Kaip rasti tinklaraštį „Blogspot“

„Blogspot“ tinklaraščio piktograma„Blogspot“ yra neabejotinai populiariausia tinklaraščių kūrimo programa pasaulyje. Tai leidžia visiems, net ir turintiems nedaug technologinių žinių, paskelbti savo mintis internete ir prisijungti prie „Blogosphere“. Daugelis žmonių skundėsi, kad sunku rasti tinklaraščių įrašus ar tinklaraščius, kurie priglobiami „Blogger“.

Nors nėra įmontuotos funkcijos, kuri leistų jums ieškoti, yra daugybė skirtingų galimybių, leidžiančių rasti įdomių ar naudingų tinklaraščių, kurie sujungs jus su panašių pomėgių ir pomėgių tinklaraštininkais. Rasti kitus tinklaraštininkus taip pat yra svarbus įgūdis kuriant tinklą savo tinklaraštyje. Žinodami, kaip kiti žmonės randa „Blogspot“ tinklaraščius, galėsite optimizuoti savo tinklaraštį, kad jį būtų galima lengvai rasti tais pačiais metodais. Sužinoję šiuos triukus, rasti „Blogger“ tinklaraštį nebus taip sunku.

Kaip rasti tinklaraštį „Blogspot“

  • Ieškoti google [keyword site:blogspot.com]
  • Ieškokite visame pasaulyje „Blogspot“ „Twitter“
  • Ieškokite „Blogspot“ forumuose

„Google Custom Search“

Taip pat galite gauti rezultatų atlikdami „Google“ tinkintą paiešką, ieškodami „Google“ padomenio * blogspot.com. Jei norite ieškoti kelionių svetainės „Blogspot“, jums tereikia pereiti į „Google“ paieškos juostą ir įvesti:

Kelionių svetainė: blogspot.com

google paieška blogspot

„Google“ turi daug pasirinktinių paieškos formulių, kurios leis susiaurinti rezultatus. Tai apima paieškos susiaurinimą pagal svetainę.

Rezultatai suteiks daugybę įvairių „Blogspot“ tinklaraščių, susijusių su kelionėmis, pradedant „Kelionių fotografu“ ir „Aukštosiomis kelionėmis“, baigiant „Kelionių rašytojais“ ir daug daugiau.

Tai yra mano mėgstamiausias būdas ieškoti „Blogspot“ tinklaraščio tam tikra tema, nes manau, kad tai lengviausia. Tačiau turite nepamiršti, kad „Google“ pasirinktinė paieška parodys jums paieškos rezultatus pagal aktualumą, pasak „Google“, todėl mažiau žinomi, mažai lankomi lankytojai ar nauji tinklaraščiai šia tema nebus rodomi atliekant tiesiogines paieškas. Jums gali tekti pereiti kelis rezultatų puslapius, kol juos rasite. Kai jums reikia rasti geriausius tinklaraščius konkrečia tema, tai bus geriausias ir paprasčiausias būdas.

„Blogger“ forumai

„Blogger“ forumai dažnai sujungia „Blogspot“ tinklaraštininkus su kitais panašių pomėgių vartotojais ir gali būti labai naudingi prisijungiant. Oficialus „Google“ „Bloger“ forumas yra populiarus pasirinkimas, leidžiantis ieškoti tam tikrų parametrų arba tiesiog naudoti forumus, kad galėtumėte bendrauti su žmonėmis, kurie turi bendrų interesų. Jie taip pat turi pagalbos forumus, skirtus tvarkyti jūsų tinklaraštį, reklamuoti jūsų tinklaraštį, kurti ir koduoti bei dar daugiau. Ši svetainė turi daug informacijos apie tinklaraščių kūrimą iš visų sričių ekspertų.

Facebook

„Facebook“ yra puiki galimybė rasti „Blogspot“ tinklaraštininkus ir jų tinklaraščius. „Blogger“ yra skirtas „Facebook“ puslapis, kuriame šiuo metu yra daugiau nei 43 000 „patinka“ paspaudimų. Kadangi yra ir „Facebook“ programų, leidžiančių pridėti savo FB puslapį prie savo tinklaraščio, automatiškai dalytis įrašais į FB ir dar daugiau, tai gali būti tinkama vieta rasti tinklaraščius.

Jei turite didelį tinklą, pabandykite paskelbti prašymą draugams pasidalinti savo mėgstamiausiu „blogspot“ tinklaraščiu tam tikra tema. Galite nustebti, kiek skambučių.

„Twitter“

Ieškokite visame pasaulyje „Blogspot“ „Twitter“ ir daugybė „Blogspot“ tinklaraščių rodomi rezultatuose; pradedant tinklaraščiais apie žaidėjus, baigiant romantika, grožiu ir knygomis, greičiausiai ten rasite tai, ko ieškote. Taip pat galite paprašyti savo „Twitter“ stebėtojų pasiūlyti „Blogspot“ tinklaraščius konkrečia tema, tačiau būkite pasirengę daug persijoti rezultatus, jei naudojate šį metodą.

Taip pat galite atverti duris šlamšto siuntėjams ir savireklamuotojams, todėl ne visi gauti rezultatai gali būti tinkami. Norėdami išsirinkti perspektyvias parinktis, turėsite juos rankiniu būdu filtruoti. Vis dėlto mano „Twitter“ tinklas man tikrai pasirodė anksčiau, kai naudojausi šia galimybe.

Sumaišykite

„Mix“ siūlo paieškos variklį ieškoti viso „Blogspot“ turinio, taip pat kitų vartotojų, kurie seka „Blogspot“. Tai greita ir lengva bei vienas iš mano naujų metodų, kaip rasti konkrečius tinklaraštininkus. Taip pat galite peržiūrėti „Blogspot“ kategoriją ir rasti tinklaraštininkus, kurių galbūt niekada neradote kitaip.

Taikydami šiuos metodus, jums nebus sunku rasti tinklaraštį „Blogspot“. Jei vienas metodas neveikia, visada galite išbandyti kitą, kol gausite tik tai, ko ieškote. Jei tik pradedate savo veiklą arba susidūrėte su tinklo veiklos nuosmukiu, pabandykite naudoti kitą metodą ir užmegzti bent vieną tvirtą ryšį kiekvieną dieną.

O kaip tu? Ar turite gudrybių ieškodami tinklaraščių „Blogspot“?

Lisa Clark

Lisa Clark yra socialinės žiniasklaidos konsultantė ir rašytoja, turinti daugiau nei 12 metų patirtį. Ji padeda prekės ženklams prisijungti prie tikslinės auditorijos internete. Galite pamatyti Lizos darbą „Social Media Satisfied“ ir užsisakyti savo specialius žiniasklaidos sprendimus arba susisiekti su ja „Twitter“.

Paskutiniai Lisa Clark pranešimai (matyti viską)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Projektų rengimas: Veiksmai ir etapai siekiant sėkmingos projekto realizacijos

Projektų rengimas yra sudėtingas procesas, kuriame įgyvendinami ir valdomi tam tikri tikslai, siekiant sėkmingos projekto realizacijos. Tai apima daugybę veiksmų ir etapų, kuriuos reikia įveikti, kad būtų pasiekti norimi rezultatai. Šiame straipsnyje išnagrinėsime svarbiausius veiksmus ir etapus, kurie padės užtikrinti projektų sėkmę. 1. Projekto iniciavimas Pirmasis žingsnis kuriant projektą yra jo iniciavimas. Tai apima idėjos […]

Read More
Patarimai

Unlocking the Mysteries of Cord Cutting in Spirituality: Breaking Free from Negative Influences

In the realm of spirituality, there exists a concept that has gained increasing attention and relevance: cord cutting. Often associated with energy work and holistic healing practices, cord cutting is a profound technique aimed at releasing negative attachments and influences that may be hindering an individual’s spiritual growth and well-being. In essence, it is a […]

Read More
Patarimai

SPA Palangoje dviems: romantiška atostogų patirtis porai

Ar ieškote būdo šiek tiek pažadinti romantiškumą su savo partneriu? Ar norite pabėgti nuo kasdienio gyvenimo rato ir leisti laiką tik sau? Jei taip, tada SPA Palangoje gali būti būtent tai, ko jums reikia. Šis pajūrio kurortas Lietuvos širdyje siūlo ne tik puikią poilsio ir atsipalaidavimo atmosferą, bet ir unikalią galimybę sukurti neprilygstamą romantišką patirtį […]

Read More