Kaip reikia prasti veidą?

Kaip prausiate veidą? Dauguma iš mūsų tai daro kasdien, todėl šiek tiek šokiruoja tai, kad ekspertai teigia, jog galbūt visus tuos metus tai darėme neteisingai.

Pirmiausia (bloga žinia veido servetėlių gerbėjams), veido servetėlės yra tiek pat naudingos mūsų odai, kiek ir aplinkai, nors apie tai jau žinojome. Tačiau net ir tie, kurie ištikimi savo kreminiam valikliui ar miceliniam vandeniui, daugelis iš mūsų daro tas pačias klaidas, dėl kurių neatsikratome visų nešvarumų, arba, dar blogiau, pakenkiame savo odai ir sukeliame jai stresą.

Išsamius odos valymo patarimus, kuriuos turi žinoti kiekvienas, pateikėme kosmetikos slaugytojai Alice Jenkins ir estetikos gydytojui Davidui Jackui.

1. Visada naudokite šluostę ir pirmiausia nuvalykite vandeniu.

Didžiąją dalį makiažo ir nešvarumų pašalinkite drėgna, švaria šluoste ir naudokite tik vandenį (tai gali būti micelinis vanduo). Tada ant drėgnos, švarios šluostės naudodami kremo pagrindo valiklį pašalinkite makiažo likučius ir nešvarumus. Trečią kartą valykite vėl paprastu arba miceliniu vandeniu, kad pašalintumėte visus likučius. Įsitikinkite, kad niekada neignoruojate kaklo ar plaukų linijos; palikdami šias vietas nuošalyje, galite sukelti bakterijų kaupimąsi ir spuogų protrūkį.

Paveikslėlyje gali būti: Kalnai, sniegas, jūra, vandenynas, gamta, lauke, ledas, vanduo, kalnai, jūra ir vandenynas
Kaip micelinis vanduo tapo valomuoju produktu didvyriu – ir kurį rinktis
2. Niekada nenaudokite karšto vandens veidui prausti

Tinkamam veido valymui naudokite drungną arba šaltą vandenį. Karštas vanduo nėra odos draugas, todėl niekada neplaukite veido duše. Karštas vanduo, saunos ir veido plovimas garais gali sukelti kraujagyslių išsiplėtimą ir pažeisti jautrius audinius.

3. Valymui visada skirkite 60 sekundžių.

Įsitikinkite, kad visada skirsite bent 60 sekundžių veidui valyti. Tai daug ilgiau, nei manote, todėl telefone nustatykite laikmatį, o kol tai darysite, padarykite veidui (ir kaklui!) mini veido masažą.

4. Įtraukite į mišinį šveitiklį

Stenkitės šveisti veidą 2-3 kartus per savaitę. Jis padeda pašalinti negyvas odos ląsteles ir padeda odai geriau įsisavinti visus produktus, kuriuos ant jos tepate. Jei naudojate šveitiklį su rutuliukais, darykite tai prieš valymą – valiklis padės pašalinti rutuliukus, kad oda būtų švari ir gaivi.

5. Nepamirškite serumo

 

Serumas serum lipotrofin simildiet iš simildiet.co.uk
Baigiamasis kiekvienos geros valymo procedūros etapas turėtų būti serumo naudojimas, kuris atkuria rūgštinį odos pH (padeda subalansuoti odos paviršiaus bakterinę florą) ir į odos paviršių tiekia rūgštinio pH antioksidantus (pvz., vitaminą C ir AHA).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Lietuviški

Madingi drabužiai moterims

Jaučiate nuobodulį? Galbūt norėtumėte apsvarstyti galimybę paieškoti madingų drabužių moterims, kurie padėtų nutraukti nuobodulį. Moteriški rūbai internetu geriausias pasirinkimas ieškant rūbų.Štai kuo įdomūs moteriški drabužiai. Stilingas Jei norėtumėte palyginti vyrų ir moterų dėvimus drabužius, pastebėsite, kad moteriški drabužiai yra stilingesni. Jie kuriami ir reklamuojami taip, kad moterys norėtų juos įsigyti, kad gerai atrodytų, o vyrams […]

Read More
Lietuviški

Netikros gėlės ar tikros gėlės

Nežinote, ar namų puošybai rinktis dirbtines, ar tikras gėles? Jūsų dilema tikriausiai yra ta, kad netikros gėlės yra pigesnės ir ilgiau išlieka, nereikalauja priežiūros, palyginti su tikromis gėlėmis, kurias reikia kasdien laistyti, laikyti subtilioje vazoje su vandeniu ir kurios gali būti brangios, jei jas teks pirkti kas savaitę. Tačiau jūs negalite padėti, bet norite tikrų […]

Read More
Trys unikalūs marinuotų burokėlių receptai
Lietuva Lietuviški Mityba

Trys unikalūs marinuotų burokėlių receptai

Vos tik prasideda daržovių marinavimo maratonas, galva gali ištinti nuo klausimo: „Pagal kurį receptą geriausia marinuoti burokėlius?“ Žinoma, tie, kurie daržovių marinavimu užsiima kasmet, turi mėgstamiausią burokėlių marinavimo receptą ir tikriausiai vėl marinuos pagal jį. Bet ką daryti, jei laiko patikrintų receptų nėra arba norisi pamėginti kažką naujo? Skubame į pagalbą ir norime pasiūlyti tris […]

Read More