Kaip rasti tinklaraštį „Blogspot“

„Blogspot“ tinklaraščio piktograma„Blogspot“ yra neabejotinai populiariausia tinklaraščių kūrimo programa pasaulyje. Tai leidžia visiems, net ir turintiems nedaug technologinių žinių, paskelbti savo mintis internete ir prisijungti prie „Blogosphere“. Daugelis žmonių skundėsi, kad sunku rasti tinklaraščių įrašus ar tinklaraščius, kurie priglobiami „Blogger“.

Nors nėra įmontuotos funkcijos, kuri leistų jums ieškoti, yra daugybė skirtingų galimybių, leidžiančių rasti įdomių ar naudingų tinklaraščių, kurie sujungs jus su panašių pomėgių ir pomėgių tinklaraštininkais. Rasti kitus tinklaraštininkus taip pat yra svarbus įgūdis kuriant tinklą savo tinklaraštyje. Žinodami, kaip kiti žmonės randa „Blogspot“ tinklaraščius, galėsite optimizuoti savo tinklaraštį, kad jį būtų galima lengvai rasti tais pačiais metodais. Sužinoję šiuos triukus, rasti „Blogger“ tinklaraštį nebus taip sunku.

Kaip rasti tinklaraštį „Blogspot“

  • Ieškoti google [keyword site:blogspot.com]
  • Ieškokite visame pasaulyje „Blogspot“ „Twitter“
  • Ieškokite „Blogspot“ forumuose

„Google Custom Search“

Taip pat galite gauti rezultatų atlikdami „Google“ tinkintą paiešką, ieškodami „Google“ padomenio * blogspot.com. Jei norite ieškoti kelionių svetainės „Blogspot“, jums tereikia pereiti į „Google“ paieškos juostą ir įvesti:

Kelionių svetainė: blogspot.com

google paieška blogspot

„Google“ turi daug pasirinktinių paieškos formulių, kurios leis susiaurinti rezultatus. Tai apima paieškos susiaurinimą pagal svetainę.

Rezultatai suteiks daugybę įvairių „Blogspot“ tinklaraščių, susijusių su kelionėmis, pradedant „Kelionių fotografu“ ir „Aukštosiomis kelionėmis“, baigiant „Kelionių rašytojais“ ir daug daugiau.

Tai yra mano mėgstamiausias būdas ieškoti „Blogspot“ tinklaraščio tam tikra tema, nes manau, kad tai lengviausia. Tačiau turite nepamiršti, kad „Google“ pasirinktinė paieška parodys jums paieškos rezultatus pagal aktualumą, pasak „Google“, todėl mažiau žinomi, mažai lankomi lankytojai ar nauji tinklaraščiai šia tema nebus rodomi atliekant tiesiogines paieškas. Jums gali tekti pereiti kelis rezultatų puslapius, kol juos rasite. Kai jums reikia rasti geriausius tinklaraščius konkrečia tema, tai bus geriausias ir paprasčiausias būdas.

„Blogger“ forumai

„Blogger“ forumai dažnai sujungia „Blogspot“ tinklaraštininkus su kitais panašių pomėgių vartotojais ir gali būti labai naudingi prisijungiant. Oficialus „Google“ „Bloger“ forumas yra populiarus pasirinkimas, leidžiantis ieškoti tam tikrų parametrų arba tiesiog naudoti forumus, kad galėtumėte bendrauti su žmonėmis, kurie turi bendrų interesų. Jie taip pat turi pagalbos forumus, skirtus tvarkyti jūsų tinklaraštį, reklamuoti jūsų tinklaraštį, kurti ir koduoti bei dar daugiau. Ši svetainė turi daug informacijos apie tinklaraščių kūrimą iš visų sričių ekspertų.

Facebook

„Facebook“ yra puiki galimybė rasti „Blogspot“ tinklaraštininkus ir jų tinklaraščius. „Blogger“ yra skirtas „Facebook“ puslapis, kuriame šiuo metu yra daugiau nei 43 000 „patinka“ paspaudimų. Kadangi yra ir „Facebook“ programų, leidžiančių pridėti savo FB puslapį prie savo tinklaraščio, automatiškai dalytis įrašais į FB ir dar daugiau, tai gali būti tinkama vieta rasti tinklaraščius.

Jei turite didelį tinklą, pabandykite paskelbti prašymą draugams pasidalinti savo mėgstamiausiu „blogspot“ tinklaraščiu tam tikra tema. Galite nustebti, kiek skambučių.

„Twitter“

Ieškokite visame pasaulyje „Blogspot“ „Twitter“ ir daugybė „Blogspot“ tinklaraščių rodomi rezultatuose; pradedant tinklaraščiais apie žaidėjus, baigiant romantika, grožiu ir knygomis, greičiausiai ten rasite tai, ko ieškote. Taip pat galite paprašyti savo „Twitter“ stebėtojų pasiūlyti „Blogspot“ tinklaraščius konkrečia tema, tačiau būkite pasirengę daug persijoti rezultatus, jei naudojate šį metodą.

Taip pat galite atverti duris šlamšto siuntėjams ir savireklamuotojams, todėl ne visi gauti rezultatai gali būti tinkami. Norėdami išsirinkti perspektyvias parinktis, turėsite juos rankiniu būdu filtruoti. Vis dėlto mano „Twitter“ tinklas man tikrai pasirodė anksčiau, kai naudojausi šia galimybe.

Sumaišykite

„Mix“ siūlo paieškos variklį ieškoti viso „Blogspot“ turinio, taip pat kitų vartotojų, kurie seka „Blogspot“. Tai greita ir lengva bei vienas iš mano naujų metodų, kaip rasti konkrečius tinklaraštininkus. Taip pat galite peržiūrėti „Blogspot“ kategoriją ir rasti tinklaraštininkus, kurių galbūt niekada neradote kitaip.

Taikydami šiuos metodus, jums nebus sunku rasti tinklaraštį „Blogspot“. Jei vienas metodas neveikia, visada galite išbandyti kitą, kol gausite tik tai, ko ieškote. Jei tik pradedate savo veiklą arba susidūrėte su tinklo veiklos nuosmukiu, pabandykite naudoti kitą metodą ir užmegzti bent vieną tvirtą ryšį kiekvieną dieną.

O kaip tu? Ar turite gudrybių ieškodami tinklaraščių „Blogspot“?

Lisa Clark

Lisa Clark yra socialinės žiniasklaidos konsultantė ir rašytoja, turinti daugiau nei 12 metų patirtį. Ji padeda prekės ženklams prisijungti prie tikslinės auditorijos internete. Galite pamatyti Lizos darbą „Social Media Satisfied“ ir užsisakyti savo specialius žiniasklaidos sprendimus arba susisiekti su ja „Twitter“.

Paskutiniai Lisa Clark pranešimai (matyti viską)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Polvere di Alluminio: Pramoninis ir Mokslinis Naudojimas

Aluminium milteliai, arba polvere di alluminio, yra smulkiai supjaustyti aliuminio granulės, kurių dydis svyruoja nuo mikroskopinių dalelių iki didesnių, tačiau vis dar smulkių, nei įprastos aliuminio skaidulos. Šie milteliai yra žinomi dėl savo unikalių savybių, įskaitant lengvumą, stiprumą ir cheminę reaktyvumą. Pramoninis Naudojimas Aluminium milteliai turi plačių pramoninio naudojimo taikymų, įskaitant: 1. Metalurgija: Milteliai dažnai […]

Read More
Patarimai

Geologiniai grunto tyrimai: kada ir kodėl jie reikalingi?

Geologiniai grunto tyrimai yra esminė statybos proceso dalis, kurios tikslas yra įvertinti grunto savybes, potencialias problemas ir rizikas. Šie tyrimai suteikia kritinę informaciją, kuri padeda inžinieriams ir architektams priimti teisingus sprendimus, siekiant užtikrinti pastato stabilumą, ilgaamžiškumą ir saugumą. Grunto tyrimų svarba Struktūrinis stabilumas Grunto tyrimai padeda nustatyti grunto gebėjimą atlaikyti pastato svorį ir apkrovas. Jei […]

Read More
Patarimai

Neužpildyti penalai: Ką daryti, kai trūksta kanceliarinių reikmenų ir kaip išvengti to ateityje

Kanceliariniai reikmenys yra nepakeičiama įrankių rinkinio dalis, kuria naudojasi tiek biuro darbuotojai, tiek studentai, tiek mokiniai. Nepaisant šių priemonių svarbos, dažnai tenka susidurti su situacija, kai trūksta esminių kanceliarinių reikmenų. Ši problema ne tik gali sukelti nemenkų nepatogumų, bet ir sulėtinti darbą bei mažinti produktyvumą. Tačiau yra kelios strategijos, kaip išspręsti šią problemą ir išvengti […]

Read More