Kaip susirasti namus persikėlus į naują valstybę
Kaip rasti įperkamą nekilnojamąjį turtą persikeliant į naują valstybę

Ar planuojate persikelti į naują valstybę? Galbūt radote darbą kitur, norite būti arčiau šeimos ar tiesiog ieškote permainų. Kad ir kokia būtų jūsų judėjimo valstybinėmis linijomis priežastis, jums reikės vietos, kur galėtumėte paskambinti namo.

Įperkamas nekilnojamasis turtas kraustantis

Tačiau prieš atlikdami šį žingsnį, norėsite susipažinti su namų kainomis rajone, į kurį planuojate persikelti. Reikalas tas, kad būstas gali būti gana brangus, ypač šiais laikais, kai vidutinė kaina visoje šalyje labai padidėjo.

Taigi, kaip galite rasti prieinamą nekilnojamąjį turtą, kai persikeliate į naują valstybę? Štai keli patarimai, padėsiantys išleisti daugiau nei reikia.

Pažvelkite už miesto centrų

Daug kartų žmonės, persikėlę į naują valstybę, linkę pažvelgti į didžiuosius didmiesčius, ypač jei jie nėra susipažinę su visais kitais mažesniais valstijos miestais. Tačiau yra tikimybė, kad namų kainos didžiuosiuose miestuose yra bene brangiausios.

Užuot išleidę didžiulę pinigų sumą gyvenimui miesto centre, apsvarstykite galimybę gyventi už miesto centro, kad būstas būtų prieinamesnis.

Pvz., Jei galvojate persikelti į Sietlą, WA, bet negalite sau leisti vidutinės kainos mieste (kuri šiuo metu viršija 800 000 USD), galite apsvarstyti kaimyninius miestus su žymiai mažesnėmis būsto kainų žymomis, pvz., kaip „Tacoma“ arba „Federal Way“, kurių vidutinės būsto kainos šiuo metu yra atitinkamai 403 000 USD ir 462 000 USD. Abu miestai yra už pusvalandžio kelio iki Sietlo.

Tokiu atveju galėtumėte mokėti maždaug pusę to, ką sumokėtumėte, jei pirktumėte tiesiai didmiestyje.

Samdykite vietinį nekilnojamojo turto agentą

Nenuvertinkite nekilnojamojo turto agento, kuris yra gerai susipažinęs su jūsų norima įsigyti sritimi ir turi daug patirties nekilnojamojo turto pasaulyje, galios. Bendradarbiaudami su vietiniu agentu, persikėlę į naują valstybę, galite gauti geriausią kainą už namus, atitinkančius jūsų kriterijus.

Agentas derėsis jūsų vardu, kad gautumėte kainą, kurią galite sau leisti, ir atsižvelgs į jūsų interesus, kai padės rasti jums tinkamiausią namą. Kadangi jums nereikia mokėti už jų paslaugas (pardavėjai paprastai moka komisinius po to, kai jie padalijami į biržos prekybos agentą), nėra jokios priežasties nebendradarbiauti su patyrusiu nekilnojamojo turto agentu, kuris yra jūsų norimos įsigyti vietovės gyventojas.

Apsvarstykite namus, kuriuos reikia šiek tiek atnaujinti kosmetikos

Namų, kurie yra pasirengę įsikraustyti, kainos dažnai būna aukštesnės nei namuose, kuriems reikia šiek tiek TLC. Persikėlę į naują valstiją, jei gerai įsigysite namą, kuriam reikia šiek tiek darbo, galite sutaupyti daug pinigų. Nors tam gali prireikti šiek tiek alkūnės tepalo, jūs galite pridėti greitą kapitalą į namus, kai jis bus sutvarkytas, nemokant visos turto kainos.

Be to, namus galite sutvarkyti taip, kaip jums patinka, kad jie atitiktų jūsų poreikius ir skonį.

Raskite mažiausią įmanomą hipotekos normą

Nesvarbu, kokios būsto kainos yra aukštos, palūkanų norma, kurią mokate už savo būsto paskolą, labai pasikeis tuo, ką mokate ilgainiui. Hipotekos palūkanų normos daro tiesioginę įtaką bendroms būsto pirkimo sąnaudoms.

Kuo aukštesnė norma, tuo daugiau mokėsite palūkanas per visą paskolos galiojimo laiką. Bet kuo žemesnį kursą galite užtikrinti, tuo daugiau pinigų galite sutaupyti ilgainiui. Net 1% skirtumas, kurį mokate, gali turėti didžiulę įtaką tam, kiek apskritai mokate palūkanų.

Norėdami tai iliustruoti, pažvelkime į 400 000 USD hipoteką su 30 metų fiksuoto dydžio hipoteka. Jei mokėtumėte 4% palūkanų už tą paskolos sumą, per visą paskolos galiojimo laiką mokėtumėte 284 746,93 USD palūkanų.

Kita vertus, jei mokėtumėte 1% mažiau už 3%, sumokėtumėte 205 667,79 USD palūkanų. Tai yra daugiau nei 79 000 USD skirtumas!

Laimei, hipotekos palūkanų normos šiuo metu yra labai žemos ir per pastaruosius metus kelis kartus smuko į rekordines žemumas. Nuo šio rašymo 2021 m. Vasario mėn. 30 metų fiksuotos palūkanų normos hipoteka yra 2,81%.

Štai kodėl taip svarbu stengtis iš visų jėgų, kad būtų užtikrinta kuo žemesnė norma. Nors jūs negalite daug nuveikti dėl palūkanų normos, štai keletas dalykų, kuriuos galite padaryti, kad įsitikintumėte, jog nemokate daugiau palūkanų nei turite:

Padidinkite savo kredito balą.

Jūsų hipotekos skolintojas įvertins kelis veiksnius, kad nustatytų jūsų galimybes užsitikrinti hipoteką ir kokias palūkanų normas jums reikia mokėti už paskolos sumą, o jūsų kredito balas yra vienas iš jų. Jūsų kredito balas lemia jūsų kreditingumą, o tai yra esminis veiksnys, kurį skolintojai naudoja vertindami jūsų, kaip skolininko, riziką.

Aukštesnis kredito balas visada rekomenduojamas kreipiantis dėl hipotekos ar bet kokios kitos rūšies paskolos. Turėdami aukštesnį balą, didesnė tikimybė užsitikrinti mažesnę palūkanų normą. Bet jei jūsų rezultatas šiuo metu atsilieka, prieš kreipdamiesi dėl hipotekos galbūt norėsite imtis priemonių ją pagerinti.

Padidinkite pradinį įnašą.

Turėdami didesnę pradinę įmoką, galite pasiimti mažesnę paskolą būstui įsigyti. Mažesnė paskolos suma sumažins jūsų paskolos ir vertės santykį (LTV), kuris yra geras dalykas skolintojo akyse, nes sumažina jūsų rizikos lygį. Savo ruožtu jūsų skolintojas gali būti pasirengęs pasiūlyti mažesnę palūkanų normą, o tai gali padėti jums sutaupyti daug palūkanų.

Sumokėk savo skolą.

Jūsų skolintojas taip pat atsižvelgs į jūsų skolos ir pajamų santykį, kuris yra jūsų skolos, palyginti su jūsų pajamomis, matas. Jei didelė dalis jūsų pajamų šiuo metu yra skirta dabartinei skolai sumokėti, jums gali nebetekti daug ko sumokėti hipotekai. Tokiu atveju skolintojas gali būti laikomas didesne rizika, kuris gali padidinti jūsų palūkanų normą, kad kompensuotų šią riziką.

Norėdami sumažinti šią riziką ir padidinti savo galimybes užsitikrinti mažesnę palūkanų normą, pirmiausia apsvarstykite galimybę sumokėti skolą, o tai gali veiksmingai sumažinti jūsų DTI.

Dirbkite su patyrusiu hipotekos skolintoju.

Patyręs hipotekos skolintojas gali padėti kreiptis dėl jūsų būstui tinkamo tipo hipotekos, o tai gali padėti sutaupyti pinigų ilgainiui.

Būtinai bendradarbiaukite su patikimu vietiniu hipotekos skolintoju, pvz., „Sammamish Mortgage“. Galite naudoti mūsų nemokamą įrankį, kad sužinotumėte tiesiogines hipotekos normas ir rastumėte geriausią hipotekos produktą.

Tikimės, kad radote šį tinklaraščio įrašą Kaip rasti įperkamą nekilnojamąjį turtą persikeliant į naują valstybę naudinga. Norėdami sužinoti daugiau puikių patarimų, būtinai peržiūrėkite mūsų įrašą „10 patarimų, kaip nusipirkti naują namą“!


Kaip rasti įperkamą nekilnojamąjį turtą persikeliant į naują valstybę

Ar turite patirties judančioje pramonėje? Norite papildomo pajamų srauto? Dirbk su visais judesiais!

Bendradarbiaudami su „All Around Moving Services“ galite gauti naudos. Norėdami sužinoti daugiau, spustelėkite čia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Kaip žaisti „Counter-Strike 1.6

Counter-Strike 1.6“ (toliau – „CS 1.6“) yra legendinis kompiuterinis šaudyklės žaidimas, kuris išlieka vienas iš populiariausių pasirinkimų tarp žaidėjų visame pasaulyje. Šis straipsnis bus skirtas pradedantiesiems, norintiems sužinoti, kaip žaisti „CS 1.6“, ir paaiškinti, kodėl Cybersports.lt yra puiki vieta atsisiųsti šį žaidimą. Kaip žaisti „CS 1.6“ 1. Žaidimo įdiegimas Pirmiausia turite įsidiegti žaidimą. Tai galite […]

Read More
Patarimai

Aplinkos Įrengimas: Kaip Sukurti Funkcionalią ir Estetiškai Patrauklią Aplinką

Aplinkos irengimas, kurioje gyvename ir dirbame, turi didelę įtaką mūsų nuotaikai, darbingumui ir bendram gyvenimo komfortui. Kaip galime sukurti aplinką, kuri būtų ne tik funkcionali, bet ir estetiškai patraukli? Šiame straipsnyje išnagrinėsime svarbiausius elementus, kurie leis jums sukurti harmoningą ir malonią aplinką, tinkančią jūsų poreikiams. 1. Planavimas ir Dizainas Siekiant sukurti funkcionalią ir estetiškai patrauklią […]

Read More
Patarimai

Gedulingių Pietų Kaina: Vertinimo ir Kokybės Santykis

Šiandien vis daugiau žmonių ieško ne tik skania, bet ir sveiką bei aukštos kokybės maistą, ypač pietums. Gedulingi pietūs tampa ne tik kasdienybe, bet ir tam tikra gyvenimo kokybės dalimi. Tačiau, su didėjančiomis gyvenimo išlaidomis, kyla svarbus klausimas: kiek verta mokėti už gedulingus pietus ir kokį vaidmenį vaidina maisto vertinimas bei kokybė? Gedulingų Pietų Kaina: […]

Read More