Kaip rasti pigiausius skrydžius į Maskvą ir Sankt Peterburgą

Kelionė iš JAV (ar Kanados) į Rusiją tiesioginiu skrydžiu pirmyn ir atgal į Maskvą gali kainuoti mažiausiai apie 800 USD. Kita vertus, skrydis pirmyn ir atgal į Maskvą su persėdimu kitame Europos mieste gali padaryti jį šiek tiek pigesnį. Šiame įraše paaiškinu įvairius skrydžio iš JAV į Rusiją variantus, taip pat patariu, kaip rasti ekonomiškiausią skrydį.

Skrydžiai - Kelionės į Rusiją iš JAV ir Kanados | Rusija

Aš kalbėsiu apie …

1. Įvadas

Lėktuvas „Aeroflot Russia“

Padidėjus JAV ir Rusijos turizmo ir prekybos ryšiams, vis daugiau aviakompanijų siūlo tiesioginius skrydžius tarp JAV ir Rusijos, ypač į Maskvą ir Sankt Peterburgą.

Dauguma tiesioginių skrydžių, vykdomų tarp JAV ir Rusijos, vyksta didžiuosiuose JAV miestuose: Niujorke, Vašingtone, Los Andžele ir Majamyje.

Maskvoje yra trys tarptautiniai oro uostai (Šeremetjevas, Domodedovas ir Vnukovas), o Sankt Peterburge – Pulkovo oro uostas. Šiame straipsnyje išanalizuoju skirtingas kompanijas, skrendančias iš JAV į šiuos oro uostus, ir tai, kaip rasti mažiausias kainas, lyginant skrydžių kainas per puikią svetainę „Momondo“.

2. Jungtiniai skrydžiai tarp JAV ir Rusijos

2.1. Tiesioginiai skrydžiai tarp JAV ir Rusijos

Pirkimas skrydžio į Rusiją

Yra dvi bendrovės, kurios siūlo tiesioginius skrydžius iš JAV miestų į Maskvą:

 • „Aeroflot“. Tai Rusijos nacionalinė aviakompanija ir didžiausia šalyje. Jie siūlo reguliarius skrydžius iš Los Andželo, Vašingtono, Niujorko ir Majamio į Maskvą.
 • „Delta Airlines“. Amerikos aviakompanija, vykdanti tiesioginius skrydžius, yra į Maskvą iš Niujorko.

2.2. Skrydžiai su persėdimais tarp JAV ir Rusijos

Kitas įdomus variantas, kuris kartais yra pigesnis nei tiesioginis skrydis, yra skrydis į Maskvą ar Sankt Peterburgą su sustojimais kitame Europos mieste. Iš JAV į Rusiją skraido keli ryšiai su viena stotele. Keletas pavyzdžių:

Ši parinktis yra labai įdomi šiais atvejais:

 • Jei tiesioginis skrydis per brangus
 • Jei gyvenate JAV mieste be tiesioginių skrydžių į Rusiją
 • Nepaisant to, jei persėdimas nėra labai ilgas ir nereikia keisti oro uosto

2.3. Alternatyvūs maršrutai: tiesioginiai skrydžiai į Helsinkį

Jei keliaujate į Sankt Peterburgą, kai kuriems keliautojams viena iš galimybių yra skrydis į Helsinkį ar Taliną, miestus, esančius 5 valandas traukiniu ar automobiliu iš Sankt Peterburgo.

Tai yra geras pasirinkimas, jei jis yra pigesnis nei skristi į Rusiją tiesiogiai ar tuo atveju, jei norite aplankyti Suomiją ar Estiją. Pavyzdžiui, „Finnair“ turi tiesioginius skrydžius į Helsinkį iš Niujorko.

3. Rekomendacijos, kaip rasti geriausias kainas skrydžiams į Maskvą ar Sankt Peterburgą

Kai pasirenkate skrydį iš JAV į Rusiją ir rasite geriausią kainą, svarbu vadovautis keliomis praktinėmis rekomendacijomis:

1 rekomendacija: rezervuokite bilietą bent prieš 2-3 mėnesius

Pigiausi bilietai visada rezervuojami iš anksto įspėjus daugiau nei 2 ar 3 mėnesius. Jei baigsite laukti iki paskutinės minutės, kainos pakils iki paskutinių savaičių prieš skrydį. Niekada neradau geresnės kainos rezervuodamas skrydį paskutinėmis dienomis iš anksto; priešingai, jie yra daug brangesni.

2 rekomendacija: jei galite, keliaukite ne sezono metu ir per savaitę

Apskritai, sezono metu kainos yra didesnės (liepą ir rugpjūtį). Jei keliaujate ne šiais mėnesiais, galite rasti mažesnes kainas. Taip pat kainos yra geresnės, kai skrydžiai vyksta darbo dieną arba šeštadienį, nes penktadienį ar sekmadienį skrydžiai paprastai yra paklausesni.

3 rekomendacija: neapsiribokite tiesioginiais skrydžiais

Neapsiribokite tik tiesioginiais skrydžiais iš savo kilmės miesto į Maskvą ar Sankt Peterburgą, verčiau ieškokite pasiūlymų skrydžiams į kurį nors kitą Europos miestą (Londoną, Amsterdamą, Ciurichą, Varšuvą, Paryžių ir kt.). Taip pat įdomu pažvelgti į susisiekimą iš miestų, esančių netoli Rusijos teritorijos, tokių kaip Helsinkis ar Talinas.

4 rekomendacija: pagalvokite apie kelių paskirties variantų pasirinkimą

Daugelis aviakompanijų leidžia pasirinkti kelias paskirties vietas: jei norite aplankyti Maskvą ir Sankt Peterburgą ta pačia kelione, yra galimybė keliauti iš JAV į Sankt Peterburgą ir grįžti iš Maskvos atgal į JAV, kad tokiu būdu turėtumėte tiesiog nuvykti į abi puses tarp Sankt Peterburgo ir Maskvos (taip sutaupysite pinigų ir laiko).

5 rekomendacija: naudokitės svetaine, kurioje lyginami skrydžiai

Norėdamas sužinoti, kokia yra mažiausia bilieto kaina, geriausias variantas, kurį radau, yra naudoti paieškos variklį „Momondo“, kuris randa skrydžius geriau nei kitos palyginimo svetainės, tokios kaip „Skyscanner“, „Kayak“ ar „eDreams“.

Neseniai naudojau „Momondo“ dėl kelių priežasčių:

 • Tai leidžia palyginti ne tik oro linijas, bet ir kitas skrydžių paieškos sistemas. Tokiu būdu visada rasite geriausią kainą.
 • Čia rodomos lėktuvų kainos be papildomų mokesčių ar komisinių.
 • Tai leidžia jums ieškoti kelių krypčių, o tai yra labai naudinga, jei norite grįžti į abi puses, pavyzdžiui, iš Niujorko į Maskvą ir dar vieną atgal iš Sankt Peterburgo į Niujorką, kad išvengtumėte dviejų kelionių tarp Šv. Peterburgas ir Maskva.

„Momondo“ yra tik skrydžių palyginimo įrankis, paliekantis faktinį bilietų pirkimą tiesiogiai su aviakompanija („Momondo“ suteikia jums nuorodą skrydžiui be papildomo mokesčio).

Skrydžiai į Maskvą, Rusijos Federaciją - Palyginkite Maskvos skrydžius - momondo

4. Ką kainuoja skrydis iš JAV į Maskvą?

Toliau ketinu palyginti kelionės tarp pagrindinių JAV ir Maskvos oro uostų kainą. Šias paieškas darau prieš pusmetį (2016 m. Vasario mėn.), Skrisdamas tarp liepos 20 dtūkst ir 27tūkst, 2016 m. (Sezono metu).

 • Skrydžiai Niujorkas – Maskva. Tiesioginis bilietas iš Niujorko į Maskvą su „Aeroflot“ kainuoja 819 USD.

Skrydžiai iš Niujorko į Maskvą - momondo

 • Skrydžiai Atalanta – Maskva. Pigiausias būdas skristi iš Atlantos į Maskvą yra „Turkish Airlines“ skrydis į abi puses su persėdimu Stambule (755 USD).

Skrydžiai iš Atlantos į Maskvą - momondo

 • Skrydžiai Dalasas – Maskva. Pigiausias būdas keliauti į Maskvą iš Dalaso yra skrydis su dviem persėdimais (611 USD).

Skrydžiai iš Dalaso į Maskvą

5. Išvados

Norėdami skristi iš JAV į Rusiją mažesnėmis kainomis, labai svarbu užsisakyti skrydį daugiau nei prieš 3 mėnesius ir naudoti kaip skrydžių palyginimo svetainę, pvz., „Momondo“, kad rastumėte pigiausią skrydį.

„Aeroflot“ ir „Delta Airlines“ vykdo tiesioginius skrydžius į Maskvą, vidutinė bilieto į abi puses kaina yra apie 800 USD.

Jei jums nesvarbu sustoti, galite nusipirkti skrydį su persėdimais su tokiomis kompanijomis kaip „British Airways“, „Turkish Airlines“, KLM ar „Lufthansa“ ir gauti daug geresnę kainą (maždaug 600–700 USD bilietas į abi puses).

Trumpai tariant, galimybės skiriasi priklausomai nuo kiekvieno asmens biudžeto poreikių ar miestų, kuriuose lankotės. Bet kokiu atveju, norint rasti geriausią ir ekonomiškiausią skrydį, būtina palyginti skrydžių svetainę „Momondo“.

Kokia buvo jūsų patirtis skrendant iš JAV į Rusiją? Savo komentarus galite palikti žemiau. Ačiū už dalinimąsi

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Kaip žaisti „Counter-Strike 1.6

Counter-Strike 1.6“ (toliau – „CS 1.6“) yra legendinis kompiuterinis šaudyklės žaidimas, kuris išlieka vienas iš populiariausių pasirinkimų tarp žaidėjų visame pasaulyje. Šis straipsnis bus skirtas pradedantiesiems, norintiems sužinoti, kaip žaisti „CS 1.6“, ir paaiškinti, kodėl Cybersports.lt yra puiki vieta atsisiųsti šį žaidimą. Kaip žaisti „CS 1.6“ 1. Žaidimo įdiegimas Pirmiausia turite įsidiegti žaidimą. Tai galite […]

Read More
Patarimai

Aplinkos Įrengimas: Kaip Sukurti Funkcionalią ir Estetiškai Patrauklią Aplinką

Aplinkos irengimas, kurioje gyvename ir dirbame, turi didelę įtaką mūsų nuotaikai, darbingumui ir bendram gyvenimo komfortui. Kaip galime sukurti aplinką, kuri būtų ne tik funkcionali, bet ir estetiškai patraukli? Šiame straipsnyje išnagrinėsime svarbiausius elementus, kurie leis jums sukurti harmoningą ir malonią aplinką, tinkančią jūsų poreikiams. 1. Planavimas ir Dizainas Siekiant sukurti funkcionalią ir estetiškai patrauklią […]

Read More
Patarimai

Gedulingių Pietų Kaina: Vertinimo ir Kokybės Santykis

Šiandien vis daugiau žmonių ieško ne tik skania, bet ir sveiką bei aukštos kokybės maistą, ypač pietums. Gedulingi pietūs tampa ne tik kasdienybe, bet ir tam tikra gyvenimo kokybės dalimi. Tačiau, su didėjančiomis gyvenimo išlaidomis, kyla svarbus klausimas: kiek verta mokėti už gedulingus pietus ir kokį vaidmenį vaidina maisto vertinimas bei kokybė? Gedulingų Pietų Kaina: […]

Read More