Kaip rasti produktų idėjas su džiunglių skautu

Šiame vadove mes išnagrinėsime 4 galingus metodus, kad atliktume „Amazon FBA“ produktų tyrimus, naudodamiesi gausybe įrankių ir metodų produktų idėjoms kurti.

Jei neturite idėjos, ką parduoti „Amazon“, metodai, kuriais dalinsimės šiame vadove, padės jums surinkti kuo daugiau produktų idėjų. Be to, šiuos produktų tyrimo metodus taip pat remia analizė, taigi jūs visiškai įsitikinę jų paklausa ir pelningumu.

Prieš pradedant, svarbu žinoti, kad tyrimams atlikti naudosime trečiosios šalies „Amazon“ analizės programinę įrangą Džiunglių skautas.

Apie džiunglių skautus

Mūsų pasirinkta programinė įranga yra Džiunglių skautas, pagrindinis „Amazon“ analizės įrankis.

Prenumeravę „Jungle Scout“ turėsite prieigą prie būdu daugiau įrankių nei vien analizė, tokių kaip jų paleidimo funkcijos ir tiekėjų šaltinių įrankis.

Tačiau produktų tyrimams daugiausia naudosime tik 2 pagrindinius programinės įrangos komponentus – „Chrome“ plėtinys ir Žiniatinklio programa.

Negalėsite tęsti šio vadovo be šio neįtikėtino įrankio.

Taigi, dabar pats laikas užsiregistruoti į džiunglių skautą. Mes rekomenduojame mėnesio 69 USD prenumeratos paketą nes jame yra viskas, ko reikia.

Atminkite, kad tai yra mėnesio prenumerata, o tai reiškia, kad galite ją bet kada atšaukti. Galite užsiregistruoti „Jungle Scout“ mėnesiui, tada kitą mėnesį atšaukti savo prenumeratą, jei jau turite pakankamai paruoštų produktų idėjų.

Užsiregistruokite į džiunglių skautą čia.

„Chrome“ plėtinys

Naudodami „Chrome“ plėtinį „Jungle Scout“ galėsite lengvai surinkti duomenis iš bet kurio „Amazon“ sąrašo ar paieškos rezultatų puslapio. Užsisakę, tiesiog įdiekite „Chrome“ plėtinį į savo naršyklę ir spustelėkite „Chrome“ plėtinio piktogramą, kol naršote bet kokius „Amazon“ paieškos rezultatus, ir turėtumėte pamatyti kažką panašaus į šį:

„Jungle Scout Chrome“ plėtinio ekrano kopija

Rezultatai yra gana paprasti; jis veikia „Amazon.com“, taip pat 8 kitose turgavietėse.

Su juo galite greitai įvertinti produkto idėją „Amazon“. Tarkime, norėjome pažvelgti į „jogos kilimėlius“. Baigę paiešką, turėsite bendrą idėją apie kiekvieno įrašo našumą.

„Chrome“ plėtinys yra naudingas norint įvertinti nišos poreikį, todėl turėtumėte jį paleisti, kai tik turite produkto idėją patvirtinti.

Žiniatinklio programa

Kita didžiulė „Jungle Scout“ dalis yra žiniatinklio programa, prie kurios galite prisijungti prisijungę https://members.junglescout.com.

Čia turėsite prieigą prie Produktų duomenų bazė, Tiekėjų duomenų bazė, „Keyword Scout“ ir skyrius „Paleisti“.

„Jungle Scout“ programinėje įrangoje yra daugybė funkcijų, ir visiškai normalu būti priblokštai dėl daugybės jų turimų funkcijų. Nesijaudinkite, jei nesuprantate, kaip viskas veikia iš karto.

Kol kas naudosite Produktų duomenų bazė ir Raktažodžių skautas daugiausia laiko.

Paprasčiau tariant, „Produktų duomenų bazėje“ galėsite įvesti tam tikrus parametrus, o „Jungle Scout“ tikrins visus „Amazon“ sąrašus ir pateiks tuos, kurie atitiks jūsų kriterijus.

Raktinių žodžių skautui galėsite įvesti produkto ASIN („Amazon Stock Inventory Number“) arba bendrą savo tyrimo raktinį žodį. Vėliau šiame vadove aprašysime, kaip gauti įrašo ASIN.

Jei įvedėte ASIN, raktinių žodžių skautas pateiks visų raktinių žodžių, pagal kuriuos pateiktas reitingas, rezultatus ir paieškos apimtis.

Jei įvedėte raktinį žodį, „Keyword Scout“ grąžins to konkretaus raktinio žodžio paieškos apimtį kartu su atitinkamų raktinių žodžių duomenimis.

Dabar, kai suprantate, kaip veikia „Jungle Scout“, pasinerkime tiesiai į 4 produktų tyrimo metodus.

Produktų tyrimų metodikos

Atkreipkite dėmesį, kad šie metodai yra gana panašūs vienas į kitą, taigi, kai jūs tai sužinosite, likusi dalis turėtų būti vėjas.

Vėlgi tam jums reikės džiunglių skautų, todėl užsiregistruokite į džiunglių skautus čia jei to dar nepadarėte.

1 technika – internetinė džiunglių skautų programa

Naudodamiesi žiniatinklio programa galėsite įvesti tikslią metriką, kurią apibūdinome aukščiau, o „Jungle Scout“ tikrins milijonus „Amazon“ įrašų, kurie grąžins jums šiuos kriterijus atitinkančius produktus. Koks tai mielas?

Tai pasakius, žiniatinklio programos rezultatai nėra atnaujinami realiuoju laiku, todėl paieškos rezultatuose nebus visų mūsų ieškomų sąrašų.

Štai kodėl tai yra tik viena iš technikų, kurias naudosime.

Norėdami pradėti naudoti žiniatinklio programą, prisijunkite prie https://members.junglescout.com.

Turėtumėte patekti į skyrių „Produktų duomenų bazė“, kurį naudosime šiai technikai.

Kažkas panašaus turėtų pasirodyti:

Džiunglių skautų žiniatinklio programa

Čia dešinėje meniu galėsite įvesti metriką, kurios norite ieškoti.

Čia pateikiamos parinktys, kurias turėtumėte įvesti kiekvienam produktų duomenų bazės skyriui:

Kategorijos:

• Prietaisai
• Automobiliai
• Kūdikis
• Grožis ir asmeninė priežiūra
• Drabužiai, avalynė ir papuošalai
• Bakalėjos ir gurmanų maistas
• Sveikata ir buitis
• Namai ir virtuvė
• Pramoninis ir mokslinis
• Virtuvė ir maitinimas
• Filmai ir TV
• Biuro gaminiai
• vidinis kiemas, veja ir sodas
• Prekės naminiams gyvūnėliams
• Sportas ir laukas
• Įrankiai ir namų tobulinimas
• Žaislai ir žaidimai

Produkto pakopa: standartinė

Filtrai:

• 15–25 USD
• 0 – 200 apžvalgų
• Maksimalus reitingas: 20000

• Pajamos: nuo 8 000 iki 18 000 USD
• Maksimalus svoris: 1 kg

Šios paieškos vertės yra tos, kurios dažniausiai pateikia daugiausiai mūsų kriterijus atitinkančių įrašų. Tačiau drąsiai tyrinėkite skirtingas vertybes, jei norite naršyti daugiau idėjų.

Pastebėsite, kad bus rodomi daugybė rezultatų, kurie yra prekės ženklo, bendrieji ar pakartotiniai to paties dalyko rezultatai.

Norėdami toliau filtruoti šiuos rezultatus, naudokite šį raktinių žodžių lapą, kurį norite išskirti iš skyriaus „Išskirti raktinį žodį“.

Tiesiog nukopijuokite ir įklijuokite toliau pateiktą informaciją į skyrių „Išskirti raktinį žodį“.

adidas, pant, pants, shorts, short, battle fang, arena, swimsuit, helmet, cap, skort, nike, count, cup, scarf, shirt, tee, cargo, goggle, sleeve, sleeveless, cream, glove, gloves, bluetooth, flashlight, sleeves, hat, cap, bra, jacket, pillow, tracker, tape, boxer, boxers, brief, shampoo, cream, conditioner, soap, serum, ncaa, nfl, nba, thong, suit, goggles, iphone case, qalo, shorts, tights, men's, women's , polo, headset, capsules, umbrella, picture frame, curtains, plates, BTS, bed skirt, ink, hoodie, blankets, candle, fishing line,  pack, hemp, cbd, necktie, bowtie, towel, LED, ring, casual, shoes, dress, ankle, romper, jumper, swimdress, trunk, shoe, knicker, cardigan, sherpa, sunsuit, suit, pajama, gown, skirts, uniform, kimono, robe, 8mm, 6mm, 4mm, sunglasses, lingerie, corset, polos, leggings, tabletop, crocs, rompers, sexy, microfiber, sheet set, printer, printers, pokemon, paper, hoodie, hoodies, fashion, hooded, raincoat, raincoats, sock, socks, earring, battery, earrings, dress, dresses, belt, divot, curtain, curtains, nightgown, nightgowns, bralette, sandal, sandals, capri, men, mens, women, womens, slipper, slippers, radio, radios, unisex, mug, mugs, pajama, pajamas, jeans, levi, levi's, bag, bags, heel, boot, boots, sneaker, sneakers, leggings, legging, mlb, overalls, overall, unitard, Under Armour, Threadborne, robe, robes, silverware, bracelet, bracelets, sunhat, poncho, argentyn, augusta, Ayurvastram, BenefitUSA, Bento Box, aveda, ares, blowfish, sweater, sweaters, vest, vests, yoga, bride, bridal, mask, creeper, cowl, putter, trunk, trunks, spray, shirt, shirts, tee, tees, hood, sweatpant, sweatpants, tank top, tank, top, rashguard, jean, slim fit, maxu girls, ballerina, carver, flip flop, flip-flop, new balance, NHL, Nicole Miller, Tote, ballet, replacement, sofsy, Stockings, stocking, reader, reading, readers, tumbler, Vera Bradley, Venum Predator, Mouthguard, Tight, soccer, cleat, tervis, bottle, shades, loafer, loafers, bino, oxford, oxfords, mask, masks, mary jane, 0, audi, toyota, bmw, hemp, oil

Įvedę pašalintus raktinius žodžius ir paspaudę paieškos mygtuką, turėtumėte pamatyti tinkamesnius rezultatus, rodomus puslapio apačioje.

Produktų duomenų bazė

Iš to turėsite peržiūrėti rezultatus, kad nuspręstumėte, kurie iš jų atitinka sąskaitą.

Jei matote ką nors gero, nukopijuokite įrašo ASIN, kurį galite rasti „Jungle Scout“, URL juostoje arba sąrašo apačioje, tada įdėkite į „Keyword Scout“ skyrių „Keywords“.

ASIN reiškia „Amazon Stock Inventory Number“, kuris yra unikalus kiekvieno „Amazon“ produktų sąrašo identifikatorius.

Štai kaip ASIN atrodo URL juostoje, apvedžiotoje:

„Amazon“ atsargų atsargų skaičius

Taip pat galite rasti skyriuje „Informacija apie produktą“:

Produkto informacija

Tiesiog nukopijuokite ir įklijuokite jį į „Keyword Scout“, esantį skyriuje „Raktiniai žodžiai“, ir paspauskite paieškos mygtuką, kuris turėtų gauti daugybę raktinių žodžių rezultatų:

Raktažodžių skautas

Iš esmės tai yra raktinių žodžių, kuriems produktas priskiriamas, sąrašas. Čia jūs paspausite ant raktinių žodžių, o „Jungle Scout“ jums grąžins paieškos rezultatų puslapį „Amazon“ atskirame skirtuke. Tai turėsite padaryti svarbiausiems raktiniams žodžiams, rūšiuojamiems pagal tikslią ir plačią atitiktį.

Šiame pavyzdyje tai būtų „šalių vėliavos“ ir „tarptautinės vėliavos“.

Iš ten paleiskite „Chrome“ plėtinį paieškos rezultatuose, kad pamatytumėte tos nišos poreikį.

Jei skaičiai atrodo gerai, būtų gera idėja išsaugoti pagrindinį raktinį žodį ir jo paieškos rezultatų puslapį „Google“ dokumente ar žodžio faile.

Tai viskas, ką reikia naudoti žiniatinklio programą ir raktinių žodžių skautą! Toliau aprašyti metodai bus susiję su šiuo procesu, todėl prašome susipažinti su „Jungle Scout“, nes net ir su kitais būdais jį naudosite daug.

2 technika – „Amazon“ geriausiai parduodamų prekių sąrašas

„Amazon“ turi savo dabartinių bestselerių sąrašą, kuris gali būti puikus būdas semtis produktų idėjų.

Norėdami peržiūrėti „Best Sellers“ puslapį, galite greitai atlikti „Google“ paiešką „Amazon Best Sellers“ arba spustelėti čia.

Štai kaip atrodo perkamiausiųjų puslapis:

„Amazon“ geriausiai parduodamų prekių sąrašas

Tada turėsite naršyti kategorijose, kurios buvo paminėtos 1 technika.

Nors neabejotinai įmanoma pasisemti puikių produktų kategorijų idėjų iš kitų kategorijų, turėsite kur kas didesnes galimybes laikydamiesi anksčiau aprašytų kategorijų.

Štai kategorijos, į kurias turėtumėte atkreipti dėmesį:

• Prietaisai
• Automobiliai
• Kūdikis
• Grožis ir asmeninė priežiūra
• Drabužiai, avalynė ir papuošalai
• Bakalėjos ir gurmanų maistas
• Sveikata ir buitis
• Namai ir virtuvė
• Pramoninis ir mokslinis
• Virtuvė ir maitinimas
• Filmai ir TV
• Biuro gaminiai
• vidinis kiemas, veja ir sodas
• Prekės naminiams gyvūnėliams
• Sportas ir laukas
• Įrankiai ir namų tobulinimas
• Žaislai ir žaidimai

Iš ten tiesiog paleiskite „Chrome“ plėtinio rezultatų puslapį, kad pamatytumėte, ar kuris nors iš jų atrodo kaip puikus produktas.

Gera praktika būtų atidaryti gerai atrodančius produktus atskirame skirtuke, pasinerti giliau į tą nišą.

Tokiu būdu galite patraukti šio sąrašo ASIN ir įdėti juos į „Keyword Scout“, o tada vėl paleiskite „Chrome“ plėtinį paieškos rezultatuose pagal svarbiausius raktinius žodžius.

Tai darydami turėsite aiškesnį vaizdą apie visos tos nišos poreikį, o ne vieną sąrašą.

Taip pat pastebėsite, kad „Geriausių pardavėjų“ puslapyje yra skyriai „Nauji leidimai“, „Judantys ir purtantys“, „Labiausiai norimi“ ir „Dovanų idėjos“. Jauskitės laisvai ir pakartokite šį procesą visose tose dalyse.

3 technika – „Long Tail Amazon“ automatinis pildymas

Ši technika skambės itin elementariai ir yra tokia neįtikėtinai paprasta, kad net galite pasityčioti iš jos, tačiau iš tikrųjų tai yra vienas neįtikėtiniausių būdų atlikti produktų tyrimus.

Ką ketinate padaryti, eikite į „Amazon.com“ ir … … paieškos juostoje įveskite atsitiktinę abėcėlę.

Taip, atsitiktinė abėcėlė. Bet kokia abėcėlė iš AZ.

Įvedžiau „K“ kaip pavyzdį ir gaunu šiuos „Amazon“ automatinio pildymo rezultatus:

„Long Tail Amazon“ automatinis pildymas

Pasirodo, kad iš tikrųjų tai yra „Amazon“ ieškomiausi terminai, prasidedantys raide K!

Iš čia turbūt turėtumėte jau įsivaizduoti, kuris iš jų sukurtų potencialios prekės idėją, ir šiame pavyzdyje mes ieškome kelio petnešėlių.

Kadangi tai yra labai ieškomi raktiniai žodžiai, tikriausiai pastebėsite, kad dauguma paieškos rezultatų iš čia yra konkurencingi. Tiesiog pažvelkite į didelę kelio petnešų konkurenciją.

labai ieškomų raktinių žodžių

Kaip matote, šiame paieškos rezultate turime per daug aukščiausios pakopos sąrašų. Paprastai tai yra bendrų paieškos terminų, tokių kaip kelio sąvarža, norma, kai konkurencija būtų per didelė, kad galėtum varžytis.

Čia galite išplėsti automatinio pildymo rezultatus ir pasirinkti …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Polvere di Alluminio: Pramoninis ir Mokslinis Naudojimas

Aluminium milteliai, arba polvere di alluminio, yra smulkiai supjaustyti aliuminio granulės, kurių dydis svyruoja nuo mikroskopinių dalelių iki didesnių, tačiau vis dar smulkių, nei įprastos aliuminio skaidulos. Šie milteliai yra žinomi dėl savo unikalių savybių, įskaitant lengvumą, stiprumą ir cheminę reaktyvumą. Pramoninis Naudojimas Aluminium milteliai turi plačių pramoninio naudojimo taikymų, įskaitant: 1. Metalurgija: Milteliai dažnai […]

Read More
Patarimai

Geologiniai grunto tyrimai: kada ir kodėl jie reikalingi?

Geologiniai grunto tyrimai yra esminė statybos proceso dalis, kurios tikslas yra įvertinti grunto savybes, potencialias problemas ir rizikas. Šie tyrimai suteikia kritinę informaciją, kuri padeda inžinieriams ir architektams priimti teisingus sprendimus, siekiant užtikrinti pastato stabilumą, ilgaamžiškumą ir saugumą. Grunto tyrimų svarba Struktūrinis stabilumas Grunto tyrimai padeda nustatyti grunto gebėjimą atlaikyti pastato svorį ir apkrovas. Jei […]

Read More
Patarimai

Neužpildyti penalai: Ką daryti, kai trūksta kanceliarinių reikmenų ir kaip išvengti to ateityje

Kanceliariniai reikmenys yra nepakeičiama įrankių rinkinio dalis, kuria naudojasi tiek biuro darbuotojai, tiek studentai, tiek mokiniai. Nepaisant šių priemonių svarbos, dažnai tenka susidurti su situacija, kai trūksta esminių kanceliarinių reikmenų. Ši problema ne tik gali sukelti nemenkų nepatogumų, bet ir sulėtinti darbą bei mažinti produktyvumą. Tačiau yra kelios strategijos, kaip išspręsti šią problemą ir išvengti […]

Read More