Kaip rasti slaptą ir subtilią spalvą Mėnulyje • PhotographingSpace.com

Norite gauti aktualių ir tinkamų naktinio dangaus fotografavimo ir astrofotografijos patarimų, tokių kaip šie, kuriuos kiekviena savaitė jums pristatys mūsų komanda? Užsisakykite mūsų savaitinių patarimų!

Neseniai išbandžiau greitą Mėnulio fotografiją 12 colių RC teleskope („Žvėris“) ir įdėjęs vaizdus „Twitter“ ir „Instagram“, gavau daug klausimų iš žmonių, kaip aš tiek daug spalvų. Jis yra ten, ir, kaip ir bet kurį astronominį vaizdą, jūs tiesiog turite jį erzinti, lėtai ir atsargiai.

Taigi, kol RC atvės dar vieną greitą Mėnulio nuotrauką šį vakarą, aš parašiau greitojo tinklaraščio įrašą, kaip išgauti daugiau spalvų iš jūsų Mėnulio kadrų.

Taigi čia yra vienas iš būdų tai padaryti!
CSM30293Tai vaizdas, kurį gavau tiesiai iš fotoaparato be jokių modifikacijų. Tai malonu, tiesa? Na, nepakankamai malonu! Padarykime tai.

1. Pirmas dalykas: NUOTRAUKKITE RAW!

Neapdorotas.

VISADA RAW!

JPG čiulpia. Laikotarpis. Nedaryk to. Nebent jūs taip pat šaudote žaliai.

Ir nesiginčyk su manimi šiuo klausimu. * harumfas *

2. „Lightroom“: reguliuokite spalvų temperatūrą

Aš naudoju „Lightroom“ kaip pirmąjį žingsnį apdorodamas visas savo nuotraukas, padarytas kaip atskiras fotoaparato ekspozicijas. Tai atmeta gilaus dangaus vaizdus, ​​nes jie „PixInsight“ apdorojami 100%, tačiau tai jau kita istorija.

Grįžti į „Lightroom“. Tai nuostabu redaguoti neapdorotus vaizdus. Taigi, norėdami gauti tą papildomą spalvą, pradėkite nuo žaliavos.

Mėnulio_temp_LR

Spalvų temperatūra, naudojama mėnuliui ar bet kokiai nakties nuotraukai, yra kebli ir tiesiog reikia šiek tiek pažaisti. Šiam vaizdui nustatiau 4623 spalvų temperatūrą, nes maniau, kad ji tiesiog atrodo teisinga. Buvo šiek tiek karšta kaip nušautas, todėl aš jį atvėsinau. Galų gale galėjo būti šiek tiek šilčiau, bet kol tavo baltieji (ryškiausios dalys) yra balti, tu esi arti!

3. „Lightroom“: pridėkite sodrumą / vibraciją

Aš padariau keletą kitų dalykų šiam vaizdui, pavyzdžiui, galandimą, triukšmo mažinimą, aiškumą ir pan., Tačiau šiame įraše kalbame būtent apie spalvas. Taigi, nesiruošiu į tai gilintis. Likusi dalis yra tik asmeninis skonis. Spėju, kaip ir spalva, bet tai nėra esmė. Jūs paklausėte, todėl aš sakau.

mėnulis_LR_sat

Jei nufotografuosite pakankamai mažą ISO, kurį turėtumėte naudoti mėnuliui (re: LOWEST), tada galėsite prisotinti sodrumą, nepridėdami daug triukšmo. Taigi, pažiūrėkite, kur yra mano sodrumo slankikliai? Ten.

Sodrumas yra 100, o vibracija – 80. Pažaisk, pažiūrėk, kas nutiks. Jei tai atrodo absoliutus šūdas, tai greičiausiai dėl to, kad jūsų ISO buvo per didelis arba jūsų spalvų temperatūra nebuvo visiškai tinkama. Arba kitų dalykų, kurių čia neaptarsime, nes kas žino, kaip vaizdas atrodė iš jūsų fotoaparato. Pagal / per daug ekspozicijos ir tt Tiek daug dalykų.

Bet vėlgi, tai yra spalvų gavimas, ir aš lengvai nukrypstu nuo kelio, todėl daugiau nieko daugiau nediskutuosiu.

Tai gana gražu, tiesa? O, bet mes dar nebaigėme.

Dabar eksportuokite failą FULL RESOLUTION kaip TIFF. Norite visų 16 bitų spalvų. Tai bus didelis failas.

4. „Photoshop“: sodrumo reguliavimo sluoksniai

Gerai, tai paskutinis žingsnis! Lengvas žirnis. Darau prielaidą, kad mokate naudoti „Photoshop“ koregavimo sluoksnius. Jei ne: leiskite man tai padaryti „Google“.

„Photoshop“ atidarykite didelį eksportuotą TIFF failą ir pridėkite sodrumo / atspalvio koregavimo sluoksnį. Nustatykite sodrumo lygį į +10 arba žemesnį.

mėnulis_PS_1sat

Tai labai nepasikeis …

… kol nepakartosite to sluoksnio, krūva. Čia galite pamatyti, aš tai dariau 8 kartus. Tai yra 8x +10 prisotinimo reguliavimo sluoksniai. Tai daug, bet jūs turite žaisti ir pamatyti, kiek jų atrodo jums gerai.

mėnulis_PS_8sat

Ta spalva yra tikras sandoris, daugybė realių pasiūlymų, ir tai iš tikrųjų yra mėnulyje! Kas sakė, kad mėnulis buvo tiesiog nuobodi pilka uola, skriejanti aplink mūsų gražų mėlyną ir žalią marmurą? Na, kas bebūtų, jie klysta!

Ir gatavas produktas

Jei norite, eikite į jį, pridėkite šiek tiek spalvų. Man tai patinka, nes kaip ir mokslas, tai TIKRA!

Moon_5d_12RC_firstlight_2015-07-26_PS-30293_WM

Norite gauti aktualių ir tinkamų naktinio dangaus fotografavimo ir astrofotografijos patarimų, tokių kaip šie, kuriuos kiekviena savaitė jums pristatys mūsų komanda? Užsisakykite mūsų savaitinių patarimų!

Patinka šis straipsnis, norint nusipirkti autoriui gėrimą? (nedidelė auka nuo 1 iki 20 USD)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Šviečiantys batai vaikams

Kas yra šviečiantys batai vaikams? Šviečiantys batai yra populiarus mados reiškinys tarp vaikų. Šie batai yra sukurti su specialiomis šviesos diodais, kurie šviečia tamsioje aplinkoje. Šie batai yra ne tik stilingi, bet ir padeda padidinti vaikų matomumą tamsiu paros metu, kuris yra ypač svarbus saugumui. Ar šie batai yra saugūs? Šviečiantys batai yra sukurti taip, […]

Read More
Patarimai

Anglų kalbos pamokos vaikams online: efektyvumas ir patogumas

Dauguma tėvų supranta svarbą mokytis anglų kalbos nuo pat vaikystės. Tačiau ne visi turi galimybę ar norą siųsti savo vaikus į tradicines kalbų mokyklas ar privačius mokytojus. Todėl vis daugiau tėvų renkasi anglų kalbos pamokas vaikams online. Šių pamokų efektyvumas ir patogumas yra akivaizdus. (https://www.helendoron.lt ) Vienas iš pagrindinių privalumų yra patogumas. Tėvams nereikia leisti […]

Read More
Patarimai

Kas yra profesionalios racijos?

Profesionalios racijos kas tai? Profesionalios racijos yra specializuoti radijo imtuvai, kurie naudojami tam, kad suteiktų greitą ir patikimą ryšį tarp skirtingų asmenų ar grupių. Šios priemonės dažniausiai naudojamos kariuomenėje, policijoje, gaisrinėse bei kitose panašiose organizacijose. Tačiau pastaruoju metu jų populiarumas didėja ir tarp įmonių bei privačių asmenų, kurie ieško greito ir saugaus ryšio su savo […]

Read More