Kaip rasti tikrąją tiesą

Jau kurį laiką gyvename ne tiesos, o „politinės tiesos“ epochoje. Koks skirtumas? The tiesa tiesa, kad ir kokia būtų jūsų politinė priklausomybė. „Politinė tiesa“ yra laimėjimas. Tai apie galią. Kalbama apie pokalbio taškų kūrimą politiniam oponentui pažeminti.

Seniai žiniasklaida buvo gerbiama tiesos skleidėja. Aš žinau, sunku prisiminti taip toli. Tačiau dabar žiniasklaida veikia kaip savo politinės pusės drąsuolė. Mes tai žinome. Taigi, kaip mes, elektoratai, kada nors pasieksime tikrąją tiesą, jei visa tai, kas mus nuolat bombarduoja „politinė tiesa“?

Kai reikėjo suprasti „Įperkamos priežiūros įstatymą“, žiniasklaida vaidino drąsuolę, o Obamos administracija paprasčiausiai melavo apie faktus. Praradęs šeimos planą ir sužinojęs, kad mums melavo, nusprendžiau pažvelgti į ACA architektus ir sužinoti, ką jie sako už politinės arenos ribų. Taip atradau tai, ką aš vadinu „Jonathano Gruberio“ prisipažinimo “vaizdo įrašu.

Taigi rasti tiesą nėra taip sunku, kaip galėtum pagalvoti. Štai minties procesas, kaip rasti sau tiesą:

 1. Politinės dešinės atstovai skeptiškai vertina politinę kairę ir atvirkščiai.
 2. Tie, kurie yra politinėje dešinėje ar kairėje, pasitikės savo politinės ideologijos šaltiniais.
 3. Už politinės arenos ribų dešinieji ir kairieji dažnai pripažins tiesą.
 4. Kai jie tampa politizuoti, viskas pasikeičia.
 5. Prieš pradėdami politikuoti, ieškokite, ką sako anapus politinio praėjimo esantys žmonės. Tuo greičiausiai gali pasitikėti visi.

Kas mus atveda prie koronaviruso. Prezidentas D.Trumpas ir jo komanda buvo nuolat užklupti politinės opozicijos, puolant jį už „lėtą atsakymą“. Šiandien Nancy Pelosi pateikė puikų pavyzdį:

„Prezidentas, jo neigimas pradžioje, buvo mirtinas. Jo vėlavimas atiduoti įrangą ten, kur ji yra – jo nuolatinis delsimas pasiekti įrangą ten, kur reikia, yra mirtinas … Prezidentui blaškantis, žmonės miršta “. Ji baigia niksoniečių kalba: „… ką prezidentas žinojo ir kada jis tai žinojo“.

Ji politinė, o viskas, ką ji sako, turi politinį tikslą. Bet kokia tikroji tiesa? Tam, atsižvelgiant į aukščiau pateiktą kontrolinį sąrašą, reikėtų pradėti tyrinėti, ką sako kairiųjų ekspertai. Kurie ekspertai? Kovo 11 dieną Joe Bidenas įsteigė savo koronaviruso komitetą. Pradėkime nuo to. Kas yra jo ekspertai?

CNBC duomenimis, į šešių narių komitetą įeina keletas buvusių Obamos administracijos pareigūnų, įskaitant buvusį vadybos ir biudžeto biuro patarėją sveikatos politikos klausimais dr. Zeke Emanuel, buvusį generalinį chirurgą dr. Viveką Murthy ir buvusią patarėją krašto apsaugos klausimais Lisa Monaco.

Taip pat dirba dr. Rebecca Katz, Džordžtauno universiteto Visuotinio sveikatos mokslo ir saugumo centro direktorė, buvusi FDA komisarė dr. David Kessler ir Kolumbijos universiteto visuomenės sveikatos mokyklos profesorius ir pasirengimo nelaimėms ekspertas dr. Irwinas Redleneris. komitetas.

„MyStore“ reklamos kredito kodas NOQ

Ką Joe Bideno ekspertai pasakė apie virusą PRIEŠ Kovo 11-ąją? Tai būtų tikroji tiesa, tiesa, kuri turėtų būti priimtina abiem politinio masto pusėms.

Čia yra svarbiausi dalykai. Galite susieti šį „Twitter“ vaizdo įrašą ir įsitikinti:

2020 m. Vasario 14 d .: Dr. Rebecca Katz

 • „Vis dar tiek daug nežinome apie šį virusą …”
 • „Tai gali išplisti arba tiesiog įsitvirtinti mūsų bendruomenėse, mes tiesiog nežinome“.

2020 m. Vasario 19 d.: Dr. Lisa Monaco

 • „Aš manau, kad tokia perspektyva yra labai svarbi. Gubernatorius Cuomo neseniai sakė, kad dažnas gripas išlieka kur kas didesnė grėsmė niujorkiečiams, todėl svarbu tai išlaikyti perspektyvoje “.

2020 m. Kovo 6 d .: Dr. Lisa Monaco

 • „Negalima pervertinti, kiek tai susiję su valstybės ir vietos reakcija. Valstybiniai ir vietos visuomenės sveikatos pareigūnai … jie yra pirmieji atsakytojai … Federalinės vyriausybės užduotis yra palaikyti jų atsaką “.

2020 m. Kovo 6 d .: dr. Zeke Emanuel

 • „Dar svarbiau žaliavos, kurios naudojamos narkotikų gamybai, maždaug 90 proc. Yra kilusios iš Kinijos. Mes aiškiai … kas manė, kad tai yra gera idėja mažinti kainas … tai tikrai bloga idėja turėti vienintelį šaltinį, lyg ir … turime paįvairinti šaltinius ir paįvairinti gamybą … “

2020 m. Kovo 12 d .: Dr. Rebecca Katz (kitą dieną po prisijungimo prie „Biden“ komandos).

Sužinokite daugiau apie „RevenueStripe“ ...

 • „Visur yra vertinimų, kas tiksliai nutiks. Sunku tiksliai žinoti, koks yra teisingas atsakymas … “

Vėlgi, tai yra „Biden“ komandos moksliniai ekspertai. Daugelis tų, kurie dirbo Obamos administracijoje. Tai, ką jie kalbėjo, yra tikroji tiesa, realiuoju laiku ir skamba labai panašiai, kaip tada kalbėjo Trumpo administracija, tačiau kol kas sulaukia politinės kritikos.

Jei nepasitikite žiniasklaida, neturite. Tik ne taip sunku rasti tiesą. Kairieji jums pasakys tiesą. Jūs tiesiog turite žinoti, kur ir kada ieškoti, ir rasite tai patys.

O paskutinis dalykas. Radę visus kairiųjų ekspertus, teisingai išdėstančius tuos pačius taškus, kaip ir D.Trumpo administracija, nedvejodami perženkite didelę politinę takoskyrą dalindamiesi ja su kuo daugiau priešingos politinės pusės atstovų.Amerikos konservatorių judėjimas

Prisijunkite prie kolegų patriotų, kai mes formuojame paprastų žmonių judėjimą, siekdami skatinti konservatyvumo reikalą. Koronaviruso krizė paskatino daugelį, net kai kuriuos konservatorius, skatinti autoritarizmą. Dabar tai tam tikru mastu suprantama, tačiau negalima leisti, kad ji įsitvirtintų Amerikos gyvenime. Šiuo metu per labai trumpą laiką turime 8000+ patriotų. Jei jus domina, prisijunkite prie mūsų, kad gautumėte naujinių.Naujienlaiškis

Prisijunkite prie kolegų patriotų, kai mes informuosime amerikiečius ir palaikysime konservatyvumo priežastis.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Kaip žaisti „Counter-Strike 1.6

Counter-Strike 1.6“ (toliau – „CS 1.6“) yra legendinis kompiuterinis šaudyklės žaidimas, kuris išlieka vienas iš populiariausių pasirinkimų tarp žaidėjų visame pasaulyje. Šis straipsnis bus skirtas pradedantiesiems, norintiems sužinoti, kaip žaisti „CS 1.6“, ir paaiškinti, kodėl Cybersports.lt yra puiki vieta atsisiųsti šį žaidimą. Kaip žaisti „CS 1.6“ 1. Žaidimo įdiegimas Pirmiausia turite įsidiegti žaidimą. Tai galite […]

Read More
Patarimai

Aplinkos Įrengimas: Kaip Sukurti Funkcionalią ir Estetiškai Patrauklią Aplinką

Aplinkos irengimas, kurioje gyvename ir dirbame, turi didelę įtaką mūsų nuotaikai, darbingumui ir bendram gyvenimo komfortui. Kaip galime sukurti aplinką, kuri būtų ne tik funkcionali, bet ir estetiškai patraukli? Šiame straipsnyje išnagrinėsime svarbiausius elementus, kurie leis jums sukurti harmoningą ir malonią aplinką, tinkančią jūsų poreikiams. 1. Planavimas ir Dizainas Siekiant sukurti funkcionalią ir estetiškai patrauklią […]

Read More
Patarimai

Gedulingių Pietų Kaina: Vertinimo ir Kokybės Santykis

Šiandien vis daugiau žmonių ieško ne tik skania, bet ir sveiką bei aukštos kokybės maistą, ypač pietums. Gedulingi pietūs tampa ne tik kasdienybe, bet ir tam tikra gyvenimo kokybės dalimi. Tačiau, su didėjančiomis gyvenimo išlaidomis, kyla svarbus klausimas: kiek verta mokėti už gedulingus pietus ir kokį vaidmenį vaidina maisto vertinimas bei kokybė? Gedulingų Pietų Kaina: […]

Read More