10 paprastų būdų sukurti laimę

Straipsniuose gali būti partnerių nuorodų. Tai reiškia, kad jei perkate prekę iš mano nuorodų, aš galiu uždirbti filialo komisinius be jokių papildomų išlaidų. Kaip „Amazon“ partneris uždirbu iš kvalifikuotų pirkimų.
Visos Šventojo Rašto nuorodos yra iš Karaliaus Jokūbo Šventosios Biblijos (KJV) versijos “.

Mano mintis apie šį įrašą apie tai, kaip rasti laimę, prasidėjo nuo citatos! Jame buvo sakoma: „Laimė yra vidinis darbas. Nepaskirkite niekam tiek galios savo gyvenimui “.- Mandy Hale.

Aš norėjau žinoti, kaip rasti laimę?

Visų pirma, yra skirtumas tarp laimės ir džiaugsmo. Laimė yra išorinė, nes mano šuo mane džiugina, arba mano „Magnum®“ ​​ledų baras mane džiugina. Džiaugsmas yra vidinis. Savo gyvenime turiu Kristaus meilę, kuri man teikia džiaugsmo.

Laimė? Šis klausimas nuvedė mane klausdamas draugų ir artimųjų bei skelbdamas socialiniuose tinkluose. Aš apskritai esu laimingas žmogus. Aišku, kartais aš atkalbiuosi. Aš turiu galvoje, pažvelk į mane, aš neturiu rankų ar kojų.

Tačiau mano gyvenime yra daugiau meilės, džiaugsmo ir laimės, nei galėtum įsivaizduoti. Aš visų paklausiau: „Kaip rasti laimę?“ Sulaukiau daug nuostabių atsakymų. Atsakymas paprastas!

Laimė yra sąmoningas sprendimas!

Turite pasirinkti, kad būtumėte laimingi. Be to, jūs negalite leisti kitiems valdyti savo emocijų. Pavyzdžiui, jei kas nors pasako tai, kas kenkia jūsų jausmams ar jus supykdo, jūs visiškai kontroliuojate tas emocijas. Jūs turite pasirinkti, kaip atsakysite.

Tai lengviau pasakyti, nei padaryti, aš žinau. Aš laikau save be galo emocingu. Tai reiškia, kad verkiu VISKO! Aš verkiu, kai esu liūdna, laiminga, pikta, įskaudinta reklamose, kai girdžiu gražią muziką, tu ją pavadini. Mano dukra Megan man visada liepia „išsiurbti mamai!“. Niekada neišmokau to daryti, bet įsivaizduoju, kad tai įmanoma. Aš tai atsiimu. Aš tikiu, kad tai įmanoma. Vėlgi, tai pasirinkimas.

10 paprastų būdų, kaip rasti 2 puodelių glajus ir pabarstukus, kaip rasti laimę

Taigi, jei laimė yra pasirinkimas, tada yra išorinių dalykų, kuriuos galite padaryti, kad sukurtumėte tą laimę. Skaičiuokime paprastus būdus.

  1. Jėzus yra galutinis išsipildymas! Priėmę Jėzų kaip savo gelbėtoją, jūs turite ne tik išorinę laimę, bet ir suprantate vidinį džiaugsmą. Sunku paaiškinti, ar nepatyrėte tokio pobūdžio meilės ir džiaugsmo. Aš labai rekomenduoju!
  2. Dėkingumas. Pridėjau tai prie sąrašo viršaus, nes žinomas faktas, kad dėkingi žmonės yra laimingesni. Mes tokie palaiminti, labiau nei nusipelnėme. Tai tikrai! Man nuolat primenami visi dalykai, už kuriuos turiu būti dėkingas. Norėdami sužinoti įvairių būdų, kaip suskaičiuoti savo palaiminimus, apsilankykite Padėkoje nuo A iki Z: Dėkingi dalykai ir dėkingumas: kodėl taip svarbu skaičiuoti savo palaiminimus. Jei norėtumėte 40 „Dėkingumo žurnalo“ raginimų, prašykite jų čia:

  3. Atleidimas. Kai neši tą pykčio naštą prieš ką nors, ji tave apsunkina. Mūsų santykiai su Jėzumi Kristumi yra pagrįsti atleidimu. Jis mirė ant kryžiaus, kad sumokėtų tavo nuodėmės skolą. Jėzus atleidžia ir tu gali. Tai tiesiog neverta svorio. Tiesiog paleisk viską! Būkite tikri ir atleiskite ir sau!

  4. Palyginimas. Nelyginkite savo gyvenimo su kitais. Būkite patenkinti gyvenimu, kurį jums davė Dievas. Mes visi linkę žiūrėti į savo kaimyną ir palyginti namus, kiemus ar automobilius. Manau, kad tai yra įprasta tinklaraščių rašymo pasaulyje. Sunku nežiūrėti į kažkieno tinklaraštį ir nepavydėti, nes jie gali turėti daugiau sekėjų ar uždirbti daugiau pinigų. Tačiau visi esame skirtingame kelio taške. Aš vis dar pradedantysis, todėl man beprotiška lyginti save su žmogumi, kuris buvo daug ilgiau. Tačiau aš labai patenkinta tuo, kad esu nauja tinklaraštininkė, kuri vis dar moka. Ar norėčiau užsidirbti pinigų iš savo tinklaraščio? Žinoma, ir kada nors greitai tai padarysiu. Tačiau aš džiaugiuosi, kad jūs tai skaitote dabar. Prašau palikti man meilės pastabą komentaruose, jei jums kyla noras. Teigiami komentarai džiugina ir mane!

  5. Meilė. „Jėzus jam tarė: mylėk Viešpatį, savo Dievą, visa širdimi, visa siela ir visu protu. Tai pirmas ir puikus įsakymas. Antrasis panašus į tai: mylėk artimą kaip save patį “. Mato 22: 37-39 Kai gyvenime yra tokios meilės, tu negali būti laimingas. Ar galite įsivaizduoti, koks būtų šis pasaulis, jei visi taip mylėtų? Nebūtų neapykantos, prievartos ar nusikaltimų. Bijau, kad vienintelis laikas, kurį patirsime, bus tik po to, kai Jėzus grįš. Tačiau kokiame didingame pasaulyje mes tada gyvensime. Nekantrauju!

  6. Santykiai. Mes randame laimę ir džiaugsmą santykiuose, kuriuos turime. Esame palaiminti savo sutuoktiniais, vaikais, šeimomis ir draugais. Pasirinkite žmones, kurie jūsų gyvenimui suteikia tik tobulėjimo. Redaguokite kitus. Mūsų darbas yra žmones ugdyti, o ne žeminti. Mes būsime atsakingi už kiekvieną neveikiantį žodį, todėl leiskime jiems skaičiuoti.

  7. Gyvenk šia akimirka. Nesijaudink dėl rytojaus. Girkite Viešpatį už jo gailestingumą, kuris kiekvieną rytą yra naujas. Sutelkite dėmesį į tuos dalykus, kuriuos galite valdyti. Kai būsite su šeima, atsisakykite technologijų ir atkreipkite dėmesį į tai, kas vyksta. Prisipažinsiu, dėl to esu labai kalta. Telefoną visada turiu su savimi. Tačiau tai darydamas nepraleidžiu laiko protingai. Mes esame toje savo gyvenimo vietoje, kad tereikia kelių mėnesių, kol visi vaikai išsikraustys. Turiu išmintingai išnaudoti mums likusį mažai laiko. Taigi mano šeimai: „Atsiprašau“! Mano šeima mane laimina tiek džiaugsmo ir laimės. Būti žmona ir mama yra didžiausias darbas žemėje. Aš kiekvieną dieną dėkoju Dievui už savo šeimą. Nesvarbu, ar aš laikau savo naujagimį, jie rieda purve, rašo ant sienų, mokosi vairuoti, eina koridoriumi ar palieka namus, kiekvieną akimirką su vaikais man šypsena. Techniškai tai daro ne išvykstanti namo dalis, bet grįžimas namo aplankyti mamos ir tėčio. Šios akimirkos beveik pažodžiui ištirpdo mano širdį.

  8. Pasitenkinimas. Būkite priimti save ir mylėkite save. Ar mes ne visada bandome sulieknėti, užsidirbti daugiau pinigų ar turėti gražesnį automobilį? Tie dalykai yra puiku, bet kai stengiesi pasiekti tuos tikslus, būk patenkintas tuo, kuo esi. Man liūdna, kai žmonės sako, kad nebus laimingi, kol nelaimės loterijoje ar nesutiks tobulo draugo. Tai negerai, draugai! Būkite laimingi dabar! Mylėk save ir mylėk savo situaciją. Gerai, kad turite tikslus, tačiau nesiremkite savo laimė tų tikslų įgyvendinimu.

  9. Daiktai. Šioje kategorijoje yra visi kiti daiktai, tokie kaip maistas, šuniukai, kūdikiai, namai ir visa kita. Manau, kad jums taip svarbu būti laimingam bet kokioje būsenoje, tačiau, draugai, padovanokite man dvigubą karamelinę „Magnum®“ ​​juostą ir aš esu pasaulio viršuje! Kas nėra laimingesnis, kai jie sukiojasi ant žemės su krūva šuniukų arba pirmą kartą (ar bet kuriuo metu) laiko jūsų kūdikį? Tai – šypsena veide. Pabandykite ir pasinaudokite visomis galimybėmis.

  10. Dosnumas. Duoti kitiems yra didžiulė palaima ir visada privers nusišypsoti. Duok savo pinigus, laiką, drabužius ar meilę. Pasinaudokite kiekviena proga kam nors padėti ir visada rasite laimę. Man labai patinka atsitiktiniai gerumo veiksmai. Peržiūrėkite savo tinklaraščio įrašą „20 gražių ir mylinčių būdų, kaip jį sumokėti“. Būtinai perskaitykite tai, kad gautumėte daug idėjų, kaip galite būti dosnūs kitiems. Atverk savo širdį ir pasidalink savo meile su kitais. Net ir tada, kai galvojate, kad neturite ką duoti, aš garantuoju, kad jei kas nors yra nusileidęs ir išėjęs, kad ir ką jūs taip tvirtai laikytumėtės, kažkam kitam to reikia kur kas labiau nei jums. Išbandykite šią teoriją ir pamatykite. Geriau jausitės, jei duosite!

rožiniai ramunėliai, kaip rasti laimę, 10 paprastų būdų, vienas išskirtinis gyvenimas

Taigi jūs turite 10 paprastų būdų rasti laimę. Iš esmės laimė yra pasirinkimas. Turite pasirinkti, kad būtumėte laimingi. Rinkis meilę, o ne baimę, tikėjimą, o ne nerimą, vietoj trūkumo – skaičiuok palaiminimus … sąmoningai rinkis laimę! Būkite tyčinis savo laimės atžvilgiu. Jei pastebite, kad esate niūrios nuotaikos, apverskite jungiklį. Lygiai taip pat galite pakeisti kanalą televizoriuje, jei jums nepatinka tai, ką žiūrite, galite pakeisti savo mąstyseną. Aš girdėjau šią idėją prieš daugelį metų dėl jūsų mąstymo. Tai veikia, jei manote, kad negalite kažko padaryti, pakeiskite kanalą.

„Tai, į ką sutelkiate dėmesį, auga, tai, ką galvojate, išsiplečia ir tai, prie ko gyvenate, lemia jūsų likimą“.
– Robinas S. Sharma

Taigi, kaip rasti laimę? Jums tai pavyksta!

„Būkite tikri: jūs nerandate laimingo gyvenimo … jūs tai padarote!” -Thomas A. Monsonas Tęskime pokalbį per „Facebook“. Mano puslapį rasite „One Exceptional Life“ „Facebook“ puslapyje.purpurinis tekstas, meilė, madinga

Panašios žinutės:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Kaip žaisti „Counter-Strike 1.6

Counter-Strike 1.6“ (toliau – „CS 1.6“) yra legendinis kompiuterinis šaudyklės žaidimas, kuris išlieka vienas iš populiariausių pasirinkimų tarp žaidėjų visame pasaulyje. Šis straipsnis bus skirtas pradedantiesiems, norintiems sužinoti, kaip žaisti „CS 1.6“, ir paaiškinti, kodėl Cybersports.lt yra puiki vieta atsisiųsti šį žaidimą. Kaip žaisti „CS 1.6“ 1. Žaidimo įdiegimas Pirmiausia turite įsidiegti žaidimą. Tai galite […]

Read More
Patarimai

Aplinkos Įrengimas: Kaip Sukurti Funkcionalią ir Estetiškai Patrauklią Aplinką

Aplinkos irengimas, kurioje gyvename ir dirbame, turi didelę įtaką mūsų nuotaikai, darbingumui ir bendram gyvenimo komfortui. Kaip galime sukurti aplinką, kuri būtų ne tik funkcionali, bet ir estetiškai patraukli? Šiame straipsnyje išnagrinėsime svarbiausius elementus, kurie leis jums sukurti harmoningą ir malonią aplinką, tinkančią jūsų poreikiams. 1. Planavimas ir Dizainas Siekiant sukurti funkcionalią ir estetiškai patrauklią […]

Read More
Patarimai

Gedulingių Pietų Kaina: Vertinimo ir Kokybės Santykis

Šiandien vis daugiau žmonių ieško ne tik skania, bet ir sveiką bei aukštos kokybės maistą, ypač pietums. Gedulingi pietūs tampa ne tik kasdienybe, bet ir tam tikra gyvenimo kokybės dalimi. Tačiau, su didėjančiomis gyvenimo išlaidomis, kyla svarbus klausimas: kiek verta mokėti už gedulingus pietus ir kokį vaidmenį vaidina maisto vertinimas bei kokybė? Gedulingų Pietų Kaina: […]

Read More