Kaip rasti savo disleksijos vaiko namų mokyklos mokymo programą

Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl daugelis tėvų pasirenka savo disleksijos vaikus namuose, yra ta, kad mokykloje naudojami metodai tiesiog neveikė. Šis įrašas padės jums sužinoti, kaip rasti gerą disleksiją turinčių vaikų namų mokyklų programą.

Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl daugelis tėvų pasirenka savo disleksijos vaikus namuose, yra ta, kad mokykloje naudojami metodai tiesiog neveikė.  Šis įrašas padės jums sužinoti, kaip rasti gerą disleksiją turinčių vaikų namų mokyklų programą.

Mes visi linkę rinktis tai, kas mums pažįstama, ir kadangi dauguma iš mūsų tėvai patys lankė tradicines mokyklas, labiau tikėtina, kad tradicinis vadovėlių / darbaknygių metodas mums patiks. Žinau, kad tai buvo tiesa man, kai prieš 100 metų pradėjau mokytis namuose. (Ahem, iš tikrųjų, daugiau kaip prieš 20 metų – atrodo, kad tai tik 100 metų!)

Aš nusipirkau visą mokymo programą su 7 dalimis savo 2 klasės mokiniui (kol dar nežinojau, kad jis disleksiškas) ir netgi papurčiau ant papildomų „sėdimojo darbo“ knygų, skirtų mažam vaikinui. Man patiko mintis patikrinti tas tvarkingas mažas dėžutes, kai kiekviena užduotis buvo baigta. Bėda ta, kad negalėjau pažymėti daugelio langelių – visai.

Aš tiesiog nusileisiu be pykčio detalių, norėdamas pranešti, kad ta situacija NEGALI pasibaigti gerai.

Suprasti, kaip mokosi disleksiniai studentai

Funkcinė MRT technologija parodė, kad disleksijos žmonių smegenys skirtingai apdoroja užrašytą žodį. Dabar mes žinome, kad disleksiją sukelia šis apdorojimo skirtumas arba sutrikimas.

Mes taip pat žinome, kad disleksijai būdinga daugiau dešiniojo smegenų tipo stipriųjų pusių. Visi naudoja abu smegenų pusrutulius, tačiau mes visi esame linkę teikti pirmenybę vienas kitam. Disleksikai dažniausiai būna dominuojantys dešinėse smegenyse.

Tai reiškia, kad jie yra labiau orientuoti į meną, vaizdą ir didesnį vaizdą. Tai paaiškina, kodėl detaliai orientuotas mokymasis gali būti jų kova. Norėdami gauti daugiau informacijos apie smegenų dominavimą ir ką tai reiškia, kaip disleksija mokosi, skaitykite „Kaip mokosi disleksikai“.

Disleksikai dažniausiai nemėgsta viso mokymosi, į detales orientuoto darbo (rašant ką nors?), Atminties darbo ir monotoniškų užduočių, neturinčių gilesnės prasmės.

Disleksija mėgsta žiūrėti į bendrą vaizdą ir pamatyti, kur kūriniai tinka, ir dalyvauti vaizduotės, interaktyvios ir kūrybiškos užduotyse.

Disleksinių jėgų prisilietimo pavyzdys

Kadangi žinome, kad mūsų disleksijos vaikai geriausiai nesimoko taikydami tradicinius metodus, turime būti ieško problemų sprendimo būdų jiems padėti. Štai pavyzdys to, ką turiu omenyje.

Pradėsiu nuo čia paprastai. Jaunesni disleksijos studentai paprastai nesiruošia pasiimti knygos ir skaityti savo malonumui. Skaitymas yra tik sunkus darbas. Manau, kad mes visi tai žinome, bet tik tuo atveju, jei jūs esate naujas disleksijos pasaulyje, maniau, kad tai paminėsiu.

Vis dėlto galbūt pastebėjote, kad disleksijos vaikai MĖGSTA būti skaitomi. Net pardavėjai vyresni vaikai ateis netoliese, kai aš skaitau paprasčiausias istorijas mūsų jaunesniems vaikams. Negali sau padėti. Jie myli, myli, myli gerą istoriją.

Garso šaltinių galia

Taigi garsus skaitymas bus jūsų disleksijos vaikų sprendimas. Kadangi yra tik viena mama ir mama negali visą dieną garsiai skaityti, bus svarbu rasti išteklius, skirtus mokytis garsu jūsų vaikams. Pasiskolinę visas savo draugų garso knygas ir viską, kas tinkama, iš bibliotekos patikrinkite, ar kai kuriose iš šių svetainių yra daugiau garso knygų.

Namų mokyklos mokymo programos pasirinkimas jūsų disleksijos vaikams

Man kyla daug klausimų apie tai, kokios programos gerai tinka besimokantiems disleksijos.

Spustelėkite toliau pateiktus pavadinimus, kad sužinotumėte daugiau apie geriausią namų mokymo programą kiekvienam dalykui.

Skaitymo mokymo programos pasirinkimas vaikams, turintiems disleksiją Per 20 metų, kai mokiausi namų su disleksija namuose, bandžiau ir nesėkmingai vykdžiau daug skaitymo programų. Tose programose nebuvo nieko blogo. Jie būtų dirbę 80% vaikų, išmokusių skaityti. Bet ne su mano vaikais. Mano vaikams ir 20% disleksiją turinčių gyventojų nesvarbu, kiek dainų, žaidimų ar skaisčių spalvų skaitytojų lydi skaitymo programą – jie tiesiog neveiks.

Rašymo programos pasirinkimas vaikams su disleksija Disleksija yra žinoma kaip skaitymo negalia, tačiau ji taip pat daro įtaką rašymo gebėjimams. Dažnai yra didžiulis skirtumas tarp to, ką disleksija besimokantis studentas nori pasakyti, ir tai, ką jis iš tikrųjų rašo. Sužinokite keletą patarimų, kaip rašymą lengviau valdyti, įskaitant naudingas pagalbines technologijas ir rašymo programų pasirinkimą iš K – 12.

Rašybos mokymo programos pasirinkimas vaikams, turintiems disleksiją Jei bet kurį laiką auklėjote ar mokėte disleksiją turinčius vaikus (arba buvote vedęs disleksiją), esate elito grupės, kovojančios su šiuo labiausiai gluminančiu reiškiniu, dalis. Rašybos mokymas disleksija. Dažnai atrodo, kad nesvarbu, ką darome, kad ir kaip gerai jie skaito, ir kad ir kokią mokymo programą ar metodą naudojame, rašyba yra problema. Rašybos mokymo patarimai ir mūsų populiariausios rašybos mokymo programos, kurios tikrai veikia su disleksija besimokančiu mokiniu.

Pasirenkant matematikos programas vaikams su disleksija Kaip ir mokant disleksiją turinčio studento skaityti, bet kokia matematikos programa, kurią naudojate, turi būti juslinė ir daug peržiūrėta. Kas tinka vienai šeimai, gali netikti visoms šeimoms. Šiame pranešime pateikiama daugybė matematikos mokymo patarimų, pagalbinių technologijų ir namų mokyklos matematikos mokymo programų pasiūlymų.

Ugdymo turinio pasirinkimas pagal klasę

Toliau pateikiami įrašai su mokymo patarimais ir mokymo programų pasirinkimu pagal klasę:

Ikimokyklinio ugdymo namų pasirinkimas

1–3 klasių namų mokymo programos pasirinkimas

4 klasės namų mokyklos programos pasirinkimas

Vidurinės mokyklos namų mokymo programos pasirinkimas

Vidurinės mokyklos namų mokymo programos pasirinkimas

Dalyvaukite kurse

Jei norite mokytis apie disleksiją ir kaip mokyti, skatinti ir suteikti daugiau galimybių disleksija sergantiems savo vaikams, jūs patekote į tinkamą vietą.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie disleksija sergančio vaiko pradėjimą mokytis namuose, apsvarstykite galimybę atsisiųsti nemokamą el. Knygą „Namų mokymasis su disleksija 101“, kuris apima mokymosi stilių ir mokymo metodų supratimą, kaip sukurti teigiamą mokymosi aplinką ir tvarkaraštį arba kaip nustatyti tikslus ir viską padaryk.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie konkrečias strategijas mokyti savo disleksiją turinčio vaiko taip, kaip jis mokosi, apsvarstykite galimybę dalyvauti vienoje iš mūsų tėvų disleksijos klasių. Dabar galimos klasės:

Disleksijos supratimas

Mokyti juos, kaip jie mokosi

Skaitymo mokymas: veikiantys metodai

Rašybos mokymas

Sklandumo ir supratimo kūrimas

Arba nusipirkite visas 5 „Foundation Bundle“ klases ir gaukite nemokamą mano knygos „Disleksija 101: tiesos, mitai ir kas iš tikrųjų veikia“ atsisiuntimą.

Susisiekite su mumis!

Ši svetainė buvo sukurta kaip vieta šeimoms, kurios pasirinko disleksiją turinčių vaikų mokymą namuose, pasidalinti savo sėkmėmis ir nesėkmėmis ir paskatinti vienas kitą. Prašau apsvarstyti galimybę užsukti į Namų mokymas su disleksija Facebook puslapis ir būti mūsų bendruomenės dalimi!

Niekada nepraleisk žinutės!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Kraikas Katėms: Kaip Rinktis Teisingai

kraikas katėms yra neatsiejama katės gyvenimo dalis. Tai suteikia jiems galimybę išlaisvinti savo natūralų instinktą laukinėje aplinkoje. Tačiau daugelis šeimininkų susiduria su iššūkiu, kai randa sau tinkamiausią kraiką savo katėms. Šiame straipsnyje aptarsime, kaip rinktis tinkamą kraiką katėms, atsižvelgiant į jų poreikius, aplinką ir kitus svarbius veiksnius. Katės Poreikiai Pirmiausia, svarbu suprasti katės poreikius. Katėms […]

Read More
Patarimai

Lauko sėdmaišių priežiūra ir valymas: patarimai, kaip išlaikyti juos tvarkingus ir patogius

Žiemą, pavasario lietui ar vasaros saulei būtent lauko sėdmaišiai tampa nepakeičiamu jūsų lauko poilsio dalimi. Bet norint išlaikyti juos tvarkingus ir patogius, reikia atlikti tam tikrą priežiūrą ir valymą. Šiame straipsnyje aptarsime naudingus patarimus, kaip išlaikyti savo lauko sėdmaišius švarius, tvarkingus ir patogius, nepaisant laikų kaitos ir naudojimo intensyvumo. 1. Regularus valymas Vienas iš svarbiausių […]

Read More
Patarimai

Svetainių kūrimas: Kokia yra pagrindinė sėkmės formulė ir kas svarbiausia

Svetainių kūrimas tampa vis svarbesnis verslo ir asmeninio tinklaraščio savininkams. Tai tampa ne tik būtinumu, bet ir galimybe pasiekti platesnį auditoriją, sukurti stiprų internetinį buvimą ir, žinoma, siekti verslo tikslų. Tačiau kurti sėkmingą svetainę yra daugiau nei tiesiog pasirinkti tinkamą dizainą ar talpinti turinį. Tai yra subalansuotas procesas, kuriame derinamos kelių sričių žinios ir gebėjimai. […]

Read More