Kaip rasti pigesnius aviabilietus

pigios aviakompanijos kaina1

Kai pirmą kartą pradėjau keliauti (ir buvau labai palūžęs), praleisdavau valandas, kartais net dienas, ieškodamas svetainių, kuriose buvo rasti geriausi bilietų pasiūlymai. Laikui bėgant išmokau keletą triukų. Kalbėjausi su kitais keliautojais ir kelionių profesionalais, kaip jie rado pigius skrydžius. Po kurio laiko aš sugalvojau formulę, kaip rasti geras lėktuvo bilietų kainas. Dabar aš praleidžiu vidutiniškai 2–4 valandas ieškodamas bilieto, bet beveik visada sudarau daug pigesnį sandorį, kurį moka dauguma žmonių. Ne taip seniai aš užsisakiau bilietą iš San Francisko į Taipėją už 516 USD tuo metų laiku, kai didžioji dauguma svetainių bilietus kainavo nuo 700 USD – 1000 USD ar daugiau. Tai yra maždaug 25–50% pigiau nei vidutinis bilietas – ir tai yra gana geras kainos, kurią paprastai moku, palyginti su norma, pavyzdys. Tai yra septyni paprasti dalykai, kuriuos galite padaryti, kad jūsų skrydžio išlaidos būtų kuo mažesnės, negaištant per daug laiko bilietų paieškai.

1) Skriskite antradienį – ketvirtadienį

Bilietų kainos nustatomos pagal paklausą, todėl pigiausius bilietus galima rasti tomis dienomis, kurios paklausiausios. Dauguma žmonių, ypač verslo žmonės, skraido pirmadieniais ir penktadieniais, todėl tos dienos dažniausiai būna brangiausios, o savaitės viduryje skrydžiai paprastai yra pigesni. Man labiausiai sekėsi skristi trečiadieniais (o kartais ir sekmadieniais), tačiau prieš perkant bilietą visada gera patikrinti skrydžius keliomis skirtingomis dienomis.

2) Būkite lankstus dėl skrydžių datos

Jei jūsų skrydžio datos yra lanksčios, galite rasti daug geresnes kainas tikrinant kainas maždaug per tris ar keturias savaites. Skrydžių kainos kiekvieną savaitę gali labai skirtis. Laukimas papildomų septynių dienų sutaupė šimtus dolerių už vieną skrydį anksčiau.

3) Būkite lankstus dėl oro uostų

Jei esate dideliame centre ar šalia jo, patikrinkite tvarkaraščius, kurie išvyksta iš visų netoliese esančių oro uostų. Mažos nebrangios avialinijos dažnai skrenda ne į didžiuosius, o į netoliese esančius antrinius oro uostus. Tos pigios avialinijos dažnai yra daug pigesnės nei didesnės.

4) Patikrinkite kainas anksti trečiadienio rytą

Šis patarimas nėra mano paties, bet manau, kad jis veiksmingas. Pasak sertifikuotos biudžetinių kelionių ekspertės Noros Dunn, aviakompanijos kainas paprastai nustato antradieniais apie vidurnaktį ir kad šiuo metu jos kartais skelbia specialius laikinų vietų pardavimus.

5) Patikrinkite „Local Budget Airlines“

Daugumą pasaulio regionų aptarnauja pigios avialinijos, kurios nerodomos didelėse paieškos sistemose. Kuris biudžetas yra paieškos variklis, kuris jums pasakys, kurios pigių skrydžių bendrovės skraido jūsų ieškomą maršrutą. Patikrinkite tų oro linijų svetaines, ar nėra įprastų ir specialių kainų. Jie dažnai turi nuostabius pasiūlymus. Anksčiau aš skridau iš Taipėjaus į Manilą pirmyn ir atgal už mažiau nei 50 USD vietiniu biudžeto vežėju (atkreipkite dėmesį, kad skrydis nusileido Clarko tarptautiniame oro uoste netoli Angeles City, o ne Manilos tarptautiniame oro uoste, kaip minėjau # 3 patarime).

6) Pažymėkite visas galimas užsakymo parinktis

Skirtingos skrydžių rezervavimo svetainės už tą patį skrydį paprastai taiko skirtingas kainas. Norėdami sutaupyti laiko, naudoju kainų meta paieškos sistemas, tokias kaip „Book Wiz“ ir „Fare Compare“, kurios lygina kelias rezervavimo svetaines vienu metu. Radęs kelis perspektyviai atrodančius skrydžius, patikrinu oro linijų svetaines, ar jos siūlo geresnę skrydžio kainą, ar turi specialių pasiūlymų. Kartais aviakompanijos svetainė yra pigesnė. Kartais užsakymo sistema yra. Oro linijos taip pat turi skirtingas svetaines skirtingoms šalims aptarnauti. Jei radote skrydį, kurį norėtumėte įsigyti tiesiai iš aviakompanijos svetainės, pabandykite prisijungti prie tos pačios aviakompanijos svetainės kitoje šalyje (pavyzdžiui, Kanadoje ar Jungtinėje Karalystėje). Kartais apvalinant aukštyn arba žemyn arba kainas ir valiutos keitimą rasite dar geresnį pasiūlymą.

7) Stebėkite skrydžio kainą

„Yapta“ yra skrydžių paieškos sistema, leidžianti sekti bilietų kainų pokyčius laikui bėgant. Tiesiog ieškokite norimo maršruto, tada suraskite jus dominančius bilietus ir spustelėkite „Sekti kainų lašus“. Turėsite įvesti savo vardą ir el. Pašto adresą. Po to „Yapta“ jums atsiųs el. Laišką kiekvieną kartą, kai pasikeis vieno iš jūsų pasirinktų bilietų kaina. Tokiu būdu, jei aviakompanija dėl kokių nors priežasčių sumažina kainą (tai vyksta reguliariai), galite iš karto pasiimti bilietą. Arba, jei jau įsigijote bilietą, vis tiek galite stebėti kainą ir paprašyti aviakompanijos grąžinti jums skirtumą, jei vieną dieną kainos sumažėjimas bus mažesnis nei sumokėjote.

Išvada

Nesu ten talentingiausias kelionių įsilaužėlis, bet juo nesiekiu. Man nerūpi daugiau nei kelias valandas praleisti ieškant pigių lėktuvų bilietų. Po to aš mieliau praleidžiu laiką užsiimdamas įdomiais dalykais, o ne bandau nukirsti papildomus 30 USD nuo bilieto. Jei esate panašus į mane, šis vadovas turėtų būti viskas, ko jums reikia norint sutaupyti šiek tiek pinigų, neišeikvojant per daug brangaus laiko.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Šviečiantys batai vaikams

Kas yra šviečiantys batai vaikams? Šviečiantys batai yra populiarus mados reiškinys tarp vaikų. Šie batai yra sukurti su specialiomis šviesos diodais, kurie šviečia tamsioje aplinkoje. Šie batai yra ne tik stilingi, bet ir padeda padidinti vaikų matomumą tamsiu paros metu, kuris yra ypač svarbus saugumui. Ar šie batai yra saugūs? Šviečiantys batai yra sukurti taip, […]

Read More
Patarimai

Anglų kalbos pamokos vaikams online: efektyvumas ir patogumas

Dauguma tėvų supranta svarbą mokytis anglų kalbos nuo pat vaikystės. Tačiau ne visi turi galimybę ar norą siųsti savo vaikus į tradicines kalbų mokyklas ar privačius mokytojus. Todėl vis daugiau tėvų renkasi anglų kalbos pamokas vaikams online. Šių pamokų efektyvumas ir patogumas yra akivaizdus. (https://www.helendoron.lt ) Vienas iš pagrindinių privalumų yra patogumas. Tėvams nereikia leisti […]

Read More
Patarimai

Kas yra profesionalios racijos?

Profesionalios racijos kas tai? Profesionalios racijos yra specializuoti radijo imtuvai, kurie naudojami tam, kad suteiktų greitą ir patikimą ryšį tarp skirtingų asmenų ar grupių. Šios priemonės dažniausiai naudojamos kariuomenėje, policijoje, gaisrinėse bei kitose panašiose organizacijose. Tačiau pastaruoju metu jų populiarumas didėja ir tarp įmonių bei privačių asmenų, kurie ieško greito ir saugaus ryšio su savo […]

Read More