Kaip rasti tikrą meilę po skyrybų ir nesėkmingų santykių

Kaip rasti ilgalaikę tikrąją meilę po skyrybų ir nesėkmingų santykiųNorite sužinoti, kaip rasti tikrą meilę po skyrybų ir (arba) nepavykusių santykių? Ar prarandate tikėjimą, kad galite rasti santykius, kurie trunka ilgai ir ilgai? Čia pateikiamos naudingos meilės pamokos, išmoktos išsiskyrus, kad padėtų jums rasti ilgalaikę meilę.

Pastaba: Toliau pateikiama mano populiaraus vaizdo įrašo kurso santrauka: Sutrikusios širdies atkūrimas.

Ar kada jautėtės taip, tarsi ant širdies vilkėtumėte ženklą „KICK ME“?

Jei taip, tu ne vienas.

Apie 50% visų santuokų dabar baigiasi skyrybomis.

Vis dėlto daugybė milijonų žmonių, išgyvenančių baisų išsiskyrimą, vėliau (galų gale) užmezga nepaprastai patenkintus naujus (ir pagerintus) santykius.

Džiugu, kad daugiau nei 75% išsiskyrusių žmonių gauna drąsos ir šlovės, reikalingos mylėtis ir susituokti.

Kaip rasti ilgalaikę tikrąją meilę po skyrybų ir nesėkmingų santykiųDaugeliu atžvilgių meilė „antrosios santuokos akyse“ gali būti naudinga pirmosios patirtims.

Man patinka ši psichologijos profesorės ir „Texas Tech“ tyrėjos Susan Hendrick citata.

„Jei dvejų metų vaikai gali išmokti ko nors neliesti, – sako Hendrickas, – suaugusieji gali sužinoti, kad tam tikra„ meilės kryptis “yra„ neigiama “- ir taip išmokti kitą kartą geriau pasirinkti meilę“.

Atrodo, mes gaminame skirtingi meilės pasirinkimų rūšys taip pat, pasak Jono Hopkinso sociologijos profesoriaus Andy Cherlino.

Kaip rasti ilgalaikę tikrąją meilę po skyrybų ir nesėkmingų santykių„Pakartotinės santuokos partneriai religijos, išsilavinimo ir amžiaus atžvilgiu skiriasi daug labiau nei tie, kurie sudarė pirmąsias santuokas“, – sako Cherlinas.

Kodėl meilė skiriasi po skyrybų?

„Galbūt todėl, kad žmonės senstant jaučiasi mažiau susaistyti visuomenės susitarimų ir labiau palaiko savo vidinius poreikius”, – aiškina Cherlinas.

Šioje nuolat besikeičiančioje meilės rinkoje amerikiečiai (nuovokūs vartotojai, kokie mes esame) gali praktiškai išmokti būti geresniais meilės pirkėjais, teigia Barry Dym, psichologas ir bendraautorius su Michaelu Glennu iš „Porų“.

Kaip rasti ilgalaikę tikrąją meilę po skyrybų ir nesėkmingų santykių„Meilė atėjo į vartotojų amžių“, – sako Dymas.

„Jei santuoka neveikia, mes išmokstame skirtingai rinktis meilę ir atidžiau peržiūrėti savo poreikius“, – primena Dym. „Laikui bėgant, mes mažiau bijome užduoti išsamius klausimus prieš parsiveždami meilės objektą namo. Kai kurie iš mūsų netgi gali atrasti, kad mūsų praeities meilės objektuose nebuvo nieko blogo – mes tiesiog nežinojome, kaip tinkamai naudoti meilę. Galų gale mes išmokstame šiek tiek atidžiau sekti meilės nurodymus, kad galėtume iš to kuo daugiau pasinaudoti “.

Barbara De Angelis, knygos „Tikros akimirkos mėgėjams“ autorė, sutinka.

„Turime išmokti mylėti taip, kaip mokomės vairuoti automobilį“, – sako De Angelis.

„Nesitiki, kad tuoj pat atsisėsi ir važiuos, nebent tave išmokys“, – primena De Angelis. „Iš esmės pirmiausia turite sužinoti, kaip tai padaryti. Didžiausias išsilavinimas, kaip mylėti, yra blogi meilės santykiai. Tai parodys tavo egoizmą, baimes, nesaugumą. Yra priežastis, kodėl santykiai neveikė, ir ne tai, kad meilė įsiurbia, o tai, kad vis tiek reikia išmokti tinkamai mylėti “.

Kaip rasti ilgalaikę tikrąją meilę po skyrybų ir nesėkmingų santykiųDidžioji dauguma mūsų nukreipia save į pražūtingas širdį draskančias, ego trenkiančias meilės avarijas dėl neryškios vizijos, vadinamos meilė iš pirmo žvilgsnio.

Psichologai praneša, kad po skyrybų žmonės iš pirmo žvilgsnio tampa atsargūs meilei.

Iš esmės išsiskyrę žmonės pradeda atsargiai ieškoti meilės nuo 1 999, 991-ojo žvilgsnio.

Išsiskyrę žmonės pradeda teikti pirmenybę ilgalaikis meilė per geismą meilė.

„Galų gale mes išmokstame įveikti geismo aklumą, – sako De Angelis, – manydamas, kad mus taip traukia vienas kitas, tai turi būti meilė. Mes išmokstame įtarti stiprų seksualinį potraukį – kad mums reikia kažko daugiau, pavyzdžiui, bendrų interesų, tikslų, meilės stilių. “

Bobas Emory (Virdžinijos universiteto psichologijos profesorius) tai paaiškina taip.

Kaip rasti ilgalaikę tikrąją meilę po skyrybų ir nesėkmingų santykių„Pirmą kartą daugeliui porų labiau rūpi vestuvių ceremonija ir santuokos samprata. Antrą kartą jie supranta, kad vestuvių dieną jau kažkas praėjo. Jie užmezga meilės sąjungą su…. Nepavadinčiau to cinizmu, o realizmu. Pora yra realistiškai nusiteikusi kartais būti nelaiminga. Mes turime šį didžiulį mitą, kad santykiai yra susiję su meile. Galų gale sužinome, kad tai daugiau kaip verslo partnerystė, atsakomybės pasidalijimas, konfliktų sprendimas “.

Davidas Olsenas, psichologas ir „Paruošk / praturtink“ direktorius.

„Vėlesnėse santuokose mūsų lūkesčiai didėja ir sumažės “, – sako Olsenas. „Jie didėja, nes kiekvienas partneris geriau suvokia savo poreikius, ir mažėja, nes jie realistiškiau žiūri į galimas problemas“.

Tačiau tai nereiškia, kad „aistra“ vis dar nėra išsiskyrusių žmonių meilės pirkinių sąrašuose.

Kaip rasti ilgalaikę tikrąją meilę po skyrybų ir nesėkmingų santykių

Nors senstant mūsų skonio receptoriai gali blankėti, pasak Hendricko, mūsų gebėjimas jausti aistrą niekada nebūna.

„Naujausi statistiniai duomenys iš sociologinių sekso tyrimų rodo, kad aistra tebevyksta – ir toliau“, – praneša Hendrickas. „Tiesą sakant, sutuoktinių porų tyrimai rodo, kad aistringa-jausminga meilė gerai nuspėja, kaip poros bus patenkintos. Tiesiog kompaniono ieškojimas tampa pagrindine pagrindine meilės tema “.

Hendrickas tiki, kad galime išmokti pasiekti šį idealų aistringo draugo meilės modelį ne tik todėl, kad išmokome pamokas ir išplėtojome meilės įgūdžius, bet ir dėl to, kad turime papildomos motyvacijos.

„Paprasčiausiai,” sako Hendrickas, „mes norime bet kokia kaina išvengti dar vienos nesėkmės”.

Išgydyk, augk ir eik nuo širdies skausmo

Prisijunkite prie mano vaizdo kurso Sutrikusios širdies atkūrimas.

Aukščiau pateikta buvo mano novatoriško vaizdo kurso santrauka Sutrikusios širdies atkūrimas.

Jei stengiatės išgydyti nuo širdies skausmo ir trokštate sustabdyti nelaimingų santykių modelį, sužinok daugiau čia dabar!

Galvok laimingiau. Galvok ramiau.

Pagalvokite apie nemokamų savaitinių įrankių prenumeratą čia.

Jokio šlamšto niekada! Skaityti Privatumo politika Daugiau informacijos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Šviečiantys batai vaikams

Kas yra šviečiantys batai vaikams? Šviečiantys batai yra populiarus mados reiškinys tarp vaikų. Šie batai yra sukurti su specialiomis šviesos diodais, kurie šviečia tamsioje aplinkoje. Šie batai yra ne tik stilingi, bet ir padeda padidinti vaikų matomumą tamsiu paros metu, kuris yra ypač svarbus saugumui. Ar šie batai yra saugūs? Šviečiantys batai yra sukurti taip, […]

Read More
Patarimai

Anglų kalbos pamokos vaikams online: efektyvumas ir patogumas

Dauguma tėvų supranta svarbą mokytis anglų kalbos nuo pat vaikystės. Tačiau ne visi turi galimybę ar norą siųsti savo vaikus į tradicines kalbų mokyklas ar privačius mokytojus. Todėl vis daugiau tėvų renkasi anglų kalbos pamokas vaikams online. Šių pamokų efektyvumas ir patogumas yra akivaizdus. (https://www.helendoron.lt ) Vienas iš pagrindinių privalumų yra patogumas. Tėvams nereikia leisti […]

Read More
Patarimai

Kas yra profesionalios racijos?

Profesionalios racijos kas tai? Profesionalios racijos yra specializuoti radijo imtuvai, kurie naudojami tam, kad suteiktų greitą ir patikimą ryšį tarp skirtingų asmenų ar grupių. Šios priemonės dažniausiai naudojamos kariuomenėje, policijoje, gaisrinėse bei kitose panašiose organizacijose. Tačiau pastaruoju metu jų populiarumas didėja ir tarp įmonių bei privačių asmenų, kurie ieško greito ir saugaus ryšio su savo […]

Read More