Kaip rasti nemokamus konteinerius savo sodui

Vakar nuėjau į „Home Depot“ pasiimti galono dėmių sodo dėžėms. Kai laukiau, kol bus apdorotas mano užsakymas, nuėjau į gėlių skyrių ir pažiūrėjau, ar yra kas nors, kas mane domina. Pakeliui ten praėjau pro žmogų, kuris nešė juodas 5 galonų plastikinis puodas. Tokių paprastų Jane puodų medžių būna, kai juos nusipirkate darželyje. Žinodamas, kad reikia susirasti krūvą savo šiltnamiui, sujaudintas paklausiau, kur jis rado juodą plastikinį puodą.

„Ten“, – rodė jis eidamas pro šalį, „o jie yra tik po 9,42 USD“. Aš sustojau negyvas savo vėžėse. Ar jis ką tik pasakė po 9,42 USD? Dėl plastikinis puodas? Pamaniau, kad turbūt negirdėjau, todėl nuėjau pasižvalgyti. Tikrai taip, „Home Depot“ pardavinėjo įprastus juodo plastiko puodus už beveik 10 USD. Šventosios kanolos Betmenas, kuris žemėje mokėtų už juodą plastikinį puodą, maniau. Aš nusišypsojau, šiek tiek pasijuokiau ir tada išėjau į darželio teritoriją. Galų gale turėjau 15 minučių degti, kol mano dėmė buvo paruošta, todėl neskubėdamas ėjau pro stalus ir vežimėlius su gėlėmis bei krūmais.

Ir tada BAM! Radau aukso. Ar žinojote, kad „Home Depot“ turi „perdirbimo“ programą? O taip, taip jie daro Bobą. Žinoma, visa tai man yra naujiena, bet, matyt, „Home Depot“ įsigiję medį, augalą, gėlę, „yada yada“, augantį konteinerį galite grąžinti perdirbti. Wowza! Turėtų būti paskelbtas pranešimas spaudai tokioms pigiosioms kaip aš. Jau nekalbant apie „su malonumu sumokėsiu 9,42 USD už plastikinį puodą“ vaikinas su rudais odiniais batais ir prispaustais chinosais. Ne todėl, kad jis norėtų į savo sportinį automobilį ar ką nors įdėti naudotą konteinerį, bet vis tiek žinios yra jėga.

Taigi slapta, kaip mados, greitai sugriebiau visus kibirus, kuriuos galėjau nešiotis {nenorėjau palikti puodų be priežiūros ieškoti vežimėlio} ir nuėjau į kasos stendą. Yada Yada Yada: „Ar galiu tai turėti?“ „Suuuuure“, sakė ji, akivaizdžiai nežinodama turtų, kuriuos laikiau juodų plastikinių puodų pavidalu. „Išmušk save“.

Wahooo koks radinys! Iš „Home Depot“ ne tik gavau valtį didelių juodų plastikinių puodų šiltnamiui, bet ir užsukau į „Albertsons“ kepyklą ir paklausiau, ar jie neturi sausainių ar matinių kibirų, kurių norėtų atsikratyti. Ponas meistras Bakeris (kuris mane jau matė) tiesiog parodė į kepyklos galą ir pasakė: „Imk, ką nori“. Taip ir padariau.

Žinote, ką jie sako …

Vieno žmogaus šiukšlės yra kito žmogaus lobis.

O kaip tau? Ar pastaruoju metu esate surinkęs kokių nors nuostabių nemokamų pasiūlymų?

Ieškote geros sodininkystės knygos? Sodininkystės knygos mano širdyje užima ypatingą vietą. Aš nebūčiau sodininkas, koks esu šiandien {o gal ir visai ne sodininkas}, jei ne kelios sodo knygos, kurias pasiėmiau prieš daugelį metų. Beveik visą 2008–2009 m. Žiemą praleidau skaitydama sodininkystę. Radau neįtikėtinų skaitinių, kurie mane taip išmokė ir leido suprasti, kiek aš nežinojau. Taigi niekada nenustojau skaityti sodo knygų.

Čia yra tik keletas mano mėgstamiausių, susiaurinti šį sąrašą buvo sunku!

Mano mėgstamiausios sodo knygos:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Žibintų apiplovimo purkštukai: Kodėl jie yra svarbus saugumo elementas ir kaip juos pakeisti

Automobilių saugumas yra vienas iš svarbiausių dalykų kiekvieno vairuotojo gyvenime. Viena iš mažiau pastebimų, bet labai svarbių dalių, yra žibintų apiplovimo purkštukai. Šie nedideli detalių elementai gali turėti didelę įtaką vairuotojų ir keleivių saugumui. Šiame straipsnyje aptarsime, kodėl žibintų apiplovimo purkštukai yra tokie svarbūs, ir kaip juos pakeisti tinkamai. Kodėl žibintų apiplovimo purkštukai yra svarbus […]

Read More
Patarimai

WiFi kameros: Moderni stebėjimo technologija ir jos naudojimo galimybės

WiFi kameros arba belaidės stebėjimo kameros yra technologinis stebuklas, kuris suteikia galimybę stebėti ir saugoti vaizdo medžiagą be jokių laidų ir kabelių jungčių. Šios kameros ne tik atneša patogumą, bet ir įgalina plačią naudojimo sritį, pradedant nuo namų apsaugos iki verslo stebėjimo. Šiame straipsnyje išnagrinėsime šios technologijos privalumus, veikimo principus bei įvairias jos taikymo galimybes. […]

Read More
Patarimai

Stiliaus Išraiška: Įspūdingi Ir Unikalūs Auskarai

Auskarai yra daugiau nei tik aksesuarai. Jie yra asmeninės stiliaus išraiškos priemonė, galinti atskleisti ne tik individualų skonį, bet ir asmenybę. Nuo subtilių ir elegantiškų iki didingų ir išskirtinių, auskarai gali sukurti unikalų įvaizdį ir pabrėžti mūsų unikalumą. Šiame straipsnyje aptarsime įvairius auskarų stilius, jų simboliką ir kaip juos derinti su kasdiene ir šventine apranga. […]

Read More