Kodėl jums reikia gerų kompaktinių diskų ir kaip juos rasti? • Karjeros autoriai

Vienas iš dažniausiai pasitaikančių klausimų, kurį galite tikėtis išgirsti, kai savo darbą skiriate agentams ir redaktoriams, yra šis: Kokie tavo kompai?

Kompiuteriai yra panašūs pavadinimai. Tai yra pelningos knygos, panašios į jūsų, kurios gali padėti paremti mintį, kad jūsų projektas gali surasti auditoriją ir pasisekti rinkoje.

Turėtumėte žinoti, kokie yra jūsų panašūs pavadinimai, nes šaudmenų rašytojai, agentai ir redaktoriai naudojasi pardavinėdami jūsų kūrinį. Štai kodėl: Leidyba yra labai mažos rinkos verslas. Sprendimai, ką skelbti, yra pagrįsti tuo, kas veikė praeityje. Panašių projektų pardavimo numeriaikomp– įtraukiami į pelno ir nuostolio ataskaitas, kurios padeda nustatyti projektų gyvybingumą.

Kai redaktoriai pateikia projektus savo leidybinėms lentoms, jie turi pateikti tų projektų P & L. Be gerų skaičių P & Ls neveikia, o projektai nedega žalios šviesos.

Aš daugelį metų buvau įsigijimų redaktorius, tyrinėjau tūkstančius kompų ir vykdžiau tūkstančius P & Ls, kad surinkčiau tūkstančius projektų. (Ir ne, tai nėra perdėjimas.) Dabar, kai esu agentas, žinau, kad man reikia gerų kompaktų, kai priskiriu redaktorius, nes jiems reikia gerų kompas, kad jie galėtų išleisti savo leidybines lentas.

Kompozicijos yra tavo namų darbai (ne mano)

Tai aš sakau žmonėms, kai klausiu apie kompaktus, kai manęs klausia apie kompusą, o jie man sako, kad neturi, ir galėčiau jiems ką nors rekomenduoti. Tai man sako, kad yra tikimybė, kad jie nėra:

  1. plačiai skaitoma jų žanre
  2. visiškai suvokia žanro, o dar mažiau – žanro svarbą
  3. norintis atlikti tyrimus ir skaitymą, reikalingą giliam savo žanro supratimui
  4. sugeba identifikuoti savo potencialią skaitytojų auditoriją (-as)
  5. veiksmingai nukreipti savo darbą prieš konkurenciją

Tai nėra ką norite, kad aš ar kitas agentas ar redaktorius galvotų. Kurdami leidybos profesionalus, norite juos sužavėti ne tik savo projektu, bet ir supratimu apie knygų verslą bei pasiryžimu prasiveržti į tai, ką pripažįstate kaip labai kietą turgų.

Žinok savo rinką, žinok savo kompus

Galbūt girdėjote, kaip mano kolegos agentai ir redaktoriai perspėjo rašytojus nenaudoti kompų. Taip yra todėl, kad tiek daug rašytojų neteisingai naudoja kompus. Yra didžiulis skirtumas tarp sakymo „Aš esu kitas Gillianas Flynnas“ ir pasakymo: „Aš parašiau namų trilerį pagal tradiciją Moteris lange, Kita moterisir Ką Alisa žinojo. “

Yra tik viena Gillian Flynn, o lyginti save su ja yra pasipūtimas, kurio tu negali sau leisti.

Bet Moteris lange, kita moteris, ir Ką Alisa žinojo yra visi debiutiniai vidaus trileriai, išleisti per pastaruosius porą metų. Moteris našlyje buvo akimirksniu sutriuškintas hitas, tačiau kartu su labai sėkmingu debiutu Kita moteris ir kukliau sekasi Ką Alisa žinojo, pateikėte daugybę panašių pavadinimų visuose to paties pogrupio žanruose, kurie turėtų patikti tai pačiai skaitytojų auditorijai.

Pastaba: Šiuose pavyzdžiuose žanras yra paslaptis / trileris, antrinis žanras – buitinis trileris.

Jūsų kompiuterio kontrolinis sąrašas

Čia pateikiamas kontrolinis sąrašas, kad įsitikintumėte, jog jūsų kompai yra teisingi, atsižvelgiant į tipiškus kompiliavimo reikalavimus, kuriuos redaktoriai turi atitikti išleisdami savo leidybines lentas:

  • Visi jūsų kompai yra debiutai (darant prielaidą, kad jūsų projektas yra debiutas).
  • Visi jūsų kompai buvo išleisti per pastaruosius trejus metus.
  • Jūsų kompaktai patenka į tą patį subžanrą ir žanrą kaip ir jūsų projektas.
  • Jūsų kompai yra sėkmingi titulai, bet ne kategorijos žudikai.
  • Jūsų kompas yra naujų autorių.

Turite kompų? Aptarkime „Facebook“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Šviečiantys batai vaikams

Kas yra šviečiantys batai vaikams? Šviečiantys batai yra populiarus mados reiškinys tarp vaikų. Šie batai yra sukurti su specialiomis šviesos diodais, kurie šviečia tamsioje aplinkoje. Šie batai yra ne tik stilingi, bet ir padeda padidinti vaikų matomumą tamsiu paros metu, kuris yra ypač svarbus saugumui. Ar šie batai yra saugūs? Šviečiantys batai yra sukurti taip, […]

Read More
Patarimai

Anglų kalbos pamokos vaikams online: efektyvumas ir patogumas

Dauguma tėvų supranta svarbą mokytis anglų kalbos nuo pat vaikystės. Tačiau ne visi turi galimybę ar norą siųsti savo vaikus į tradicines kalbų mokyklas ar privačius mokytojus. Todėl vis daugiau tėvų renkasi anglų kalbos pamokas vaikams online. Šių pamokų efektyvumas ir patogumas yra akivaizdus. (https://www.helendoron.lt ) Vienas iš pagrindinių privalumų yra patogumas. Tėvams nereikia leisti […]

Read More
Patarimai

Kas yra profesionalios racijos?

Profesionalios racijos kas tai? Profesionalios racijos yra specializuoti radijo imtuvai, kurie naudojami tam, kad suteiktų greitą ir patikimą ryšį tarp skirtingų asmenų ar grupių. Šios priemonės dažniausiai naudojamos kariuomenėje, policijoje, gaisrinėse bei kitose panašiose organizacijose. Tačiau pastaruoju metu jų populiarumas didėja ir tarp įmonių bei privačių asmenų, kurie ieško greito ir saugaus ryšio su savo […]

Read More