Kaip rasti pamestą „iCloud“ el. Pašto „Apple ID“ ar slaptažodį

Jei pametėte „iCloud“ el. Pašto ID ir slaptažodį, nesijaudinkite, nes juos galima atkurti. Tačiau turėkite slaptažodžio ar vartotojo ID atkūrimo užduotį, kol viskas yra saugioje būsenoje – pavyzdžiui, „Apple“ įrenginys nėra pamestas ar pavogtas ir vis tiek galite prisiminti kelis kredencialus, pvz., Alternatyvų el. Pašto adresą ir jo slaptažodį, kuriuos naudojote kurdami „iCloud“ vartotoją. ID – tokie dalykai.

Nes jei pamiršite viską ir netyčia neteksite „iPhone“ rankenos (skaitykite „jūsų„ iPhone “pavagia“), tikrai būtumėte gilumoje be panardinimo. Jūs to nenorite!

Raskite „iCloud Email“

Trumpa „iCloud“ apžvalga

„iCloud“ yra debesų kompiuterijos paslauga, kurią siūlo „Apple“, skirta tik „Apple“ įrenginių vartotojams. Pagrindinis šios platformos tikslas yra sukurti bendrą sinchronizavimo platformą, kurioje visi „Apple“ įrenginiai, prisijungę prie vieno „Apple ID“, sinchronizuotų visus duomenis, o visi failai bus prieinami visuose įrenginiuose, jei bus įjungta sinchronizacija.

Yra ir kitų funkcijų, tokių kaip duomenų atsarginių kopijų kūrimas ir saugojimas, apsauga ir kt. „ICloud“ aktyvinimo užraktas buvo įdiegtas nuo „iOS 7“, kad būtų išvengta „iOS“ įrenginių vagystės. „iCloud“ užraktas blokuoja įrenginį, jei jis buvo pažymėtas vagyste ar buvo pavogtas iš „iCloud“ internetinės sąsajos.

Raskite „iCloud“ slaptažodį

Įveskite savo vardą ir seną el. Pašto adresą, kad iš naujo nustatytumėte „iCloud“ slaptažodį

Kaip rasti pamestą „iCloud“ slaptažodį („Apple ID“ slaptažodį)

Gauti slaptažodį nėra labai sunku, kai iš tikrųjų prisimenate, kokį el. Pašto adresą naudojote kaip „Apple ID“. Viskas, ko reikia atsakyti į kelis saugos klausimus ar galbūt kurį nors kitą autentifikavimo metodą, tačiau kaip „iCloud“ vartotojas vartotojas turi prisiminti bent kelis anksčiau sukurtos paskyros kredencialus. Veiksmai yra šie:

  1. Norėdami pradėti slaptažodžio paieškos procesą, eikite į šią nuorodą. Tai nurodytas „Apple“ domenas, skirtas atkurti užmirštus slaptažodžius.
  2. Įkelta puslapio vidurys, yra el. Pašto adreso laukelis su vietos pavadinimu „vardas@pavyzdys.com“. Tai reiškia el. Pašto adreso formatą, kurį vartotojas naudojo nustatydamas „Apple ID“ arba „iCloud ID“. Įveskite tikslų adresą, kuris buvo naudojamas anksčiau; neatitikimas šiame lauke duos tuščius rezultatus arba netinkamas išvadas.
  3. Ekrane bus rodomos asmens tapatybės patvirtinimo parinktys. Atsižvelgiant į tai, koks slaptažodžio paieškos metodas buvo pasirinktas anksčiau, kai nurodėte el. Pašto adresą, gali būti pateiktas saugos klausimas arba el. Pašto pranešimas gali būti pateiktas jūsų mobiliajame telefone. El. Paštas ir saugos klausimas yra galimi patvirtinimo metodai.
  4. Tinkamai atlikus patikrinimo metodą, vartotojas bus nukreiptas į naują slaptažodžio paieškos metodą.

Kaip rasti pamestą ar pamirštą „iCloud“ el. Pašto ID

Norėdami rasti pamirštą ar pamestą „iCloud“ / „Apple ID“, turite atlikti šiuos veiksmus:

  1. Eikite į tą pačią nuorodą, kaip nurodyta ankstesnėse gairėse.
  2. Neįveskite el. Pašto ID lauke, verčiau spustelėkite „Pamiršote„ Apple ID “?“ mygtuką iškart po tuščiu lauku.
  3. Spustelėjus tą mygtuką pasirodys naujas ekranas su trimis laukais „Vardas“, „Pavardė“ ir „El. Pašto adresas“. Užpildykite juos paskutiniais žinomais teisingais skyrybos ženklais ir spustelėkite Tęsti.
  4. Atsižvelgiant į jūsų indėlį, „Apple“ svetainė ieškos atitikties įgaliojimuose. Jei bus rasta, jūsų bus paprašyta patvirtinti savo tapatybę atsakant į saugos klausimus arba naudojant el. Pašto patvirtinimą.

Taip pat skaitykite: Ištrinkite „iCloud“ paskyrą iš „iPhone“ ar „iPad“ be slaptažodžio

Išvada

Nors atkurti prieigą prie „Apple“ / „iCloud“ ID nėra labai sunku, tačiau labai svarbu, kad kiekvienas „Apple“ vartotojas prisimintų savo saugos klausimą ir patvirtinimo el. Pašto adresą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Šviečiantys batai vaikams

Kas yra šviečiantys batai vaikams? Šviečiantys batai yra populiarus mados reiškinys tarp vaikų. Šie batai yra sukurti su specialiomis šviesos diodais, kurie šviečia tamsioje aplinkoje. Šie batai yra ne tik stilingi, bet ir padeda padidinti vaikų matomumą tamsiu paros metu, kuris yra ypač svarbus saugumui. Ar šie batai yra saugūs? Šviečiantys batai yra sukurti taip, […]

Read More
Patarimai

Anglų kalbos pamokos vaikams online: efektyvumas ir patogumas

Dauguma tėvų supranta svarbą mokytis anglų kalbos nuo pat vaikystės. Tačiau ne visi turi galimybę ar norą siųsti savo vaikus į tradicines kalbų mokyklas ar privačius mokytojus. Todėl vis daugiau tėvų renkasi anglų kalbos pamokas vaikams online. Šių pamokų efektyvumas ir patogumas yra akivaizdus. (https://www.helendoron.lt ) Vienas iš pagrindinių privalumų yra patogumas. Tėvams nereikia leisti […]

Read More
Patarimai

Kas yra profesionalios racijos?

Profesionalios racijos kas tai? Profesionalios racijos yra specializuoti radijo imtuvai, kurie naudojami tam, kad suteiktų greitą ir patikimą ryšį tarp skirtingų asmenų ar grupių. Šios priemonės dažniausiai naudojamos kariuomenėje, policijoje, gaisrinėse bei kitose panašiose organizacijose. Tačiau pastaruoju metu jų populiarumas didėja ir tarp įmonių bei privačių asmenų, kurie ieško greito ir saugaus ryšio su savo […]

Read More