Kaip rasti savo aistrą išėjus į pensiją (skaitytojo istorija)

Spausdinti, PDF ir el. Paštas

Mano redaktorius sakė, kad esu išprotėjęs, bet vis tiek tai padariau.

Kai galvojau, kaip užbaigti savo knygą, „Sėkmingo išėjimo į pensiją raktai“, Nusprendžiau išleisti skaitytojui namų užduotį. Jei perskaitėte knygą, sužinosite, apie ką kalbu. Mano redaktorius paskatino mane pagalvoti apie pasekmes ir galimą darbo krūvį, kurį pridedu prie pensijos. Pagalvojau apie jos patarimą ir nusprendžiau išlaikyti iššūkį kaip savo knygos išvadą. Džiaugiuosi, kad taip padariau.

Šiandien aš skelbiu pirmąjį pateikimą.

„RC“ yra dveji metai, kad, būdamas 55 metų, kirstų „Starto liniją“. Jis dirbo inžinieriumi nuo 22 metų ir yra tyčinis ruošdamasis pensijai. Tai „A tipo“ vaikinas, kuriam atostogos lengvai nuobodžiauja ir kovoja su „kaip surasti savo aistrą išėjus į pensiją“. Procesas, kurį jis vykdo paskutiniais darbo metais, bus įdomus visiems, kurie turi tą patį rūpestį.

Sulaukiau teigiamų atsiliepimų iš „skaitytojų istorijų“, kurias publikavau anksčiau, ir pasitikiu, kad jei jums rūpi, kaip rasti savo aistrą išėjus į pensiją, jūsų požiūris bus naudingas jūsų kelionėje.

Šiandien skaitytojo pasakojimas, kaip atrasti savo aistrą išėjus į pensiją. Spustelėkite, kad tweetuotumėte

Kaip ir dauguma jūsų, aš esu Fritzo ir jo pensijų manifesto tinklaraščio apie jo pensinę kelionę gerbėjas. Per keletą tinklalaidžių, kurias klausiausi, radau Fritzo svetainę ir sužinojau, kad jis nuplėšė labai panašų kelią kaip ir mano, maždaug prieš 5 metus. Paskui perskaičiau jo knygą „Sėkmingo išėjimo į pensiją raktai“. Knygos pabaigoje jis paskiria namų darbus rašyti apie jūsų aistrą. Pastaruosius kelerius metus mano aistra buvo rasti kokia bus mano aistra išėjus į pensiją, todėl tai buvo puiki knyga man perskaityti.

Mano fonas:

Aš eisiu pavadinimu „Pensininkas pasitiki“, nes dar neatskleidžiau savo darbdaviui savo pensijų planų. Truputį apie mane: pastaruosius 31 metus dirbau inžinieriumi automobilių sektoriuje ir specializuojuosi kompiuterinio modeliavimo ir modeliavimo srityse. Man patiko mano darbas, nes tai suteikia man techninę kūrybinę išeitį ir kelia iššūkius. Tačiau planuoju išeiti į pensiją po 2 metų, nes išėjimas į pensiją būdamas 55 metų visada buvo mano tikslas nuo tada, kai pradėjau dirbti 22 metų. Noriu keliauti, kol mes su žmona esame pakankamai jauni, kad negalėtume apsiriboti fizine veikla ir nustatyti savo tvarkaraštį.

Nors neturėsime sveikatos priežiūros ar pensijos, finansiškai pasiekėme savo pensijos tikslą. Darbo metais visada gyvenome kukliai, tačiau patogiai. Mano asmeninis pensijos apibrėžimas yra tas, kad daugiau niekada nedirbsiu už atlyginimą. Mūsų vaikai mokosi koledže ir jų poreikius tenkina 529 planas. Mano žmona dirba ne visą darbo dieną ergoterapeute. Dėl „Covid 19“ ir „Medicare“ pokyčių ji šiais metais dirbo tik retkarčiais ir juokaudamas sakau, kad ji jau artėja prie pensijos. Man pasisekė, kad abu su žmona esame tame pačiame puslapyje dėl išlaidų įpročių ir pensijos laiko / planų.


Pensinio baimė

Niekada nebuvau žmogus, galintis daugiau nei pusvalandį tiesiog atsipalaiduoti paplūdimyje. Aš visada turiu ką nors daryti, protiškai ar fiziškai. Taigi viena didžiausių mano baimių dėl pensijos buvo, jei man užteks užsiimti. Štai kodėl skyriau tiek laiko tyrinėti, ką padarė ir sako kiti, kurie praėjo iki manęs. Tai leidžia man jaustis gerai, kai išgirstu: „Aš tokia užimta išėjusi į pensiją, nežinau, kaip radau laiko dirbti“, arba paskutinis Fritzo atsakymas į komentarą, kuriame sakoma, kad jis yra toks užsiėmęs, kad bus sunku įsitraukti į skaitymą. rekomenduojama knyga. Jis knygoje prisipažino, kad jam taip pat rūpi užimti pensiją, kol jis dar dirbo, tačiau dabar, kai jis išėjo į pensiją, atrodo, kad jis rado tą pusiausvyrą.


COVID – „priverstinis“ bandomasis išėjimas į pensiją

Fritzo knygoje jis atostogaudamas rekomenduoja apsimesti pensininku. Nors suprantu tikslą, manau, kad yra didelis skirtumas, bent jau man, tarp pensijos ir atostogų. Kadangi atostogos yra gana trumpos, daugelis pomėgių, kuriuos pradėčiau (net ir skaitydamas ilgą knygą), negalėčiau būti baigtas ar pradėti reikšmingai, kol grįšiu į darbą, ir tai padidins mano įprastą dienos stresą (aš nemėgstu daugybės dalykų, kuriuos reikia padaryti kabant virš galvos). Kadangi knyga buvo parašyta prieš „Covid 19“ pandemiją, ji nebuvo aptarinėjama, tačiau šis priverstinis gyvenimo būdas keliais aspektais pagyrė Fritzo pasiūlymą.

Paskutinius 7 mėnesius su žmona buvome kartu namuose, kartais visą parą – 7 valandas – kai kuriais atžvilgiais panašūs į tai, kaip bus išėjus į pensiją. Nuo mokyklos pradžios vaikai grįžo į koledžą, todėl mes tik dviese. Kadangi jos apmokamo darbo beveik nėra, ji turi daug laiko ant rankų, daug ilgiau nei tik savaitgalį. Kol aš dabar dirbu namuose, mes daug daugiau esame šalia vienas kito, 3 valgymai per dieną ir didžioji dalis vakarų – o aš kasdien neturiu pusantros valandos važiavimo. Džiaugiuosi galėdamas pranešti, kad dabar manau, kad pensijoje susitvarkysime puikiai, būdami tik mudviejų! Ji vis dar išeina (ji yra socialinė peteliškė) ir turi savo užsiėmimų, todėl turime daug apie ką kalbėti. Jei atvirai, tai man rūpėjo, nes kai tėvas išėjo į pensiją, atrodė, kad mano tėvai visą laiką kibo. Bet dabar suprantu, kad taip buvo todėl, kad mano tėvas „įsiveržė“ į mano motinos sritį ir nė vienas neturėjo pakankamai pomėgių vienas nuo kito.


Kaušų naudojimas norint rasti savo aistrą išėjus į pensiją

Į straipsnis apie Weso Mosso knygą „Galite išeiti į pensiją anksčiau nei galvojate“, teigia jis „Nelaimingi pensininkai vidutiniškai siekia 1,9, o laiminga stovykla – 3,6.“ Kai perskaičiau tą statistiką, ji man labai smogė. Aš tikrai noriu būti „laimingos stovyklos“ kategorijoje! Todėl aš pradėjau koncentruotis į savo „pomėgių kibirą“. Kadangi esu labai didelis sudarant sąrašus, savo telefone įkūriau sąrašą (nes visada turiu tai patogu) ir pradėjau išvardyti galimus pomėgius, kuriuos aš gali Nors knygoje yra skirtingos kategorijos, nei pasirinkau aš, mane sudarė trys pomėgiai (ne užduotys): psichiniai, fiziniai ir socialiniai. Nors kai kuriuos pomėgius galima priskirti daugiau nei vienai kategorijai (tuo geriau!), Tai buvo tik viena. Manau, kad kiekviena iš šių kategorijų yra būtina norint išlaikyti vieną aštrumą. Be to, kadangi žinau, kad tik keli pomėgiai išliks, norėjau turėti ilgą sąrašą; todėl prieš išeidamas į pensiją iš savęs pareikalavau bent po 7. Tačiau esmė yra tiesiog įtraukti potencialius iš jų.

Tik kelios mano idėjos pensijai…

Džiaugiuosi galėdamas pranešti, kad turiu baigėsi 21 iki šiol! Aš taip pat turėjau žmoną užpildyti savo sąrašą – daugelis jų skyrėsi nuo mano sąrašo – tai yra gerai. Turėdami kai kuriuos, kuriuos darome kartu, kai kuriuos atskirai, mūsų pokalbis tęsiasi. Tačiau kai pagalvojau, neatrodė, kad turėčiau vieną konkretų „aistra“Kaip Fritzo žmona ir ji „Laisvė Fido“ organizacija. Skaitydama Fritz knygą stebėjausi, kaip ji taip gerai sutelkė dėmesį į tą nišinę aistrą – būtent tai ir norėjau sugebėti! Bet tada man pasirodė, kad netikiu, jog ji prasidėjo nuo tos aistros – vietoj to knygoje buvo parašyta, kad ji dalyvavo savanoriaujant vietinei šunų gelbėjimo labdarai ir tai savo ruožtu paskatino šią idėją. Tada, žvelgdamas į savo sąrašą, manau, kad tikriausiai galiu pasakyti, jog pirmiausia norėčiau išbandyti naujus dalykus ir nesijaudinti, kuris iš jų burbuliuos į viršų, o tai atsiras natūraliai, kai aš juos išbandysiu. Tačiau svarbu dirbti iš savo sąrašo, o ne nuo kažkieno kito, kitaip man gali tekti „išbandyti naujus dalykus“.


Rasite nykštį

Kai sakau žmonai: „Jei galiu surinkti vieną naudingų žinių grynuolį iš šimtų klausomų tinklalaidžių ar perskaitytų knygų, verta.“ Man išėjimas į pensiją yra didžiausias mano gyvenimo sprendimas ir aš noriu padaryti viską, kas mano galioje, kad tai pavyktų! Geriau norėčiau mokytis iš kitų klaidų ir sėkmės, nei klysti pati. Viena mano mėgstamiausių dalių apie „Pensinio amžiaus manifesto“ straipsnius yra skaitytojo komentarai pabaigoje – aš tiek daug išmokau! Todėl aš tavęs klausiu, KAIP (ne kas yra) ar radai savo aistrą?


RC yra toli gražu ne vienas susirūpinęs, kaip atrasti savo aistrą išėjus į pensiją. Tai vienas didžiausių iššūkių, su kuriais susiduriame visi ruošdamiesi pensijai, ir aš vertinu jo skaidrumą, kai jis dalijasi procesu, kurį naudoja paskutiniais darbo metais. Aš sutinku su jo teiginiu apie „nesijaudinimą dėl to, kuris burbuliuos į viršų“, ir tikiu, kad jo pasiruošimas jam gerai pasitarnaus, kai jis peržengs „Starto liniją“ po dvejų metų. Palaikykime ryšį, RC, norėčiau pamatyti, kaip klostysis jūsų kelionė.

Tavo eilė: Atėjo laikas jums padėti RC. Kaip atsakytumėte į jo klausimą: „Kaip radai savo aistrą“? Mokykimės vieni iš kitų, siekdami „padėti žmonėms pasiekti didelę pensiją“ (mano eilutė).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Žibintų apiplovimo purkštukai: Kodėl jie yra svarbus saugumo elementas ir kaip juos pakeisti

Automobilių saugumas yra vienas iš svarbiausių dalykų kiekvieno vairuotojo gyvenime. Viena iš mažiau pastebimų, bet labai svarbių dalių, yra žibintų apiplovimo purkštukai. Šie nedideli detalių elementai gali turėti didelę įtaką vairuotojų ir keleivių saugumui. Šiame straipsnyje aptarsime, kodėl žibintų apiplovimo purkštukai yra tokie svarbūs, ir kaip juos pakeisti tinkamai. Kodėl žibintų apiplovimo purkštukai yra svarbus […]

Read More
Patarimai

WiFi kameros: Moderni stebėjimo technologija ir jos naudojimo galimybės

WiFi kameros arba belaidės stebėjimo kameros yra technologinis stebuklas, kuris suteikia galimybę stebėti ir saugoti vaizdo medžiagą be jokių laidų ir kabelių jungčių. Šios kameros ne tik atneša patogumą, bet ir įgalina plačią naudojimo sritį, pradedant nuo namų apsaugos iki verslo stebėjimo. Šiame straipsnyje išnagrinėsime šios technologijos privalumus, veikimo principus bei įvairias jos taikymo galimybes. […]

Read More
Patarimai

Stiliaus Išraiška: Įspūdingi Ir Unikalūs Auskarai

Auskarai yra daugiau nei tik aksesuarai. Jie yra asmeninės stiliaus išraiškos priemonė, galinti atskleisti ne tik individualų skonį, bet ir asmenybę. Nuo subtilių ir elegantiškų iki didingų ir išskirtinių, auskarai gali sukurti unikalų įvaizdį ir pabrėžti mūsų unikalumą. Šiame straipsnyje aptarsime įvairius auskarų stilius, jų simboliką ir kaip juos derinti su kasdiene ir šventine apranga. […]

Read More