Kaip rasti viešbučio generalinio direktoriaus el. Paštą

Norite ypatingo gydymo jūsų viešbutyje? Vienas iš mano patarimų kaip gauti VIP gydymą viešbučiuose ir galutinis viešbučio atnaujinimo vadovas yra išsiųsti viešbučio generaliniam direktoriui el. laišką.

Skaitytojas Brandonas man atsiuntė šią „Facebook“ žinutę

Patiko jūsų naujausias tinklaraštis „St Kitts Hyatt“. Mačiau, kaip jūs minėjote, kad generalinis direktorius buvo ponas Floras Van der Vaartas. Aš padariau viską, ką galėjau, norėdamas rasti jo el. Pašto adresą, bet man nepasisekė. Kai paklausiau viešbučio pagal jūsų šabloną apie naujovinimą, pirmiausia sužinojau, ką galime padaryti, ir tada man el. Paštu atsiuntė kainas nuo 600 iki 900 dolerių per naktį. Manau, kad ši nuosavybė daro viską, ką gali, kad gautų $$$ iš žmonių.

Kartais rasti jų el. Pašto adresą yra keblu. Štai kaip greitai rasti viešbučio generalinio vadybininko el. pašto adresą ir ką įtraukti savo el. laiške.

Kaip rasti viešbučio generalinio direktoriaus el. Paštą

Kreipkitės į generalinį vadybininką dėl naujovinimo, galite padėti jį atnaujinti. Jis persiųs jūsų el. Laišką kambarių direktoriui. Bet tai turėtumėte daryti tik tada, kai švenčiate ypatingą įvykį arba turite tam tikrų poreikių.

1. Paskambinkite į viešbutį

Greičiausias ir efektyviausias būdas gauti generalinio direktoriaus el. Laišką yra paskambinti į viešbutį. Neskambinkite 800 numeriu. Skambinkite svetainėje nurodytu numeriu.

Jei jums nepatogu ar nežinote, kaip paklausti, pateikiame keletą pavyzdžių:

Sveiki, ar galėtumėte žinoti, kas yra viešbučio generalinio direktoriaus vardas?

Kai turėsite jų vardą, paprašykite jų el. Pašto adreso.

Jūsų viešbutis yra nuostabus. Aš tiesiog pasilikau ten ir noriu išsiųsti generaliniam direktoriui el. Laišką, kuriame pasakysiu jam apie savo nuostabią patirtį.

Patarimas: Skambinkite iki 8 valandos ryto arba po 19 valandos nakties. Tai užtikrina, kad jie neperduos jūsų budinčiam vadovui ar generaliniam direktoriui. Nes atminkite, kad norite, kad jų el. Pašto adresas susisiektų su jais, o ne kalbėtųsi su jais. 🙂

2. „Google“

„Google“ žino viską. 🙂 „Google“ galite ieškoti viešbučio generalinio vadybininko el. Pašto adreso.

Jei jums nepatogu skambinti ar keliaujate ir turite spręsti laiko juostos problemas, „Google“ ieškoti viešbučio generalinio vadybininko el. Pašto adreso yra lengva.

Kaip gauti VIP gydymą viešbučiuose minėjau, kad „Park Hyatt St Kitts“ generalinis direktorius yra Floras Vandervaartas. Tai radau atlikdama „Google“ paiešką „park hyatt st kitts“ generalinio direktoriaus.

Galite naudoti kabutes arba ieškoti be kabučių. Kai kurie viešbučiai keičia generalinius vadybininkus kas kelerius metus, todėl patikrinkite naujausią datą.

Patarimas: Daugelyje viešbučių naudojamas šis el. Pašto formatas: [email protected]

Taigi „Park Hyatt St Kitts“ atveju Brandonas atsiųs el. Laišką [email protected]

Laiškas viešbučio generaliniam direktoriui

Siųsdami el. Laišką viešbučio generaliniam direktoriui, galvokite trumpai ir mielai. Ilga disertacija puikiai tinka disertacijai ar kolegijos darbui, tačiau ji neveikia atnaujinimo užklausai.

1. Būkite pozityvus

Būkite pozityvus ir linksmas. Pasakykite jam / jai, kiek nekantraujate apsistoti viešbutyje. Išreikškite, kaip jaudinatės dėl būsimos rezervacijos.

Patarimas: Pradėkite ir baigkite teigiama nata.

2. Paminėkite ypatingas progas

Būtinai paminėkite visas ypatingas progas, ar tai būtų gimtadienis, jubiliejus ir pan.

Patarimas: Būk atviras. Viešbučiai tvarko apskaitą. Gerai, jei savo gimtadienį švęsite dvi savaites, gal net pratęsite mėnesį. Tačiau netrukdysiu tvirtinti, kad tai buvo tavo gimtadienis kelis kartus per metus.

3. Įtraukite patvirtinimo numerį ir kelionės datas

Norite surinkti tą mielą liukso numerį? Jei apsistojate tik vieną ar dvi naktis, labiau tikėtina, kad atnaujinsite šį komplektą, nei jei apsistosite savaitę. „Hyatt Regency London The Churchill“ mano naujovinimas į „Saatchi Suite“. | viešbučio nulaužimas | kelionių įsilaužimas | „TravelingWellForLess.com“

Mano vienos nakties viešnagė „Saatchi Suite“ viešbutyje „Hyatt Regency London – The Churchill“

Tai lengva padaryti įtraukus patvirtinimo numerį ir kelionės datas. Viešbučio generalinis direktorius (arba kambarių direktorius) gali greitai pamatyti, kokie kambariai yra.

Patarimas: Jei keliaujate tarptautiniu mastu, parašykite visas kelionės datas arba naudokite tarptautinės datos formatą. Taip išvengiama painiavos ir lengviau. Pavyzdys: 2018 m. Spalio 15 d. Arba 2018/10/15.

4. Paminėkite Elito statusą

Paminėkite viešbutyje savo elito statusą. Gerai, jei neturite elito statuso.

Jei neturite statuso, būkite tiesus ir pripažinkite, kad nors ir neturite statuso, būsite dėkingi, jei jie jus atnaujins.

Patarimas: Nenaudokite ir neteikite jokių nepatvirtintų pretenzijų. Viešbučiai gali pamatyti jūsų viešbučių istoriją ir tai, kiek (ar kelias) naktis praleidote visus metus.

5. Nuoroda į „TripAdvisor“

Jei turite nuorodą į „TripAdvisor“, turite didesnes galimybes atnaujinti kambarį. Daugelis viešbučių skatina svečius palikti atsiliepimus apie „TripAdvisor“. Kai kuriuose viešbučiuose yra nuorodos į „TripAdvisor“ atsiliepimus. Minėdami „TripAdvisor“, jūs manote, kad galite pateikti teigiamą atsiliepimą.

Patarimas: Patikrinkite „TripAdvisor“, ar viešbutis reaguoja į komentarus. Viešbučiai, atsakantys į komentarus arba nukreipiantys į „TripAdvisor“

6. Paprašykite atnaujinimo

Aš gavau nemokamą viešbučio „Park Suite“ atnaujinimą „Hyatt Regency McCormick Place“. Man tereikėjo paklausti. | viešbučio nulaužimas | kelionių įsilaužimas | „TravelingWellForLess.com“

Nemokamas „Park Suite“ atnaujinimas, nes aš gražiai paklausiau.

Jei norite atnaujinti, paprašykite atnaujinimo. Viešbučio generalinis direktorius nežinos, ko norite, nebent jūs paprašysite.

Būkite konkretus ir aiškus. Būkite pagrįstas savo prašyme. Neprašykite vilos ant vandens, jei viešbutyje yra tik 5, o jūs keliaujate sezono metu.

Paprašykite to, ko norite labiausiai. Jei tai didesnis kambarys, vaizdas arba kambarys tam tikrame aukšte.

Patarimas: Viešbutis gali pasiūlyti mokamą atnaujinimą. Turite nuspręsti, ar verta mokėti už naujovinimą, ar pasinaudoti proga ir gauti nemokamą naujovinimą. Arba pralošti dėl atnaujinimo.

Išvada

Įvertinus viešbučio naujoves lengviau susisiekti su viešbučiu. Jūs padidinate savo sėkmės tikimybę, siųsdami viešbučio generaliniam direktoriui el. Laišką.

Norėdami gauti vadybininko el. Laišką, galite paskambinti į viešbutį arba ieškoti informacijos „Google“. Daugelis viešbučių naudoja standartinį formatą [email protected]

Laiške nurodykite savo patvirtinimo numerį, kelionės datas, elito statusą (jei taikoma), ypatingą progą ir naujovinimą, kurio tikitės. Atminkite, kad jei nepaklausite, atsakymas visada yra neigiamas. Taigi paklausk.

Būtinai perskaitykite šiuos įrašus kaip gauti VIP gydymą viešbučiuose ir pagrindinis vadovas, kaip nemokamai atnaujinti viešbutį.

Norėčiau išgirsti jūsų naujovinimo patirtį. Kuriuos viešbučius patobulinote po to, kai išsiuntėte viešbučio generaliniam direktoriui el. Laišką?

Norite, kad mano naujovinimo el. Pašto šablonas būtų naudojamas norint paprašyti naujovinti? Palikite komentarą žemiau.

Susijusios žinutės

Prisekite tai prie savo kelionių, kelionių patarimų, atostogų ir kelionių lentų:

Vienas iš mano patarimų, kaip gauti naujovintą viešbutį, yra el. Pašto adresas. Spustelėkite ir sužinokite, kaip rasti viešbučio generalinio vadybininko el. Pašto adresą. Plius 6 dalykai, kuriuos reikia įdėti į el. Laišką, kad būtų galima nemokamai atnaujinti kambarį. #travelhack #traveltips #travel #hoteltricks https://www.travelingwellforless.com

Pakomentuokite, „Twitter“ arba bendrinkite šį įrašą.

Gaukite geriausias kreditinės kortelės registracijos premijas.

Sekite mus ant „Twitter“ | „Facebook“ | „Pinterest“ „Instagram“ „YouTube“

Turite klausimą? Arba reikia pagalbos, pasiūlymų, patarimų kelionėms, sužinokite, kaip keliauti nemokamai, sužinoti apie kelionių pasiūlymus ir padidinti mylių ir taškų skaičių? Naudoti prenumeratos langelis žemiau, kad galėtumėte prisiregistruoti ir gauti paskelbti atnaujinimus el. paštu.

„Traveling Well For Less“ bendradarbiavo su „CardRatings“ dėl mūsų kreditinių kortelių produktų aprėpties. „Traveling Well for Less“ ir „CardRatings“ gali gauti komisinį mokestį iš kortelių išdavėjų.


„Chase Sapphire“ pirmenybė

„Chase Sapphire“ pirmenybė yra geriausia pradedančiųjų kelionių įsilaužėlių kortelė. Tai yra pirmoji kortelė, kurią turėtumėte gauti, kad pradėtumėte keliauti nemokamai, nes pasveikinimo pasiūlymas yra 80 000 taškų ir 50 USD išrašo kreditas maisto produktams pirmaisiais metais per pirmuosius tris mėnesius išleidęs 4000 USD.

Mano mėgstamos privilegijos apie šią kortelę uždirba 2X taškai kelionės ir maitinimo metu, jokių užsienio sandorių mokesčiųir taškų perdavimas 13 oro linijų ir viešbučių partnerių, tokių kaip „Hyatt“, „United“ ir „Southwest“.Chase Freedom Unlimited

„Chase Freedom Unlimited“ yra viena iš mano mėgstamiausių kortelių, kad galėčiau užsidirbti pinigų grąžinimo kortelę ir kelionės premijas. Jis siūlo a sveikinimo pasiūlymas – 200 USD per pirmuosius tris mėnesius išleidęs 500 USD.
Mano mėgstamos privilegijos apie šią kortelę uždirba 5% pinigų grąžinimas maisto prekių parduotuvėse per pirmuosius 12 mėnesių (iki 12 tūkst. USD), neribotas 1,5% grynųjų pinigų grąžinimas už visus pirkinius ir nėra metinio mokesčio. Kartu su tokiomis kortelėmis kaip „Chase Sapphire Reserve“ galite naudoti taškus keliaudami nemokamai.

„American Express Gold“

„American Express Gold“ yra puiki kortelė, skirta užsidirbti kelionės atlygio iš maisto prekių ir restoranų pirkimo Jis siūlo a sveikinamas 60 000 taškų pasiūlymas išleidus 4000 USD per pirmuosius šešis mėnesius.
Mano mėgstamos privilegijos apie šią kortelę uždirba 4X taškai JAV maisto prekių parduotuvėse, 4x taškai restoranuose (įskaitant pristatymą ir išsinešimą) visame pasaulyje,, 120 USD išrašo kreditas restoranuose, 4x taškai „UberEats“, 120 USD „UberCash“ (naudokite „UberEats“ ar važiavimams),3 kartus taškų už skrydžius, užsakytus aviakompanijose arba per „amextravel“ir 1x taškas už visa kita.

Čia vasara, o kelionių pasiūlymai plaukia. Kur eisite šią vasarą?

← Ankstesnis

Kelionių pasiūlymai birželio 21–27 d

Kitas →

Kelionių pasiūlymai birželio 27 – liepos 4 dienomis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Kraikas Katėms: Kaip Rinktis Teisingai

kraikas katėms yra neatsiejama katės gyvenimo dalis. Tai suteikia jiems galimybę išlaisvinti savo natūralų instinktą laukinėje aplinkoje. Tačiau daugelis šeimininkų susiduria su iššūkiu, kai randa sau tinkamiausią kraiką savo katėms. Šiame straipsnyje aptarsime, kaip rinktis tinkamą kraiką katėms, atsižvelgiant į jų poreikius, aplinką ir kitus svarbius veiksnius. Katės Poreikiai Pirmiausia, svarbu suprasti katės poreikius. Katėms […]

Read More
Patarimai

Lauko sėdmaišių priežiūra ir valymas: patarimai, kaip išlaikyti juos tvarkingus ir patogius

Žiemą, pavasario lietui ar vasaros saulei būtent lauko sėdmaišiai tampa nepakeičiamu jūsų lauko poilsio dalimi. Bet norint išlaikyti juos tvarkingus ir patogius, reikia atlikti tam tikrą priežiūrą ir valymą. Šiame straipsnyje aptarsime naudingus patarimus, kaip išlaikyti savo lauko sėdmaišius švarius, tvarkingus ir patogius, nepaisant laikų kaitos ir naudojimo intensyvumo. 1. Regularus valymas Vienas iš svarbiausių […]

Read More
Patarimai

Svetainių kūrimas: Kokia yra pagrindinė sėkmės formulė ir kas svarbiausia

Svetainių kūrimas tampa vis svarbesnis verslo ir asmeninio tinklaraščio savininkams. Tai tampa ne tik būtinumu, bet ir galimybe pasiekti platesnį auditoriją, sukurti stiprų internetinį buvimą ir, žinoma, siekti verslo tikslų. Tačiau kurti sėkmingą svetainę yra daugiau nei tiesiog pasirinkti tinkamą dizainą ar talpinti turinį. Tai yra subalansuotas procesas, kuriame derinamos kelių sričių žinios ir gebėjimai. […]

Read More