INTERJERAI – Kaip rasti savo dekoravimo stilių

Namo pirkimas gali būti bauginantis ir kalbu ne tik apie visą paieškos ir (pardavimo) pirkimo procesą. Kalbu apie tai, kas bus toliau. Staiga pasijuntate kaip tinkamas suaugęs žmogus, turintis mokamą hipoteką, katilo aptarnavimą ir visus priimamus sprendimus. Kalbant apie interjerą, yra tiek daug variantų, todėl nenuostabu, kad žmonės susipainioja. Namų atnaujinimas ar dekoravimas nėra pigus, todėl svarbu padaryti viskąteisingai‘sprendimai. Taigi, kaip rasti dekoravimo stilių ir kas nutinka, jei kai persigalvoji arba paprasčiausiai nepažįsti savo namų stilius?

Kaip rasti dekoravimo stilių

Mes nuomojomės tiek metų ir mums tikrai nebuvo leista daug ką puošti ar keisti nuomojamame (-uose) name (-uose). Kai prieš beveik trejus metus pagaliau nusipirkome savo namą, aš buvau labai sujaudinta, kad pagaliau padarėme mūsų namą namu, puoliau dekoruoti kuo daugiau, negalvodama apie tai, kas mums iš tikrųjų patiko, o vietoj to grojau gana saugiai. Nuo to laiko aš tiek kartų persigalvojau ir tik dabar pamažu pradedu suvokti, kaip norėčiau, kad atrodytų mūsų namai, kokios spalvos mane džiugintų ir ko aš nuoširdžiai noriu mūsų namuose!

Nėra stebuklingos formulės ar 5 žingsnių internetinio testo, kuris pasakytų, koks yra jūsų stilius (ar turėtų būti). Kiekvieną dieną mums daro įtaką viskas, kas mus supa, nuo televizijos programų, įžymybių iki interjero žurnalų ir instagram įrašų. Kiekvieno žmogaus kelionė yra skirtinga ir kiekvienas skirtingai atrandame savo unikalų stilių. Nepriimk mano žodžio, čia yra keletas mano mėgstamiausių interjero tinklaraštininkų, kurie dalijasi savo patirtimi ir patarimais, kaip rasti dekoravimo stilių ir kaip tu gali tai padaryti.

RASKITE ĮKVĖPIMĄ APIE JUMS IR SKIRKITE LAIKĄ

Juanas iš Borealinė buveinė
„Instagram“ – @borealabode

Graži svetainė - dekoravimo stilius
Vaizdo kreditas – Juanas iš borealinės buveinės

Savo stiliaus nerasite internetinėje viktorinoje ar slinkdami „Instagram“. Daugelis platformų, tokių kaip „Pinterest“ ir „Instagram“, šaukštu maitina tai, kas, jų manymu, gali jus dominti. Tai susiaurina galimybes, bet taip pat trukdo jūsų kūrybiškumui. Vietoj to, ieškokite įkvėpimo kitur: vietinė architektūra, kelionės, menas ir kt. Geriausias būdas atskleisti savo unikalų stilių yra žvilgsnis į interjero pasaulį.

Visada atminkite: jūs puošiatės sau, kad galėtumėte mėgautis, o ne tam, kad kiti pritartų – Juanas iš borealinės buveinės –

Kai sugalvosite, kas jums patinka, neskubėkite papuošti savo namus. Tai nėra lenktynės – todėl skubėti nereikia. Lėtas dekoravimas pastaruoju metu populiarėja dėl visų svarių priežasčių. Tai leidžia jums visiškai suprasti savo erdvę prieš priimant svarbius dekoravimo sprendimus. Rezultatas? Atliekami apgalvoti pasirinkimai.

LEISK NAMĄ KALBĖTI

Samas iš „Dove Cottage“ tinklaraštis
„Instagram“ – @dove_cottage

Prieš penkerius metus atsikraustėme į savo pirmuosius namus ir nesigėdiju prisipažinti, kad NIEKO nežinojau apie interjero dizainą. Aš buvau tiesiog labai patenkinta patekusi ten, ant sienų pliaupiau nuobodžius beveik baltus dažus, nusipirkau nepatraukliausią trijų dalių baldų komplektą (pagalvok, kad derėtų kavos, šoninių ir konsolinių stalų!), O blogiausia – išsirinkau pirmąją sofą, kurią atėjau pirmoje mūsų aplankytoje parduotuvėje.

„Dove Cottage“ tinklaraštis - graži svetainė - dekoravimo stilius
Vaizdo kreditas – Samas iš „Dove Cottage“ tinklaraščio

Maždaug kitais metais aš buvau apsėstas instagram / Pinterest, tiek daug sužinojau apie interjero dizainą ir supratau savo stilių. Nuo tada aš praleidau likusį laiką, kurį mes čia bandėme panaikinti viską, ko skubėjau per tuos pirmuosius kelis mėnesius.

Mano patarimas kiekvienam, persikeliančiam į naują vietą, būtų suteikti jam šešis mėnesius prieš įsigyjant didelius pirkinius, leisti kambariams kvėpuoti ir tinkamai įsikurti, kol dar nepuošiate dekoro. – Samas iš „Dove Cottage“ tinklaraščio –

Rinkdamiesi tokius svarbius daiktus kaip sofos, rinkitės geriausią kokybę, kurią galite sau leisti, ir rinkitės labiau klasikinį neutralios arba paprastos spalvos stilių. Tokiu būdu, jei jūsų skonis pasikeis ar nusibosite, galėsite jį dekoruoti.

RASKITE 3 ŽODŽIUS, KURIUOSE APIMTAS ​​JŪSŲ STILIUS

Kimberly iš Tinkamas dienoraštis
„Instagram“ – @swoonworthyblog

Bohemiško stiliaus miegamojo aplinka - dekoravimo stilius
Vaizdo kreditas – Kimberly Duran iš „Swoon Worthy“

Pirma, mano stilius visada keičiasi ir keičiasi. Tiesą sakant, kai mes atsikraustėme į šį namą, aš nenorėjau daryti tik tų pačių dalykų, kuriuos dariau ankstesniuose namuose, norėjau pakeisti kelis dalykus ir tai ne taip, nes norėjau pakeisti visą savo stilių ar bet kas. Tiesą sakant, supratau, kad nesvarbu, ką galų gale darau, visada esu Aš, visada mano stilius, net jei mano skonis ar pageidavimai pasikeičia. Tačiau per tuos metus visada buvo keletas pagrindinių elementų, kuriuos pasiėmiau su savimi, ir manau, kad tai tikrai padeda, kai bandai išsiaiškinti savo asmeninį stilių. Vis dėlto man prireikė daug laiko, kol tikrai pasijutau prikišusi tą pagrindinį elementą.

Kai suprasite savo žodžius, tampa daug lengviau nuspręsti, ar kažkas TIKRAI yra jūsų stilius, ar jus tiesiog pakreipė kažkieno labai geras jų žodžių vykdymas savo stilius – Kimberly iš „Swoon Worthy Blog“ –

Kas iš tikrųjų man padėjo, yra prikaustyti 3 žodžius, kurie, manau, geriausiai apgaubė mano stilių – Eklektiškas Boho ir Glam. Šis derinys visada yra akivaizdus beveik kiekviename mano suprojektuotame kambaryje, o tai, kaip aš padedu žmonėms rasti savo tris žodžius, yra mano mažasis „Pinterest“ pratimas, apie kurį rašiau tinklaraštį.

SUKURKITE VAIZDO PLOKŠT.

Maksinas iš Mes mėgstame namų tinklaraštį
„Instagram“ – @welovehomeblog

Naujų namų savininkams visada patarčiau pradėti nuo nuotaikos idėjų lentos. Tai padeda surinkti jūsų mėgstamų namų vaizdus, ​​tapetų pavyzdžius, audinius, plyteles ir dažų spalvas. Aš tai padariau kiekvienam kambariui savo namuose – ir jie naudojo panašios spalvos padėklą, kad sukurtų bendrą dvejonių schemą. Norėdamas sužinoti idėjų, aš žiūriu į draugų namus, kuriuos myliu, ir vagiu idėjas! Man pasisekė kaip interjero stilistės darbui, aš kasdien patenku stiliaus namus, todėl nuolat susiduriu su savo namų idėjomis. Kiekvieną kartą, kai šaudau į namus, yra kažkas, ką pasiimu su savimi. Tas pats pasakytina apie suvaržymus, viešbučius ir barus – jie visada turi gerų istorijų idėjų mažesniems namams, tokiems kaip aš.

Maža virtuvė su unikaliomis savybėmis - dekoratyvinis stilius
Vaizdo kreditas – Maxine’as Brady iš „We Love Home“ tinklaraščio

Norint, kad namai taptų namais, reikia laiko – Maksinas iš „We Love Home“ tinklaraščio

Kaip naujas namo savininkas, neskubėkite. Prieš atlikdami pakeitimus, gyvenkite savo namuose maždaug 6 mėnesius. Idėjos, kurias turėjau savo namams, labai pasikeitė, kai gyvenau savo namuose ir atradau, kaip jais naudojausi. Pavyzdžiui, virtuvėje įsirengiau grindinį šildymą, nes jis buvo toks šaltas, bet ten netilpo radiatorius, tačiau vonios kambaryje nereikėjo šildyti grindų, o tai man sutaupė pinigų. Aš dėjau kilimą į viršų, o ne į kietas grindis, nes norėjau, kad mano miegamieji jaustųsi jaukiai ir šiltai. Aš lėtai pridėjau daug plytelių visose savo namų vietose – visa tai, ko nebūčiau padariusi, jei skubėčiau į darbą.

Maxine vykdo interjero stiliaus kursus nuo gegužės iki liepos. Norėdami sužinoti daugiau, apsilankykite jos nuostabiame tinklaraštyje !!

Suprask ir apipavidalink savo stilių ir ne tik nukopijuok kitus

Donna iš Grindjuostės ir sietynai
„Instagram“ – @skirtingboardschandeliers

Žinojimas apie jūsų interjero dekoravimo stilių yra mano akimis raktas kuriant kambarius, kurie jums tikrai patinka. Patikėk, kad aš ten buvau. Pirmojoje nuosavybėje išbandžiau daugybę idėjų, kai kurios veikė, o kai kurios ne, o pagrindinė priežastis, dėl kurios taip nukentėjo ar praleido, buvo ta, kad aš tiesiog kopijavau tai, ką mačiau žurnaluose ar „Pinterest“.

Dekoravimo stilius - pavyzdžiai ir dažai
Vaizdo kreditas – Donna Ford iš „Grindjuostės ir šviestuvai“

Kai dirbu su klientais, projektavimo proceso pradžioje pateikiu daugybę tiriamųjų užduočių, kurios iš tikrųjų kelia abejonių, kokias spalvas, raštus ir tekstūras jūs iš tikrųjų mėgstate ir kodėl (svarbu tai). Kuriam laikui visiškai atsitraukiame nuo interjero ir atsižvelgiame į vaikystės prisiminimus, mėgstamas gamtos dalis ir tiesiog iš tikrųjų pažiname save visai kitu kūrybiniu lygmeniu. Tada turėdami šiek tiek fantazijos ir atviro proto, galite pradėti subtiliai (kartais drąsiai) tas idėjas įtraukti į savo schemą. Viena iš šviesiausių vietų pradėti yra pažvelgti į savo drabužių spintą, kuri visiškai atspindėjo mano stilių, kaip aprašyta aukščiau.

Kai tik pradėjau suprasti ir priimti savo stilių, didžiausias skirtumas yra tas, kad aš vis dar myliu savo kambarius 6 metus! – Donna iš grindjuostių ir šviestuvų –

Taigi man, norint rasti savo stilių, reikia laiko, šiek tiek intuicijos ir šiek tiek strategijos (tiek daug puikių interjerų tinklaraštininkų, į kuriuos reikia kreiptis patarimo), kad galėtumėte tikrai jį įgyvendinti. Tačiau atlygis yra ne tik kambaryje, kuris jums patiks pabaigoje, pradedant savo spalvų istoriją ir atradus tai, kas jus iš tikrųjų apšviečia, taip pat labai malonu!

Vizualizuokite erdvę

Catherine Cornelissen Interneto svetainė & Namų reikmenys parduotuvė
„Instagram“ – @ decor.a.list

Pirmą kartą pirkdami savo namus atsisėskite savo erdvės viduryje – galbūt svetainėje – ir įsivaizduokite, kaip norite jaustis ten. Pagalvokite apie kvapus, spalvas, prieinamumą, funkcijas ir tekstūrą. Aš linkęs siūlyti pradėti nuo apačios ir dirbti į viršų ieškant kilimėlio, kuris įkūnytų jūsų stilistines nuostatas, kurias gali paveikti jūsų prisiminimai, jūsų aistra ar kelionės. Ištraukdami spalvas iš savo kilimėlio, galite pradėti įtraukti kitus papildomus modelius ir apdailą, kurie sukurs vientisą ir apgalvotą erdvę.

Dekoravimo stiliaus nerasite per dieną, tam reikia laiko, o bandydami jį priimti, priimsite blogus sprendimus (mes visi turime). Svarbiausia, atminkite, kad jums nereikia susiaurinti tik vieno konkretaus stiliaus – jūsų stilius gali būti dalykų mišinys! Socialinė žiniasklaida nepadeda ir kartais gali būti didžiulė, tačiau taip neturi būti. Stilius yra toks pat individualus, koks esate, todėl nebandykite kopijuoti kitų, o įkvėpkite tai, ką matote. Sukurkite savo namus TAVO šedevras, kuriame norite praleisti laiką, tai yra tada, kai jūsų namas tikrai pasijus namuose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Projektų rengimas: Veiksmai ir etapai siekiant sėkmingos projekto realizacijos

Projektų rengimas yra sudėtingas procesas, kuriame įgyvendinami ir valdomi tam tikri tikslai, siekiant sėkmingos projekto realizacijos. Tai apima daugybę veiksmų ir etapų, kuriuos reikia įveikti, kad būtų pasiekti norimi rezultatai. Šiame straipsnyje išnagrinėsime svarbiausius veiksmus ir etapus, kurie padės užtikrinti projektų sėkmę. 1. Projekto iniciavimas Pirmasis žingsnis kuriant projektą yra jo iniciavimas. Tai apima idėjos […]

Read More
Patarimai

Unlocking the Mysteries of Cord Cutting in Spirituality: Breaking Free from Negative Influences

In the realm of spirituality, there exists a concept that has gained increasing attention and relevance: cord cutting. Often associated with energy work and holistic healing practices, cord cutting is a profound technique aimed at releasing negative attachments and influences that may be hindering an individual’s spiritual growth and well-being. In essence, it is a […]

Read More
Patarimai

SPA Palangoje dviems: romantiška atostogų patirtis porai

Ar ieškote būdo šiek tiek pažadinti romantiškumą su savo partneriu? Ar norite pabėgti nuo kasdienio gyvenimo rato ir leisti laiką tik sau? Jei taip, tada SPA Palangoje gali būti būtent tai, ko jums reikia. Šis pajūrio kurortas Lietuvos širdyje siūlo ne tik puikią poilsio ir atsipalaidavimo atmosferą, bet ir unikalią galimybę sukurti neprilygstamą romantišką patirtį […]

Read More