Geriausios akcijų kotiravimo investuotojams svetainės ir kaip rasti atsargų

Pastaba – Šiame tinklaraščio įraše gali būti partnerių nuorodų. Aš uždirbu nedidelį komisinį mokestį, jei spustelėsite nuorodą ir įsigysite. Kaip visada, visos nuomonės yra mano pačios.

dvejetainis opcionas-prekyba

Šiandien paprasčiausias būdas gauti akcijų kainas yra internetas. Yra daugybė svetainių, kuriose siūlomos nemokamos vertybinių popierių biržos kainos žmonėms, norintiems gauti atnaujinimų ir idėjų, kiek akcijų kainų buvo per pastarąsias kelias minutes.

Yra keletas puikių svetainių, kuriose rasite geriausias akcijų kainas ir informaciją.

Uždelstos citatos ir realaus laiko citatos

Citatos, rodančios akcijų kainas per kelias pastarąsias minutes (tarkime, 20 minučių), vadinamos atidėtomis kotiruotėmis. Jie suteikia jums idėją apie naujausias kainas, tačiau nenurodo, kiek jos šiuo metu kainuoja.

Kita vertus, yra realaus laiko citatų, rodančių dabartines akcijų kainas, nors tai yra gana sudėtinga, nes faktinės kainos keičiasi net tuo metu, kai kas nors inicijuoja akcijų pirkimą.

Akcijų prekybos profesionalams 2 lygio akcijų rinkos kotiruotės yra geriausias būdas skaityti ir analizuoti kainų judėjimo modelius. Naudodamiesi tokiomis kotiruotėmis, jie gali apskaičiuoti akcijų kainą, kai jie patys pateikia pasiūlymus ar juda.

Be to, šių tipų akcijų rinkos kainos rodo įstaigų pobūdį, pasiūlytas pirkimo ir pardavimo kainas bei sandorių skaičių.

Geriausios akcijų kotiravimo svetainės

„Yahoo Finance“

„Yahoo Finance“ yra puiki svetainė, kurioje pateikiama geriausia informacija apie vertybinius popierius ir vertybinių popierių biržos kursus, ypač todėl, kad per šią svetainę jos nemokamai teikia tiek atidėtas, tiek realiuoju laiku teikiamas kotiruotes. Teigiamas dalykas šioje svetainėje yra tai, kad jis iš tikrųjų yra geras informacijos šaltinis pradedantiesiems, kurie domisi investicijomis į vertybinių popierių rinką.

Nors jų kotiruočių gali nepakakti profesionalams akcijų rinkoje, jie taip pat siūlo daug informacijos apie akcijas ir pagrindinę bei esminę informaciją šiuo klausimu.

„Google“ finansai

„Google Finance“ siūlo didžiulį kiekį informacijos apie vertybinių popierių rinką ir išsamias akcijų kotiruotes. „Google Finance“ yra viena iš penkių geriausių svetainių, gaunančių akcijų rinkos kainas.

Kuklių pinigų akcijų vedlys

„Modest Money“, populiarus asmeninių finansų ir investavimo tinklaraštis, sukūrė „Stock Wizard“, kuris suteikia investuotojams daugybę kompanijos akcijų duomenų ir informacijos, kad investuotojai galėtų geriau pasirinkti investicijas. Kuklių pinigų akcijų vedlys padeda investuotojams ištirti ir išanalizuoti akcijas prieš pradedant prekiauti

Stockcharts.com

„Stockcharts.com“ yra dar viena svetainė, kurioje galite gauti patikimas ir lengvai suprantamas akcijų diagramas. Jie taip pat turi kitų pranašumų, tokių kaip galimybė rodyti savo diagramas kitose svetainėse ir tinklaraščiuose, kad jos būtų lengviau prieinamos žmonėms. Todėl jie buvo pažymėti kaip geriausia techninės analizės svetainė.

„Investopedia.com“

„Investopedia.com“ taip pat teikia nemokamas akcijų kotiruotes ir pamokas, kaip realiai prekiauti akcijomis. Jie išduoda paruošimo medžiagą, reikalingą norint žaisti gerą žaidimą biržoje.

Marketwatch.com

Marketwatch.com yra patogi svetainė, siūlanti akcijų kotiruotes ir visų rūšių informaciją apie akcijų rinką. Jį netgi naudoja „Yahoo“ ir „Google“ kaip informacijos šaltinį, todėl ji yra patikima.

Šiandien internete yra daugybė investicinių žinių. Tai yra penkios geriausios svetainės, kuriose galite patikrinti akcijų kainas ir gauti daugybę kitų puikių detalių apie akcijas ir jų diagramas.

Kaip nusipirkti atsargas

Tai žino visi, turintys kitų pomėgių ir dirbantys dienos darbą. Jei ieškote supaprastinto, nebrangaus sprendimo, kaip supainioti akcijų rinką ir kokių geriausių investavimo strategijų, tada investavimo programa „Robinhood Financial“ turi jums ką nors.

„Robinhood“ pardavimo taškas yra tai, kad jis internetiniams investuotojams siūlo nemokamą prieigą prie akcijų ir ETF prekybos. Tai beveik negirdėta. Net „mažo mokesčio“ internetinės investicinės platformos vis tiek investuotojams kainuoja nemažus komisinius už kiekvieną sandorį. „E * Trade“ ir „Scottrade“ už prekybą ima 6,95 USD, o „Fidelity“ ir „Schwab“ – 4,95 USD už prekybą.

Šios mažų mokesčių internetinės prekybos platformos taip pat turi žymiai didesnius sąskaitų minimumus, nuo 500 USD („E * Trade“) iki 2 500 USD („Fidelity and Scottrade“). Kita vertus, „Robinhood“ ima 0 USD už kiekvieną sandorį ir turi minimalų 0 USD sąskaitos reikalavimą. Tai leidžia lengviau investuoti, net jei iš anksto turite tik šiek tiek pinigų. „Robinhood“ nemokama prekyba mažina senosios mokyklos tarpininkavimą.

„Robinhood“ gali užsidirbti pinigų naudodama „Robinhood Gold“ programą ir rinkdama nominalias sąskaitų likučių palūkanas. Jei ieškote tikrai nemokamo būdo pradėti vertybinių popierių rinkoje, tada „Robinhood“ yra puiki vieta pradėti.

„Robinhood“ – investuokite į akcijas, pasirinkimo sandorius ir ETF nemokamai! Kaina: LAISVAS Investuokite į akcijas, pasirinkimo sandorius ir ETF – be komisinių. 0 USD minimalus indėlis. Realaus laiko rinkos duomenys. „Robinhood“ - investuokite į akcijas, pasirinkimo sandorius ir ETF nemokamai! Visiškas informacijos atskleidimas: Mes uždirbame komisinį mokestį, jei spustelėsite šią nuorodą ir atliksite pirkimą, be jokių papildomų išlaidų. Paskutinį kartą atnaujinta: 2018-10-15

Keturios vietos, kur galima rasti puikių atsargų, į kurias galima investuoti

Vienas didžiausių skundų, kurį dažnai girdžiu, yra tai, kad žmonės nežino, į kurias akcijas investuoti sunkiai uždirbtus pinigus. Nesupraskite manęs neteisingai. Daugelis žmonių turėtų investuoti į indeksinius investicinius fondus, „Roth IRA“ ir savo įmonės 401 tūkst. Pensijų planą, tačiau yra ir ką pasakyti apie investavimą į atskirų bendrųjų akcijų akcijas.

Aš paprastai investuoju tik 5–10% viso savo investicijų portfelio į atskiras akcijas, kad galėčiau būti tinkamai diversifikuotas. Bet kur galite rasti kokybiškų bendrovių akcijų, į kurias investuoti? Štai kelios idėjos …

Jūsų stalas

„Apple iPad2“

Idėjos, į kurias galite investuoti į akcijas, yra visur aplink jus. Aš paprastai galiu pažvelgti į savo stalą ir savo kolegas, norėdamas rasti puikių, kokybiškų kompanijų produktus, į kuriuos investuoti.

Pavyzdžiui, šiuo metu aš turiu kelis „Dell“ kompiuterius tiek darbe, tiek namų biure. Taip pat turiu kelis „iPod“, „Apple iPad2“, ir šiuo metu kaupiu pinigus taupomojoje sąskaitoje, kurią taip pat pravardžiuodavau „MacBook Air“.

Jūsų virtuvė

Jūs tikriausiai jau žinote, kad esu didžiulis daktaro pipirų gerbėjas. Aš asmeniškai turėjau atsargų daugiau nei metus, kai Dr. Pepper Snapple Group atsiskyrė nuo „Cadbury Schweppes“. Tai tik viena man priklausanti gėrimų ar maisto produktų grupė, nes man patinka jų produktai.

„Coca-Cola“ yra dar vienas mano turimų akcijų pavyzdys, nes geriu jų gazuotus gėrimus, pavyzdžiui, kad jie išeina iš mados. Warrenas Buffettas trenkė vinimi į galvą sakydamas, kad turėtumėte investuoti į tai, ką žinote. Jūs žinote, ką perkate, ir tai turėtų būti viena iš didžiausių varomųjų jėgų priimant sprendimus dėl akcijų. Ar jums patinka kompanija? Ar jums patinka produktas? Tada jūsų rankoje gali būti laimėtos atsargos.

Prekybos centras

Jei paprasčiausiai atkreiptumėte dėmesį į prekybos centrą, turėtumėte daug investavimo idėjų. Vienas iš puikių investavimo raktų yra kitos tendencijos pastebėjimas prieš Wall Street kostiumus. Ar matėte „True Religion“ džinsų sprogimą? Jei turėtumėte, tada būtumėte patekę į vieną iš didelių pastarųjų metų augimo atsargų.

Jūsų vaikų kambariai

Esu didžiulė žaislų gerbėja. Spėju, kad tai, ką sako žmonės, yra tiesa, jog kai kurie iš mūsų niekada neužauga. Bet, jei pažvelgsite į kai kuriuos žaislus, kuriuos miršta mūsų vaikai, norėdami juos nusipirkti, pamatysite ir puikių investavimo galimybių.

Ar Hasbro gamina karštą žaislą, kurį jūsų vaikas turi turėti per šias Kalėdas? Ar tai daro „Mattel“? Ar tai visi kiti žaislų gamintojai? Tai yra tendencijų rūšys, į kurias turėtumėte atkreipti dėmesį bandydami rasti akcijų, kurias norite įsigyti.

Negalite sakyti, kad nežinote, į kokias bendrovių akcijas investuoti. Jei taip yra, paprasčiausiai nekreipiate dėmesio į savo aplinką. Idėjų yra visur. Jūs tiesiog turite būti suderinti su jais.

Pastaba: Tai nėra specialus patarimas investuoti. Turėtumėte patys atlikti tyrimus ir rasti tinkamas įmones. Arba turėtumėte pasikonsultuoti su kvalifikuotu finansų planuotoju ar biržos makleriu, kad padėtumėte rasti tinkamas akcijas. Tačiau visiškai tikiu, kad galite pasirinkti savo akcijas ir investicinius fondus, atlikdami reikiamą tyrimą, aistrą ir studijas.

geriausios akcijų kotiruočių svetainės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Kraikas Katėms: Kaip Rinktis Teisingai

kraikas katėms yra neatsiejama katės gyvenimo dalis. Tai suteikia jiems galimybę išlaisvinti savo natūralų instinktą laukinėje aplinkoje. Tačiau daugelis šeimininkų susiduria su iššūkiu, kai randa sau tinkamiausią kraiką savo katėms. Šiame straipsnyje aptarsime, kaip rinktis tinkamą kraiką katėms, atsižvelgiant į jų poreikius, aplinką ir kitus svarbius veiksnius. Katės Poreikiai Pirmiausia, svarbu suprasti katės poreikius. Katėms […]

Read More
Patarimai

Lauko sėdmaišių priežiūra ir valymas: patarimai, kaip išlaikyti juos tvarkingus ir patogius

Žiemą, pavasario lietui ar vasaros saulei būtent lauko sėdmaišiai tampa nepakeičiamu jūsų lauko poilsio dalimi. Bet norint išlaikyti juos tvarkingus ir patogius, reikia atlikti tam tikrą priežiūrą ir valymą. Šiame straipsnyje aptarsime naudingus patarimus, kaip išlaikyti savo lauko sėdmaišius švarius, tvarkingus ir patogius, nepaisant laikų kaitos ir naudojimo intensyvumo. 1. Regularus valymas Vienas iš svarbiausių […]

Read More
Patarimai

Svetainių kūrimas: Kokia yra pagrindinė sėkmės formulė ir kas svarbiausia

Svetainių kūrimas tampa vis svarbesnis verslo ir asmeninio tinklaraščio savininkams. Tai tampa ne tik būtinumu, bet ir galimybe pasiekti platesnį auditoriją, sukurti stiprų internetinį buvimą ir, žinoma, siekti verslo tikslų. Tačiau kurti sėkmingą svetainę yra daugiau nei tiesiog pasirinkti tinkamą dizainą ar talpinti turinį. Tai yra subalansuotas procesas, kuriame derinamos kelių sričių žinios ir gebėjimai. […]

Read More