Kaip rasti nuotolinį darbą

Kai būsite pasirengę susirasti nuotolinį darbą, gali būti pernelyg lengva užvaldyti. Kur tu atrodai? Kokių variantų yra? Ar kažkas yra sukčiavimas? Visi šie klausimai (ir dar daugiau!) Greičiausiai vienu metu atsiras jums galvoje, kai pradėsite darbo paiešką namuose.

Daug kartų visi šie neatsakyti klausimai gali priversti sustingti. Taigi, užuot iš tikrųjų radę nuotolinį darbą, iš visiškos sumaišties galiausiai mėtote rankšluostį.

Skamba pažįstamai? Nesijaudink. Galite užkariauti darbą namuose, apsiginklavę žiniomis, reikalingomis norint rasti nuotolinį darbą, net jei esate visiškai pradedantysis.

Visų pirmą…

Padarykite sau paslaugą ir, net nepaisydami vieno darbo sąrašo, išsiaiškinkite, kokio tipo nuotolinis darbuotojas esate.

Galbūt to nežinote, tačiau reikia apsvarstyti keletą skirtingų tipų darbų namuose:

  • Darbuotojas
  • Laisvai samdomi
  • Sutartis
  • Verslininkas

Kiekvienas darbo tipas turi savų pliusų ir minusų, ir vienas iš jų tikriausiai labiausiai tiks jums nei kiti. Išsiaiškinus, kuris iš jų bus supaprastinta nuotolinė darbo paieška, sutaupysite daug laiko, energijos ir pastangų.

Primename, kad čia yra kiekvieno nuotolinio darbo tipo pagrindai:

Nuotolinės darbuotojų pareigybės

Dauguma darbuotojų pozicijų siūlo naudą, stabilumą ir pastovų atlyginimą. Be to, iš jūsų čekio išskaičiuojami mokesčiai. Bet kaip darbuotojas turite paprašyti leidimo laisvadieniams ir laikytis darbdavio nustatyto grafiko. Dažnai ramus namų biuras be triukšmo ir trukdžių yra būtinas! Vaikai namuose, triukšmingi augintiniai ar prižiūrėtojo pareigos gali apsunkinti namuose esančių darbuotojų vietą. Manote, kad norite tapti visu etatu dirbančiu darbuotoju? Turite patraukti „Galutinį nuotolinio darbo su pranašumais darbą“ vadovą. Geriausia dalis? Tu gali mokėk ką nori 74 puslapių mega vadovas, padėsiantis spardyti kabiną į kelkraštį.

Laisvai samdomi

Kaip laisvai samdomas darbuotojas, jūs nesate darbuotojas ir esate atsakingas už savo darbo paiešką. Tai reiškia, kad nėra jokių išmokų ar pastovaus atlyginimo. Tačiau kadangi esate pats sau viršininkas, turite nustatyti savo tvarkaraštį, dirbti su pasirinktais projektais ir derėtis dėl atlyginimo normos. Visiems, kurie turi įtemptą grafiką, laisvai samdomi darbuotojai siūlo daug lankstumo dirbti tada, kai galite.

Nepriklausomų rangovų darbai

Kaip ir laisvai samdomi darbuotojai, nepriklausomi rangovai (IK) nėra darbuotojai. Vietoj to, IC yra samdomi dirbti kiekvienam projektui arba iš anksto nustatytą laiką. Rangovams suteikiama lankstumo dirbti kada ir kaip jie nori, jei tik jie atitinka savo sutarties parametrus, kuriuose gali būti nurodytas tam tikras registruotų valandų skaičius kiekvieną savaitę. Nors IC yra samdomi dirbti kiekvienam projektui, sutartys gali būti bet kada nutrauktos dėl bet kokios priežasties.

Internetinis verslininkas

Kaip internetinis verslininkas, jūs esate visiškai atsakingas už viską. Šiandien yra daugybė būdų, kaip užsidirbti pragyvenimui iš namų kaip verslininkas internete – „Amazon FBA“, internetiniai dienoraščiai, nišinė darbo taryba, filialų rinkodara, skaitmeninis atsisiuntimas, informacijos rinkodara yra tik keletas būdų! Nors internetinis verslumas suteikia didžiausią lankstumą, reikia nemažai laiko, kol pamatysime dideles pajamas. Galite pradėti verslą internete kaip šurmulį ir ilgainiui jį išplėsti iki etato.

Kurio tipo nuotolinis darbuotojas esate?

Tik jūs žinote, koks nuotolinio darbo tipas jums yra pats prasmingiausias. Jei esate vienas iš tėvų, kurį globoja mažamečiai vaikai, jums reikės lankstumo laisvai samdomiems darbuotojams arba dirbti nepriklausomu rangovu. Jei jums reikia nuolatinio nuotolinio darbo su sveikatos draudimu ir turite ramų namų biurą, darbuotojo pareigos atitinka sąskaitą.

Sąžiningai pažvelkite į savo dabartinę situaciją, pareigas ir norus, kaip nuotolinis darbuotojas, padėti išsiaiškinti, kokio tipo nuotolinis darbuotojas esate.

Nustatykite tyčinį tikslą, kuris padės rasti nuotolinį darbą

Dabar, kai žinote, kokio tipo esate nuotolinis darbuotojas, išsikelkite sau tikslą. Kodėl turėtumėte nustatyti nuotolinį darbo tikslą?

Tyrimai vėl ir vėl rodo, kad tie, kurie kelia tikslus, yra labiau motyvuoti ir padidina tikimybę realiai pasiekti pokyčius. Skirdami sau tikslą „darbas namuose“, galite surinkti išteklius, reikalingus jums pasiekti.

Pavyzdžiui, jei supratote, kad laisvai samdomas darbas atitinka jūsų užimtumą, galite pasakyti, kad jūsų tikslas yra tapti laisvai samdomu rašytoju per šešis mėnesius ar mažiau ir uždirbti tiek, kad pakeistumėte pajamas nuo 9 iki 5.

Žinodami savo galutinį tikslą, galite pradėti imtis būtinų veiksmų, kad patektumėte iš taško A į tašką B. Šiuo metu nesijaudinkite, jei neįsivaizduojate, kaip ten patekti. Šiuo metu visas tikslų nustatymo tikslas yra duoti sau ką veikti.

Jei norite gauti papildomos pagalbos ir nemokamą darbalapį, kuris padės nustatyti tikslinį nuotolinio darbo ieškotojo tikslą, skaitykite šį straipsnį. Rimtai, perskaitykite jį dabar ir naudokite nemokamą darbalapį, kad uždėtumėte savo tikslą ant popieriaus. Tiems, kurie užrašo savo tikslus, iki 40 kartų didesnė tikimybė, kad tai pasieks!

Nebijokite sužinoti kažko naujo

Ar jūsų tikslas yra užrašytas? Tai puiku! Dabar galite prieiti prie logistikos, kad ją iš tikrųjų pasiektumėte. Tarkime, kad norite tapti laisvai samdomu rašytoju arba įsidarbinti platinamos įmonės kūrėju, ar net įkurti pinigus uždirbančią svetainę, leidžiančią uždirbti visą darbo dieną pasyvias pajamas. Problema? Jūs visiškai neįsivaizduojate, kaip pasiekti savo tikslą.

Tai gerai. Tiesa ta, kad jūs galite išmokti tai, ką turite žinoti, ar net išsiugdyti naują įgūdį. Tiesą sakant, daugeliui nuotolinių darbo ieškančių asmenų reikia išmokti ką nors naujo arba patobulinti turimus įgūdžius, kad jie galėtų pasiekti savo pagrindinį tikslą „darbas namuose“. Žinau, kad padariau. Jei ne visi skaityti el. Knygos, kursai ir straipsniai, neturėčiau minties, kaip tapti sėkmingu laisvai samdomu rašytoju.

Neleiskite, kad žinių trūkumas trukdytų jums pradėti kelionę iš namų. Yra daugybė nemokamų išteklių, kuriuos galite naudoti norėdami pradėti, kai dirbate ieškodami nuotolinio darbo.

Žinok, kur ieškoti

Pusė mūšio ieškant nuotolinio darbo yra žinojimas, kur ieškoti teisėto darbo. Vėlgi, todėl labai svarbu žinoti, kokio nuotolinio darbo jūs dirbate. Nėra prasmės kreiptis į laisvai samdomas pareigas, jei norite dirbti darbuotoju, taip pat neturėtumėte gaišti laiko darbuotojų pareigoms, jei jūsų galutinis tikslas yra turėti savo tinklaraštį.

Tai sakant, yra keletas darbo skelbimų lentų ir svetainių, kurios siūlo daugybę potencialių klientų, nesvarbu, ar galvojate apie laisvai samdomą darbą, ar jums reikia darbuotojo darbo, ar esate atviri IC vaidmenims:

Tačiau populiarios darbo lentos ir turgavietės nėra vienintelės vietos, kur galima rasti nuotolinį darbą. Išsinuomotų darbo jėgos puslapių – tų bendrovių, kurios leidžia jums dirbti bet kur, puslapiai, kiekvieną dieną gali sukelti dešimtis teisėtų vadovų.

Kadangi noriu, kad jums kuo daugiau pasisektų ieškant nuotolinio darbo, aš paruošiau jums nemokamą kodą, kuriame yra 141 tiesioginės nuorodos į nuotolinio valdymo įmonių karjeros puslapius, kurie dabar samdo „mąstytojus“, tokius kaip jūs. Paimkite nemokamą kopiją spustelėdami žemiau esantį vaizdą.

Pasirengę pradėti savo darbą nuo namų darbo?  Peržiūrėkite šį sąrašą!  Rasite 141 nuotoliniu būdu pritaikytą kompaniją, kuri dabar samdo „kabinos“ mąstytojus, tokius kaip jūs!

Turite klausimų? Paspauskite mane jais komentarų skiltyje! Aš čia tam, kad padėčiau.

Su džiaugsmu,

PS Šiame įraše yra partnerių nuorodų. Kas jie tokie? Perskaitykite mano atskleidimo pareiškimą, kad gautumėte daugiau informacijos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Šviečiantys batai vaikams

Kas yra šviečiantys batai vaikams? Šviečiantys batai yra populiarus mados reiškinys tarp vaikų. Šie batai yra sukurti su specialiomis šviesos diodais, kurie šviečia tamsioje aplinkoje. Šie batai yra ne tik stilingi, bet ir padeda padidinti vaikų matomumą tamsiu paros metu, kuris yra ypač svarbus saugumui. Ar šie batai yra saugūs? Šviečiantys batai yra sukurti taip, […]

Read More
Patarimai

Anglų kalbos pamokos vaikams online: efektyvumas ir patogumas

Dauguma tėvų supranta svarbą mokytis anglų kalbos nuo pat vaikystės. Tačiau ne visi turi galimybę ar norą siųsti savo vaikus į tradicines kalbų mokyklas ar privačius mokytojus. Todėl vis daugiau tėvų renkasi anglų kalbos pamokas vaikams online. Šių pamokų efektyvumas ir patogumas yra akivaizdus. (https://www.helendoron.lt ) Vienas iš pagrindinių privalumų yra patogumas. Tėvams nereikia leisti […]

Read More
Patarimai

Kas yra profesionalios racijos?

Profesionalios racijos kas tai? Profesionalios racijos yra specializuoti radijo imtuvai, kurie naudojami tam, kad suteiktų greitą ir patikimą ryšį tarp skirtingų asmenų ar grupių. Šios priemonės dažniausiai naudojamos kariuomenėje, policijoje, gaisrinėse bei kitose panašiose organizacijose. Tačiau pastaruoju metu jų populiarumas didėja ir tarp įmonių bei privačių asmenų, kurie ieško greito ir saugaus ryšio su savo […]

Read More