Kaip rasti pigesnius aviabilietus

pigios aviakompanijos kaina1

Kai pirmą kartą pradėjau keliauti (ir buvau labai palūžęs), praleisdavau valandas, kartais net dienas, ieškodamas svetainių, kuriose buvo rasti geriausi bilietų pasiūlymai. Laikui bėgant išmokau keletą triukų. Kalbėjausi su kitais keliautojais ir kelionių profesionalais, kaip jie rado pigius skrydžius. Po kurio laiko aš sugalvojau formulę, kaip rasti geras lėktuvo bilietų kainas. Dabar aš praleidžiu vidutiniškai 2–4 valandas ieškodamas bilieto, bet beveik visada sudarau daug pigesnį sandorį, kurį moka dauguma žmonių. Ne taip seniai aš užsisakiau bilietą iš San Francisko į Taipėją už 516 USD tuo metų laiku, kai didžioji dauguma svetainių bilietus kainavo nuo 700 USD – 1000 USD ar daugiau. Tai yra maždaug 25–50% pigiau nei vidutinis bilietas – ir tai yra gana geras kainos, kurią paprastai moku, palyginti su norma, pavyzdys. Tai yra septyni paprasti dalykai, kuriuos galite padaryti, kad jūsų skrydžio išlaidos būtų kuo mažesnės, negaištant per daug laiko bilietų paieškai.

1) Skriskite antradienį – ketvirtadienį

Bilietų kainos nustatomos pagal paklausą, todėl pigiausius bilietus galima rasti tomis dienomis, kurios paklausiausios. Dauguma žmonių, ypač verslo žmonės, skraido pirmadieniais ir penktadieniais, todėl tos dienos dažniausiai būna brangiausios, o savaitės viduryje skrydžiai paprastai yra pigesni. Man labiausiai sekėsi skristi trečiadieniais (o kartais ir sekmadieniais), tačiau prieš perkant bilietą visada gera patikrinti skrydžius keliomis skirtingomis dienomis.

2) Būkite lankstus dėl skrydžių datos

Jei jūsų skrydžio datos yra lanksčios, galite rasti daug geresnes kainas tikrinant kainas maždaug per tris ar keturias savaites. Skrydžių kainos kiekvieną savaitę gali labai skirtis. Laukimas papildomų septynių dienų sutaupė šimtus dolerių už vieną skrydį anksčiau.

3) Būkite lankstus dėl oro uostų

Jei esate dideliame centre ar šalia jo, patikrinkite tvarkaraščius, kurie išvyksta iš visų netoliese esančių oro uostų. Mažos nebrangios avialinijos dažnai skrenda ne į didžiuosius, o į netoliese esančius antrinius oro uostus. Tos pigios avialinijos dažnai yra daug pigesnės nei didesnės.

4) Patikrinkite kainas anksti trečiadienio rytą

Šis patarimas nėra mano paties, bet manau, kad jis veiksmingas. Pasak sertifikuotos biudžetinių kelionių ekspertės Noros Dunn, aviakompanijos kainas paprastai nustato antradieniais apie vidurnaktį ir kad šiuo metu jos kartais skelbia specialius laikinų vietų pardavimus.

5) Patikrinkite „Local Budget Airlines“

Daugumą pasaulio regionų aptarnauja pigios avialinijos, kurios nerodomos didelėse paieškos sistemose. Kuris biudžetas yra paieškos variklis, kuris jums pasakys, kurios pigių skrydžių bendrovės skraido jūsų ieškomą maršrutą. Patikrinkite tų oro linijų svetaines, ar nėra įprastų ir specialių kainų. Jie dažnai turi nuostabius pasiūlymus. Anksčiau aš skridau iš Taipėjaus į Manilą pirmyn ir atgal už mažiau nei 50 USD vietiniu biudžeto vežėju (atkreipkite dėmesį, kad skrydis nusileido Clarko tarptautiniame oro uoste netoli Angeles City, o ne Manilos tarptautiniame oro uoste, kaip minėjau # 3 patarime).

6) Pažymėkite visas galimas užsakymo parinktis

Skirtingos skrydžių rezervavimo svetainės už tą patį skrydį paprastai taiko skirtingas kainas. Norėdami sutaupyti laiko, naudoju kainų meta paieškos sistemas, tokias kaip „Book Wiz“ ir „Fare Compare“, kurios lygina kelias rezervavimo svetaines vienu metu. Radęs kelis perspektyviai atrodančius skrydžius, patikrinu oro linijų svetaines, ar jos siūlo geresnę skrydžio kainą, ar turi specialių pasiūlymų. Kartais aviakompanijos svetainė yra pigesnė. Kartais užsakymo sistema yra. Oro linijos taip pat turi skirtingas svetaines skirtingoms šalims aptarnauti. Jei radote skrydį, kurį norėtumėte įsigyti tiesiai iš aviakompanijos svetainės, pabandykite prisijungti prie tos pačios aviakompanijos svetainės kitoje šalyje (pavyzdžiui, Kanadoje ar Jungtinėje Karalystėje). Kartais apvalinant aukštyn arba žemyn arba kainas ir valiutos keitimą rasite dar geresnį pasiūlymą.

7) Stebėkite skrydžio kainą

„Yapta“ yra skrydžių paieškos sistema, leidžianti sekti bilietų kainų pokyčius laikui bėgant. Tiesiog ieškokite norimo maršruto, tada suraskite jus dominančius bilietus ir spustelėkite „Sekti kainų lašus“. Turėsite įvesti savo vardą ir el. Pašto adresą. Po to „Yapta“ jums atsiųs el. Laišką kiekvieną kartą, kai pasikeis vieno iš jūsų pasirinktų bilietų kaina. Tokiu būdu, jei aviakompanija dėl kokių nors priežasčių sumažina kainą (tai vyksta reguliariai), galite iš karto pasiimti bilietą. Arba, jei jau įsigijote bilietą, vis tiek galite stebėti kainą ir paprašyti aviakompanijos grąžinti jums skirtumą, jei vieną dieną kainos sumažėjimas bus mažesnis nei sumokėjote.

Išvada

Nesu ten talentingiausias kelionių įsilaužėlis, bet juo nesiekiu. Man nerūpi daugiau nei kelias valandas praleisti ieškant pigių lėktuvų bilietų. Po to aš mieliau praleidžiu laiką užsiimdamas įdomiais dalykais, o ne bandau nukirsti papildomus 30 USD nuo bilieto. Jei esate panašus į mane, šis vadovas turėtų būti viskas, ko jums reikia norint sutaupyti šiek tiek pinigų, neišeikvojant per daug brangaus laiko.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Kaip žaisti „Counter-Strike 1.6

Counter-Strike 1.6“ (toliau – „CS 1.6“) yra legendinis kompiuterinis šaudyklės žaidimas, kuris išlieka vienas iš populiariausių pasirinkimų tarp žaidėjų visame pasaulyje. Šis straipsnis bus skirtas pradedantiesiems, norintiems sužinoti, kaip žaisti „CS 1.6“, ir paaiškinti, kodėl Cybersports.lt yra puiki vieta atsisiųsti šį žaidimą. Kaip žaisti „CS 1.6“ 1. Žaidimo įdiegimas Pirmiausia turite įsidiegti žaidimą. Tai galite […]

Read More
Patarimai

Aplinkos Įrengimas: Kaip Sukurti Funkcionalią ir Estetiškai Patrauklią Aplinką

Aplinkos irengimas, kurioje gyvename ir dirbame, turi didelę įtaką mūsų nuotaikai, darbingumui ir bendram gyvenimo komfortui. Kaip galime sukurti aplinką, kuri būtų ne tik funkcionali, bet ir estetiškai patraukli? Šiame straipsnyje išnagrinėsime svarbiausius elementus, kurie leis jums sukurti harmoningą ir malonią aplinką, tinkančią jūsų poreikiams. 1. Planavimas ir Dizainas Siekiant sukurti funkcionalią ir estetiškai patrauklią […]

Read More
Patarimai

Gedulingių Pietų Kaina: Vertinimo ir Kokybės Santykis

Šiandien vis daugiau žmonių ieško ne tik skania, bet ir sveiką bei aukštos kokybės maistą, ypač pietums. Gedulingi pietūs tampa ne tik kasdienybe, bet ir tam tikra gyvenimo kokybės dalimi. Tačiau, su didėjančiomis gyvenimo išlaidomis, kyla svarbus klausimas: kiek verta mokėti už gedulingus pietus ir kokį vaidmenį vaidina maisto vertinimas bei kokybė? Gedulingų Pietų Kaina: […]

Read More