Kaip rasti pigiausius tarptautinius skrydžius

Ar turite tą vieną erzinantį draugą, kuris visada gauna nuostabių skrydžių pasiūlymų?

Ar įsivaizdavote, kad jie vėlų vakarą, kiekvieną vakarą vergo savo kompiuteriu, įkyriai tikrindami ir dar kartą tikrindami oro linijų pasiūlymus?

Na, aš buvau tas žmogus. Daugeliu dienų viename skirtuke turėjau atidaryti „Google“ skrydžius, kitame – „Twitter“ kanalą, kuriame buvo pateikti geriausi pasiūlymai, o likusiuose – pusšimtį oro linijų svetainių. Net ir atlikdamas visą tą darbą aš vis tiek praleisčiau sandorį ar du.

Galų gale aš supratau geresnį būdą: Tegul kažkas kitas dirba visus tuos darbus! Dar geriau, tegul tai daro tikras, išbandytas ir tikras, pigūs skrydžiai, apsėsti kitų.

Šiomis dienomis gyvenu ne savo kompiuteryje (dusulys!), Kelis kartus per dieną tikrinu el. Paštą ir leidžiu pigesnių skrydžių pasiūlymams kreiptis į mane.

Kokia paslaptis? Aš užsiregistravau „Pigių musių klubas“, kuriai vadovauja super gražus draugas, vardu Josh, kuris yra skrydžių paieškos ekspertas. Įsivaizduoju, kad jis ir jo komanda visą parą knibždėte knibždėte knibžda savo kompiuteriuose, radę man geriausius pasiūlymus.

Kaip rasti pigius tarptautinius skrydžius už 50% ar daugiau

Niujorkas – Kraistčerčas, Naujoji Zelandija už 245 USD?

Fort Loderdeilas – San Chosė, Kosta Rika nuo 199 USD?

Iš Čikagos į Paryžių už 392 USD?

Bet kuris iš šių sandorių skamba gerai? Tai tik kelios kainos, kurias mačiau savo pašto dėžutėje nuo tada, kai prisijungiau visiškai free „Cheap Fly Club“ praėjusį mėnesį.

Aš net spustelėjau dešimtis pasiūlymų daugelyje gautų el. Laiškų ir pats įsitikinau, kad jie teisėti ir tikri.

„Fly Fly Club“ pagrindinis puslapis

Kaip gauti pigius bilietus: prisiregistruokite gauti el. Laiškus iš „Cheap Fly Club“

Gauti skrydžių pasiūlymus el. Paštu yra puikus laiko taupymas. Prenumeratos paslaugos stebi pardavimus, kainų klaidas ir kainų kritimą į paskirties vietas visame pasaulyje. Tai taip lengva! Radę daug, jie atsiunčia jums el. Laišką. Viskas.

Dar geriau, kad visiškai nemokama užsiregistruoti į Josh ir „Cheap Fly Club“ komandos el. Laiškus. Jei norite gauti dar daugiau pasiūlymų, taip pat yra mokama „Premium“ narystė, kurios kaina prasideda nuo 3 USD per mėnesį, tačiau apie tai pakalbėsiu vėliau, šiame įraše.

Visi „Fly Fly Club“ siunčiami pasiūlymai yra skirti skrydžiams, kurių nuolaida mažiausiai 50%, tačiau dažnai tai dar didesnė nuolaida. Tai reiškia, kad nebūsite užliejami el. Laiškais su mažais kainų kritimais. Viskas, ką jie siunčia, reiškia, kad mokate pusę ar mažiau!

FYI: Visi jų siunčiami pasiūlymai yra skirti tik tarptautiniai skrydžiai, ir jie pirmiausia skirti JAV gyventojams, nors pamatysite pasiūlymų ir iš didžiausių Kanados miestų. Dabar nenusiminkite, jei esate ne Šiaurės Amerikoje, nes yra didelė tikimybė, kad galite eiti ir kitu keliu už panašią kainą!
Spustelėkite čia norėdami gauti daugiau informacijos arba prisiregistruoti.

„Cheap Fly Club“ el. Laiško pavyzdys

Norite sužinoti, kaip atrodo „Cheap Fly Club“ el. Laiškai? Štai vienas iš tų klaidingų lėktuvų bilietų pasiūlymų, kuris į mano pašto dėžutę pateko anksčiau šią savaitę.

Pigūs „fly club“ Naujosios Zelandijos pasiūlymai

Ką reiškia „premium“ narystė?

Mokama „Premium Fly Club“ narystė suteikia prieigą prie visų pasiūlymų, kurie įvyksta maždaug keturis kartus daugiau nei nemokama prenumerata. Tai prasideda nuo 3 USD per mėnesį.

Didžiausia premija yra tai, kad jūs taip pat galite pasirinkti išvykimo oro uostą su aukščiausio lygio naryste.

Ar gausiu šlamšto el. Paštu?

Ne, kadangi naudodamasis nemokamu planu, per savaitę gaudavau apie septynis el. Laiškus arba vieną per dieną. Visi jie buvo puikūs pasiūlymai, todėl man buvo malonu juos pamatyti savo pašto dėžutėje!

Ar man reikia skristi paskutinę minutę?

Ne, dauguma pigių skrydžių klubo pasiūlymų yra nuo 3 iki 10 mėnesių. Yra keletas paskutinės minutės pasiūlymų, tačiau pastebėjau, kad geriausi pasiūlymai dažniausiai būna keli mėnesiai.

Koks laimikis?

Jų tikrai nėra. Pagrindinė prenumerata yra nemokama. Išbandykite ir jei jums tai nepatinka, tereikia paspausti atsisakyti prenumeratos. Blogiausiu atveju jie suteikia jums šiek tiek klajonių. Geriausiu atveju – labai pigus skrydis.

Spustelėkite čia norėdami gauti daugiau informacijos arba prisiregistruoti.

Įsivaizduojate dar keletą mielų patarimų, kaip rasti pigius lėktuvų bilietus?

Peržiūrėkite mūsų straipsnius apie tai, kaip rasti pigiausią skrydį į bet kurią vietą, ir mūsų šešis greitus žingsnius, kad pasiektume pigiausią skrydį.

Kaip rasti pigius skrydžius.  |  Kaip rasti pigius skrydžius  lėktuvų bilietų pasiūlymai  pigūs lėktuvo bilietai |  pigiausias skrydis |  Pigiausi skrydžių aviabilietai  pigūs aviabilietai |  # kelionė # kelionės patarimai # pasiūlymai # skrydžiai # atostogų patarimai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Kokia nauda katilas oras vanduo namuose ir darbo vietoje?

Katilas oras vanduo yra pažangus šildymo ir karšto vandens tiekimo sistema, kurią galima įdiegti tiek namuose, tiek darbo vietoje. Ši sistema naudoja oro šildytuvą, kad generuotų šilumą, ir šilumokaičius, kad šilumą pervedžiotų į vandenį. Tai modernus būdas pasirūpinti šiluma ir karštuoju vandeniu, o čia yra keletas priežasčių, kodėl katilas oras vanduo gali būti naudingas jūsų […]

Read More
Patarimai

Kaip kasti urvą?

Urvų kasimas yra veikla, kuri gali būti reikalinga įvairiose situacijose, nuo žemės darbų sodininkystėje iki projektų statyboje. Tai svarbus procesas, kurio reikia atlikti atidžiai ir saugiai. Šiame straipsnyje aptarsime pagrindinius žingsnius ir patarimus, kaip kasti urvą. Pasiruošimas ir Saugumas Kasimo Procesas Papildomi Patarimai Kasimas urvo yra procesas, kuriam reikia atsargumo ir planavimo. Laikykitės saugumo taisyklių, […]

Read More
Patarimai

Belaidės kameros panaudojimas

Belaidės kameros (arba IP kameros) yra modernios technologinės priemonės, kurios gali būti naudojamos įvairiais tikslais, nuo saugumo užtikrinimo iki stebėsenos. Šiame straipsnyje aptarsime, kur ir kaip naudojamos belaidės kameros: 1. Namų Apsauga: 2. Verslo Saugumas: 3. Viešbučių ir Nakvynės Įstaigos: 4. Prekybos Centrai ir Parduotuvės: 5. Žemės Ūkis ir Sodo Priežiūra: 6. Eismo Stebėsenos Sistemose: […]

Read More