cord cutting. Often associated with energy work and holistic healing practices, cord cutting is a profound technique aimed at releasing negative attachments and influences that may be hindering an individual’s spiritual growth and well-being. In essence, it is a […]

Read More
Patarimai

SPA Palangoje dviems: romantiška atostogų patirtis porai

Ar ieškote būdo šiek tiek pažadinti romantiškumą su savo partneriu? Ar norite pabėgti nuo kasdienio gyvenimo rato ir leisti laiką tik sau? Jei taip, tada SPA Palangoje gali būti būtent tai, ko jums reikia. Šis pajūrio kurortas Lietuvos širdyje siūlo ne tik puikią poilsio ir atsipalaidavimo atmosferą, bet ir unikalią galimybę sukurti neprilygstamą romantišką patirtį […]

Read More