Kaip reikia prasti veidą?

Kaip prausiate veidą? Dauguma iš mūsų tai daro kasdien, todėl šiek tiek šokiruoja tai, kad ekspertai teigia, jog galbūt visus tuos metus tai darėme neteisingai.

Pirmiausia (bloga žinia veido servetėlių gerbėjams), veido servetėlės yra tiek pat naudingos mūsų odai, kiek ir aplinkai, nors apie tai jau žinojome. Tačiau net ir tie, kurie ištikimi savo kreminiam valikliui ar miceliniam vandeniui, daugelis iš mūsų daro tas pačias klaidas, dėl kurių neatsikratome visų nešvarumų, arba, dar blogiau, pakenkiame savo odai ir sukeliame jai stresą.

Išsamius odos valymo patarimus, kuriuos turi žinoti kiekvienas, pateikėme kosmetikos slaugytojai Alice Jenkins ir estetikos gydytojui Davidui Jackui.

1. Visada naudokite šluostę ir pirmiausia nuvalykite vandeniu.

Didžiąją dalį makiažo ir nešvarumų pašalinkite drėgna, švaria šluoste ir naudokite tik vandenį (tai gali būti micelinis vanduo). Tada ant drėgnos, švarios šluostės naudodami kremo pagrindo valiklį pašalinkite makiažo likučius ir nešvarumus. Trečią kartą valykite vėl paprastu arba miceliniu vandeniu, kad pašalintumėte visus likučius. Įsitikinkite, kad niekada neignoruojate kaklo ar plaukų linijos; palikdami šias vietas nuošalyje, galite sukelti bakterijų kaupimąsi ir spuogų protrūkį.

Paveikslėlyje gali būti: Kalnai, sniegas, jūra, vandenynas, gamta, lauke, ledas, vanduo, kalnai, jūra ir vandenynas
Kaip micelinis vanduo tapo valomuoju produktu didvyriu – ir kurį rinktis
2. Niekada nenaudokite karšto vandens veidui prausti

Tinkamam veido valymui naudokite drungną arba šaltą vandenį. Karštas vanduo nėra odos draugas, todėl niekada neplaukite veido duše. Karštas vanduo, saunos ir veido plovimas garais gali sukelti kraujagyslių išsiplėtimą ir pažeisti jautrius audinius.

3. Valymui visada skirkite 60 sekundžių.

Įsitikinkite, kad visada skirsite bent 60 sekundžių veidui valyti. Tai daug ilgiau, nei manote, todėl telefone nustatykite laikmatį, o kol tai darysite, padarykite veidui (ir kaklui!) mini veido masažą.

4. Įtraukite į mišinį šveitiklį

Stenkitės šveisti veidą 2-3 kartus per savaitę. Jis padeda pašalinti negyvas odos ląsteles ir padeda odai geriau įsisavinti visus produktus, kuriuos ant jos tepate. Jei naudojate šveitiklį su rutuliukais, darykite tai prieš valymą – valiklis padės pašalinti rutuliukus, kad oda būtų švari ir gaivi.

5. Nepamirškite serumo

 

Serumas serum lipotrofin simildiet iš simildiet.co.uk
Baigiamasis kiekvienos geros valymo procedūros etapas turėtų būti serumo naudojimas, kuris atkuria rūgštinį odos pH (padeda subalansuoti odos paviršiaus bakterinę florą) ir į odos paviršių tiekia rūgštinio pH antioksidantus (pvz., vitaminą C ir AHA).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Lietuviški

Aprangos vaikams 2023 m: Naujausios tendencijos ir stiliai

Aprengti vaikus gali būti sudėtinga užduotis, ypač kai reikia išrinkti jiems tobulą suknelę. Tačiau keičiantis mados tendencijoms ir tobulėjant mados pramonei, aprengti vaikus tapo lengviau nei bet kada anksčiau. 2023 m. galime tikėtis įdomių ir unikalių vaikiškų suknelių tendencijų. Ryškios ir drąsios spalvos Viena ryškiausių 2023 m. vaikiškų suknelių tendencijų – ryškių ir drąsių spalvų […]

Read More
Lietuviški

Kaip sumažinti raukšles plaunant veidą?

Kasdien plauname veidą, bet ar žinote, kad tai gali sumažinti veido raukšles, jei tinkamai plausite veidą. Daugelis žmonių galvoja, kad veidas plaunamas tik valymui. Tačiau tai nėra vienintelis tikslas. Valymas skatina ingredientų iš produktų, kuriuos tepame ant veido, pavyzdžiui, veido losjono ir stangrinamojo akių kremo, įsisavinimą. Paprastai yra du skirtingi odos tipai – sausa ir […]

Read More
Lietuviški

Kada jums reikia glikogeno?

Visada – net kai miegate. (Kai pabundate, jūsų kepenų glikogenas būna išsekęs maždaug 50 proc.) Mūsų organizmui reikia nuolatinio energijos kiekio, kad galėtų tinkamai funkcionuoti (o jei nuolat deginate energiją važiuodami, jos reikia dar daugiau), todėl angliavandenių trūkumas mityboje gali sukelti nuovargį, prastą protinę veiklą, ištvermės ir ištvermės trūkumą. Tačiau užsiimdami mažo intensyvumo veikla deginate […]

Read More