Kaip rasti savo tobulą paveikslo stilių

pateikė svečių bendraautorė Lily Miller

„Mano draugas turi draugą, kuris pažįsta kaimyno seserį, kuri yra fotografė. Jie sako, kad fotografuoti yra lengvi pinigai, todėl nusprendžiau tapti fotografu, nes … fotografija yra naujas DIDELIS DARBAS! “

Skamba pažįstamai? Galbūt tai nėra jūsų atvejis. Galbūt esate fotografas, nes iš tikrųjų turite aistrą ir mėgstate kurti meną. Nepaisant jūsų polėkio, fotografija yra sielos terapija. Tai instrumentas, kuris kuria muziką, kurios negirdi, bet matai. Fotografija yra knyga su pasakojama istorija.

Galite būti fotografas, turintis ilgametę patirtį ir išplėstą portfelį, kurį galite parodyti, arba galite būti savo karjeros pradžioje ar viduryje. Bet kuriuo atveju jūs pasirinkote nuostabų kelią. Nebūtinai lengva (kai kam), bet tikrai graži.

Nepaisant šio meno, kurį mes vadiname fotografija, grožio, lengva leisti blogiausiam kritikui padaryti fotografiją tikrai malonia patirtimi. Užuot fotografavusi sielos terapiją, ji gali transformuotis į nuolatines kančias, kai mes lyginame save su kitais. Nors nebetikiu palyginimais, kartais jie gali būti naudingi. Deja, dažniausiai jie būna labai varginantys ir visiškai neproduktyvūs.

Mano vardas Lily, aš esu šaulys!

Fotografuoti pradėjau kaip pomėgį {kaip ir daugelis kitų} prieš 8 metus. Man patinka tai, ką darau, ir esu patenkinta tuo, kuo tapau per visus šiuos fotografavimo metus.

Bet ne visada taip buvo. Aš ne visada buvau patenkintas savo darbu, daugiausia dėl to, kad nepaprastai sunku būti malonu sau. Tiesą sakant, daug lengviau kritikuoti ir abejoti viskuo, ką darome, ir tai buvo mano atvejis.

Prieš aštuonerius metus buvau apsuptas neįtikėtiniausių vietų, apie kurias kada nors galėjo svajoti fotografas, mes gyvenome San Chuane, Puerto Rike. Jūs tikriausiai galvojate „OMG! Kokia nuostabi galimybė “. BET man buvo per daug neramu dėl noro būti panašiu į kitą. Liūdna, bet nespėjau mėgautis akimirka tiek, kiek turėjau.

Noras tapti „geriausiu“, kaip vienas iš mano mėgstamiausių fotografų, mane tempė tiesiai į gilią tamsią abejonių ir neatitikimų skylę. Turėjau sustoti ir sugalvoti būdą, kaip būti autentiškais ir būti laimingiems būdamas manimi. Pirmas dalykas, kurį turėjau padaryti, kad išsivaduočiau iš tos tamsios skylės, buvo nustoti „skolintis“ kitų fotografų stilius ir pagalvoti apie priežastis, kodėl man patiko tai, ką matau, ir jei nuoširdžiai džiaugiuosi idėja tapti panašia juos.


Aš galėjau atpažinti, kokia buvo mano vidinė kova; tendencija, kurios dalimi norėjau būti. Jaučiausi labiau atkalbinėjama ir mažiau įkvėpta. Dabar norėčiau pabrėžti, kaip prieš 8 metus fotografija NEBUVO „naujas dalykas“ ir fotografai nekonkuravo dėl pripažinimo ir prestižo, kitaip tariant, NETURĖJAU spaudimo, su kuriuo šiais laikais tenka susidurti naujiems fotografams. Tai pasakius, aš net abejojau savo gebėjimu kurti meną.

Aš padariau tai, kas, mano manymu, buvo geriausias dalykas, ir ėmiausi drastiškų priemonių. Nustojau lankytis kai kuriose fotografijos svetainėse. Galbūt tai skamba ekstremaliai, bet nesilankydama tose svetainėse, aš užtikrinau sau gražų asmeninį laiką savo stiliaus atradimui.

Po kiek laiko persiorientavęs, jaučiausi patogiai su savimi ir man patiko mano asmeniniai fotografijos bruožai. Dabar galiu aplankyti bet kokias fotografijos svetaines nejausdamas nusiminimo. Žaviuosi daugybe fotografų, didesnių už mane, BET nenoriu būti panašus į juos. MYLIU būti manimi.


Dabar kyla klausimas, ar jaučiatės įkvėptas ar nedrąsus kitų fotografų?

Jei fotografavimas kelia jums galvos skausmą, nerimą arba jei pastebite, kad nešatės sunkų pavydo maišą; tu nesi vienas!

Ką darai, kad surastum savo zeną? Leiskite pasidalinti keliomis idėjomis, kaip rasti savo tobulą paveikslą. Kai tiksliai žinosite, ko norite, pamatysite, kaip viskas dėl kokių nors priežasčių atrodo sklandžiau.

Paruošta? Pasižymėti:

 • Svarbiausia taisyklė: nelyginkite savęs su niekuo. NIEKAS!
 • Būkite malonus sau.
 • Būkite optimistiškesni.
 • Sunkiai dirbti. Praktika, praktika, praktika.
 • Nebūkite susiję su grupėmis, kurios kalba apie šiukšles ar kritikuoja kitus fotografus.
 • Prisijunkite prie forumų ar grupių, kurios padės pamatyti gerąją dalykų pusę.
 • Būkite malonus savo varžyboms arba venkite jų, jei negalite būti malonus.
 • Sudarykite sąrašą dalykų, kuriuos norite įtraukti į savo prekės ženklą ir fotografavimo stilių. Šie dalykai, esantys jūsų sąraše, turėtų jus atskirti ir išskirti iš kitų unikaliu būdu; rekvizitai, spalvos {patinkančios ir norimos vengti}, vietos ir vietos.
 • Susiraskite savo apdorojimo būdą ir jo laikykitės!
 • Prisitaikykite prie savo aplinkos ir naudokite ją savo naudai.
 • Rasite grožį kiekvienoje vietoje. Nustok galvoti, kad galėtum ar kad tau būtų geriau, jei turėtum šį tą. Panaudok tai, ką turi!
 • Būk kūrybingas.
 • Būkite gudrus {arba sutaupykite pinigų, kad pirktumėte rekvizitus iš pardavėjų}
 • Pasakykite savo klientams, ko iš jų tikitės. Taip, jūs taip pat galite pasakyti jiems savo lūkesčius. Jei jie jiems nepatinka, nesate jiems tinkamas fotografas.

Esu savo fotografijos karjeros viduryje ir labai džiaugiuosi visus ateinančius metus ir patirtis. Kalbant apie dabar, radau džiaugsmą dėl to, ką darau, ir tuo džiaugiuosi. Dabar, užuot buvęs blogiausiu kritiku, aš esu vienas didžiausių savo gerbėjų ir tikiuosi, kad jūs būsite ir pats didžiausias jūsų gerbėjas.

blog_separator

Apie atlikėją: Sveiki, esu Lily Miller, „Blablah Bebe Photography“ savininkė. Aš esu melomanas, didžiulis ryškių spalvų gerbėjas ir esu visko, kas mane grąžina į savo kilmę, čiulptukas. Turiu nuostabų vyrą ir 4 vaikus, kuriuos myliu visa širdimi. Jie labiau nei visa kita yra mano įkvėpimas ne tik fotografijoje, bet ir gyvenime apskritai. Šiuo metu fotografija nėra visos darbo dienos darbas, nes pirmas prioritetas yra mano šeima. Tačiau aš naudoju didelę savo savaitės dalį kruopščiai planuodamas skirtingas fotosesijas. Aš 100% esu natūralios šviesos fotografas ir tikiu, kad naudoju mielas rekvizitus. Šiuo metu gyvename 29 Palmose, Kalifornijoje, o iki 2013 m. Pabaigos persikelsime į Fort Veiną, Indianą.

„Visi yra gražūs savaip, ir aš jaučiuosi dėkinga, kad galiu naudoti objektyvą, kad užfiksuočiau savo gražią aplinką ir išsaugočiau juos ant popieriaus”.

Apsilankykite Lily jos interneto svetainėje | Šiandien FACEBOOK puslapiai!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Polvere di Alluminio: Pramoninis ir Mokslinis Naudojimas

Aluminium milteliai, arba polvere di alluminio, yra smulkiai supjaustyti aliuminio granulės, kurių dydis svyruoja nuo mikroskopinių dalelių iki didesnių, tačiau vis dar smulkių, nei įprastos aliuminio skaidulos. Šie milteliai yra žinomi dėl savo unikalių savybių, įskaitant lengvumą, stiprumą ir cheminę reaktyvumą. Pramoninis Naudojimas Aluminium milteliai turi plačių pramoninio naudojimo taikymų, įskaitant: 1. Metalurgija: Milteliai dažnai […]

Read More
Patarimai

Geologiniai grunto tyrimai: kada ir kodėl jie reikalingi?

Geologiniai grunto tyrimai yra esminė statybos proceso dalis, kurios tikslas yra įvertinti grunto savybes, potencialias problemas ir rizikas. Šie tyrimai suteikia kritinę informaciją, kuri padeda inžinieriams ir architektams priimti teisingus sprendimus, siekiant užtikrinti pastato stabilumą, ilgaamžiškumą ir saugumą. Grunto tyrimų svarba Struktūrinis stabilumas Grunto tyrimai padeda nustatyti grunto gebėjimą atlaikyti pastato svorį ir apkrovas. Jei […]

Read More
Patarimai

Neužpildyti penalai: Ką daryti, kai trūksta kanceliarinių reikmenų ir kaip išvengti to ateityje

Kanceliariniai reikmenys yra nepakeičiama įrankių rinkinio dalis, kuria naudojasi tiek biuro darbuotojai, tiek studentai, tiek mokiniai. Nepaisant šių priemonių svarbos, dažnai tenka susidurti su situacija, kai trūksta esminių kanceliarinių reikmenų. Ši problema ne tik gali sukelti nemenkų nepatogumų, bet ir sulėtinti darbą bei mažinti produktyvumą. Tačiau yra kelios strategijos, kaip išspręsti šią problemą ir išvengti […]

Read More