Dirbkite mažiau ir uždirbkite daugiau!

gerai mokantys šoniniai šurmuliaiIeškote gerai mokančių šoninių šurmulių? Jūs neabejotinai atėjote į reikiamą vietą ir NEBŪSITE nusivylę, kad patekote į šį puslapį, leiskite man jus patikinti. Aš uždirbau visas uždarbio galimybes – nuo to, kad uždirbu vos kelis dolerius per valandą, iki dabar uždirbu valandinį įkainį, kuris yra daug didesnis nei dauguma žmonių uždirba dirbdami visą darbo dieną! Atimk iš manęs. Toliau tyrinėkite gerai mokamus šoninius šurmulius ir raskite savo nišą. Jums nebus gaila, kad tai padarėte.

Kaip rasti gerai apmokamus šoninius rūpesčius – dirbkite mažiau ir uždirbkite daugiau

Kai prieš porą metų pirmą kartą pradėjau šturmuoti, nusprendžiau užsiregistruoti į dvi mokamas tyrimų svetaines:

 • „Swagbucks“ ir
 • Gautieji doleriai.

Atlikęs keletą dolerių atlikdamas apklausas, nusprendžiau pasidalinti naujienomis su savo artimiausiais draugais. Jei sugebėčiau įtikinti juos susikurti sąskaitą, gausiu premiją!

Nors kai kurie draugai palaikė, vienas draugas buvo žiauriai sąžiningas su manimi. Jis man pasakė,

„Žmogau, tu veltui gaiši laiką vaikydamasis centų”.

Tuo metu aš pašalinau jo komentarus. Aš lengvai užsidirbdavau. Aš negalėjau suprasti, kodėl jis nenorėjo daryti to paties.

Taigi aš ir toliau dalyvavau apklausose kasdien. Aš net pralėkčiau apklausoje ar dviejose per prastovą darbe. Tai tęsėsi mėnesius. Tada vieną dieną man pasirodė, kad mano draugas buvo teisus. Aš eikvojau brangų laiką tose tyrimų vietose.

Skirdamas laiko matematikai supratau, kad dalyvaudamas apklausose uždirbau labai mažai pinigų. Tiksliau, mažiau nei 5 USD per valandą. Nuo tos dienos nusprendžiau sutelkti dėmesį į tai, kad surasčiau daug mokančių šoninių šurmulių.

Šiame vadove aš jums parodysiu, kaip rasti daug mokančių šoninių šurmulių, kad galėtumėte mažiau dirbti ir daugiau uždirbti.

Gerai apmokamų šoninių šurmulių medžioklė

Kaip manote, kodėl tyrimų vietos moka tiek mažai pinigų? Taip yra todėl, kad jie yra lengvi. Apklausą gali atlikti kiekvienas. Norėdami gauti daugiau atlyginimo, turite rasti vertingą šalutinį šurmulį.

Didelės vertės šoninis šurmulys yra šoninis šurmulys, kuriam reikalingi paklausūs įgūdžiai, tokie kaip:

 • Reklamos rašymas
 • SEO
 • Socialinės žiniasklaidos rinkodara
 • Grafinis dizainas
 • „WordPress“
 • Interneto svetainės dizainas

Jei norite gauti atlyginimą, tikrai turėtumėte skirti laiko paklausiems įgūdžiams įgyti. Tai visi įgūdžiai, kuriuos galite įvaldyti naudodamiesi savo vietinės bibliotekos sistema arba mokėdami už kursus.

Kai pajusite, kad pasiekėte norimą kompetencijos lygį, atėjo laikas ieškoti potencialių klientų, kurie sumokės jums tai, ko esate verta. Aptarkime tris patikrintas strategijas, kurias galite naudoti norėdami rasti daug mokančius klientus.

3 patikrintos strategijos, leidžiančios rasti gerai mokančius klientus

Po nesuskaičiuojamos daugybės valandų sąmoningos praktikos norite gauti atlyginimą už sunkų darbą. Deja, jūsų darbas tik prasidėjo. Dabar atėjo laikas rasti potencialių klientų, kurie galėtų panaudoti jūsų įgūdžius.

Kaip elgiatės tai darant? Turėtumėte išbandyti šias 3 patikrintas strategijas:

 • Tinklų kūrimas internetu ir asmeniškai
 • Tiesiogiai nukreipti klientus
 • Tapę tokie geri, jie negali jūsų ignoruoti

priežasčių, kodėl jums reikia šoninio šurmulio1) Tinklų kūrimas

Kartais gali būti nervinantis susitikimas su naujais žmonėmis ir prisistatymas bei įgūdžių rinkiniai, bet argi galų gale nebūtų blogiau niekam nežinoti, kas tu buvai? Nieko nedarydami jūs tikrai nesėkmės!

Tinklų kūrimas internete

Ar kada nors girdėjote frazę: „Jūsų tinklas yra jūsų grynoji vertė?“ Jūsų tinklas yra svarbiausias dalykas bandant rasti klientus, kurie sumokės jums tai, ko esate verti. Pasiekę žmogų, kuris yra gerai apmokamas norimoje nišoje, galite pagreitinti norimą rezultatą.

Mokami internetiniai kursai

Kaip susirasti tokį žmogų, kuris taptų tavo mentoriumi? Vienas iš būdų tai padaryti yra įsigyti internetinius kursus, kurie suteikia prieigą prie privačios FB grupės. Tai suteikia jums galimybę užduoti klausimus žmogui, kuris žudo tai jūsų nišoje.

Maža to, tai taip pat suteikia jums galimybę pabendrauti su panašiai mąstančiais nariais, kurie turi tą patį tikslą uždirbti daugiau iš savo šoninio šurmulio.

Nuo tada, kai nusprendėte sutelkti dėmesį į gerai mokamus šalutinius šurmulius, Aš įsigijau du internetinius kursus su privačiomis „Facebook“ grupėmis:

Šias grupes valdo du nuostabūs asmenys;

 • Holly Porter Johnson vadovauja uždarbiui daugiau rašyti ir
 • Larry Ludwigas vadovauja SEO rašytojams.

Aš tiek daug išmokau iš jų abiejų.

Šiuo metu jums gali kilti klausimas, kaip rasti panašių internetinių kursų savo nišoje. Atsakymas, žinoma, yra tinklų kūrimas! Prieš įsigyjant kursą, aš rekomenduoju paklausti bent trijų jūsų nišoje esančių žmonių, ar kursai to verti. Gal kas nors, kuris yra neapmokamoje internetinėje internetinėje grupėje.

Nemokamos internetinės „Mastermind“ grupės

Napoleono kalvui priskiriama kūrėjų grupės idėja. Vienoje savo knygų jis tai pasakė apie pagrindinį principą,

„Dviejų ar daugiau žmonių, kurie siekia konkretaus tikslo, harmonijos dvasia, žinių ir pastangų derinimas“.

Šiais laikais pagrindines grupes galima suformuoti naudojant:

 • Atsipalaidavęs,
 • Reddit, arba
 • kiti grupės pasiuntiniai.

Aš prisijungiau prie kelių neapmokamų grupių, kurios suteikė galimybę mokėti. Be to, dalijausi galimybėmis, kurias kai kurie mano klientai turėjo grupei, kuri man neįdomi.

Jei nenorite mokėti už grupę, labai rekomenduoju susikurti savo nemokamą internetinę „Mastermind“ grupę arba prisijungti prie esamos.

Čia yra trys būdai, kaip galite ieškoti vieno:

 • Sukurkite „Slack“ paskyrą ir ieškokite grupių savo nišoje
 • Norėdami rasti bendraminčių savo srityje, naudokite „Twitter“
 • Susisiekite su žmonėmis per „LinkedIn“

Tinklų kūrimas asmeniškai

Nors tinklų kūrimas internetu leidžia užmegzti ryšius su žmonėmis visame pasaulyje, nepamirškite apie asmeninę tinklų vertę. Granto Sabatierio knygoje Finansinė laisvė, jis turi visą skyrių, skirtą asmeniniam tinklų kūrimui.

Jis atskleidžia, kad kavos pasimatymų ėjo su keliais potencialiais klientais. Tai paskatino užsitikrinti daugiau sutarčių dėl savo skaitmeninės rinkodaros verslo.

Jūs galite pritaikyti tą pačią koncepciją augindami savo šurmulį. Nors didžiąją savo tinklo dalį kuriu internetu, aš žinau keletą draugų ir bendradarbių, kurie prisijungė prie neprisijungus sukurtų grupių.

Kitas būdas pažinti savo srities žmones yra dalyvavimas konferencijose savo nišoje. Maždaug prieš metus dalyvavau asmeninių finansų konferencijoje „FinCon“. Ten galėjau asmeniškai užmegzti potencialų laisvai samdomą klientą.

Jei rimtai domitės didesniu šoniniu šurmuliu, labai rekomenduoju apsilankyti bent vienoje savo srities konferencijoje.

padaryti papildomų pajamų socialinės žiniasklaidos vadybininku2) Tiesiogiai pritraukiant gerai apmokamus klientus

Nors užmegzti ryšius su kitais savo srities nariais gali atsirasti mokamų galimybių, vis tiek turėtumėte elgtis su klientais tiesiogiai. Jei atvirai, pikis kartais mane gąsdina. Tai, ką turite padaryti, yra jausti baimę ir daryti tai bet kokiu būdu. Tai vienintelis būdas būti sėkmingam.

Kur galite rasti potencialių klientų?

Jų galite rasti tokių skelbimų lentose:

 • „LinkedIn ProFinder“ ir
 • Upworkas

Patartina visada kažkur laikyti dokumente saugomų potencialių klientų sąrašą. Prieš susisiekdami, atlikite kiekvieno kliento tyrimą. Savo aikštėje būtinai praneškite jiems, kokią jų problemą galite išspręsti. Praneškite jiems, kaip galite palengvinti jų gyvenimą.

Puikus to pavyzdys yra tai, kai mano bendradarbis kitą dieną asmeniškai pasodino klientą.

 • Klientė buvo jos gydytojo kabinetas.
 • Pastebėjusi, kad forma, kurią ji turėjo užpildyti, nebuvo suskaitmeninta, ji pasiūlė sukurti jiems suskaitmenintą formą.
 • Ji mokėjo tai padaryti mokydamasi vienos iš „Adobe“ programų.
 • Kai ji pateikė savo sprendimą, jie sumokėjo 800 USD už jos paslaugas.

Ieškodami potencialių klientų, ieškokite problemų, kurias galite išspręsti. Štai kur yra galimybės!

3) Tapti tokiu geru, kad negali tavęs ignoruoti

Kai auditorijos narys paklausė, kaip pasisekti, Steve’as Martinas jiems pasakė:

„Būk toks geras, kad jie negalėtų tavęs ignoruoti.”

Jo logika yra tokia: „Jei žmonės galvoja:„ Kaip aš galiu būti tikrai geras? “ tada žmonės ateis pas juos “.

Jei susitelksite į savo amato meistrą ir derinsite jį su šiame straipsnyje pateiktais patarimais, klientai pradės kreiptis į jus.

Tuo tarpu tęskite savo portfelio kūrimą, rinkodarą ir pritraukite potencialių klientų. Galų gale viskas bus verta!

Dirbkite mažiau ir daugiau mėgaukitės gyvenimu

Mėgaukitės savimi, tai vėliau nei manote
Mėgaukitės, kol vis dar esate rožinės spalvos
Metai bėga taip greitai, kaip ir mirktelėjimas
Mėgaukitės savimi, džiaukitės, tai vėliau, nei jūs manote

– Guy Lombardo

Radę brangiai mokamą šurmulį, jums nebereikia gaišti brangaus laiko vaikydamiesi centų. Kadangi uždirbate daugiau, galite dirbti mažiau. Nors tikroji pusiausvyra gali būti neįmanoma, galite skirti daugiau laiko dalykams, kurie tikrai teikia jums džiaugsmo.

 • Ar norite praleisti daugiau laiko su šeima?
 • Norite daugiau laiko praleisti mėgstamam hobiui?
 • Šiandien pradėkite savo brangiai mokamo šurmulio paiešką!

Jei nežinote, ką norėtumėte veikti, eksperimentuokite! Klausykite tokių tinklalaidžių kaip „Šoninis šurmulio šou“, kad gautumėte idėjų. Kai jūsų šurmulys pakils, galite nuspręsti tęsti visą darbo dieną. Bet tai dar vienos dienos diskusija. Eik pasimėgauti, tai vėliau, nei tu galvoji!

Augti turtingi pinigai

AUTORIUS Jerry Brownas

Jerry Brownas yra drąsus bibliofilas, mėgstantis asmeninius finansus. Jis yra tinklaraščio „Peerless Money Mentor“ sumanytojas. Kai jis neskaito verčiančių susimąstyti knygų ar nesimoko finansų, jis leidžia laiką su šeima, važiuoja dviračiu ar kažkur atsitiktinai patiria nuotykius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Polvere di Alluminio: Pramoninis ir Mokslinis Naudojimas

Aluminium milteliai, arba polvere di alluminio, yra smulkiai supjaustyti aliuminio granulės, kurių dydis svyruoja nuo mikroskopinių dalelių iki didesnių, tačiau vis dar smulkių, nei įprastos aliuminio skaidulos. Šie milteliai yra žinomi dėl savo unikalių savybių, įskaitant lengvumą, stiprumą ir cheminę reaktyvumą. Pramoninis Naudojimas Aluminium milteliai turi plačių pramoninio naudojimo taikymų, įskaitant: 1. Metalurgija: Milteliai dažnai […]

Read More
Patarimai

Geologiniai grunto tyrimai: kada ir kodėl jie reikalingi?

Geologiniai grunto tyrimai yra esminė statybos proceso dalis, kurios tikslas yra įvertinti grunto savybes, potencialias problemas ir rizikas. Šie tyrimai suteikia kritinę informaciją, kuri padeda inžinieriams ir architektams priimti teisingus sprendimus, siekiant užtikrinti pastato stabilumą, ilgaamžiškumą ir saugumą. Grunto tyrimų svarba Struktūrinis stabilumas Grunto tyrimai padeda nustatyti grunto gebėjimą atlaikyti pastato svorį ir apkrovas. Jei […]

Read More
Patarimai

Neužpildyti penalai: Ką daryti, kai trūksta kanceliarinių reikmenų ir kaip išvengti to ateityje

Kanceliariniai reikmenys yra nepakeičiama įrankių rinkinio dalis, kuria naudojasi tiek biuro darbuotojai, tiek studentai, tiek mokiniai. Nepaisant šių priemonių svarbos, dažnai tenka susidurti su situacija, kai trūksta esminių kanceliarinių reikmenų. Ši problema ne tik gali sukelti nemenkų nepatogumų, bet ir sulėtinti darbą bei mažinti produktyvumą. Tačiau yra kelios strategijos, kaip išspręsti šią problemą ir išvengti […]

Read More