Kaip rasti pamestą „iCloud“ el. Pašto „Apple ID“ ar slaptažodį

Jei pametėte „iCloud“ el. Pašto ID ir slaptažodį, nesijaudinkite, nes juos galima atkurti. Tačiau turėkite slaptažodžio ar vartotojo ID atkūrimo užduotį, kol viskas yra saugioje būsenoje – pavyzdžiui, „Apple“ įrenginys nėra pamestas ar pavogtas ir vis tiek galite prisiminti kelis kredencialus, pvz., Alternatyvų el. Pašto adresą ir jo slaptažodį, kuriuos naudojote kurdami „iCloud“ vartotoją. ID – tokie dalykai.

Nes jei pamiršite viską ir netyčia neteksite „iPhone“ rankenos (skaitykite „jūsų„ iPhone “pavagia“), tikrai būtumėte gilumoje be panardinimo. Jūs to nenorite!

Raskite „iCloud Email“

Trumpa „iCloud“ apžvalga

„iCloud“ yra debesų kompiuterijos paslauga, kurią siūlo „Apple“, skirta tik „Apple“ įrenginių vartotojams. Pagrindinis šios platformos tikslas yra sukurti bendrą sinchronizavimo platformą, kurioje visi „Apple“ įrenginiai, prisijungę prie vieno „Apple ID“, sinchronizuotų visus duomenis, o visi failai bus prieinami visuose įrenginiuose, jei bus įjungta sinchronizacija.

Yra ir kitų funkcijų, tokių kaip duomenų atsarginių kopijų kūrimas ir saugojimas, apsauga ir kt. „ICloud“ aktyvinimo užraktas buvo įdiegtas nuo „iOS 7“, kad būtų išvengta „iOS“ įrenginių vagystės. „iCloud“ užraktas blokuoja įrenginį, jei jis buvo pažymėtas vagyste ar buvo pavogtas iš „iCloud“ internetinės sąsajos.

Raskite „iCloud“ slaptažodį

Įveskite savo vardą ir seną el. Pašto adresą, kad iš naujo nustatytumėte „iCloud“ slaptažodį

Kaip rasti pamestą „iCloud“ slaptažodį („Apple ID“ slaptažodį)

Gauti slaptažodį nėra labai sunku, kai iš tikrųjų prisimenate, kokį el. Pašto adresą naudojote kaip „Apple ID“. Viskas, ko reikia atsakyti į kelis saugos klausimus ar galbūt kurį nors kitą autentifikavimo metodą, tačiau kaip „iCloud“ vartotojas vartotojas turi prisiminti bent kelis anksčiau sukurtos paskyros kredencialus. Veiksmai yra šie:

  1. Norėdami pradėti slaptažodžio paieškos procesą, eikite į šią nuorodą. Tai nurodytas „Apple“ domenas, skirtas atkurti užmirštus slaptažodžius.
  2. Įkelta puslapio vidurys, yra el. Pašto adreso laukelis su vietos pavadinimu „vardas@pavyzdys.com“. Tai reiškia el. Pašto adreso formatą, kurį vartotojas naudojo nustatydamas „Apple ID“ arba „iCloud ID“. Įveskite tikslų adresą, kuris buvo naudojamas anksčiau; neatitikimas šiame lauke duos tuščius rezultatus arba netinkamas išvadas.
  3. Ekrane bus rodomos asmens tapatybės patvirtinimo parinktys. Atsižvelgiant į tai, koks slaptažodžio paieškos metodas buvo pasirinktas anksčiau, kai nurodėte el. Pašto adresą, gali būti pateiktas saugos klausimas arba el. Pašto pranešimas gali būti pateiktas jūsų mobiliajame telefone. El. Paštas ir saugos klausimas yra galimi patvirtinimo metodai.
  4. Tinkamai atlikus patikrinimo metodą, vartotojas bus nukreiptas į naują slaptažodžio paieškos metodą.

Kaip rasti pamestą ar pamirštą „iCloud“ el. Pašto ID

Norėdami rasti pamirštą ar pamestą „iCloud“ / „Apple ID“, turite atlikti šiuos veiksmus:

  1. Eikite į tą pačią nuorodą, kaip nurodyta ankstesnėse gairėse.
  2. Neįveskite el. Pašto ID lauke, verčiau spustelėkite „Pamiršote„ Apple ID “?“ mygtuką iškart po tuščiu lauku.
  3. Spustelėjus tą mygtuką pasirodys naujas ekranas su trimis laukais „Vardas“, „Pavardė“ ir „El. Pašto adresas“. Užpildykite juos paskutiniais žinomais teisingais skyrybos ženklais ir spustelėkite Tęsti.
  4. Atsižvelgiant į jūsų indėlį, „Apple“ svetainė ieškos atitikties įgaliojimuose. Jei bus rasta, jūsų bus paprašyta patvirtinti savo tapatybę atsakant į saugos klausimus arba naudojant el. Pašto patvirtinimą.

Taip pat skaitykite: Ištrinkite „iCloud“ paskyrą iš „iPhone“ ar „iPad“ be slaptažodžio

Išvada

Nors atkurti prieigą prie „Apple“ / „iCloud“ ID nėra labai sunku, tačiau labai svarbu, kad kiekvienas „Apple“ vartotojas prisimintų savo saugos klausimą ir patvirtinimo el. Pašto adresą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Žibintų apiplovimo purkštukai: Kodėl jie yra svarbus saugumo elementas ir kaip juos pakeisti

Automobilių saugumas yra vienas iš svarbiausių dalykų kiekvieno vairuotojo gyvenime. Viena iš mažiau pastebimų, bet labai svarbių dalių, yra žibintų apiplovimo purkštukai. Šie nedideli detalių elementai gali turėti didelę įtaką vairuotojų ir keleivių saugumui. Šiame straipsnyje aptarsime, kodėl žibintų apiplovimo purkštukai yra tokie svarbūs, ir kaip juos pakeisti tinkamai. Kodėl žibintų apiplovimo purkštukai yra svarbus […]

Read More
Patarimai

WiFi kameros: Moderni stebėjimo technologija ir jos naudojimo galimybės

WiFi kameros arba belaidės stebėjimo kameros yra technologinis stebuklas, kuris suteikia galimybę stebėti ir saugoti vaizdo medžiagą be jokių laidų ir kabelių jungčių. Šios kameros ne tik atneša patogumą, bet ir įgalina plačią naudojimo sritį, pradedant nuo namų apsaugos iki verslo stebėjimo. Šiame straipsnyje išnagrinėsime šios technologijos privalumus, veikimo principus bei įvairias jos taikymo galimybes. […]

Read More
Patarimai

Stiliaus Išraiška: Įspūdingi Ir Unikalūs Auskarai

Auskarai yra daugiau nei tik aksesuarai. Jie yra asmeninės stiliaus išraiškos priemonė, galinti atskleisti ne tik individualų skonį, bet ir asmenybę. Nuo subtilių ir elegantiškų iki didingų ir išskirtinių, auskarai gali sukurti unikalų įvaizdį ir pabrėžti mūsų unikalumą. Šiame straipsnyje aptarsime įvairius auskarų stilius, jų simboliką ir kaip juos derinti su kasdiene ir šventine apranga. […]

Read More