Kaip surasti, sutvarkyti ir užkirsti kelią vielos lūžiams paslėptoje tvoroje

„DogWatch®“ pardavėjai stengiasi tinkamai uždėti ir apsaugoti paslėptos tvoros ribinius laidus, o dauguma klientų praleidžia metus be jokių problemų. Bet vielos pertraukos būna. Jie dažnai atsiranda dėl išorės jėgų, tokių kaip oras, kraštovaizdžio tvarkymas ir maži besikasantys gyvūnai. Štai keletas patarimų, kurie padės jums nustatyti laido pertrauką, pataisyti laidą ir išvengti bet kokių trikdžių ateityje.

Pirma, apžvalga, kaip veikia paslėpta tvora (arba nematoma tvora®)

Požeminis ribinis laidas yra pagrindinis „DogWatch® Hidden Fence“ ar bet kurios kitos naminių gyvūnėlių sulaikymo sistemos (įskaitant „Invisible Fence®“ prekės ženklą) komponentas. Viela sujungta su siųstuvu, paprastai montuojamu jūsų rūsyje ar garaže. Siųstuvas siunčia nekenksmingą, žemą lygį radijo signalas per ribinį laidą, kuris paprastai yra palaidotas po du ar šešis colius po žeme. Jūsų augintinis nešioja specialų imtuvo antkaklį, kuris priima radijo signalus. Jei jūsų augintinis patenka per arti ribotuvo, iš imtuvo antkaklio pasigirsta garsinis signalas. Jei jūsų augintinis nesitraukia nuo ribos, nuo antkaklio yra trumpa statinė korekcija. Mokydamas „DogWatch“ pardavėją, jūsų augintinis išmoksta laikytis atokiau nuo pavojaus zonos ir likti nustatytoje riboje.

Kaip atpažinti vielos lūžį savo paslėptoje tvoroje

Jei yra kontūro laido lūžis, išgirsite aliarmą iš „DogWatch“ siųstuvo. Jei nutrūksta laidas, signalas nutrūksta ir tvora neveiks. Jei girdite šį pavojaus signalą, rekomenduojame kuo greičiau susisiekti su vietiniu „DogWatch“ atstovu. Tada jis arba ji gali suplanuoti laiką aplankyti jūsų turtą, tiksliai nustatyti vielos pertraukimo vietą ir pataisyti laidą. Tuo tarpu galite išjungti arba atjungti siųstuvą, kuris išjungs žadintuvą.

Naujasis „DogWatch SmartFence®“ leidžia dar lengviau sužinoti, ar turite vielos pertrauką. „SmartFence“ vartotojams siunčia tekstinį pranešimą ir (arba) el. Pašto įspėjimą, jei kontūro laidas atjungtas arba sugedęs. Pranešime taip pat yra vietinis „DogWatch“ pardavėjo telefono numeris, kad galėtumėte lengvai suplanuoti tarnybinį skambutį.

Jei jūsų laidas nutrūko, rekomenduojame laikyti savo šunis pavadėliu, kol pertrauka bus ištaisyta. Dauguma šunų, kurie buvo išmokyti išvengti ribų, bent jau iš pradžių gali nepastebėti jokio skirtumo. Vis dėlto rizika, kad jūsų augintinis paliks ribų plotą, padidėja, kai sistema neveikia, todėl rekomenduojame klysti atsargiai.

Kaip ištaisyti vielos lūžį savo paslėptoje tvoroje

Lengviausias būdas ištaisyti vielos lūžį jūsų paslėptoje „DogWatch“ tvoroje yra paskambinti savo vietiniam „DogWatch“ pardavėjui. Mūsų pardavėjai ir jų montavimo komandos yra patyrę greitai ir kruopščiai taisydami laidų pertraukas. Jie turi rankinius įrankius, kurie padeda surasti pertrauką, nuskaitydami vietą, kurioje buvo laidas, ir jie turi reikmenų ir žinių, reikalingų tinkamai suremontuoti laidą.

„Pasidaryk pats“ tipams, turintiems patirties dirbant su elektronika, pateikiame keletą patarimų, jei norite patys išbandyti laidą.

 • Kai kurios vielos pertraukėlės gali būti matomos virš žemės, pavyzdžiui, kai sniego valytuvas patraukia vielos gabalą važiuojamosios dalies krašte.
 • Jei pertrauka iš karto nematoma, pabandykite pažvelgti į galimas problemų vietas, pavyzdžiui, sodus, kurie neseniai buvo sutvarkyti, arba vietoves, kuriose buvo žinoma, kad smulkieji kasa ar kramto.
 • Jei vis tiek negalite pastebėti lūžio, „Amazon“ yra požeminių laidų paieškos įrankių, panašių į tuos, kuriuos naudoja mūsų pardavėjai.
 • Suradę laido pertrauką, turėsite ją pataisyti naudodamiesi viela, kuri skirta laidoti po žeme, ir vandeniui nepralaidžiomis jungiamosiomis detalėmis. („DogWatch“ rekomenduoja naudoti 16 arba 14 gabaritų laidą.)
 • Kai kurie „DogWatch“ pardavėjai gali įsigyti pleistrų rinkinių su viela ir sujungimais. Paskambinkite jiems ir paklauskite jų „pasidaryk pats“ taisymo galimybių.

Kaip išvengti vielos lūžio jūsų paslėptoje tvoroje

Norėdami išvengti vielos lūžių paslėptoje tvoroje, galite atlikti kelis veiksmus. Pirmiausia, jei planuojate profesionalius kiemo darbus ar lauko projektus, praneškite savo rangovams apie palaidotą kontūro laidą. Dažniausiai pasitaikantys projektai, dėl kurių gali atsirasti paslėpta arba nematoma tvoros vielos pertrauka, yra šie:

 • Vejos aeravimas
 • Vejos ar sodo apvadai
 • Medžių šalinimas
 • Sniego valymas
 • Purkštuvų sistemos įrengimas ar priežiūra

Prieš jums ar jūsų rangovams pradedant tokio pobūdžio darbus, nupieškite paslėptos tvoros ribų žemėlapį ir atkreipkite dėmesį į galimas problemines vietas. Arba dar geriau, naudodamiesi „DogWatch“ vėliavomis ar kitomis panašiomis mažomis vėliavėlėmis, laikinai pažymėkite, kur palaidotas kontūro laidas.

Jei nežinote, kur yra laidas, galite jį atsekti naudodami savo augintinio imtuvo antkaklį kaip vadovas. Štai kaip:

 1. Nuimkite antkaklį nuo savo augintinio ir laikykite jį namuose bandymo metu.
 2. Eikite į savo siųstuvą ir sumažinti diapazoną iki 1 pėdos, sureguliuodami ratuką dešinėje. (Diapazonas yra atstumas, kuriuo signalas yra transliuojamas iš kiekvienos laido pusės. Rekomenduojamas signalo diapazonas, kai tvora veikia normaliai, yra 6–10 pėdų.)
 3. Tada eikite link ribos, laikydami rankoje savo augintinio imtuvo antkaklį šuns kaklo lygyje. Laikykite rankas toliau nuo kontaktinių pranešimų.
 4. Priėję prie kontūro laido, išgirsite garsinį toną, o būsenos lemputė imtuve mirksės žalia spalva. Padėkite vėliavą šioje vietoje.
 5. Dabar eikite iš lauko link laido su apykakle rankoje. Kai vėl pamatysite mirksintį žalią būsenos lemputę, pažymėkite vietą kita vėliava. Ribinis laidas bus tarp šių dviejų vėliavų.
 6. Baigę žymėti kontūro laidą, atstatyti diapazoną siųstuvo ankstesnį nustatymą.

Jei jūsų kieme yra intensyvaus eismo zona, dėl kurios gali dažniau nutrūkti laidai, pavyzdžiui, takas, laikiklis ar purvo važiuojamoji dalis, galite paprašyti savo „DogWatch“ pardavėjo uždaryti laidą vamzdyje ar žarnoje, kad būtų papildomai apsaugota. Vandeniui montuoti taip pat rekomenduojama įkišti laidą į kanalą.

Jei turite klausimų apie laidų pertraukas, bet kuriuo metu susisiekite su savo vietiniu „DogWatch“ pardavėju arba paskambinkite „DogWatch“ klientų aptarnavimo tarnybai (800) 793-3436 pirmadieniais – penktadieniais, 9.00–5.00 EST. Mes saugome naminius gyvūnus saugiai nuo 1990 m., Ir tikimės, kad taip pat galėsime padėti jūsų augintiniams mėgautis laisve!

„DogWatch“ paslėptos šunų tvoros dažnai klaidingai vadinamos „nematoma tvora“ arba „nematoma šunų tvora“. „Invisible Fence®“ ir „Invisible Fencing®“ yra „Radio Systems, Inc.“ prekės ženklai, produktai ir registruoti prekių ženklai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Šviečiantys batai vaikams

Kas yra šviečiantys batai vaikams? Šviečiantys batai yra populiarus mados reiškinys tarp vaikų. Šie batai yra sukurti su specialiomis šviesos diodais, kurie šviečia tamsioje aplinkoje. Šie batai yra ne tik stilingi, bet ir padeda padidinti vaikų matomumą tamsiu paros metu, kuris yra ypač svarbus saugumui. Ar šie batai yra saugūs? Šviečiantys batai yra sukurti taip, […]

Read More
Patarimai

Anglų kalbos pamokos vaikams online: efektyvumas ir patogumas

Dauguma tėvų supranta svarbą mokytis anglų kalbos nuo pat vaikystės. Tačiau ne visi turi galimybę ar norą siųsti savo vaikus į tradicines kalbų mokyklas ar privačius mokytojus. Todėl vis daugiau tėvų renkasi anglų kalbos pamokas vaikams online. Šių pamokų efektyvumas ir patogumas yra akivaizdus. (https://www.helendoron.lt ) Vienas iš pagrindinių privalumų yra patogumas. Tėvams nereikia leisti […]

Read More
Patarimai

Kas yra profesionalios racijos?

Profesionalios racijos kas tai? Profesionalios racijos yra specializuoti radijo imtuvai, kurie naudojami tam, kad suteiktų greitą ir patikimą ryšį tarp skirtingų asmenų ar grupių. Šios priemonės dažniausiai naudojamos kariuomenėje, policijoje, gaisrinėse bei kitose panašiose organizacijose. Tačiau pastaruoju metu jų populiarumas didėja ir tarp įmonių bei privačių asmenų, kurie ieško greito ir saugaus ryšio su savo […]

Read More