Laikas paskambinti profesionalui: kaip rasti golfo instruktorių

Jei esate panašus į daugumą golfo žaidėjų, visada ieškote būdų, kaip pagerinti žaidimą. Nuo naujų klubų pirkimo, visko, ką gali skaityti apie golfą, ir nuolat išbandyti naujas idėjas.

Nors mums patinka skaityti apie golfo teoriją ir patarimus (ir dėkojame, kad perskaitėte šią svetainę, kad gautumėte šios informacijos), kartais taip pat lengva apimti tiek daug informacijos.

Kartais, kai patiriate nuosmukį, sunku žinoti, ką veikti, kad iš jo išeitumėte ir pradėtumėte groti geresnius balus. Čia jums gali padėti sertifikuotas golfo instruktorius.

Be to, geras treneris yra naudingas kiekvienoje sporto šakoje kiekviename lygyje.

Tiesiog pažvelk į tokius puikius sportininkus kaip Michaelas Jordanas, Tiger Woodsas, Anika Sorenstam, Tomą Brady ir kitus. Net geriausi pasaulio sportininkai turi trenerius. Kaip kadaise sakė NFL treneris Pete’as Carrollas,

„Kiekvienas žmogus savyje turi tiek daug galios, kurią reikia išleisti. Kartais jiems tereikia šiek tiek trankyti, šiek tiek nukreipti, šiek tiek palaikyti, šiek tiek treniruoti ir gali nutikti didžiausių dalykų “.

Norėdami padėti išnaudoti visas savo galimybes ir pradėti šaudyti žemesniais balais, štai kaip išsirinkti trenerį savo golfo žaidimui.

Kaip išsirinkti golfo trenerį – 5 žingsniai į sėkmę

1 žingsnis: įvertinkite savo golfo tikslus

Prieš apsipirkdami pas golfo mokytoją, paklauskite savęs, ar jums jo net reikia.

Pirmiausia išsiaiškinkite savo tikslus iš anksto. Jei žaidžiate paprasčiausiai norėdami išeiti iš namų ir mėgautis laiku su draugais, tikriausiai nereikia golfo sūpynių instruktoriaus.

Bet jei esate užsidegęs golfo žaidėjas, kuris valgo, gyvena ir kvėpuoja golfą, jums gali būti naudinga turėti golfo trenerį. Vis dėlto pasakysiu, nemanykite, kad profesionalios golfo pamokos stebuklingai sutvarkys jūsų žaidimą.

Newsflash … jie nebus!

Treneriai gali suteikti jums daugybę patarimų ir pratimų, tačiau galiausiai jūs turite tai padaryti.

Pagalvokite apie tai kaip su asmeniniu treneriu, kuris dirba su klientais. Kiekvieną savaitę klientas kelis kartus per savaitę dirba po vieną valandą. Bet tai, ką jie daro kitas 23 valandas, daro didžiausią skirtumą, o ne vieną valandą laiko kartu.

Tas pats pasakytina ir apie golfą. Nesirašykite į koučingą, nebent turite darbo etikos, laiko ir požiūrio į praktiką. Pamoka per mėnesį nieko nepadarys jūsų žaidimui, nebent jūs praktikuosite tai, ko išmokote tarp sesijų.

2 žingsnis: tyrinėkite golfo instruktorius

Galbūt galvoji, gerai kaip vis tiek rasti golfo pamokas?

Yra daugybė būdų, kaip rasti tinkamą golfo instruktorių. Keli geriausi būdai:

 • Ieškoma internete: Kadangi dauguma dėstytojų turi svetaines ir (arba) socialinės žiniasklaidos paskyras, esate tik greita „Google“ paieška. Tiesiog įveskite „Golfo treneriai“ (įrašykite savo miestą / vietovę). Tada naršykite, kad galėtumėte sužinoti daugiau apie juos, peržiūrėti įkainius, apžvalgas ir kt.
 • Klauskite savo golfo draugų: Net ir skaitmeniniame pasaulyje „iš lūpų į lūpas“ vis dar yra puikus būdas rasti savo žaidimo trenerį. Paklauskite draugų, šeimos narių ir golfo žaidėjų, ar jie ką nors rekomenduoja, ir atlikite jų tyrimus.
 • Vietiniai golfo aikštynai: Paskutinis būdas yra paskambinti ar ieškoti internetinių vietinių golfo aikštynų. Jie gali turėti klubo ir mokymo profesionalus, todėl prieš tai įsitikinkite, kas duoda nurodymus.
Kaip išsirinkti golfo trenerį

3 žingsnis: Vet vietinius golfo mokytojus

Atlikę tyrimus, laikas pradėti susisiekti su golfo treneriais.

Panašiai kaip prisijungiant prie šalies klubo, jūs nenorite lengvai priimti šio sprendimo. Kadangi praleisite nemažą dalį savo laiko ir pinigų su šiuo asmeniu, svarbu iš anksto atlikti tyrimus.

Tikrindami vietinius golfo trenerius, į tai atkreipkite dėmesį:

Pažymėjimai ir pagrindai

Pirmas dalykas yra įsitikinti, kad jie turi PGA sertifikatą. Tai padės išsiaiškinti asmenį, kuris mano, kad yra golfo mokytojas, ir žmogų, kuris gali padėti pasiekti jūsų tikslus.

Filosofijos dėstymas

Kitas dalykas, apie kurį reikia pagalvoti, yra jų mokymo stilius. Ar jie yra treneris, kuris verčia sūpynės metodą ar sūpynės tipą per gerklę, ar jie dirbs su jūsų sūpynėmis, kad atliktų patobulinimus?

Pavyzdžiui, kai kurie treneriai moko tik „vieno lėktuvo“ sūpynės. Bet jei nenorite tokio tipo sūpynių, tai nebus tinkama. Visada iš anksto paklauskite jų apie jų metodiką!

Golfo sugebėjimai

Aš asmeniškai neišmoksiu žmogaus, kuris nėra geras žaidėjas.

Dabar nesakau, kad kiekvieną raundą jie turi šaudyti lygiai ar geriau, bet noriu dirbti su geru žaidėju. Daugelis trenerių žino gero sūpynės mokymą, bet negali žaisti, kad išgelbėtų savo gyvybę.

Kai dirbate su geru žaidėju (ne tik su geru mokytoju), jie gali jums padėti ne tik jūsų sūpynėje. Jie padės jums sužinoti daugiau apie protinį žaidimą, kurso valdymą, trumpą žaidimą, taškus turnyruose ir kt.

Koučingo pagrindai

Koks yra nustatant trenerių patikrinimą?

Būtinai ištirkite:

 • Pamokos yra uždarose patalpose, lauke, vairavimo zonoje, ar abi?
 • Ar galite gauti pamokų žiemos mėnesiais?
 • Ar galite užsiregistruoti tarp pamokų?
 • Ar jie siūlo žaidimo pamokas golfo aikštyne?
 • Ar jie turi trumpą žaidimo plotą, ar tik pilną galią?
 • Kokios technologijos jie turi (paleidimo monitorius, skrydis su kamuoliu, pagalbinės sūpynės ir kt.)?
 • Ar vėliau jums bus išsiųsta pamoka? Ar galite prieiti prie jų amžinai, ar tik dirbdami kartu?

Be to, būtinai užduokite jiems klausimų, pavyzdžiui, jei jie dirba su jaunesniais golfo žaidėjais, kolegijų golfo programomis, senjorais, profesionalais ir kt. Gerai jų paklausti daugiau, kad sužinotumėte daugiau sėkmės. Tai padės jums sužinoti, ar kas nors padės jūsų golfo žaidimui tinkama linkme.

Vaizdo įrašas

Tobulame pasaulyje jūs visada norite treniruotis, kuris padovanotų keletą jūsų golfo sūpynių vaizdo įrašų, kuriuos galėtumėte pasiimti namo. Tokiu būdu galite pamatyti prieš / po, sužinoti daugiau apie savo pamoką ir žinoti tinkamus pratimus, einančius į priekį.

Golfo pamokų kainos

Vienas iš svarbiausių dalykų, kuriuos galite padaryti bandydami rasti tinkamą trenerį, yra gauti bandomąją pamoką. Niekada nerekomenduočiau nusipirkti 5 ar 10 pamokų pakuočių be pirmiausia išbandydamas vandenis.

Nepirksi automobilio be bandomojo važiavimo, tas pats pasakytina ir apie tinkamo instruktoriaus paiešką. Nėra nieko blogiau už paketo pirkimą prieš tai savo pirmąją pamoką, kad suprastum, jog tau nepatinka jie ar jų mokymo stilius.

Tai padės sutaupyti pinigų, laiko ir daugybės nusivylimo.

4 žingsnis: bandomoji pamoka

Suradę trenerį, kuris atliks bandomąją pamoką, dabar laikas eiti į savo pamoką!

Norite būti tikri, kad pasirodysite anksti, tinkamai sušilsite ir būsite pasirengę mokytis. Nepamirškite, kad jūsų instruktorius taip pat vertina jus ir jūsų norą tobulėti.

Baigę golfo pamoką, pagalvokite apie:

Golfo instruktoriaus suderinamumas

Pirmiausia, kokia buvo jūsų pradinė patirtis?

Ar tu:

 • Jaustis patogiai?
 • Smagiai praleisti laiką ir daug sužinoti?
 • Jaučiate, kad tarp jūsų instruktoriaus ir jūsų buvo tinkama?
 • Jautiesi lyg žinotų, ką daro, ar jautėsi, kad skambino?

Energija

Energija neturi melas.

Gana greitai galite pasakyti, ar ketinate susitarti su savo treneriu, ar ne. Nors nesakau, kad jūs turite būti vienodi dvyniai ir turėti viską, kas bendra, jūs norite jiems patikti ir jais pasitikėti.

Taip pat lengva pasakyti, ar treneriai elgiasi taip, lyg jūs esate prekė, o ne su jumis susipažinti ir iš tikrųjų norite, kad tobulėtumėte. Jūs nenorite būti tik dar vienas koučingo klientas, bet vietoj to, kuris galėtų jums padėti ilgalaikėje perspektyvoje.

5 žingsnis: įsipareigokite treneriui

Galiausiai įsipareigokite palaikyti koučingo santykius.

Paskutinis dalykas, kurį norite padaryti, yra gauti kiekvieno jūsų rajono trenerio pamoką ir gauti per daug nuomonės apie savo sūpynę. Vietoj to, radę vieną lazdelę 3-6 + mėnesiams su įprastomis pamokomis.

Tarp pamokų įsitikinkite, kad įgyvendinate ir tai, ko išmokote. Atminkite, kad nieko iš to neveikia, jei per mėnesį gaunate vieną pamoką, bet neskiriate laiko naujų įpročių įgyjimui.

Kaip išsirinkti golfo trenerį

DUK apie golfo sūpynių instrukcijas

Ar turite daugiau klausimų apie golfo instrukcijas?

Jei taip, mes turime atsakymus, kurie padės jums rasti tinkamą trenerį.

Ar turėčiau daryti internetines pamokas ar mokyti asmeniškai?

Virtualiajame pasaulyje po pandemijos tai puikus klausimas.

Idealiu atveju aš visada siūlyčiau asmeninis koučingas jei įmanoma. Nors internetinis instruktavimas yra gera alternatyva, manau, kad sunku pasiekti tokio paties tipo rezultatų, kaip asmeniškai.

Kai esate asmeniškai, galite dirbti su treneriu 1: 1 ir atlikti reikiamus pakeitimus. Paprasčiau, kad jie nurodytų, kokius pakeitimus turite atlikti, o ne pasakykite vaizdo įrašais. Kartais sunku pajusti pokyčius, kai dirbate tik per žinutes ir vaizdo įrašus.

Taip pat daug lengviau išlaikyti tai, ko išmokote, kai tai yra ir asmeninis koučingas. Manau, kad geriausias instruktavimas yra asmeninis su svarbiausiais vaizdo įrašais, mokymais ir pratimais, kurie bus išsiųsti po to. Tokiu būdu galite peržiūrėti tai, ko išmokote, ir tęsti tarp sesijų.

Ar verta golfo pamokos?

Taip, aš tikiu, kad jie yra 100%, jei rasite tinkamą savo sūpuoklei, biudžetui ir tikslams. Golfo pamokos su profesionalu gali padėti jums sužinoti daugiau apie savo sūpynes ir tikslingai treniruotis.

Kas yra geras golfo instruktorius?

Asmeniškai manau, kad geras golfo instruktorius yra tas, kuris dirba su natūraliomis jūsų sūpynėmis.

Aš to nekenčiu, kai matau trenerius, kurie priverčia tave per naktį viską pakeisti. Paprastai tai yra nelaimė, dėl kurios jūs išvykstate labiau sutrikę nei tada, kai atvykote.

Per bandomąją pamoką manau, kad tai yra puiki mintis pakalbėti apie savo sūpynes, tikslus ir svarbiausias problemas, kurias reikia išspręsti. Norite rasti trenerį, kuris jums padėtų išspręsti vieną problemą vienu metu, kad galėtumėte atlikti pakeitimus. Nenorite išbandyti 2-3 dalykų vienu metu ir negalite žaisti labai gerai tarp pamokų.

Paskutinis dalykas, kuris, mano manymu, yra geras instruktorius, yra tas, kuris, jūsų manymu, turi jūsų nugarą. Paprastai galite pajusti šią energiją bandomojoje pamokoje ir pamatyti, kaip jie aistringai žaidžia ir padeda kitiems žaidėjams tobulėti.

Kiek ima golfo instruktoriai?

Kaip ir bet kurios sporto šakos treneriai, golfo pamokų tarifai gali labai skirtis.

Kai kurie treneriai gali mokėti nuo 80 iki 100 USD per valandą, o kiti aukščiausios klasės treneriai, pristatyti „Golf Digest“, gali mokėti 400 USD + per valandą!

Kai kurie iš didžiausių veiksnių yra šie:

 • Laikas: Kai kurie golfo mokytojai ima mokestį pusvalandžiu ar valanda. Kiti gali reikalauti mažiausiai dviejų valandų per pirmąją pamoką, kad galėtumėte pažinti savo golfo sūpynes.
 • Tvarkaraštis: Kai kurie treneriai yra užimti labiau nei kiti, ir tai taip pat turės įtakos valandos tarifui. Jei treneris turi beveik pilną sąrašą, jis gali mokėti daugiau, nes jų laikas yra vertingas. Arba kolegijos golfo treneris taip pat gali mokyti iš šono, tai tikrai priklauso nuo asmens.
 • Golfo klubas: Paprastai aukštesnio lygio golfo klubų treneriai imsis didesnio pamokų tarifo. Arba, jei treneriai dirba vairavimo zonoje, jie paprastai turi mokėti tam tikrą sumą vienam studentui pačiai įstaigai.

Be to, daugumoje jų valandos įkainis paprastai būna mažesnis, jei perkate didelę sumą kaip nustatytą seansų skaičių. Tyrimo ir bandomojo užsiėmimo metu būtinai paaiškinkite tarifus ir paketus.

Golfo instrukcijos paskutinės mintys

Norint patobulinti žaidimą, sukurti naujus įpročius ir nuosekliai žaisti geresnį golfą, svarbu rasti golfo instruktorių. Atminkite, kad net ir geriausi pasaulio golfo žaidėjai turi trenerius, todėl nėra bloga mintis, kad tokį turėtumėte ir savo kampe.

Tačiau nesirinkite golfo trenerio pagal užgaidą. Įsitikinkite, kad atlikote penkių žingsnių procesą, kad rastumėte tinkamą savo žaidimo trenerį.

Galiausiai nepamirškite, kad koučingas padės, bet labiausiai svarbu tai, ką darote tarp pamokų. Norėdami įsitikinti geriausiais rezultatais, turite stengtis ištaisyti silpnybes, išlikti kantrūs ir pasitikėti procesu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Žibintų apiplovimo purkštukai: Kodėl jie yra svarbus saugumo elementas ir kaip juos pakeisti

Automobilių saugumas yra vienas iš svarbiausių dalykų kiekvieno vairuotojo gyvenime. Viena iš mažiau pastebimų, bet labai svarbių dalių, yra žibintų apiplovimo purkštukai. Šie nedideli detalių elementai gali turėti didelę įtaką vairuotojų ir keleivių saugumui. Šiame straipsnyje aptarsime, kodėl žibintų apiplovimo purkštukai yra tokie svarbūs, ir kaip juos pakeisti tinkamai. Kodėl žibintų apiplovimo purkštukai yra svarbus […]

Read More
Patarimai

WiFi kameros: Moderni stebėjimo technologija ir jos naudojimo galimybės

WiFi kameros arba belaidės stebėjimo kameros yra technologinis stebuklas, kuris suteikia galimybę stebėti ir saugoti vaizdo medžiagą be jokių laidų ir kabelių jungčių. Šios kameros ne tik atneša patogumą, bet ir įgalina plačią naudojimo sritį, pradedant nuo namų apsaugos iki verslo stebėjimo. Šiame straipsnyje išnagrinėsime šios technologijos privalumus, veikimo principus bei įvairias jos taikymo galimybes. […]

Read More
Patarimai

Stiliaus Išraiška: Įspūdingi Ir Unikalūs Auskarai

Auskarai yra daugiau nei tik aksesuarai. Jie yra asmeninės stiliaus išraiškos priemonė, galinti atskleisti ne tik individualų skonį, bet ir asmenybę. Nuo subtilių ir elegantiškų iki didingų ir išskirtinių, auskarai gali sukurti unikalų įvaizdį ir pabrėžti mūsų unikalumą. Šiame straipsnyje aptarsime įvairius auskarų stilius, jų simboliką ir kaip juos derinti su kasdiene ir šventine apranga. […]

Read More