Kaip rasti slaptą ir subtilią spalvą Mėnulyje • PhotographingSpace.com

Norite gauti aktualių ir tinkamų naktinio dangaus fotografavimo ir astrofotografijos patarimų, tokių kaip šie, kuriuos kiekviena savaitė jums pristatys mūsų komanda? Užsisakykite mūsų savaitinių patarimų!

Neseniai išbandžiau greitą Mėnulio fotografiją 12 colių RC teleskope („Žvėris“) ir įdėjęs vaizdus „Twitter“ ir „Instagram“, gavau daug klausimų iš žmonių, kaip aš tiek daug spalvų. Jis yra ten, ir, kaip ir bet kurį astronominį vaizdą, jūs tiesiog turite jį erzinti, lėtai ir atsargiai.

Taigi, kol RC atvės dar vieną greitą Mėnulio nuotrauką šį vakarą, aš parašiau greitojo tinklaraščio įrašą, kaip išgauti daugiau spalvų iš jūsų Mėnulio kadrų.

Taigi čia yra vienas iš būdų tai padaryti!
CSM30293Tai vaizdas, kurį gavau tiesiai iš fotoaparato be jokių modifikacijų. Tai malonu, tiesa? Na, nepakankamai malonu! Padarykime tai.

1. Pirmas dalykas: NUOTRAUKKITE RAW!

Neapdorotas.

VISADA RAW!

JPG čiulpia. Laikotarpis. Nedaryk to. Nebent jūs taip pat šaudote žaliai.

Ir nesiginčyk su manimi šiuo klausimu. * harumfas *

2. „Lightroom“: reguliuokite spalvų temperatūrą

Aš naudoju „Lightroom“ kaip pirmąjį žingsnį apdorodamas visas savo nuotraukas, padarytas kaip atskiras fotoaparato ekspozicijas. Tai atmeta gilaus dangaus vaizdus, ​​nes jie „PixInsight“ apdorojami 100%, tačiau tai jau kita istorija.

Grįžti į „Lightroom“. Tai nuostabu redaguoti neapdorotus vaizdus. Taigi, norėdami gauti tą papildomą spalvą, pradėkite nuo žaliavos.

Mėnulio_temp_LR

Spalvų temperatūra, naudojama mėnuliui ar bet kokiai nakties nuotraukai, yra kebli ir tiesiog reikia šiek tiek pažaisti. Šiam vaizdui nustatiau 4623 spalvų temperatūrą, nes maniau, kad ji tiesiog atrodo teisinga. Buvo šiek tiek karšta kaip nušautas, todėl aš jį atvėsinau. Galų gale galėjo būti šiek tiek šilčiau, bet kol tavo baltieji (ryškiausios dalys) yra balti, tu esi arti!

3. „Lightroom“: pridėkite sodrumą / vibraciją

Aš padariau keletą kitų dalykų šiam vaizdui, pavyzdžiui, galandimą, triukšmo mažinimą, aiškumą ir pan., Tačiau šiame įraše kalbame būtent apie spalvas. Taigi, nesiruošiu į tai gilintis. Likusi dalis yra tik asmeninis skonis. Spėju, kaip ir spalva, bet tai nėra esmė. Jūs paklausėte, todėl aš sakau.

mėnulis_LR_sat

Jei nufotografuosite pakankamai mažą ISO, kurį turėtumėte naudoti mėnuliui (re: LOWEST), tada galėsite prisotinti sodrumą, nepridėdami daug triukšmo. Taigi, pažiūrėkite, kur yra mano sodrumo slankikliai? Ten.

Sodrumas yra 100, o vibracija – 80. Pažaisk, pažiūrėk, kas nutiks. Jei tai atrodo absoliutus šūdas, tai greičiausiai dėl to, kad jūsų ISO buvo per didelis arba jūsų spalvų temperatūra nebuvo visiškai tinkama. Arba kitų dalykų, kurių čia neaptarsime, nes kas žino, kaip vaizdas atrodė iš jūsų fotoaparato. Pagal / per daug ekspozicijos ir tt Tiek daug dalykų.

Bet vėlgi, tai yra spalvų gavimas, ir aš lengvai nukrypstu nuo kelio, todėl daugiau nieko daugiau nediskutuosiu.

Tai gana gražu, tiesa? O, bet mes dar nebaigėme.

Dabar eksportuokite failą FULL RESOLUTION kaip TIFF. Norite visų 16 bitų spalvų. Tai bus didelis failas.

4. „Photoshop“: sodrumo reguliavimo sluoksniai

Gerai, tai paskutinis žingsnis! Lengvas žirnis. Darau prielaidą, kad mokate naudoti „Photoshop“ koregavimo sluoksnius. Jei ne: leiskite man tai padaryti „Google“.

„Photoshop“ atidarykite didelį eksportuotą TIFF failą ir pridėkite sodrumo / atspalvio koregavimo sluoksnį. Nustatykite sodrumo lygį į +10 arba žemesnį.

mėnulis_PS_1sat

Tai labai nepasikeis …

… kol nepakartosite to sluoksnio, krūva. Čia galite pamatyti, aš tai dariau 8 kartus. Tai yra 8x +10 prisotinimo reguliavimo sluoksniai. Tai daug, bet jūs turite žaisti ir pamatyti, kiek jų atrodo jums gerai.

mėnulis_PS_8sat

Ta spalva yra tikras sandoris, daugybė realių pasiūlymų, ir tai iš tikrųjų yra mėnulyje! Kas sakė, kad mėnulis buvo tiesiog nuobodi pilka uola, skriejanti aplink mūsų gražų mėlyną ir žalią marmurą? Na, kas bebūtų, jie klysta!

Ir gatavas produktas

Jei norite, eikite į jį, pridėkite šiek tiek spalvų. Man tai patinka, nes kaip ir mokslas, tai TIKRA!

Moon_5d_12RC_firstlight_2015-07-26_PS-30293_WM

Norite gauti aktualių ir tinkamų naktinio dangaus fotografavimo ir astrofotografijos patarimų, tokių kaip šie, kuriuos kiekviena savaitė jums pristatys mūsų komanda? Užsisakykite mūsų savaitinių patarimų!

Patinka šis straipsnis, norint nusipirkti autoriui gėrimą? (nedidelė auka nuo 1 iki 20 USD)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Žibintų apiplovimo purkštukai: Kodėl jie yra svarbus saugumo elementas ir kaip juos pakeisti

Automobilių saugumas yra vienas iš svarbiausių dalykų kiekvieno vairuotojo gyvenime. Viena iš mažiau pastebimų, bet labai svarbių dalių, yra žibintų apiplovimo purkštukai. Šie nedideli detalių elementai gali turėti didelę įtaką vairuotojų ir keleivių saugumui. Šiame straipsnyje aptarsime, kodėl žibintų apiplovimo purkštukai yra tokie svarbūs, ir kaip juos pakeisti tinkamai. Kodėl žibintų apiplovimo purkštukai yra svarbus […]

Read More
Patarimai

WiFi kameros: Moderni stebėjimo technologija ir jos naudojimo galimybės

WiFi kameros arba belaidės stebėjimo kameros yra technologinis stebuklas, kuris suteikia galimybę stebėti ir saugoti vaizdo medžiagą be jokių laidų ir kabelių jungčių. Šios kameros ne tik atneša patogumą, bet ir įgalina plačią naudojimo sritį, pradedant nuo namų apsaugos iki verslo stebėjimo. Šiame straipsnyje išnagrinėsime šios technologijos privalumus, veikimo principus bei įvairias jos taikymo galimybes. […]

Read More
Patarimai

Stiliaus Išraiška: Įspūdingi Ir Unikalūs Auskarai

Auskarai yra daugiau nei tik aksesuarai. Jie yra asmeninės stiliaus išraiškos priemonė, galinti atskleisti ne tik individualų skonį, bet ir asmenybę. Nuo subtilių ir elegantiškų iki didingų ir išskirtinių, auskarai gali sukurti unikalų įvaizdį ir pabrėžti mūsų unikalumą. Šiame straipsnyje aptarsime įvairius auskarų stilius, jų simboliką ir kaip juos derinti su kasdiene ir šventine apranga. […]

Read More