Dauguma žmonių siekia netikros laimės)

Kaip rasti tikrąją laimę (užuomina: dauguma žmonių siekia netikros laimės) Siekiate tikros laimės – ar netikros laimės? Sužinokite svarbų skirtumą tarp šių dviejų, kad galėtumėte mėgautis savo geriausiu gyvenimu.

Norite sužinoti vieną iš savo laimės filosofijų, kurias perimu – kuri man padeda išlikti laimingai kasdien?

Pirmiausia leiskite man duoti kreditą ten, kur reikia mokėti. Šią laimės filosofiją atradau per Aristotelį, kurį laikau vienu pirmųjų mūsų pasaulio savipagalbos autorių.

(Aš taip myliu Aristotelio filosofijas, kad pavadinau savo sūnų Ari kaip akį jam!)

Tais laikais Aristotelis daug rašė apie tai, kas vadinama „Eudaimonia“, o tai maždaug reiškia „tikrąją laimę“, palyginti su „netikra laime“, kurią daugelis per daug viliojame.

Štai skirtumas tarp „tikrosios laimės ir netikros laimės“:

  1. „Netikra laimė“ yra „malonumo“ siekimas.
  2. „Tikroji laimė“ yra „sielos ugdymo“ siekimas, tenkinant tvirtas charakterio vertybes, teikiant pirmenybę įžvalgoms ir norint išaugti į savo didžiausią potencialą.

Iš esmės Aristotelis manė, kad yra didelė priežastis, kodėl tiek daug žmonių yra nelaimingi.

Per daug žmonių kvailai painioja „malonumą“ už „tikrąją laimę“ – kai abu yra nepaprastai skirtingi.

Reikia šiek tiek daugiau informacijos apie šių dviejų skirtumus?

Štai skirtumas tarp tikrosios laimės ir netikros laimės – paaiškinama lėčiau:

  1. Kaip rasti tikrąją laimę (užuomina: dauguma žmonių siekia netikros laimės)„Malonumas“ yra susijęs su tiesioginiu kūno ir (arba) ego patenkinimu – ir dažnai apima saiko trūkumas, įžvalgaus sprendimo trūkumas ir nežinojimas apie ilgalaikius padarinius. Malonumas yra impulsas, kurį lemia jūsų pasirinkimas. Skirtingai nuo „tikrosios laimės“, malonumas suteikia tik laikiną džiaugsmą, kuris ilgainiui netenkina.
  2. „Tikra laimė“, priešingai, dažnai užtrunka, kol prasideda „gerai jaučiasi“, tačiau tai sukuria „tolimųjų reisų džiaugsmą“, nes visa tai yra tavo augimo potencialas. Tai yra jūsų augimą skatinantis pasirinkimas. Tikroji laimė ateina tada, kai pirmenybę teikiate norui pražysti savo mėgstamiausiu. Jis ateina tada, kai supranti, kad „įžvalga ir augimas“ yra tavo tikslas būti šioje planetoje. Ne laikinas paviršutiniškas malonumas.

Tikroji laimė ateina, kai….

  • Apsupate save žmonėmis ir patirtimi, kuri padidina jūsų sielos saviugdą.
  • Tada šis džiaugsmas tęsiasi tol, kol jūs tęsiatės, nes ši „jūsų sielos saviugda“ tampa neatsiejama jūsų, kaip unikalaus, klestinčio asmens, dalimi.

Tikroji laimė = gyvenimas, kurį lemia augimas.

Netikra laimė = impulsų valdomas gyvenimas.

Aristotelis tikėjo, kad daugelis jo laikų žmonių nuolatos pakilo / linksmai / liūdnai / laimingai / liūdnai / laimingai / liūdnai pakilo.

Šiais laikais mes taip pat kenčiame nuo to nemalonaus pasivažinėjimo kalneliais – kai siekiame trumpalaikio malonumo išleidžiant pinigus, valgant, geidžiant ir pan. Mes galime baigtis didžiulėmis kredito kortelių skolomis, valgymo sutrikimų problemomis ir didelėmis skyrybomis normos.

Štai dar vienas būdas apibūdinti skirtumą tarp tikrosios ir netikros laimės.

Tikroji laimė = „į sielą orientuotas gyvenimas“

Netikra laimė = „į ego orientuotas gyvenimas“ arba „į kūną orientuotas gyvenimas“

Netikra laimė = impulsų valdomas gyvenimas.Kai esi orientuotas į ego, pernelyg prioritetu skiri pinigus, statusą, šlovę, šlovę, paviršutinišką grožį. Visa tai suteikia jums paviršutinišką netikra laimę – ne tikrąją laimę.

Kai esate „susitelkęs į kūną“, jūs pernelyg teikiate pirmenybę geismui, o ne su siela susijusiai meilei. Arba skanus nepageidaujamas maistas, o ne sveikas maistas. Arba jūs esate pernelyg įsitraukęs į paviršiaus grožį / blizgančius drabužius, o ne vertinate tai, kas daro mus visus unikalius sielas. Visa tai suteikia jums laikiną netikra laimę, o ne tikrąją laimę.

„Tikros laimės“ pamoka, kurią reikia išmokti:

  • Turite pripažinti, kad siela yra žmogaus laimės taškas.
  • Turite daryti tai, kas įkvepia, auga ir gydo jūsų sielą.
  • Tavo siela yra tavo pagrindinis sielos draugas. Taigi, svarbu jo klausytis, kai jis šnabžda savo troškimais, ir išlaikyti savo sielą kuo klestinčią ir patenkintą.

Aristotelis taip pat tikėjo, kad egzistuoja 3 rūšių santykiai – ir tik 1 teikia tikrą laimę!

Šiame straipsnyje aš dalinuosi daugiau apie tokio pobūdžio santykius!

Prašau prisijungti prie manęs ir kitų skaitytojų žemiau komentaruose – kur norėčiau išgirsti jūsų mintis apie tai, apie ką manote „tikroji laimė“.

Gaukite daugiau įrankių, kad galėtumėte gyventi savo potencialų gyvenimą.

Išbandykite meditaciją. Jūs įgysite daugiau aiškumo, ramybės, pasitikėjimo savimi ir produktyvumo. Peržiūrėkite mano knygą Akimirksniu ramus – efektyviomis 2 minučių jutiminėmis meditacijomis.

Galvok laimingiau. Galvok ramiau.

Pagalvokite apie nemokamų savaitinių įrankių prenumeratą čia.

Jokio šlamšto niekada! Skaityti Privatumo politika Daugiau informacijos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Kraikas Katėms: Kaip Rinktis Teisingai

kraikas katėms yra neatsiejama katės gyvenimo dalis. Tai suteikia jiems galimybę išlaisvinti savo natūralų instinktą laukinėje aplinkoje. Tačiau daugelis šeimininkų susiduria su iššūkiu, kai randa sau tinkamiausią kraiką savo katėms. Šiame straipsnyje aptarsime, kaip rinktis tinkamą kraiką katėms, atsižvelgiant į jų poreikius, aplinką ir kitus svarbius veiksnius. Katės Poreikiai Pirmiausia, svarbu suprasti katės poreikius. Katėms […]

Read More
Patarimai

Lauko sėdmaišių priežiūra ir valymas: patarimai, kaip išlaikyti juos tvarkingus ir patogius

Žiemą, pavasario lietui ar vasaros saulei būtent lauko sėdmaišiai tampa nepakeičiamu jūsų lauko poilsio dalimi. Bet norint išlaikyti juos tvarkingus ir patogius, reikia atlikti tam tikrą priežiūrą ir valymą. Šiame straipsnyje aptarsime naudingus patarimus, kaip išlaikyti savo lauko sėdmaišius švarius, tvarkingus ir patogius, nepaisant laikų kaitos ir naudojimo intensyvumo. 1. Regularus valymas Vienas iš svarbiausių […]

Read More
Patarimai

Svetainių kūrimas: Kokia yra pagrindinė sėkmės formulė ir kas svarbiausia

Svetainių kūrimas tampa vis svarbesnis verslo ir asmeninio tinklaraščio savininkams. Tai tampa ne tik būtinumu, bet ir galimybe pasiekti platesnį auditoriją, sukurti stiprų internetinį buvimą ir, žinoma, siekti verslo tikslų. Tačiau kurti sėkmingą svetainę yra daugiau nei tiesiog pasirinkti tinkamą dizainą ar talpinti turinį. Tai yra subalansuotas procesas, kuriame derinamos kelių sričių žinios ir gebėjimai. […]

Read More