Kaip susirasti darbą Prancūzijoje ir kodėl tai neįmanoma

„Jei yra valia, yra būdas”. Šis senas posakis man ne kartą pasirodė teisingas, ir aš tikiu, kad jei ką nors apsigalvosite, ten ir pasieksite. Tai gali užtrukti. Kelias gali būti netiesinis. Bet jūs ten pateksite, kad ir kas tai būtų.

Galbūt jūs svarstėte galimybę gyventi ar dirbti užsienyje ir norite pakeisti save. Jūs žaisdavote su šia idėja, bet nepasitikėjimas savimi ima viršų arba tiesiog jaučiatės pasimetęs nuo ko pradėti. Įdomu, kaip susirasti darbą Prancūzijoje (ar kitur?)? Tai nėra neįmanoma, bet jūs turite įdėti į darbą.

Čia yra mano patarimai, kaip rasti darbą Prancūzijoje užsieniečiams! Tikimės, kad tai paskatins jus pabandyti.

Kaip rasti darbą Prancūzijoje anglakalbiams

Po to, kai mano mokytojo padėjėjo sutartis buvo baigta dar prieš susituokus su Tomu, ieškojau būdų, kaip legaliai likti Prancūzijoje ir dirbti. Visur, kur tik pažvelgiau, žmonės kalbėjo apie tai, kaip amerikiečiams sunku rasti darbą Europoje. Aš perskaičiau apie tai, kaip sunku rasti darbo užsieniečiams Prancūzijoje ir kaip tai niekada neveiks, nes įmonės neremia vizų amerikiečiams labai dažnai, nebent turite labai specifinių įgūdžių. Matote, kad žmonės forumuose nuolat sako, kad tai atgraso.

Tiesa ta, kad neįsivaizdavau, kaip rasti kokį nors darbą Prancūzijoje, ką jau kalbėti apie darbus Prancūzijoje angliškai kalbantiems, tačiau ar tai mane atgrasė nuo bandymo? Ne. Dirbau užpakalį, bandydamas ką nors rasti, ir man pasiūlė užimti pareigas Paryžiuje, kaip nemokančiam prancūzų kalbos. Įmonė net ketino remti mano vizą (dar nebuvo susituokusi, todėl tuo metu neturėjau teisinės teisės dirbti be rėmėjo).

kaip rasti darbą Paryžiuje

Man šiek tiek pasisekė įdėjus sunkų darbą, bet aš noriu pasakyti, kad pirmiausia turime įdėti darbą ir atkakliai. Taip dažnai mus uždaro. Tai gyvenimo dalis. Kiti sako, kad mūsų idėjos neveiks, arba mes atsisakome. Tai nutiko man ir tau. Palaikymo gali būti sunku gauti.

Tačiau atkaklumas yra tai, kas jus nuveš, o atsisakyti nėra galimybės, gerai? Atminkite, kad geri dalykai retai tiesiog patenka į mūsų ratą, kai sėdime nieko neveikdami. Pasaulis taip neveikia.

Atminkite, kad jums nerūpi, ar dauguma kompanijų atsisako jūsų, ar pasamdyti amerikietį pasitaiko retai. Arba, jei visi jums pasakys, tai niekada nepasiseks. Nekreipkite dėmesio į žmones, kurie jūsų nepakelia. Viskas ko jums reikia, kad ta viena įmonė pamatytų, ką galite joms pasiūlyti, ir pasakytų taip, kad suteiktų jums galimybę.

Jums nerūpi, ar dauguma kompanijų atsisako jūsų, ar pasamdyti amerikietį yra retai. Nekreipkite dėmesio į žmones, kurie jūsų nepakelia. Aš esu įrodymas, kad rasti darbą „#France“ NĖRA neįmanoma. Štai mano patarimai !Spustelėkite, kad tweetuotumėte

Pirmas žingsnis yra pagrindas darbo užsienyje paieškai Prancūzijoje. Nors darbo paieška, kai tik atvyksite į Prancūziją, kai kuriems gali būti naudinga, turite daug didesnes galimybes iš tikrųjų susirasti darbą, jei prieš įsigydami lėktuvo bilietą į vieną pusę atliksite tyrimus ir tinklą.

Taigi, ką reiškia šis pagrindas?

Kaip persikelti į Prancūziją >>

susirasti darbą Prancūzijoje

Tai nėra „viskas įskaičiuota“ sąrašas, tačiau pradėsite. Yra įvairių būdų, kaip rasti darbą Prancūzijoje, ir aš tiesiog dalinuosi tuo, kas man pasiteisino:

Tinklas kaip pašėlęs. Pasakykite visiems savo planus. Ir daryk tai gerai PRIEŠ judėdamas. Niekada negali žinoti, kas gali tau padėti, ir nieko neskaičiuosi. Galbūt jie nenuves jūsų į darbą, bet galbūt žino ką nors, kas gali, arba neseniai perskaitė ką nors, kas jums būtų naudinga ieškant. Jei išlaikysite mamą apie norą judėti, galite praleisti. Pagalvokite apie draugus, kaimynus, tolimus pusbrolius, esamus ir senus darbo kontaktus, šeimos draugus, senus mokytojus – iš esmės visus, su kuriais bendraujate. Kas blogiausia, kas gali nutikti?

Šiuo atveju: kai pirmą kartą persikėliau į Prancūziją trumpam anglų kalbos mokytojo padėjėjo sutarčiai, turėjau susirasti savo būstą. Kaip beprotiška, kažkas iš mano prancūzų kalbos „Alliance Francaise“ atsitiktinai pažinojo ką nors, kas pažinojo ką nors, kas nuomojo studiją mieste, iš kur aš dėstiau. Jei niekam nebūčiau pasakojęs apie savo planus kraustytis, kas žino, kur būčiau atsidūręs.

Kai kurie sakys, kad lengviau rasti darbą, kai jau esi ten naujame mieste, ir nors tai kartais gali būti tiesa, tai yra azartas ir stresas. Daug praktiškiau ieškoti darbo Prancūzijoje (arba padėti pagrindą per tinklą), kai vis dar esate namuose. Naudodamiesi internetu, galite tirti ir siųsti el. Laišką visiems, ko norite, ir ne visada turite būti asmeniškai, kad rastumėte galimybę.

Kartu su tinklais įsitikinkite, kad dirbate prancūzų kalba. Jūs neturite būti dvikalbis, bet tai padeda, jei imatės veiksmų bent jau kalbėti prancūziškai. Darbai tam tikrose srityse gali būti nukreipti į angliškai kalbančius, tačiau dažniausiai norint išsiversti, jums reikės bent vidutinio lygio prancūzų kalbos, todėl dabar pats laikas patobulinti savo prancūzų kalbą. Iš tikrųjų neįmanoma išsiversti Prancūzijoje (bent jau už Paryžiaus ribų) be padoraus prancūzų kalbos, todėl pradėkite mokytis.

Kaip atidaryti banko sąskaitą Prancūzijoje >>

Išsiųskite gerai parašytus motyvacinius laiškus ir gyvenimo aprašymus įmonėms, kuriose norėtumėte dirbti, net jei nėra viešai prieinamų darbų. Tai darykite prancūziškai su kiekvienai įmonei pritaikytu motyvaciniu laišku. Skirkite laiko gerai atlikti šią proceso dalį!

Praėjus maždaug mėnesiui nuo mano darbo paieškos pradžios, įmonė, kuriai parašiau el. Laišką ir kurios jų svetainėje nebuvo paskelbta jokių atvirų darbo vietų, atsiuntė man el. Laišką. Buvau CDG oro uoste, norėdamas įlipti į skrydį namo, ir jie man pranešė apie ką tik atsiradusią darbo galimybę. Tai labai tiko ir buvau nustebinta, kad mano pastangos siųsti elektroninius laiškus pasiteisino. Nenustebkite, gerai? Sunkus darbas jus pasieks, net jei sulauksite tik vieno skambučio išsiuntę 20 ar daugiau gyvenimo aprašymų.

Kaip paaiškėjo, man buvo pasiūlytas darbas, tačiau atlyginimas buvo labai mažas ir neketinau jo mažinti Paryžiuje, todėl atsisakiau. Bet esmė ta, kad įdėjus darbą galiausiai pasiteisins. Padaryk savo dalį ir leisk likti visam.

Dėmesys didesniems miestams. Tam yra kelios priežastys. Didesni miestai turės daugiau galimybių įsidarbinti (galbūt anglų kalba, jei to ieškote), bus lengviau keliauti į ir iš jos, bus daugiau galimybių apsigyventi ir bus lengviau susitikti su žmonėmis daugiau apgyvendintos vietos. Tai nereiškia, kad darbas šalyje nevertas jūsų laiko, tačiau jei norite padidinti savo galimybes susirasti darbą, pirmiausia sutelkite dėmesį į didesnius miestus.

Laikykitės atviro proto. Tai, kad esate socialinės žiniasklaidos vadybininkas JAV, dar nereiškia, kad tikslus jūsų pareigų pavadinimas taps darbo rinka užsienyje. Jei jūsų galimybės bus atviros ir ieškosite darbo galimybių, kurių paprastai negalėtumėte apsvarstyti grįžę namo, tai jums tik padės, todėl nieko neatsukite. Niekada nemaniau, kad dėstysiu anglų kalbą Prancūzijoje (ir nebuvau mokytoja pagal profesiją JAV), tačiau tai buvo galimybė, kuri mane domino ir leido pirmiausia legaliai patekti į Prancūziją (TAPIF programa) ir pamatyti jei man tai tiko.

Čia būdamas galėjau užmegzti ryšį ir suprasti, ko noriu. To niekada nebūtų atsitikę, jei būčiau manęs, kad mokymas skirtas ne man. Tai buvo tik septynių mėnesių sutartis, ir aš supratau, kad net jei tai būtų siaubinga, aš galėčiau ją išbraukti septyniems mėnesiams. Spėk? Tai nebuvo siaubinga! Bet mano tapatybė šiek tiek pasikeitė.

Nenuvertinkite pozityvaus mąstymo galios. Nežinau, ar tikiu visatos galia ir bestselerių knygos „Paslaptis“ koncepcija (nėra tikra, kad tai taip paprasta, bet man ši idėja patinka). Ar žinote, kuo aš tikiu? Dėmesys dalykams, kuriuos galime kontroliuoti, ir tikėjimas. Mūsų mąstysena kontroliuoja mūsų realybę, o pozityvumas ir iniciatyvumas negali pakenkti. Pagalvokite: jei nusiteikėte kraupiai, būsite apgailėtinas, nuversite kitus ir neturėsite tinkamo mąstymo nieko nepasiekti. Buvau ten!

Kita vertus, jei bandote išlikti pozityvus ir žvelgti į priekį, darote sau paslaugą. Pasąmoningai suteiksite sau impulsą ir greičiausiai susitelksite į savo tikslą ir veržimąsi į priekį, užuot eidami kita linkme ir radę visas problemas bet kurioje situacijoje.

dirbti su oui prancuzijoje

Štai keletas darbo paieškos svetainių, leidžiančių pradėti ieškoti darbo Prancūzijoje angliškai kalbantiems žmonėms:

Prancūzijos Amerikos prekybos rūmai

Eurojobs

Workaway

DarbasInParis

Iš tikrųjų

„TotalJobs“

Kai tik turėsite darbą, jei ieškote nemokamos nesąmoningos banko sąskaitos Prancūzijoje, ypač jei jums reikia siųsti ir (arba) gauti pinigus įvairiomis valiutomis, labai rekomenduoju „TransferWise“. Tai puikus įrankis pinigų siuntimui ir gavimui tarptautiniu mastu su mažais mokesčiais – daug pigiau nei naudojantis vietiniu banku. Taip pat galite tiesiogiai sumokėti savo algą. Jau nekalbant apie sąskaitos atidarymą yra nemokama kartu su debeto kortele, o „TransferWise“ nėra mėnesinių mokesčių, kaip būtų su tradicine prancūzų sąskaita.

Jei jums nereikia kitos valiutos nei eurai ir niekada nepervedate pinigų, N26 yra kita mano banko rekomendacija.

Norėdami sužinoti daugiau apie bankininkystę, štai kaip atidaryti prancūzų sąskaitą kaip amerikietis.

***

Kur yra valia, ten yra būdas. Manau, kad tai dabar labiau nei bet kada – ypač kai kalbama apie anglų darbo paiešką Prancūzijoje. Eik ir pasiimk!


PRISEK TAI:

kaip susirasti darbą Prancūzijoje

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Polvere di Alluminio: Pramoninis ir Mokslinis Naudojimas

Aluminium milteliai, arba polvere di alluminio, yra smulkiai supjaustyti aliuminio granulės, kurių dydis svyruoja nuo mikroskopinių dalelių iki didesnių, tačiau vis dar smulkių, nei įprastos aliuminio skaidulos. Šie milteliai yra žinomi dėl savo unikalių savybių, įskaitant lengvumą, stiprumą ir cheminę reaktyvumą. Pramoninis Naudojimas Aluminium milteliai turi plačių pramoninio naudojimo taikymų, įskaitant: 1. Metalurgija: Milteliai dažnai […]

Read More
Patarimai

Geologiniai grunto tyrimai: kada ir kodėl jie reikalingi?

Geologiniai grunto tyrimai yra esminė statybos proceso dalis, kurios tikslas yra įvertinti grunto savybes, potencialias problemas ir rizikas. Šie tyrimai suteikia kritinę informaciją, kuri padeda inžinieriams ir architektams priimti teisingus sprendimus, siekiant užtikrinti pastato stabilumą, ilgaamžiškumą ir saugumą. Grunto tyrimų svarba Struktūrinis stabilumas Grunto tyrimai padeda nustatyti grunto gebėjimą atlaikyti pastato svorį ir apkrovas. Jei […]

Read More
Patarimai

Neužpildyti penalai: Ką daryti, kai trūksta kanceliarinių reikmenų ir kaip išvengti to ateityje

Kanceliariniai reikmenys yra nepakeičiama įrankių rinkinio dalis, kuria naudojasi tiek biuro darbuotojai, tiek studentai, tiek mokiniai. Nepaisant šių priemonių svarbos, dažnai tenka susidurti su situacija, kai trūksta esminių kanceliarinių reikmenų. Ši problema ne tik gali sukelti nemenkų nepatogumų, bet ir sulėtinti darbą bei mažinti produktyvumą. Tačiau yra kelios strategijos, kaip išspręsti šią problemą ir išvengti […]

Read More