Kaip rasti pigius skrydžio studijų užsienyje semestrus

Skrydžio kaina yra viena didžiausių (jei ne pati didžiausia) kelionių kaina. Tačiau yra būdų, kaip rasti pigius skrydžius tiek iš JAV, tiek būdami užsienyje, ypač jei esate studentas ar jaunimas (iki 26 metų). Jei žinote, kokias priemones naudoti ir ko ieškoti, galite rasti pigų skrydį studijoms užsienyje. Skaitykite toliau tuos įrankius ir patarimus.

Pigūs skrydžiai studijoms užsienyje, kaip gauti pigius skrydžius studijoms užsienyje

Raskite pigius skrydžius į studijų vietą užsienyje

Brangiausias skrydis per studijų užsienyje semestrą tikrai bus tas, kuris skris į JAV ir atgal. Tačiau yra būdų, kaip sumažinti šias išlaidas ir rasti pigius skrydžius studijų užsienyje semestrui.

Gaukite studentų nuolaidas skrydžiams

Jei dar negirdėjote apie „StudentUniverse“, eikite į jų svetainę ir pažymėkite ją. StudentUniverse siūlo nuolaidas studentams su nuolaida, o nuolaidos gali būti didžiulės. Jie yra ypač naudingi, jei jums reikia skristi į miestą, kuriame nėra tarptautinio oro uosto, todėl reikės persėdti, nes rezervuodami studentų svetainėje galite sutaupyti šimtus dolerių. „STA Travel“ yra panaši įmonė, todėl patikrinkite lėktuvų bilietus ir jų svetainėje.

Priežastis, kad STA ir „StudentUniverse“ gali gauti studentų nuolaidas tam tikroms oro linijoms, yra ta, kad aviakompanijos siekia, kad jūs taptumėte ilgalaikiu klientu.

Netikite, kad sutaupysite pinigų studijų užsienyje metu? Aš pats asmeniškai sutaupiau tiek daug, užsisakydamas per „StudentUniverse“, bet išbandžiau tai ir tau. Ieškojau skrydžio pirmyn ir atgal iš NYC į Florenciją, Italiją (kurioje yra labai mažas regioninis oro uostas, kurio skrydžiai paprastai būna labai brangūs). Pasirinkau tik vieną, ne nakvynę (tiesioginė neįmanoma) tomis pačiomis datomis. Pigiausias variantas, kurį radau „Skyscanner“, buvo 1120 USD, tačiau „StudentUniverse“ – tik 784 USD – 336 USD skirtumas.

Laikas yra viskas

Paprastai sakant, kuo anksčiau galėsite užsisakyti studijų užsienyje skrydį, tuo geresnė bus kaina. Tačiau kainos svyruoja, todėl kai tik sužinosite, kurią dieną turite atvykti į studijų užsienyje vietą, sukurkite įspėjimą apie kainą (tai leidžia padaryti tokios svetainės kaip „StudentUniverse“ ir „Skyscanner“). Tada gausite el. Laiškus, kai jūsų pasirinktų datų skrydžių kaina žymiai padidės arba sumažės, nurodant susilaikyti arba įsigyti bilietus.

Dienos pabaigoje per ilgai nelaukite, kol užsisakysite skrydį į užsienį. Be pinigų taupymo, tikriausiai jums bus lengviau, kai žinosite, kad tai rezervuota, ir dabar galite pradėti savo studijas užsienyje.

Stebėkite tuos bagažo mokesčius

Per pastaruosius porą metų nemažai „nuolaidų“ tarptautinių oro linijų bendrovių, tokių kaip „Norwegian“ ir „WowAir“, pasirodė su puikiais pasiūlymais į viso pasaulio miestus. Tai puikiai tinka biudžetiniams keliautojams, tačiau studentams užsienyje galiausiai nesutaupysite tiek daug pinigų dėl bagažo mokesčių, kurie gali siekti 80 USD už krepšį vienam skrydžiui. Šios nebrangios avialinijos už registruotus krepšius visada ima papildomą mokestį, o jei atsivežate vieną ar du didelio bagažo vienetus, kaina žymiai padidės, ypač užsisakant bilietą į abi puses.

Taigi, prieš užsisakydami tarptautinį skrydį studijų užsienyje semestrui, būtinai patikrinkite smulkų šriftą ir sužinokite, už ką turėsite papildomai mokėti.

Kaip rasti pigius skrydžio studijų užsienyje semestrus

Kaip rasti pigius skrydžius studijuojant užsienyje

Studijuodami užsienyje galite nuspręsti skristi į kitas kelionių planus pagal savo savaitgalio planus. Jei tai skamba brangiai, nesijaudinkite – likęs pasaulis yra daug geriau nei JAV, turėdamas daugybę pigių avialinijų, kad galėtumėte patekti iš taško A į tašką B. Jie nėra tobuli, iš tikrųjų biudžetinės oro linijos gali būti nepaprastai apmaudu, tačiau sutaupysite didelių pinigų studijų užsienyje skrydžiams, nei tuo atveju, jei užsisakytumėte įprastoje aviakompanijoje.

Kurias svetaines naudoti norint rasti pigius skrydžius studijuojant užsienyje

Geriausia pasitikrinti keletą skirtingų skrydžių palyginimo svetainių ir sužinoti, ar galite rasti skrydžių kainų skirtumų prieš ką nors užsisakydami.

Studijuojantiems užsienyje studentams, norintiems keliauti studijų žemyne, rekomenduoju patikrinti „Skyscanner“ ir „Baidarė“. Daugeliu atvejų jie atneš panašius rezultatus, bet kartais ne. Kartą ketinau užsisakyti skrydį iš Londono į Los Andželą per „Skyscanner“ už daugiau nei 1 000 USD, tada paskutinę minutę patikrinau „Baidarę“. Užkliuvau skrydį už 666 USD, kuris nebuvo rodomas „Skyscanner“.

Saugokitės priedų

Kaip minėta aukščiau esančiame skyriuje, vien tai, kad skrydis vienoje aviakompanijoje yra 30 USD pigesnis už kitą, dar nereiškia, kad tai turite užsisakyti. Stebėkite šiuos liūdnai pagarsėjusius, dažnai per daug atrodančius priedus, bandydami rasti pigius skrydžius studijoms užsienyje:

• Pervedimai – Kai kurios nebrangios avialinijos skrenda į oro uostus, kurie yra ne ilgiau kaip dvi valandas už miesto centro, todėl turėsite įsigyti traukinio ar autobuso bilietą, kad pasiektumėte bet kurią vietą netoli jūsų nakvynės vietos. Be to, prie kelionės pridėsite daugybę kelionės laiko.

Bagažas – Biudžeto avialinijos ima mokestį už registruotus krepšius, o kartais net ir už rankinius bagažus. Žinokite, kokia yra bagažo politika, kol galų gale turėsite mokėti daugiau už savo bagažą nei faktinis skrydis.

• Įlaipinimo bilietas – atsispausdinkite jį namuose arba turėkite savo programoje, kitaip jums gali būti taikomi papildomi mokesčiai už aviakompanijos atsispausdinimą prie registracijos stalo.

• Maistas ir gėrimai lėktuve – biudžetinės avialinijos jums net neduoda nemokamo vandens. Prieš lipdami į lėktuvą, būtinai užpildykite vandens butelį.

• Sėdynės pasirinkimas – jei jūs ir jūsų draugai bilietus rezervuosite atskirai, nebūsite susėdę kartu, o aviakompanija imsis mokesčio už vietą pasirinkti net prie registracijos stalo.

Vis dar nesate tikri dėl skraidančių pigių avialinijų? Padės mūsų vadovas išgyventi biudžetines avialinijas studijuojant užsienyje.

Daugiau patarimų, kaip rasti pigius skrydžius studijoms užsienyje

Ar skraidymas yra geriausias pasirinkimas?

Kai studijavau užsienyje ir nebuvau toks nuovokus kaip dabar, nekėlė abejonių, ar skrisiu beveik į kiekvieną kelionės tikslą, kurį lankiau savaitgaliais per semestrą. Žvelgiant atgal, keletą kartų buvo pigiau važiuoti miegamuoju autobusu ar greituoju traukiniu. Turėkite omenyje, kad kai kur skrendate, oro uoste turite būti dviem valandomis anksčiau, o tai labai padidina jūsų kelionės laiką. Taigi, net jei radote pigių skrydžių, gali būti prasmingiau jį autobusuoti ar mokyti dėl įvairių priežasčių.

Prieš rezervuodami skrydžius savaitgalio kelionėms, naudokitės „Rome2Rio“, kad sužinotumėte, kokias kitas galimybes turite kur nors nuvykti.

Prisiregistruokite gauti pigių skrydžių studijoms užsienyje adresų sąrašus

Būkite pirmas, sužinojęs apie pigių avialinijų, vykstančių ne jūsų studijų užsienyje, skrydžius ir specialius pasiūlymus, prisiregistruodamas prie savo el. Pašto sąrašo. Kai tik pamatysite gerą sandorį, greitai jį užsisakykite! Taip pat galite užsiregistruoti tokiai paslaugai kaip „Jack’s Flight Club“ ar „Scott’s Cheap Flights“, kad surastumėte tarptautinių skrydžių pasiūlymus ar tuos, kai studijuojate užsienyje.

Būdamas lankstus sutaupysite daug

Pirmoji taisyklė, kaip rasti pigius skrydžius studijoms užsienyje, yra lanksti. Tai padaryti galima keliais būdais …

Laikas

Noras būti oro uoste 4 val. 6 val. Skrydžio reiškia, kad gausite pigiausius dienos bilietus. Tas pats dalykas ir paskutiniam nakties skrydžiui.

Data

Galimybė keisti išvykimo dieną, net jei tai įvyksta vos per pusę dienos, gali reikšti didžiulį kainų skirtumą. Skrydžiai penktadieniais ir sekmadieniais būna brangiausi, nes visi nori pabėgti savaitgalį, kai nedirba, taigi, jei vietoj to galėsite išvykti ketvirtadienį, sutaupysite.

Sluoksniai

Trumpų skrydžių persėdimai gali būti labai erzinantys, tačiau jei „Skyscanner“ sako, kad tai atlikdami sutaupysite toną pinigų.

Tikiuosi, kad tai padės sutaupyti daug pinigų studijų užsienyje skrydžiams, kad galėtumėte juos išleisti kitiems daug šaunesniems kelionių dalykams. Praneškite man komentaruose, jei turite kitų patarimų, kaip rasti pigius skrydžius studijoms užsienyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Projektų rengimas: Veiksmai ir etapai siekiant sėkmingos projekto realizacijos

Projektų rengimas yra sudėtingas procesas, kuriame įgyvendinami ir valdomi tam tikri tikslai, siekiant sėkmingos projekto realizacijos. Tai apima daugybę veiksmų ir etapų, kuriuos reikia įveikti, kad būtų pasiekti norimi rezultatai. Šiame straipsnyje išnagrinėsime svarbiausius veiksmus ir etapus, kurie padės užtikrinti projektų sėkmę. 1. Projekto iniciavimas Pirmasis žingsnis kuriant projektą yra jo iniciavimas. Tai apima idėjos […]

Read More
Patarimai

Unlocking the Mysteries of Cord Cutting in Spirituality: Breaking Free from Negative Influences

In the realm of spirituality, there exists a concept that has gained increasing attention and relevance: cord cutting. Often associated with energy work and holistic healing practices, cord cutting is a profound technique aimed at releasing negative attachments and influences that may be hindering an individual’s spiritual growth and well-being. In essence, it is a […]

Read More
Patarimai

SPA Palangoje dviems: romantiška atostogų patirtis porai

Ar ieškote būdo šiek tiek pažadinti romantiškumą su savo partneriu? Ar norite pabėgti nuo kasdienio gyvenimo rato ir leisti laiką tik sau? Jei taip, tada SPA Palangoje gali būti būtent tai, ko jums reikia. Šis pajūrio kurortas Lietuvos širdyje siūlo ne tik puikią poilsio ir atsipalaidavimo atmosferą, bet ir unikalią galimybę sukurti neprilygstamą romantišką patirtį […]

Read More