Kaip rasti pigių nekilnojamojo turto investicinių savybių

Kaip rasti pigių savybių

Jei esate nekilnojamojo turto investuotojas, norintis padidinti savo portfelį ir padidinti savo grynąją vertę, turėtumėte vengti brangių, pilnos rinkos vertės nekilnojamojo turto pirkimų. Jūsų tikslas turėtų būti ieškoti pigių nekilnojamojo turto. Tuo mes turime omenyje ypatybes, kurios paprastai būna sunerimusios arba dėl kurios dėl vienos ar kitos priežasties yra motyvuotas pardavėjas. Šie du scenarijai gali sukurti situaciją, kai galite nusipirkti pigų, tačiau pelningą nekilnojamojo turto nuomą.

Kaip rasti pigių investicinių savybių? Pigus nekilnojamasis turtas nuomojamas ieškant ne rinkos savybių, kurios yra mažesnės nei rinkos vertė. Tai pasiekiama siunčiant tiesioginius laiškus motyvuotiems pardavėjams, panaudojant „už dolerius skatinimo“ strategiją ten, kur yra nelaimė nekilnojamojo turto objektai, arba susisiekę su visiško aptarnavimo investicijų bendrove, kuri suranda pigių nekilnojamojo turto nuomos paslaugų jums.

Žemesnės nei rinkos vertės nuomos savybių paieškos būdai

Yra ne vienas būdas rasti pigių savybių, į kurias galite investuoti, tačiau šiandien mes sutelksime dėmesį į tris strategijas, kurios pasirodė esančios labai sėkmingos. Tikslas yra rasti nuolaidingus pelningus sandorius, kurie atneš stabilų pinigų srautą. Geriausias būdas tai padaryti yra rasti ne rinkos savybes. Šios savybės yra, kaip rodo pavadinimas, „ne rinkoje“ – nėra įtrauktos į sąrašą, nereklamuojamos ir parduodamos savininko už didesnę kainą su nuolaida, kuri yra mažesnė už rinkos vertę. Pasinerkime norėdami atskleisti, kaip randamos šios pigesnių savybių savybės:

Prieš pradėdami, gaukite išsamią šios temos apžvalgą su Claytonu Morrisu:

1. Norėdami rasti namus su nuolaida, pasinaudokite „Driving for Dollars“ technika

Šį nekilnojamojo turto, kurio vertė yra mažesnė už rinkos vertę, nustatymo metodą daugelį metų taiko patyrę investuotojai, taip pat ir tik pradedantys investuotojai. Tai paprasta strategija, suteikianti teigiamų rezultatų. Tai apima važiavimą per rajonus, namų, kuriuose yra nelaimės ženklų, paiešką, atrodo, kad jais nesirūpinama, pavyzdžiui, apaugusi veja, užkalti langai ir atrodyti neužimti. Ši technika iš tikrųjų yra tokia populiari, kad procesui supaprastinti buvo sukurta programa. Daugiau apie tai galite sužinoti „Vairavimo doleriams“ programos puslapyje.

Suradęs pigiausią nekilnojamąjį turtą, suinteresuotas nekilnojamojo turto investuotojas gali padaryti keletą dalykų, kad užtikrintų sandorį:

  • Ant jų durų uždėkite užrašą su savo telefono numeriu ir paaiškinimu, kodėl bandote susisiekti su namo savininku. Galbūt manote, kad yra maža tikimybė, kad jie susisieks su jumis, tačiau daugeliu atvejų šie savininkai norėtų, kad kažkas paimtų turtą iš rankų.
  • Galite atlikti paiešką savirašio kabinete, kad sužinotumėte, ar galima rasti savininko informaciją, kad galėtumėte ten išsiųsti pastabą, paaiškinančią jūsų susidomėjimą ir ketinimus.
  • Paskambinkite į kaimyno duris, kad sužinotumėte, ar jie žino, kas vyksta su nekilnojamuoju turtu / savininku ir ar turi savininko kontaktinę informaciją.

Jei esate užsienio investuotojas ir negalite pritaikyti dolerių skatinimo strategijos, mes parašėme specialiai investavimui užsienyje – geriausios JAV nekilnojamojo turto pirkimo strategijos, jei esate užsienio investuotojas.

Šiek tiek informacijos apie nekilnojamojo turto pasiūlymų finansavimą

Jei jums labai pasisekė rasti savybių, skatinant dolerių strategiją, tačiau sulėtėjote, sugalvodami lėšų jas toliau pirkti, turėtumėte perskaityti mūsų straipsnį apie nekilnojamojo turto investicijų BRRRR metodą. Tai parodo sėkmingą investavimo į nuosavybę po turto formulę, nenaudojant pinigų iš savo kišenės.

Tiems, kurie perka jūsų pirmąjį turtą ir kuriems reikia lėšų, kad galėtumėte pradėti, galite lengvai gauti reikalingus pinigus iš bendrovės, su kuria dirbame, pavadinimu „Fund & Grow“. Jie padeda jums gauti patvirtinimą verslo kreditinėms kortelėms, kurios siūlo įvadinį 0% palūkanų pasiūlymą. Tada jūs apsisuksite ir panaudosite tuos pinigus pigių nuomojamų patalpų pirkimui, o palūkanos vis tiek bus nulinės. Tai tikrai puiki koncepcija, padėjusi pradėti daugelį investuotojų. Daugiau apie tai galite sužinoti mūsų asmeniniame „Fund & Grow“ puslapyje.

2. Sukurkite tiesioginio pašto kampaniją, kuri pasiektų motyvuotus nekilnojamojo turto pardavėjus

Kai kurie mano, kad tiesioginio pašto kampanijos yra praeitis, o skaitmeninė reklama yra vienintelis kelias. Tačiau įrodyta, kad tiesioginis paštas yra labai efektyvus. Tai suteikia tikrą apčiuopiamą daiktą tiesiai į savininko rankas. Suporuokite tai su savininku, kuris norėtų atsikratyti savo turto mainais į didelę pinigų dalį, ir jūs turite sėkmės receptą.

Kad tiesioginio pašto kampanija būtų sėkminga, tai negali būti atsitiktinis laiškas. Jis turi būti tikslus ir labai konkretus. Be to, pranešimas turėtų būti tiesioginis ir tikslus, kad nekilnojamojo turto savininkai iš karto žinotų, koks jūsų ketinimas. Jums gali tekti tik sekundę ar dvi pagauti ir išlaikyti jų dėmesį, kol jie nuspręs išmesti laiškininką į šiukšliadėžę. Štai kelios idėjos, kaip surasti nekilnojamąjį turtą pas savininkus, kurie gali būti motyvuoti parduoti už mažą kainą:

Kreipkitės į apygardą dėl galimų probleminių ypatybių

Atlikę paiešką vietinėje apygardos įstaigoje galite gauti rezultatų, kurie suteiks jums nuosavybės savininkų, kurie galėtų būti motyvuoti pardavėjai, vardus ir adresus. Tai apimtų tokius dalykus kaip nekilnojamojo turto objektai su mokesčių sulaikymu, kodekso pažeidimai, iškeldinimas, turto areštas ir panašiai. Darbas yra vertas pastangų, nes pastebėsite, kad yra daugybė savininkų, kurie yra pasirengę parduoti pigiai, kad išsisuktų iš savo turto situacijos.

Suraskite pigių savybių naudodami „ListSource.com“

Kai ruošiatės savo tiesioginio pašto kampanijai, siūlome pabandyti listsource.com. Tai informacinis šaltinis, pateikiantis jūsų ieškomų namų savininkų tipus. Tai leidžia jums sukurti konkrečius tikslinius sąrašus, kurie padidins jūsų pašto sėkmės rodiklį. Jie dažnai atnaujina savo sąrašą, kad pateiktų jums aktualiausią informaciją.

Kai būsite išsirikiavę potencialų turtą ir žinosite skaičius, visada verta naudoti 1% taisyklę, kad sužinotumėte, ar verta net judėti pirmyn. Tai paprasta formulė, kuri gali sutaupyti daug pinigų ir laiko. Sudarėme straipsnį, kuriame aptariama, kaip jis naudojamas. Patikrinkite, kad galėtumėte pradėti diegti savo įprastoje veikloje – 1% taisyklė investicijoms į nekilnojamąjį turtą.

Be to, jei planuojate pats valdyti savo nuosavybę, būtų gerai išbandyti programinę įrangą, kuri gali supaprastinti procesą. Kai kurie mūsų klientai šiam tikslui naudojo „Landlord Studio“ ir tai jiems tikrai labai padėjo. Pažvelkite į „Landlord Studio“ svetainę ir sužinokite, ar ji jums tinka.

3. Kreipkitės į investicijas, teikiančias visas paslaugas, kurios specializuojasi pagal rinkos vertės ypatybes

Jei norite įsigyti nebrangias, mažesnes nei rinkos vertės savybes, tačiau nenorite praleisti laiko jų paieškoms, atsakymas yra į visas paslaugas teikiančias investicines bendroves. Pavyzdžiui, „Morris Invest“ atlieka visą darbą, kad investuotojams teiktų pelningą, prieinamą ir pigų nekilnojamojo turto nuomą. Investuotojui tereikia sumokėti pradinį įnašą.

Pilną aptarnavimą teikiančios nekilnojamojo turto įmonės ne tik teikia nekilnojamąjį turtą ne rinkoje, bet ir rūpinasi visomis kitomis detalėmis, tokiomis kaip atnaujinimas, nuomininko apgyvendinimas nuosavybėje, turto valdytojo paskyrimas ir visos kitos didelės ir mažos detalės, susijusios su nustatymu. grynaisiais pinigais tekantis vienos šeimos ar kelių šeimų turtas. Jei nesate susipažinę su raktų savybėmis, viską, ką reikia žinoti, galite sužinoti iš šio mūsų parengto straipsnio – Ar „raktų savybės“ yra gera investicija?

Čia yra tik vienas puikus pavyzdys, kaip pilno aptarnavimo įmonė gali lengvai pradėti. „Morris Invest“ turi puikių nuomojamų objektų Lubboke, Teksase. Tai gražūs namai, kuriuose jau yra 1 metų nuomos nuomininkas. Įsigiję, jūs pradedate grynųjų pinigų srautą iškart, o pirmaisiais metais galite gauti 50% IG. Be to, apie tai, kuo Teksasas yra puiki vieta įsigyti nuomojamą nekilnojamąjį turtą, galite perskaityti mūsų įraše tema – Ar Teksasas yra gera vieta investuoti į nekilnojamąjį turtą?

Jei manote, kad norėtumėte, kad „Morris Invest“ suteiktų jums žemesnės nei rinkos vertės turtą, todėl jums nereikės jo ieškoti patiems, suplanuokite nemokamą skambutį, kad kamuolys riedėtų!

Papildomi „Morris Invest“ straipsniai apie nekilnojamąjį turtą

Tiems iš jūsų, kurie bando išplėsti savo, kaip nekilnojamojo turto investuotojo, žinių bazę, pateikiame keletą informacinių straipsnių, kurie jums gali padėti:

Plėskite savo portfelį naudodami pigių nekilnojamojo turto nuomos būdų

Dabar, kai žinote, kaip rasti pelningų savybių už pigias kainas, galite pradėti savo investicinę karjerą. Nesvarbu, kokią strategiją naudojate, važiuojate už dolerius, tiesioginį paštą ar tiesiog susisiekiate su visiško aptarnavimo nekilnojamojo turto bendrove, kad suteiktų jums turto, jūs esate tikras būdas sukurti didelius turtus. Taip yra todėl, kad nuomojamas nekilnojamasis turtas yra greičiausias ir patikimiausias būdas padidinti savo grynąją vertę.

Jei planuojate pradėti didinti savo portfelį, siūlome sužinoti, kiek nekilnojamojo turto jums tikrai reikės norint tapti finansiškai nepriklausomu. Tai galite lengvai padaryti naudodami mūsų „Freedom Cheat Sheet“, kurį sukūrė Claytonas Morrisas, kad padėtų tiems, kurie bando būti laisvi nuo 9 iki 5 dienų darbo.

Ar esate pasirengęs gauti pasyvias pajamas iš nuomojamo nekilnojamojo turto?

Pasiruošę kalbėti apie savo tikslus? Mes norime parodyti jums įrankius ir išmokyti jus, kaip pradėti užsidirbti palikimo turto jums ir jūsų šeimai.

Suplanuokite konsultaciją

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Kaip žaisti „Counter-Strike 1.6

Counter-Strike 1.6“ (toliau – „CS 1.6“) yra legendinis kompiuterinis šaudyklės žaidimas, kuris išlieka vienas iš populiariausių pasirinkimų tarp žaidėjų visame pasaulyje. Šis straipsnis bus skirtas pradedantiesiems, norintiems sužinoti, kaip žaisti „CS 1.6“, ir paaiškinti, kodėl Cybersports.lt yra puiki vieta atsisiųsti šį žaidimą. Kaip žaisti „CS 1.6“ 1. Žaidimo įdiegimas Pirmiausia turite įsidiegti žaidimą. Tai galite […]

Read More
Patarimai

Aplinkos Įrengimas: Kaip Sukurti Funkcionalią ir Estetiškai Patrauklią Aplinką

Aplinkos irengimas, kurioje gyvename ir dirbame, turi didelę įtaką mūsų nuotaikai, darbingumui ir bendram gyvenimo komfortui. Kaip galime sukurti aplinką, kuri būtų ne tik funkcionali, bet ir estetiškai patraukli? Šiame straipsnyje išnagrinėsime svarbiausius elementus, kurie leis jums sukurti harmoningą ir malonią aplinką, tinkančią jūsų poreikiams. 1. Planavimas ir Dizainas Siekiant sukurti funkcionalią ir estetiškai patrauklią […]

Read More
Patarimai

Gedulingių Pietų Kaina: Vertinimo ir Kokybės Santykis

Šiandien vis daugiau žmonių ieško ne tik skania, bet ir sveiką bei aukštos kokybės maistą, ypač pietums. Gedulingi pietūs tampa ne tik kasdienybe, bet ir tam tikra gyvenimo kokybės dalimi. Tačiau, su didėjančiomis gyvenimo išlaidomis, kyla svarbus klausimas: kiek verta mokėti už gedulingus pietus ir kokį vaidmenį vaidina maisto vertinimas bei kokybė? Gedulingų Pietų Kaina: […]

Read More