Kaip susirasti darbą kitoje valstybėje iš savo gyvenamosios vietos

Darbo paieška kitoje vietoje yra iššūkis.

Nesvarbu, ar jūs einate dėl meilės, ar persikeliate į mokyklą, ar pasiduodate magnetinei jėgai, traukiančiai jus link Ramiojo vandenyno. Iš tolo užsikimšti naują darbą yra keblus reikalas.

Nesvarbu, ar jūsų nauja nuomos sutartis yra pasirašyta, ar jūsų atvykimo data yra akmeninė, ar jei esate pasirengę visur, kur tik pučia vėjas, šios idėjos padės jums ieškoti. Tai yra šmaikštumas dalykų, kuriuos sužinojau padėdamas savo vyrui pretenduoti į darbą mieste, kuriame keliuosi į mokyklą.

Iš karto pereikime prie klausimo „adresas jūsų atnaujinime“.

Naršiau po kelis panašius straipsnius, padėdamas savo vyrui kreiptis į darbą, ir beveik visi jie siūlė savo gyvenimo aprašyme pridėti vietinį adresą. Jie sako, kad turėtumėte naudoti draugo ar šeimos nario adresą, jei žinote jį savo paskirties mieste. Savo gyvenimo aprašyme įrašyti kito asmens adresą? Man skamba šešėliai.

Mes nusprendėme vengti šio patarimo, nes tai tikrai ne mūsų stilius. Jei mes dar negyvename ten, kodėl bandyti, kad tai atrodytų kaip mes? Viskas bus nepatogu, kai jie paprašys asmeninio interviu, o mes turėsime paprašyti jų „Skype“.

Suprantu, kodėl tai yra dalykas; įmonės nori vengti mokėti už naują darbuotoją, kad jis persikeltų. Galbūt jie skirs jūsų paraiškai šiek tiek daugiau dėmesio, jei atrodo, kad esate patogiai tiesiog gatvėje.

Tačiau užuot žaidęs keistą žaidimą „Kur pasaulyje yra Carmen Sandiego?“ su savo potencialiais darbdaviais, būkite iš anksto su jais susiję.

Motyvaciniame laiške ar objektyviame pareiškime trumpai paminėkite, kad persikeliate iš miesto A į miestą B. Jei turite laiko sąmatą, kada persikelsite, įtraukite ir tai. Jei norite, nurodykite savo dabartinį adresą, tačiau jis nėra būtinas, nebent kreipiatės dėl federalinio darbo.

Atsitiktinai žinome, koks bus mūsų adresas naujajame mieste, tačiau, žinoma, dar negyvename. Mano vyro gyvenimo aprašyme įtraukėme abu adresus ir nurodėme datas, kada kiekvienas adresas galios. Tai yra tinkama galimybė, jei jūsų gyvenimo aprašymas sukurtas taip, kad adresai neužima daug vietos. Aš turiu galvoje, tai yra gana nesvarbi informacija dalykų schemoje. Palikite tai, jei nesate tikri.

Nemokamas internetinis seminaras: kaip parašyti geriausią savo gyvenimo paraišką

Kalbant apie svarbesnius dalykus: tinklų kūrimas yra jūsų draugas.

Galite naudoti „LinkedIn“ ir ieškoti savo pramonės žmonių, kurie gyvena jūsų naujame mieste. „Premium“ sąskaita tai gali būti vaisingesnė veikla, tačiau galėsite sukurti keletą naujų ryšių ir naudodami nemokamą paskyrą.

„LinkedIn“ yra viena iš nedaugelio tinklo svetainių, kur skatinamas šliaužimas. Ieškokite žmonių atsižvelgdami į pomėgius, įgūdžius ir geografinę vietovę. Parašykite jiems draugišką žinutę, jei atrodo, kad turite bendrų interesų. Kažkas, kuris dirba grafinio dizaino darbus Ostine, Teksase, gali papasakoti apie šiuo metu samdomą dizaino įmonę. Jie taip pat gali ignoruoti jūsų pranešimą; tai pataikė ar praleido, bet visada verta pabandyti.

[clickToTweet tweet=”How to Find a Job in Another State” quote=”How to Find a Job in Another State”]

Absolventų asociacijos puikiai praplečia jūsų tinklą.

Jei jūsų naujas miestas yra pakankamai didelis, būtinai rasite grupę. Daugelis universitetų turi atnaujintą svetainę, kurioje pateikiama informacija apie alumnų asociaciją; patikrinkite savo ir sužinokite, ar galite rasti jų kontaktinę informaciją.

Panašiai kaip jūs pradėtumėte šaltą el. Laišką informaciniam pokalbiui, pateikite jiems šiek tiek informacijos apie jus ir paklauskite, ar jie turi vadovų darbams ir (arba) absolventams, dirbantiems jūsų srityje.

Būkite organizuotas, užmegzkite tuos ryšius, išsišakokite, įsidarbinkite.

Kalbant apie darbo paieškos organizavimo būdą, siūlyčiau sukurti skaičiuoklę.

Įtraukite potencialius darbdavius ​​ir atitinkamus atributus, pvz., Atlyginimą (arba atlyginimų diapazoną), nuorodą į darbo skelbimą, paraiškos būseną ir vietą. Atnaujinkite šią skaičiuoklę bet kuriuo metu, kai darbo paieškoje yra net nedidelių pokyčių, įskaitant visą susirašinėjimą ir susijusias datas.

Nenorite praleisti progos „American Finance Corporation“, nes netyčia manėte, kad jūsų „Skype“ interviu 11 val. Buvo „The American Financiers“. Aš sukūriau šias bendroves, bet esmė yra išlaikyti jūsų tiesą.

Atlyginimo lūkesčiai.

Atlyginimas visada yra pagrindinė lygties dalis, kai ieškote naujo darbo, tačiau kai keliaujate į kitą valstybę, tai yra dar sudėtingesnė. Turite realistiškai tikėtis, kaip pragyvenimo išlaidos lyginamos su jūsų atlyginimu.

Galite persikelti į valstybę, kurioje pragyvenimo išlaidos yra daug didesnės nei dabartiniuose namuose. Tokiu atveju turėsite rasti darbą, kuris mokėtų daugiau, kad išlaikytumėte savo gyvenimo lygį. Jei keliaujate kur nors su mažesnėmis pragyvenimo išlaidomis, galbūt galėsite atsižvelgti į pajamų sumažėjimą, jei gaunate kokią nors kitą naudą (pavyzdžiui, jei tai jūsų svajonių darbas).

Suprasti, kaip atrodo jūsų naujosios valstybės pajamų mokesčio kodas, taip pat yra pagrindinė to dalis. Pavyzdžiui, jei keliaujate iš Šiaurės Dakotos į Kaliforniją, jūsų laukia didelis šokas, kai jūsų pajamų mokestis siekia nuo 3 iki 13 proc. Tai yra tik keli veiksniai, į kuriuos turėsite atsižvelgti, skaitydami darbo skelbimus.


Jei turėčiau suformuluoti savo patarimą tik keliais žodžiais, sakyčiau: a) nuodugniai išnagrinėkite, ką jūs įtraukiate, ir b) pasikliaukite savo geriausiu sprendimu.

Kiekvienam straipsniui, kuriame sakoma, kad jūs turite zig, bus dar vienas straipsnis, kuriame sakoma, kad jūs turite zag (šis straipsnis įtrauktas). Eikite ta linkme, kuri jus jaučia tikriausiai.

apie autorių

Natalee Desotell

Natalee 2013 m. Baigė Viskonsino-Madisono universitetą, turėdama trigubą politikos mokslų, tarptautinės politikos ir ekonomikos, Azijos kalbų ir kultūrų specialybę bei nepilnametę visuomenės sveikatos srityje. Po poros metų darbo pasaulyje ji neseniai grįžo pas savo alma mater studijuoti kartografijos ir geografinių informacinių sistemų. Pasiskelbusi visuomenės sveikatos vėpla, jos svajonių darbas yra vizualiai perduoti epidemiologinę informaciją per gražius interaktyvius žemėlapius ir grafiką. Ji mėgaujasi šalta juoda kava, pankroko muzika ir stebina žmones.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Kraikas Katėms: Kaip Rinktis Teisingai

kraikas katėms yra neatsiejama katės gyvenimo dalis. Tai suteikia jiems galimybę išlaisvinti savo natūralų instinktą laukinėje aplinkoje. Tačiau daugelis šeimininkų susiduria su iššūkiu, kai randa sau tinkamiausią kraiką savo katėms. Šiame straipsnyje aptarsime, kaip rinktis tinkamą kraiką katėms, atsižvelgiant į jų poreikius, aplinką ir kitus svarbius veiksnius. Katės Poreikiai Pirmiausia, svarbu suprasti katės poreikius. Katėms […]

Read More
Patarimai

Lauko sėdmaišių priežiūra ir valymas: patarimai, kaip išlaikyti juos tvarkingus ir patogius

Žiemą, pavasario lietui ar vasaros saulei būtent lauko sėdmaišiai tampa nepakeičiamu jūsų lauko poilsio dalimi. Bet norint išlaikyti juos tvarkingus ir patogius, reikia atlikti tam tikrą priežiūrą ir valymą. Šiame straipsnyje aptarsime naudingus patarimus, kaip išlaikyti savo lauko sėdmaišius švarius, tvarkingus ir patogius, nepaisant laikų kaitos ir naudojimo intensyvumo. 1. Regularus valymas Vienas iš svarbiausių […]

Read More
Patarimai

Svetainių kūrimas: Kokia yra pagrindinė sėkmės formulė ir kas svarbiausia

Svetainių kūrimas tampa vis svarbesnis verslo ir asmeninio tinklaraščio savininkams. Tai tampa ne tik būtinumu, bet ir galimybe pasiekti platesnį auditoriją, sukurti stiprų internetinį buvimą ir, žinoma, siekti verslo tikslų. Tačiau kurti sėkmingą svetainę yra daugiau nei tiesiog pasirinkti tinkamą dizainą ar talpinti turinį. Tai yra subalansuotas procesas, kuriame derinamos kelių sričių žinios ir gebėjimai. […]

Read More