„Bug Out“ vieta: kaip ją rasti ir įrengti

Jei ruošiatės dar ne pirmą kartą, tikriausiai girdėjote šį terminą klaidos vieta prieš (BOL, trumpiau tariant). Kaip jūs tikriausiai galite atspėti, tai yra vieta, kur paruošėjai bus klaida, kai SHTF.

Bet kas tai tiksliai? O kam tau to reikia? Pabandykime pateikti aiškų apibrėžimą.

Vieta, kurioje yra klaida, yra žemės sklypas, namas, butas ar pastogė, iš kurios galite evakuotis įvykus nelaimei ar avarijai, ir ji skiriasi nuo jūsų namų (jūsų klaida vietoje).

Tačiau dauguma žmonių galvoja apie nuolatines prieglaudas, o tai teisinga tik iš dalies. Kai kurie galvoja apie laikinas prieglaudas toli nuo namų, kai nurodo BOL, bet mes tik sutelksime dėmesį į nuolatines rekolekcijas. Mes kuriam laikui paliksime laikinas laukinių gamtos prieglaudas.

Yra daugybė aplinkybių, į kurias reikia atsižvelgti renkantis BOL tinkamumą ilgalaikiam užsiėmimui. Kuo ilgiau planuojate likti vienoje vietoje ir ten save išlaikyti, tuo užduotis tampa sudėtingesnė.

Tokie aspektai, kaip prieiga prie išteklių, patekimas į išėjimą ir išėjimas, saugumas ir dar daugiau, turi būti subalansuoti vienas su kitu ir labiau nei šiek tiek pakenkti idealui, kuris iš jų galėtų jus ir jūsų šeimos ar grupės narius kentėti.

Šiame vadove mes gilinsimės į visas šias aplinkybes ir parodysime, kaip jie sąveikauja tarpusavyje, kad galėtumėte geriau analizuoti, įvertinti ir pasirinkti tinkamą klaidų vietą, kad galėtumėte patenkinti ilgalaikius SHTF išgyvenimo poreikius. .

Toliau noriu pakalbėti su jumis apie tai, kaip rasti savo klaidų vietą, kur pasislėpti, kai visuomenė pradeda byrėti. Mes apimsime daugybę aspektų, todėl daugiau negaišinkime laiko!

Tolesniuose skyriuose aptarsime visus įvairius veiksnius, kurie turi būti įvertinti renkantis gerą klaidų vietą.

Ir kad būtų aišku, gera vieta, kurioje yra klaidų, nebūtinai yra nutolusi, beveik nežinoma ir vos svetinga. Tiesą sakant, geras BOL gali būti tik vieta, kurią jūs jau žinote gana gerai.

Tik tuo atveju, jei jums įdomu mano paties nuolatinė klaida, tai yra 52 mylios nuo mano gyvenamos vietos, kurią jau gerai pažįstu.

Tai labai mažame kaime, kuriame gyvena apie 200 gyventojų, pasislėpęs tarp gražiausių kalvų, kokių tik esi matęs. Štai ten aš visas savo vasaras praleidau būdamas vaikas, gyvendamas pas senelius.

Galima sakyti, kad patirtis, užaugusi kaimo vietovėje ir retai apgyvendintoje šalies dalyje, buvo tarsi formuojanti mano paruošiamąjį gyvenimo būdą.

Tai tikriausiai yra tiesa, bet svarbiau nagrinėjamai temai: šis mažas kaimas ir šiandien turi savybių, kurios daro jį ypač geru BOL.

Aš prašyčiau jūsų tai nepamiršti skaitydami; jūsų idealus BOL gali būti vieta, kurioje jau praleidote daug laiko!

Vykstu ten

Patekimas ten yra sunkiausia dalis ir daugiausia priklauso nuo įvykusios gamtos ar žmogaus sukeltos nelaimės. Priklausomai nuo atstumo, į klaidų vietą galite patekti pėsčiomis arba naudodamiesi transporto priemone.

Natūralu, kad atėjęs laikas ja pasinaudoti yra patekti į klaidos vietą.

Jei negalite prie jo prieiti, tai negali jums pasitarnauti. dėl šios priežasties daugelis paruošėjų praleis neproporcingai daug laiko vertindami savo klaidų vietą dėl prieinamumo problemų.

Tau reikia žinokite kuo daugiau skirtingų maršrutų, kad pasiektumėte savo BOL.

Atminkite, kad kai kurie pagrindiniai maršrutai gali būti užblokuoti dėl nelaimės arba policijos / nacionalinės sargybos, todėl norint jį pasiekti, būtinai turite turėti alternatyvius maršrutus. Antriniai keliai ir net geležinkelio bėgiai yra du variantai, kurie ateina į galvą.

Visų pirma, bet kokį eksploatuojamą BOL reikia pasiekti daugiau nei vienu maršrutu. Jei prie jūsų BOL galima patekti tik vienu, klastingu, vingiuotu ožkų keliu kalne, paprasčiausiai per daug gali suklysti dėl paties kelio, kad BOL būtų patikimas pasirinkimas, kai žetonai neveikia.

Apsvarstykite ir atstumą iki vietos. Kuo ilgesnis atstumas iki klaidos yra jūsų namuose, tuo didesnė tikimybė, kad būsite priversti pasikliauti kažkokia transporto priemone, kad laiku pasiektumėte ją. Tai nereiškia, kad pėsčiomis negalite pasiekti labai tolimo BOL, tačiau tai jūsų kelionei suteiks dar daugiau sudėtingumo.

Atsižvelgiant į tai, visiems, išskyrus tolimiausius ar artimiausius BOL, įsitikinkite, kad numatote bent vieną patikimą maršrutą kiekvienam judėjimo tipui, transporto priemonei ir pėsčiomis.

Idealūs klaidų vietos reikalavimai

Jei ketinate įsigyti žemės savo atostogoms, leiskite man pateikti keletą patarimų.

Artumas

Sudėtinga suderinti greitos prieigos reikalavimą, taip pat išlaikyti savo BOL pakankamai toli nuo namų, kad jie abu nesusidurtų su tomis pačiomis problemomis, dėl kurių pirmiausia bėgote.

Idealus BOL turėtų būti pakankamai toli nuo jūsų dabartinės vietos, kad apsaugotumėte jus nuo SHTF, tačiau pakankamai arti, kad galėtumėte prie jo prieiti.

Geriausia, jei prie jos turėtumėte pasiekti per dieną pėsčiomis ar automobiliu. 50–100 mylių turėtų būti pakankamai toli, jei ketinate ten nuvykti automobiliu, nuo 25 iki 50 mylių, jei ketinate ten patekti pėsčiomis.

Jokiomis aplinkybėmis, norint išvengti visos nelaimės, pėsčiomis ar automobiliu jūsų trikdžių vieta turėtų trukti ilgiau nei 3 dienas. Kalbant apie tai, būtinai apsvarstykite blogiausio scenarijaus atvejus, kurie greičiausiai jus sulėtins ar kitaip atitolins jūsų atvykimą. Kaip atrodys jūsų „geriausias ir geriausias“ maršrutas, jei nebegalėsite važiuoti pasirinkta transporto rūšimi?

Be to, neleiskite sau sugalvoti, kad vienintelis būdas patekti į savo tikslą yra jūsų kojos arba transporto priemonė su klaidomis, nesvarbu, ar tai jūsų kasdienis vairuotojas. Kitos transporto rūšys gali būti daug pagirtinos, atsižvelgiant į jūsų konkrečias aplinkybes, ir kai kurios iš jų gali būti ne tokios transporto priemonės, kokias iš pradžių manytumėte vertą.

Apsvarstykite šiuos dalykus:

  • Dviratis: Dviračiai yra tylūs, efektyvūs ir lengvai transportuojami, kai reljefas jiems nebepalankus. Kalnų dviračiai taip pat gali suteikti jums daug galimybių važiuojant bekele. Dviračiai taip pat suteikia pagrindinį pranašumą, kai pjaunami šaligatviai, eismas tinklais ar kitos transporto priemonės tiesiog netelpa. Norėdami kuo geriau išnaudoti dviratį, turėsite būti fiziškai pasirengę, todėl dabar nuvažiuokite mylių, kol jums to prireiks judant į savo BOL.
  • Motociklas: Motociklai sujungia dviračių dydžio pranašumus su automobilio greičiu ir efektyvumu. Vis dėlto motociklams reikia daug įgūdžių, norint važiuoti saugiai, ir paprastai trūksta krovinių gabenimo galimybių. Be to, motociklai gali būti stumiami per gana atlaidų reljefą tik tada, kai jiems nebetenka degalų arba nebegalima, palyginti su dviračiais. Vis dėlto jie yra labai taupūs degalams, judrūs ir atėjus laikui lengvai paslėpiami. Jei esate įgudęs raitelis, apsvarstykite „dirt bike“ galimybę pasiekti nuotolinį BOL.
  • Valtis: Jei gyvenate šalia didelio ežero ar upės, dideli ir maži laivai gali būti puikus alternatyvus susisiekimo šaltinis. Lyginant su bet kokia kelio dalimi, vargu ar žiburiai ir upės bus taip užkimšti eismo jūsų klaidos metu, kad negalėtumėte jais pasinaudoti. Tačiau valtys visiškai nenaudingos, jei negalite panaudoti vietinio vandens telkinio, einančio norima linkme. Net kažkas panašaus į irklinę valtį gali pasirodyti daugiau nei pakankamas jūsų tikslams.

Įspėjimas: Kai kurie žmonės nori, kad jų vieta būtų kuo tolimesnė, nes daugelis nelaimių, tokių kaip uraganai, paveikia ištisus regionus, todėl būtų prasminga eiti kuo toliau.

Aš taip pat sutinku su šia logika, bet jūs patys nuspręsite, kur norite būti savo BOL.

Norite, kad jūsų vieta būtų bent 50–100 mylių nuo bet kurios pakrantės. Jei užklupo cunamis, nenorite būti jo kelyje ar tų, kurie bėgs jūsų link. Ji taip pat turėtų būti nutolusi bent 100 mylių nuo bet kokios branduolinės grėsmės.

Be to, idealu neturėtų būti daugiau nei 1 bakas degalų. Galbūt neturėsite laiko papildyti degalų arba degalinės gali būti uždarytos.

Isolation

Rinkdamiesi klaidos vietą, apsvarstykite, kiek ji yra izoliuota nuo kitų žmonių gyvenamųjų vietų ir žmogaus judėjimo linijų. Izoliacija yra dviašmenis kardas ir galbūt daugiau ar mažiau pageidautina, atsižvelgiant į jūsų grupę ar šeimos statusą.

Jei turite didelę šeimą ar išgyvenimo grupę, galinčią patikimai atlikti reikalingus darbus, tuo pačiu užtikrinant pakankamą saugumą prastovos metu ir esant neapibrėžtumui, izoliuotas BOL gali būti idealus būdas sumažinti nežinomų kontaktų, su kuriais susiduriate kitų, pavidalu. išgyvenusių ar oportunistinių plėšrūnų.

Kita vertus, izoliacija yra bloga mažoms grupėms ar šeimoms, o ypač bloga paskolą gaunantiems asmenims. paprasčiausiai yra per lengva, kad kažkas suklystų, o tai gali palikti plazdėjimą vėjyje be jokio reikalo.

Jei šiuo metu gyvenate mieste, idealus gyvenimas visiškai izoliuotas gali būti per didelis žingsnis jums … todėl apsvarstykite galimybę gyventi mažame miestelyje, geriausia, kad tai būtų garbingas atstumas nuo kitų kaimynų.

Bet jei norite visiško saugumo, tada idealiai tinka pastatyti kažką panašaus į rąstinį namelį miške. Jei įmanoma, įsitikinkite, kad jūsų BOL nėra matomas iš viršaus, jei vietovę žvalgytų sraigtasparnis ar lėktuvas.

Gerai pagalvokite prieš pasirinkdami tikrai izoliuotą BOL ir prieš įsipareigodami atidžiai apsvarstykite visus kintamuosius.

Patarimas: pabandykite žiūrėti naktį padarytus palydovinius vaizdus. Tokiu būdu lengvai pastebėsite tamsius rajonus, kur gyventojų skaičius yra mažas.

Išlaidos

Žemė su lengvai prieinamais gamtos ištekliais kainuos daugiau, todėl turite sudaryti biudžetą.

Įsitikinkite, kad įtraukėte ne tik faktinį pirkimą, bet ir kitus dalykus, pvz., Išlikimo rekolekcijų statybą ar atnaujinimą, atsargų kaupimą, tvarto statybą, šulinio kasimą ar natūralios versmės kūrimą ir pan.

upė nuosavybėje

Jai reikia mažiausiai dviejų vandens šaltinių

Upė jūsų valdoje yra „Godsend“ dovana. Šulinys, arba gebėjimas jį iškasti yra privalomas.

Tačiau jūs nenorite, kad jūsų pastogė būtų matoma nuo upės ar kitų vandens šaltinių, tokių kaip ežerai ir tvenkiniai.

Įsitikinkite, kad niekas negali pastebėti jūsų namo ar namelio iš bet kurio taško aplink tuos vandens šaltinius.

Taip pat turėtumėte patikrinti kritulių vidurkius ir pagalvoti, kaip turėti priemonių tam vandeniui surinkti.

Įspėjimas: jei šalia yra upė, visada yra tikimybė, kad tam tikru metu potvynis įvyks.

Tai turėtų būti pajėgi patogiai apgyvendinti visus

Žmonėms reikia jų erdvės, o turint pakankamai erdvės suteikti pakankamai asmeninės erdvės asmenims ir šeimos vienetams, labai svarbu kiekvienam BOL, kuris leis jums nueiti nuotolį SHTF situacijoje. Dėl šios priežasties gerai apsvarstykite, kiek vietos gali suteikti jūsų pasirinktas siuntinys.

Jums ir jūsų artimiausiems šeimos nariams reikės kur kas mažiau vietos nei didelei maitintojo netekusių grupei, susidedančiai iš kelių šeimų, ar kažko dar didesnio, pavyzdžiui, MAG.

Ypač jei ketinate paversti savo BOL teisėta sodyba, keli namai ar net nameliai ant nedidelio siuntinio greitai pradės jaustis ir bus dar labiau netoleruotini, jei tokie klausimai kaip atliekų ir šiukšlių išmetimas padaugės iš kelių šeimos.

Jei turite 3 vaikus ir sutuoktinį, tai 5 žmonės, kurie ten gyvens mėnesius ar net metus.

Tai ne tik apie kvadratines pėdas; turite įsitikinti, kad visi turės kur padėti galvą naktį, kur mokytis, kur žaisti (vaikams) ir turėti daugiau nei vieną vonios kambarį, jei turite didelę šeimą.

Taip pat reikėtų numatyti tokias aplinkybes kaip gyvulių auginimas, sodų ar pasėlių sodinimas ir leidimas vaikams žaisti bei linksmintis.

Turėtumėte sugebėti auginti gyvulius

Spontaniškas sprendimas, kad pradėsite auginti gyvulius savo BOL, nėra sėkmės strategija. Nors tai yra įgūdis, kurį gali išmokti kiekvienas, gyvūnų auginimas yra sudėtingas įgūdžių rinkinys, be to, prieš leidžiantis į tokią kelionę, sudėtingos įvairių veislių ir jų reikalavimų žinios yra privalomos.

Prieš pasirenkant BOL, jei jūsų širdis pasiryžta auginti tam tikros rūšies gyvulius, reikia atsižvelgti į aukštį, orą, bendrą klimatą, endemines bakterijų, grybelių ir parazitų grėsmes, turimą maistą ar pašarą ir dar daugiau.

Jei nesate visiškai tikras, ar norite auginti gyvulius, ar turėsite pakankamai išteklių, kuriuos galėtumėte skirti jų auginimui, išskyrus vėlesnį ilgalaikio plano etapą, geriausia būtų pasirinkti klaidą …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Polvere di Alluminio: Pramoninis ir Mokslinis Naudojimas

Aluminium milteliai, arba polvere di alluminio, yra smulkiai supjaustyti aliuminio granulės, kurių dydis svyruoja nuo mikroskopinių dalelių iki didesnių, tačiau vis dar smulkių, nei įprastos aliuminio skaidulos. Šie milteliai yra žinomi dėl savo unikalių savybių, įskaitant lengvumą, stiprumą ir cheminę reaktyvumą. Pramoninis Naudojimas Aluminium milteliai turi plačių pramoninio naudojimo taikymų, įskaitant: 1. Metalurgija: Milteliai dažnai […]

Read More
Patarimai

Geologiniai grunto tyrimai: kada ir kodėl jie reikalingi?

Geologiniai grunto tyrimai yra esminė statybos proceso dalis, kurios tikslas yra įvertinti grunto savybes, potencialias problemas ir rizikas. Šie tyrimai suteikia kritinę informaciją, kuri padeda inžinieriams ir architektams priimti teisingus sprendimus, siekiant užtikrinti pastato stabilumą, ilgaamžiškumą ir saugumą. Grunto tyrimų svarba Struktūrinis stabilumas Grunto tyrimai padeda nustatyti grunto gebėjimą atlaikyti pastato svorį ir apkrovas. Jei […]

Read More
Patarimai

Neužpildyti penalai: Ką daryti, kai trūksta kanceliarinių reikmenų ir kaip išvengti to ateityje

Kanceliariniai reikmenys yra nepakeičiama įrankių rinkinio dalis, kuria naudojasi tiek biuro darbuotojai, tiek studentai, tiek mokiniai. Nepaisant šių priemonių svarbos, dažnai tenka susidurti su situacija, kai trūksta esminių kanceliarinių reikmenų. Ši problema ne tik gali sukelti nemenkų nepatogumų, bet ir sulėtinti darbą bei mažinti produktyvumą. Tačiau yra kelios strategijos, kaip išspręsti šią problemą ir išvengti […]

Read More