Kaip rasti tikrą meilę po skyrybų ir nesėkmingų santykių

Kaip rasti ilgalaikę tikrąją meilę po skyrybų ir nesėkmingų santykiųNorite sužinoti, kaip rasti tikrą meilę po skyrybų ir (arba) nepavykusių santykių? Ar prarandate tikėjimą, kad galite rasti santykius, kurie trunka ilgai ir ilgai? Čia pateikiamos naudingos meilės pamokos, išmoktos išsiskyrus, kad padėtų jums rasti ilgalaikę meilę.

Pastaba: Toliau pateikiama mano populiaraus vaizdo įrašo kurso santrauka: Sutrikusios širdies atkūrimas.

Ar kada jautėtės taip, tarsi ant širdies vilkėtumėte ženklą „KICK ME“?

Jei taip, tu ne vienas.

Apie 50% visų santuokų dabar baigiasi skyrybomis.

Vis dėlto daugybė milijonų žmonių, išgyvenančių baisų išsiskyrimą, vėliau (galų gale) užmezga nepaprastai patenkintus naujus (ir pagerintus) santykius.

Džiugu, kad daugiau nei 75% išsiskyrusių žmonių gauna drąsos ir šlovės, reikalingos mylėtis ir susituokti.

Kaip rasti ilgalaikę tikrąją meilę po skyrybų ir nesėkmingų santykiųDaugeliu atžvilgių meilė „antrosios santuokos akyse“ gali būti naudinga pirmosios patirtims.

Man patinka ši psichologijos profesorės ir „Texas Tech“ tyrėjos Susan Hendrick citata.

„Jei dvejų metų vaikai gali išmokti ko nors neliesti, – sako Hendrickas, – suaugusieji gali sužinoti, kad tam tikra„ meilės kryptis “yra„ neigiama “- ir taip išmokti kitą kartą geriau pasirinkti meilę“.

Atrodo, mes gaminame skirtingi meilės pasirinkimų rūšys taip pat, pasak Jono Hopkinso sociologijos profesoriaus Andy Cherlino.

Kaip rasti ilgalaikę tikrąją meilę po skyrybų ir nesėkmingų santykių„Pakartotinės santuokos partneriai religijos, išsilavinimo ir amžiaus atžvilgiu skiriasi daug labiau nei tie, kurie sudarė pirmąsias santuokas“, – sako Cherlinas.

Kodėl meilė skiriasi po skyrybų?

„Galbūt todėl, kad žmonės senstant jaučiasi mažiau susaistyti visuomenės susitarimų ir labiau palaiko savo vidinius poreikius”, – aiškina Cherlinas.

Šioje nuolat besikeičiančioje meilės rinkoje amerikiečiai (nuovokūs vartotojai, kokie mes esame) gali praktiškai išmokti būti geresniais meilės pirkėjais, teigia Barry Dym, psichologas ir bendraautorius su Michaelu Glennu iš „Porų“.

Kaip rasti ilgalaikę tikrąją meilę po skyrybų ir nesėkmingų santykių„Meilė atėjo į vartotojų amžių“, – sako Dymas.

„Jei santuoka neveikia, mes išmokstame skirtingai rinktis meilę ir atidžiau peržiūrėti savo poreikius“, – primena Dym. „Laikui bėgant, mes mažiau bijome užduoti išsamius klausimus prieš parsiveždami meilės objektą namo. Kai kurie iš mūsų netgi gali atrasti, kad mūsų praeities meilės objektuose nebuvo nieko blogo – mes tiesiog nežinojome, kaip tinkamai naudoti meilę. Galų gale mes išmokstame šiek tiek atidžiau sekti meilės nurodymus, kad galėtume iš to kuo daugiau pasinaudoti “.

Barbara De Angelis, knygos „Tikros akimirkos mėgėjams“ autorė, sutinka.

„Turime išmokti mylėti taip, kaip mokomės vairuoti automobilį“, – sako De Angelis.

„Nesitiki, kad tuoj pat atsisėsi ir važiuos, nebent tave išmokys“, – primena De Angelis. „Iš esmės pirmiausia turite sužinoti, kaip tai padaryti. Didžiausias išsilavinimas, kaip mylėti, yra blogi meilės santykiai. Tai parodys tavo egoizmą, baimes, nesaugumą. Yra priežastis, kodėl santykiai neveikė, ir ne tai, kad meilė įsiurbia, o tai, kad vis tiek reikia išmokti tinkamai mylėti “.

Kaip rasti ilgalaikę tikrąją meilę po skyrybų ir nesėkmingų santykiųDidžioji dauguma mūsų nukreipia save į pražūtingas širdį draskančias, ego trenkiančias meilės avarijas dėl neryškios vizijos, vadinamos meilė iš pirmo žvilgsnio.

Psichologai praneša, kad po skyrybų žmonės iš pirmo žvilgsnio tampa atsargūs meilei.

Iš esmės išsiskyrę žmonės pradeda atsargiai ieškoti meilės nuo 1 999, 991-ojo žvilgsnio.

Išsiskyrę žmonės pradeda teikti pirmenybę ilgalaikis meilė per geismą meilė.

„Galų gale mes išmokstame įveikti geismo aklumą, – sako De Angelis, – manydamas, kad mus taip traukia vienas kitas, tai turi būti meilė. Mes išmokstame įtarti stiprų seksualinį potraukį – kad mums reikia kažko daugiau, pavyzdžiui, bendrų interesų, tikslų, meilės stilių. “

Bobas Emory (Virdžinijos universiteto psichologijos profesorius) tai paaiškina taip.

Kaip rasti ilgalaikę tikrąją meilę po skyrybų ir nesėkmingų santykių„Pirmą kartą daugeliui porų labiau rūpi vestuvių ceremonija ir santuokos samprata. Antrą kartą jie supranta, kad vestuvių dieną jau kažkas praėjo. Jie užmezga meilės sąjungą su…. Nepavadinčiau to cinizmu, o realizmu. Pora yra realistiškai nusiteikusi kartais būti nelaiminga. Mes turime šį didžiulį mitą, kad santykiai yra susiję su meile. Galų gale sužinome, kad tai daugiau kaip verslo partnerystė, atsakomybės pasidalijimas, konfliktų sprendimas “.

Davidas Olsenas, psichologas ir „Paruošk / praturtink“ direktorius.

„Vėlesnėse santuokose mūsų lūkesčiai didėja ir sumažės “, – sako Olsenas. „Jie didėja, nes kiekvienas partneris geriau suvokia savo poreikius, ir mažėja, nes jie realistiškiau žiūri į galimas problemas“.

Tačiau tai nereiškia, kad „aistra“ vis dar nėra išsiskyrusių žmonių meilės pirkinių sąrašuose.

Kaip rasti ilgalaikę tikrąją meilę po skyrybų ir nesėkmingų santykių

Nors senstant mūsų skonio receptoriai gali blankėti, pasak Hendricko, mūsų gebėjimas jausti aistrą niekada nebūna.

„Naujausi statistiniai duomenys iš sociologinių sekso tyrimų rodo, kad aistra tebevyksta – ir toliau“, – praneša Hendrickas. „Tiesą sakant, sutuoktinių porų tyrimai rodo, kad aistringa-jausminga meilė gerai nuspėja, kaip poros bus patenkintos. Tiesiog kompaniono ieškojimas tampa pagrindine pagrindine meilės tema “.

Hendrickas tiki, kad galime išmokti pasiekti šį idealų aistringo draugo meilės modelį ne tik todėl, kad išmokome pamokas ir išplėtojome meilės įgūdžius, bet ir dėl to, kad turime papildomos motyvacijos.

„Paprasčiausiai,” sako Hendrickas, „mes norime bet kokia kaina išvengti dar vienos nesėkmės”.

Išgydyk, augk ir eik nuo širdies skausmo

Prisijunkite prie mano vaizdo kurso Sutrikusios širdies atkūrimas.

Aukščiau pateikta buvo mano novatoriško vaizdo kurso santrauka Sutrikusios širdies atkūrimas.

Jei stengiatės išgydyti nuo širdies skausmo ir trokštate sustabdyti nelaimingų santykių modelį, sužinok daugiau čia dabar!

Galvok laimingiau. Galvok ramiau.

Pagalvokite apie nemokamų savaitinių įrankių prenumeratą čia.

Jokio šlamšto niekada! Skaityti Privatumo politika Daugiau informacijos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Projektų rengimas: Veiksmai ir etapai siekiant sėkmingos projekto realizacijos

Projektų rengimas yra sudėtingas procesas, kuriame įgyvendinami ir valdomi tam tikri tikslai, siekiant sėkmingos projekto realizacijos. Tai apima daugybę veiksmų ir etapų, kuriuos reikia įveikti, kad būtų pasiekti norimi rezultatai. Šiame straipsnyje išnagrinėsime svarbiausius veiksmus ir etapus, kurie padės užtikrinti projektų sėkmę. 1. Projekto iniciavimas Pirmasis žingsnis kuriant projektą yra jo iniciavimas. Tai apima idėjos […]

Read More
Patarimai

Unlocking the Mysteries of Cord Cutting in Spirituality: Breaking Free from Negative Influences

In the realm of spirituality, there exists a concept that has gained increasing attention and relevance: cord cutting. Often associated with energy work and holistic healing practices, cord cutting is a profound technique aimed at releasing negative attachments and influences that may be hindering an individual’s spiritual growth and well-being. In essence, it is a […]

Read More
Patarimai

SPA Palangoje dviems: romantiška atostogų patirtis porai

Ar ieškote būdo šiek tiek pažadinti romantiškumą su savo partneriu? Ar norite pabėgti nuo kasdienio gyvenimo rato ir leisti laiką tik sau? Jei taip, tada SPA Palangoje gali būti būtent tai, ko jums reikia. Šis pajūrio kurortas Lietuvos širdyje siūlo ne tik puikią poilsio ir atsipalaidavimo atmosferą, bet ir unikalią galimybę sukurti neprilygstamą romantišką patirtį […]

Read More