10 darbo vietų, kurioms nereikia patirties (ir kaip jas rasti)

Pirmą kartą patekti į darbo rinką gali būti nelengva užduotis, ypač kai neįsivaizduojate nuo ko pradėti.

O galbūt po pertraukos vėl įeinate į rinką, ar norite pakeisti gyvenimą ir greitai susirasti darbą naujoje pramonėje.

Kad ir kaip būtų, turite žinoti, kaip susirasti darbą be reikalingos patirties.

vyras spaudžia moters ranką

Pažvelkime į dešimt darbo vietų, kurioms nereikia jokios patirties, ir keletą pagrindų, kaip jas rasti.

Lengvi darbai, kurie gerai moka be patirties

Prieš pradėdami žinokite, kad darbams, kuriems nereikia patirties, vis tiek gali būti keliami kiti reikalavimai – tai tiesiog reiškia, kad jums nereikia anksčiau dirbti panašaus darbo ar dirbti šioje srityje. Pranešime apie bet kokius mokymus ar žinias, kurių jums gali prireikti kiekvienam darbui atlikti!

1. Pristatymo tvarkyklė

Kartais darbui užtenka tik turėti vairuotojo pažymėjimą. Jei ieškote lankstaus darbo laiko ir greito grynųjų pinigų, yra keletas kompanijų, siūlančių koncertinius darbus, kurie leidžia jums nustatyti savo tvarkaraštį. Patikrinkite savo vietovę, ar „DoorDash“, „Uber Eats“ ar „Postmates“ samdo vairuotojus.

Jei norite pastovaus darbdavio stabilumo, dauguma restoranų šiuo metu siūlo pristatymą ir jie visada samdo vairuotojus, kurie dirba už valandinį atlygį plius arbatpinigiai. Greitas ir draugiškas klientų aptarnavimas gali būti pelningas.

Prieš pradėdami dirbti pristatymo vairuotoju, pasitarkite su savo draudimo bendrove, kad įsitikintumėte, jog jums bus draudžiama, jei dirbdami pateksite į nelaimingą atsitikimą.

2. Restorano serveris

Buvimas serveriu yra puikus būdas ugdyti įgūdžius, kuriuos darbdaviai vertina vėliau gyvenime. Kai kuriose vietose galite pradėti dirbti kaip šeimininkas ar bendrininkas, bet jei esate greitas ir kruopštus, galite lengvai pasitarnauti ar barmenuoti.

Pradėkite nuo vietinių restoranų, kurie nėra aukščiausios klasės, nes daugeliui puikių restoranų reikės daug mokymų ir patirties.

3. Skrydžio palydovas

Jei mėgstate keliauti ir jaučiate, kad esate puikus komunikatorius, tuomet galima tapti skrydžių palydove be patirties. Daugelis oro linijų organizuos mokymus, kuriuos bus galima baigti per tris ar šešias savaites.

Kad būtum skrydžių palydove, reikia punktualumo ir aukšto mandagumo klientų atžvilgiu, tačiau tuos įgūdžius galima panaudoti visą likusį gyvenimą.

4. Lininis virėjas

Restoranai taip pat siūlo pradinio lygio vietas žmonėms, kurie nenori būti tiesiogiai susiję su klientų aptarnavimu. Net jei neturite oficialaus virėjo rengimo, dauguma restoranų mielai paruošia entuziastingą kandidatą.

Pradėdami virtuvėje galite pasiruošti tarnybai išplauti indus, valyti ir paprastai gaminti maistą. Įvaldę įvairius įgūdžius, galite judėti aukštyn virtuvėje ir geriau uždirbti.

5. Administracinis darbas

Tapimas biuro sekretoriumi ar padėjėju gali padėti suprasti industriją, kurioje galbūt norėsite judėti aukštyn. Pavyzdžiui, jei ketinate tapti veterinaru, atsakydami į skambučius ir paskirdami susitikimus veterinarijos kabinete galite suprasti, koks tai tipas darbo yra kaip.

Daugeliui biurų nereikia jokios patirties, tačiau jums reikės gerai suprasti kompiuterius. Jie gali pareikalauti, kad dirbtumėte su tokiomis programomis kaip „Microsoft Office“, todėl susipažinti su dokumentų ir skaičiuoklių kūrimu gali būti labai naudinga šioje srityje. Jei žinote keletą pagrindinių dalykų, neturėtumėte jokių problemų mokydamiesi naujų sistemų.

6. Gamyklos darbas

Darbas gamykloje gali būti puikus sprendimas galvojant apie ilgalaikius finansinius tikslus. Dauguma didžiųjų įmonių, turinčių gamyklas, teikia puikias išmokas, konkurencingą atlyginimą ir daugybę galimybių pakilti.

Yra daug pradinio lygio pareigybių, pradedant sandėlio darbu ir baigiant kokybės kontrole. Teikiami darbo, įskaitant saugos mokymus, mokymai, kurie gali trukti nuo vienos dienos iki mėnesio. Jūs išmoksite įgūdžių ir išlaikysite žinias, kurias galima naudoti visoje pramonėje.

7. Namų priežiūra, naminių gyvūnėlių priėmimas ar vaikščiojimas ir auklė

Jei idėja dirbti sau yra patraukli, tuomet gali būti verta apsvarstyti galimybę pradėti savo mažą verslą, kuris neturi jokių pradinių išlaidų. Namų sėdėjimas atostogaujantiems žmonėms, naminių gyvūnėlių priėmimas ar šunų vedžiojimas ir vaikų priežiūra yra puikūs būdai panaudoti įgūdžius, kuriuos tikriausiai jau turite.

Savo paslaugą galite reklamuoti socialinėje žiniasklaidoje, naudodamiesi skrajutėmis, kurias skelbiate mieste, vietiniuose laikraščiuose ir tokiose svetainėse kaip „Craigslist“ ar „Care.com“.

Pasitikėdami savo namais, augintiniais ir vaikais, dauguma žmonių tikriausiai norės nuorodų, todėl būtinai turėkite draugų ir šeimos narių, kurie garantuos jūsų sąžiningumą, patikimumą ir dėmesį detalėms.

8. Valymas

Tai dar vienas darbas, kuriame galite dirbti sau ar įmonei. Daugeliui didžiųjų viešbučių ir sargų paslaugų nereikia jokios patirties, jie suteiks namų tvarkytojo ar sargo mokymą. Tam reikia mažiau bendravimo įgūdžių nei darbo klientų aptarnavimo srityje, tačiau vis tiek susisieksite su svečiais ir klientais, todėl svarbu būti mandagiam ir mandagiam.

Taip pat galite pradėti savo verslą, kuris suteiktų daugiau lankstumo. Kreipkitės į užimtus specialistus, pagyvenusius žmones ir net draugus bei šeimos narius. Namų valymas gali būti naudingas ir įdomus darbas. Taip pat galite nustatyti savo valandinį įkainį, kuris gali pasiūlyti laisvę dirbti mažiau, nei turėtumėte viešbutyje ar sargų įmonėje.

9. Apsaugininkas

Bendrovės ir jos turto apsauga gali būti pelningas darbas, nereikalaujantis patirties. Pagrindiniai sandėliai, prekybos centrai, daugiabučių kompleksai ir gyvenamieji rajonai dažnai samdo privačius apsaugos pareigūnus, kad užtikrintų savo produktų, klientų ar gyventojų saugumą.

Darbe vyksta mokymai. Kai kuriais atvejais jums gali reikėti turėti vairuotojo pažymėjimą, jei patruliuojate didelėje automobilių stovėjimo aikštelėje ar pastate. Daugelis šių darbų taip pat reikalauja, kad jūs išlaikytumėte foninį patikrinimą.

10. Meistras

Gali atrodyti, kad jums reikia daug išsilavinimo, kad galėtumėte dirbti su santechnika, elektros sistemomis ar dailidėmis, tačiau daugelis šių darbų iš tikrųjų yra pradinio lygio. Net jei šiuo metu neturite įgūdžių sutvarkyti nesandarų vamzdį, pakeisti elektros skydą ar pastatyti verandą, įmonės mielai jus sujungia su kvalifikuotu specialistu, kuris jus apmokys ir suteiks patirties, reikalingos šioms užduotims atlikti. pats.

Nors kai kurie mokymai gali būti išsamūs, mokytis amato yra gera investicija. Tai yra nuolat didėjantys gyventojų skaičiai, todėl jų negalima užsakyti. Kvalifikuoti meistrai (arba moterys!) Gali užsidirbti tiek pat pinigų, kiek žmogus, turintis šešerių metų išsilavinimą, nes jų patirtis yra labai vertinga.

Kaip įsidarbinti be patirties

Kai jau apsispręsite dėl tam tikro darbo, kurį norite atlikti, iš tikrųjų reikia surasti ir kreiptis dėl jų! Čia yra pagrindai, kaip pradėti.

1. Sukurkite „Resume“

Pirmas žingsnis bet kuriam medžiotojui turėtų būti sukurti gyvenimo aprašymą, kuris išryškintų jų stipriąsias puses. Nors atrodo, kad jūsų gyvenimo aprašyme nėra daug turinio, vis tiek svarbu sukurti tai, kas darbdaviui suteiktų idėją, kas jūs esate yra ir ką norite daryti.

Pabandykite naudoti svetainę, pvz., „ResumeBuilder“, kurdami formatą ir idėjas. Įtraukite gyvenimo patirtį, dėl kurios galėtumėte tapti geru kandidatu į šį darbą. Ar atlikote kokį nors savanorišką darbą?

Dalyvavote kolegijos ar vidurinės mokyklos kursuose, kurie paruošė jus darbui? Net jei tai neatrodo svarbu, jūsų nuveikti dalykai gali padaryti didelę įtaką būsimam darbdaviui.

2. Prisijunkite prie darbo paieškos tinklalapio

Kai tobulinsite savo gyvenimo aprašymą, atėjo laikas jį įgyvendinti. Yra šimtai svetainių, kurios gali padėti susieti jus su žmonėmis, ieškančiais jūsų tam tikrų įgūdžių. Viena populiariausių darbo ieškančių asmenų ir darbdavių svetainių yra „Indeed.com“.

Ieškokite darbo, neturinčio „Real“ patirties, palyginti paprasta. Paieškos juostą galite užpildyti tokiais raktiniais žodžiais kaip „pradinis lygis“ arba „nereikia patirties“. Nustatykite savo miesto ar miestelio vietą, ir iš tikrųjų pateiksite darbdavių, kurie šiuo metu samdo, sąrašą.

Vienas iš darbo paieškos iš tikrųjų privalumų yra tas, kad jie leidžia jums įkelti savo gyvenimo aprašymą į savo sąskaitą, o jūs galite kreiptis į kelis darbus tiesiogiai jų svetainėje. Tai reiškia, kad per labai trumpą laiką galite kreiptis į dešimtis darbų, nes visa tai galima padaryti paspaudus mygtuką.

3. Išbandykite senosios mokyklos kelią (asmeniškai)

Jei neatrodo, kad darbo ieškojimo svetainės padės jums gauti pelningą darbą, gali būti laikas atspausdinti savo gyvenimo aprašymą ir išvykti į miestą. Galite patikrinti vietinius laikraščius ir sužinoti, kurios įmonės samdo, ir teirautis tose vietose.

Asmeninis gyvenimo aprašymo perdavimas vadovui suteikia asmeninį prisilietimą, kuris leidžia susieti veidą su gyvenimo aprašyme esančiu vardu. Tai gali padėti išsiskirti iš žmonių, kurie gali pateikti savo paraiškas per įmonės svetaines ar el. Paštą.

Įsitikinkite, kad kreipiatės visur, kur norėtumėte dirbti, net jei jie specialiai nesako, kad samdo. Niekada negali žinoti, kada gali atsiverti pozicija.

4. Priimkite stažuotę

Nesvarbu, ar ieškote savo pirmojo darbo, ar tikitės įsilieti į naują industriją, stažuotės gali būti vertinga priemonė, leidžianti įgyti patirties ir užmegzti naujus ryšius. Nors daugelis stažuočių yra nemokamos, kai kurios siūlo kompensaciją ar net kolegijos kreditą.

Jei jūsų vietovėje yra darbdavys, kuriame norėtumėte dirbti, paklauskite jų apie praktiką. Kartais šią informaciją galima rasti jų svetainėje, darbo paieškos duomenų bazėse, tokiose kaip „Indeed“, arba ją galima rasti vietinėse kolegijose. Jei nesate tikri, ar įmonė siūlo praktiką, visada galite paskambinti į jų žmogiškųjų išteklių skyrių ir paklausti apie galimybes. Gerai pasirodę praktikos programoje, galite greitai žengti į priekį įmonėje, paskatinti karjerą ir apsispręsti, kokį darbą norite atlikti ilgą laiką.

Atminkite, kad visi turėjo pradėti nuo kažkur, o dauguma darbdavių labiau nei nori suteikti žmonėms galimybę. Darbo neturėjimas be patirties neturi būti bauginantis ar bauginantis. Tai svarbus svarbus žingsnis siekiant savo finansinių tikslų.

Nesvarbu, ar turite visą darbo dieną, ar ne, šalutiniai koncertai gali būti puikus būdas gauti papildomų pajamų. Sužinokite apie daugiau nei 100 šoninių šurmulių šiame straipsnyje!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Šviečiantys batai vaikams

Kas yra šviečiantys batai vaikams? Šviečiantys batai yra populiarus mados reiškinys tarp vaikų. Šie batai yra sukurti su specialiomis šviesos diodais, kurie šviečia tamsioje aplinkoje. Šie batai yra ne tik stilingi, bet ir padeda padidinti vaikų matomumą tamsiu paros metu, kuris yra ypač svarbus saugumui. Ar šie batai yra saugūs? Šviečiantys batai yra sukurti taip, […]

Read More
Patarimai

Anglų kalbos pamokos vaikams online: efektyvumas ir patogumas

Dauguma tėvų supranta svarbą mokytis anglų kalbos nuo pat vaikystės. Tačiau ne visi turi galimybę ar norą siųsti savo vaikus į tradicines kalbų mokyklas ar privačius mokytojus. Todėl vis daugiau tėvų renkasi anglų kalbos pamokas vaikams online. Šių pamokų efektyvumas ir patogumas yra akivaizdus. (https://www.helendoron.lt ) Vienas iš pagrindinių privalumų yra patogumas. Tėvams nereikia leisti […]

Read More
Patarimai

Kas yra profesionalios racijos?

Profesionalios racijos kas tai? Profesionalios racijos yra specializuoti radijo imtuvai, kurie naudojami tam, kad suteiktų greitą ir patikimą ryšį tarp skirtingų asmenų ar grupių. Šios priemonės dažniausiai naudojamos kariuomenėje, policijoje, gaisrinėse bei kitose panašiose organizacijose. Tačiau pastaruoju metu jų populiarumas didėja ir tarp įmonių bei privačių asmenų, kurie ieško greito ir saugaus ryšio su savo […]

Read More