Kaip surasti savimeilę po to, kai sutriko širdis

Dalintis yra rūpestinga!

Išsiskyrimas čiulpia. Darbo netekimas įsiurbia. Iškritimas su draugu čiulpia. Tikrai viskas, kas liūdina mūsų širdį, tiesiog gaudo. Man nesvetimas širdies plakimas. Aš praradau verslą, pinigus, draugus, santykius, darbus, pavadinkit, jų nebėra. Aš taip pat praradau daug savęs meilės, išgyvendamas visus šūdus.

Keliaudamas per save, turėjau sugalvoti, kaip vėl atrasti meilę sau. Pavargau nekęsti savęs.

Dabar aš jums apie tai nesakau, kad manęs gailėtųsi. Po velnių ne. Manęs net negaila. Aš turėjau tai, ką turėjau, ir dabar jo nebėra. C’est la vie. Aš tau pasakysiu, kad iškart po praradimo bet koks nuostolis šiuo klausimu, širdies skausmas beveik suluošina, amirite?

Net negaliu suskaičiuoti, kiek kartų susisukau į kamuolį ant grindų ir verkšlenau iš akių tikėdamasi, kad netrukus ateis pabaiga. Taip. Aš turiu. Aš tikiu, kad daugelis iš jūsų taip pat turite. Ačiū Dievui, ar mes ten neužsibūname, tiesa? Phew.

(šiame įraše yra filialų nuorodų, taigi, jei jūs perkate, aš paskelbiu nedidelį komisinių ir filialų atskleidimą)

Taigi kaip vėl mylėti ir gerbti save po didelio širdies skausmo ar nusileisti? Kaip galime sušvelninti smūgį ar dar geriau – padėti sutrumpinti gedimą laiką?

Ar dar paėmėte mano savipagalbos vadovo nuo pragaro iki laimės kopiją? Aš labai daug kalbu apie tai, kaip atrasti meilę sau, paleisti praeitį ir gyventi savo svajonių gyvenimą. Atsisiųskite savo kopiją dabar. Spustelėkite žemiau esančią nuorodą! Jums nebus gaila.

Nuo pragaro iki laimės

Viską noriu surasti savimeilę ir išlaikyti ją, ir manau, kad kuo labiau mylime save, tuo lengviau įveikti skaudulį.

Noriu pasidalinti 5 paprastais savęs meilės patarimais, kurie mane išgyveno blogiausiais gyvenimo laikotarpiais. Tikiuosi, kad kai kurie iš jų padės jums ir dabar, arba ateityje.

Bet pirmiausia noriu pasidalinti šia nuostabia „TedX“ kalba su jumis, kurią radau aną dieną. Daktarė Andrea Pennington yra nuostabi ir ši kalba yra tokia galinga. Mėgautis!

Kuo svarbi meilė sau?

Aš nuoširdžiai nemanau, kad pakankamai daug žmonių suvokia savęs meilės svarbą. As ne. Aš niekada to nedariau. Maniau, kad myliu save, bet mano juokingi veiksmai įrodė priešingai.

Tik palikus paskutinius piktnaudžiavimo santykius, aš galiausiai supratau, kaip svarbu pirmiausia mylėti save.

Mes darome daug tikrai nebylių dalykų, kai nemylime savęs, o žmonės elgsis su mumis pagal mūsų veiksmus. Perskaitykite tai dar kartą. Kaip jūs elgiatės ir mylite save, būtent taip elgsis ir mylės kiti.

Ar jūs tai suprantate?

Kaip norite, kad žmonės su jumis elgtųsi? Ar norite, kad žmonės jus mylėtų ir gerbtų? Žinoma, jūs darote. Bet jiems sunku tai padaryti, kai tu nemyli ir negerbi savęs.

Prašau suprasti tą labai svarbų dalyką.

Kaip rasti meilę sau, atliekant 5 įdomius paprastus veiksmus

Ar žinojai, kad iš tikrųjų smagu išmokti atrasti meilę sau? Tai tikrai yra. Aš pasidalysiu su jumis 5 labai šauniais ir įdomiais dalykais, kuriuos galite padaryti, kurie suteiks daug džiaugsmo jūsų širdžiai ir sielai ir padės pamilti save!

Aš beveik galiu jums pažadėti, kad atlikę bet kurį iš šių dalykų, būsite apsvaigę ir laimingi. Taip.

Pasimatymo vakaras

Su savimi. Nusiveskite save į filmą ar kavinę, vakarienės ar bet kur kitur.

Pats.

Dabar kai kurie gali ginčytis ir sakyti, kad tai slegia, patikėk manimi, taip nėra. Iš tikrųjų tai labai terapinė terapija. Kodėl? Nes jums tenka rimtai apmąstyti save ir būtent per šį laiką jūs atrasite, kad jūs tikrai nuostabus ir jums bus viskas gerai.

Pamatysite. Apsivilkite blizgančius auskarus, mėgstamą suknelę ir išeikite iš namų. Niekada negali žinoti, su kuo gali susitikti būdamas lauke!

Gėlės ir vynas!

Kada paskutinį kartą pasilepinai vynu ir gėlėmis ir nuoširdžiai, kas nemėgsta šviežios puokštės ant savo valgomojo stalo? Jei tikrai negalite sau leisti pasilepinti gražiu floristo susitarimu, eikite į laukus ir ten nuskinkite gėlių!

Gėlės gali nudžiuginti bet ką per dvi sekundes. Džiaugsmas, kuris gali trukti iki dviejų savaičių! Jums labai patiks tai daryti, kad galėtumėte tai įprasti!

Kas yra jūsų knygų lentynoje?

Seniai ilgai neskaitėte knygos? Na gal dabar pats laikas. Nebūtinai tai turi būti romanas, nebent tai tavo reikalas.

Aš norėčiau skaityti savipagalbos ar motyvacinius dalykus ir paprastai savo „iPad“. Kada paskutinį kartą sėdėjote savo jaukioje kėdėje ar susirietėte lovoje prie geros knygos ir puikaus arbatos puodelio?

Gali būti laikas. Tai tikrai atitrauks jūsų mintis ir sutrumpins gedulo laiką.

Mielasis, aš tave myliu.

Meilės laiškas kam nors? Ar jūs kada nors parašėte sau meilės laišką?

Tai, ko gero, širdžiai mieliausias ir gražiausias dalykas, kurį kada nors galėtumėte padaryti sau. Man patinka tai daryti ir dažnai tai daryti.

Parašykite sau laišką, kuriame pasakykite, kiek tu myli save ir koks tu nuostabus, nuostabus ir visa kita gera.

Supilkite jį ant storio. Nėra draudimų sulaikyti. Rašykite tol, kol norite. Tada perskaityk sau. Po šito norėsite susituokti!

Priimk, pripažink ir paleisk

Tu nesi tobulas. Niekas nėra nuolatinis. Ne viskas pavyksta taip, kaip mes įsivaizduojame savo mintyse. Kuo greičiau tai suvoksite ir prisiminsite, tuo greičiau pasveiksite.

Priminkite sau, kad nesvarbu, kas nutiko, tai įvyko dėl priežasties. Buvo išmokta pamoka.

Nemuškite savęs dėl to, kas nutiko. Tai ne tavo kaltė. Pripažinkite ir tai. Tu nesi tobulas. Mes visi vis dar augame ir mokomės. Palaimink pamoką, mokykis iš jos, mylėk save, kad tampi stipresnis ir išmintingesnis, ir eik toliau.

Ir atleisk. Darykite tai taip dažnai, kaip jums reikia.

Per daug kartų mes randame kaltę savyje, kai viskas blogai. Mes nekalti. Viskas atsitinka. Gyvenimas įvyksta. Mes negalime kontroliuoti visko, bet galime kontroliuoti savo emocijas ir reakcijas į dalykus. Atminkite, kad verkti ir palūžti tikrai gerai, mes turime tai padaryti. Tik nelik ten.

Koks yra meilės sau raktas?

Jei turėčiau pasidalinti vienu vertingu patarimu, kaip rasti meilę sau, tai būtų:

Kai mes tai rasime ir pradėsime mylėti save taip, kaip turėtume, svarbu tai išlaikyti ir toliau dirbti. Asmeninis augimas ir savęs išgydymas yra ilgas, tačiau jis yra toks naudingas.

Tai taip pat gali būti labai apmaudu. Labai svarbu išlaikyti savo ribas ir laikytis savo tikslo – mylėti save. Taip lengva išmesti iš bėgių.

Negalima savęs mušti, jei tai padarėte, tiesiog kuo greičiau grįžkite į savo vėžes. Sužinok pamoką ir eik toliau.

Jums taip pat gali patikti šie susiję straipsniai:

Tikiuosi, kad šis įrašas padės jums mylėti save. Mylėti save yra didžiausia dovana, kurią galite sau duoti.

Ar jums patiko šis įrašas? Ar tai, kuo dalinuosi su jumis, jus kaip nors formuoja ar formuoja? Ar jums patinka tinklaraščiai, kuriais dalinuosi su jumis?

Jei kas nors, ką aš kada nors dalijausi su jumis, įkvėpė, motyvavo, suteikė jėgų ar suteikė jums žinių, prašau apsvarstyti galimybę paremti mano darbą ir nusipirkti man kavos !!

Paprastas, mažas ir mielas būdas pasakyti „Ačiū Iva“ !! Spustelėkite žemiau esantį mygtuką. Ačiū myliu tave !! xoxo

Mielasis, aš tave myliu. Tu šaunus.

Taika ir meilė

Iva

Dalintis yra rūpestinga!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Kraikas Katėms: Kaip Rinktis Teisingai

kraikas katėms yra neatsiejama katės gyvenimo dalis. Tai suteikia jiems galimybę išlaisvinti savo natūralų instinktą laukinėje aplinkoje. Tačiau daugelis šeimininkų susiduria su iššūkiu, kai randa sau tinkamiausią kraiką savo katėms. Šiame straipsnyje aptarsime, kaip rinktis tinkamą kraiką katėms, atsižvelgiant į jų poreikius, aplinką ir kitus svarbius veiksnius. Katės Poreikiai Pirmiausia, svarbu suprasti katės poreikius. Katėms […]

Read More
Patarimai

Lauko sėdmaišių priežiūra ir valymas: patarimai, kaip išlaikyti juos tvarkingus ir patogius

Žiemą, pavasario lietui ar vasaros saulei būtent lauko sėdmaišiai tampa nepakeičiamu jūsų lauko poilsio dalimi. Bet norint išlaikyti juos tvarkingus ir patogius, reikia atlikti tam tikrą priežiūrą ir valymą. Šiame straipsnyje aptarsime naudingus patarimus, kaip išlaikyti savo lauko sėdmaišius švarius, tvarkingus ir patogius, nepaisant laikų kaitos ir naudojimo intensyvumo. 1. Regularus valymas Vienas iš svarbiausių […]

Read More
Patarimai

Svetainių kūrimas: Kokia yra pagrindinė sėkmės formulė ir kas svarbiausia

Svetainių kūrimas tampa vis svarbesnis verslo ir asmeninio tinklaraščio savininkams. Tai tampa ne tik būtinumu, bet ir galimybe pasiekti platesnį auditoriją, sukurti stiprų internetinį buvimą ir, žinoma, siekti verslo tikslų. Tačiau kurti sėkmingą svetainę yra daugiau nei tiesiog pasirinkti tinkamą dizainą ar talpinti turinį. Tai yra subalansuotas procesas, kuriame derinamos kelių sričių žinios ir gebėjimai. […]

Read More