Ką daryti klausant tinklalaidžių: kaip rasti laiko saviugdai

Tinklalaidės klausymasis yra viena iš geriausių nemokamų saviugdos ir asmeninio augimo priemonių. Bet kaip rasti laiko tinklalaidėms? Atsakymas yra toks: klausykitės mėgstamiausio tinklalaidės darydami ką nors kita.

Jei norite žiūrėti „YouTube“ vaizdo įrašus ar skaityti tinklaraščio įrašus, turite tai skirti ne savo dienai. Man tai daro skirtingą ir daug geresnį tinklalaidžių klausymąsi – Aš galiu juos pasiimti su savimi visur, kur einu.

Tinklalaidė palengvins mano dieną, kol vairuosiu, lankstysiu skalbinius, ruošsiu vakarienę ar net sportuosiu.

Geras tinklalaidė taip pat sukuria artimą ryšį su priimančiuoju, ypač radus mėgstamas tinklalaides. Jie veikia kaip mano kasdieninė geros savijautos dozė, ir aš linkęs kabintis ant kiekvieno žodžio, o ne trumpai apžvelgti tinklaraščio įrašo turinį. Turiu pripažinti, kad ryšio gilumas mane nustebino, kai pirmą kartą pradėjau klausytis tinklalaidžių.

Be akivaizdžių dalykų (vairavimas, važiavimas į darbą, namų darbai), ką gali padaryti podcast’ų klausytojai, mėgaudamiesi naujuoju epizodu?

Jei vis dar svarstote, kaip pritaikyti tinklalaidžių klausymąsi savo užimtam gyvenimo būdui, pateikite keletą idėjų. Taip pat išvardysiu keletą tinklalaidžių, puikiai tinkančių atlikti daugybę užduočių:

Ką daryti klausant tinklalaidžių

Štai keletas puikių idėjų:

Pasiimkite „Podcast“ pasivaikščiojimui ar žygiui

Tinklalaidės puikiai tinka vaikščiojant, nesvarbu, ar tai būtų rimtas žygis, ar tiesiog ramus, atsipalaidavęs pasivaikščiojimas po apylinkes.

Jei reguliariai vedate savo šunis pasivaikščioti, patirtis gali būti daug geresnė ir malonesnė, jei tuo pačiu metu klausysitės tinklalaidės.

Ištempdami klausykitės tinklalaidžių

Priklausomai nuo jūsų asmeninių pageidavimų ir gyvenimo būdo, mankšta gali būti ir ne. Kelios minutės prabangaus tempimo prieš einant miegoti ar anksti ryte gali būti malonumas.

Klausantis tinklalaidės tai darant, veikla papildoma nauja dimensija.

Pabandykite pasitempti dabar: Štai šaunus tempimo pratimas, kuris truks jums vieną tvirtą tinklalaidės epizodą:

30 minučių trukmės atpalaiduojantis pratimas, kurį galite išbandyti klausydamiesi tinklalaidės epizodo. Tempdami vaizdo įrašą galite nutildyti ir mėgautis savo tinklalaidės šou

Mėgaukitės maisto gaminimu ir kepimu daugiau naudodamiesi tinklalaidėmis

Atsižvelgiant į jūsų pageidavimus, maisto gaminimas ir kepimas gali būti nemalonus, arba tai gali būti absoliutus malonumas.

Nepriklausomai nuo to, kaip jaučiatės dėl to, tuo pačiu metu padidinsite podcast’o klausymąsi.

Pabandykite gaminti dabar: Štai visas tylaus virimo receptų kanalas. Nėra balso nurodymų, todėl galite gaminti maistą klausydamiesi tinklalaidžių.

Tylūs receptai, kuriuos galite išbandyti klausydamiesi tinklalaidės

Sujunkite tinklalaides su savo amatų projektais

Yra begalė meistriškumo galimybių, pradedant siuvimu, audiniais, kortelių gaminimu, nėrimu, laužo užsakymu ir daugeliu kitų.

Tinklalaidės klausymas ir kūrimas vyksta kartu.

Raskite savo idealų amatų projektą dabar: Čia yra daugiau nei 4000 amatų idėjų, kurias galite pasirinkti:

Tūkstančiai amatų idėjų, kad galėtumėte užsiimti klausydamiesi tinklalaidžių.

Pabandykite dažyti knygas klausydamiesi tinklalaidžių

Spalvinimo knygos yra puikios atsipalaidavimo priemonės, nes ši veikla užima jūsų rankas, tačiau leidžia smegenims laisvai klaidžioti.

Įtraukus smegenis tuo pačiu metu klausantis tinklalaidės, galėsite sužinoti daugiau naujo ir (arba) dar labiau atsipalaiduoti.

Norėdami suteikti jums galimybę pradėk spalvinti jau dabar, Sukūriau šią nemokamų spalvinimo knygų kolekciją, paruoštą atsisiųsti: atsispausdinkite ir pradėkite (nepamirškite susieti jos su bet kuria toliau siūloma tinklalaide!)

Atsisiųskite savo nemokamų spalvinimo knygų čia (turėtų būti naudinga ir vaikams, ir suaugusiems, jei norite, kad jūsų vaikai prisijungtų prie jūsų)

Nemokamos spalvinimo knygos
Nemokamos spalvinimo knygos, kad galėtumėte užsiimti klausydamiesi tinklalaidžių

Daugiau atsipalaidavimo idėjų: Kaip išlaisvinti savo protą nuo nepageidaujamų minčių ir susitelkti DABAR

Penki tinklalaidės, puikiai tinkančios foniniam saviugdai

Penki žemiau išvardyti nemokami tinklalaidės yra mano asmeniniai mėgstamiausi ir galite jų klausytis gamindami maistą, valydami, važiuodami automobiliu ar dar kuo nors, kuo esate užsiėmę, vis tiek galėdami palaikyti ryšį su tuo, kas ten vyksta.

Geriausios tinklalaidės, kurias galite klausytis vaikščiodami, dirbdami, tempdami ir t. T. Pridėkite jas prie savo grojaraščio!
 • 2 „Dope Queens“: Šis dviejų nuostabių vedėjų Jessicos Williams ir Phoebe Robinsono Bruklino komedijos šou, kai sulankstysite skalbinius, privers jus atvirai šypsotis ar net juoktis. Laidoje buvo diskutuojama apie Amerikos gyvenimą, madas, jaunystę, lytį, rasę ir dar daugiau. Viskas, kas gali padaryti linksmus marškinėlius įdomus, turi būti gerai, tiesa? Tai nebėra transliacija (taigi nebus naujų laidų), tačiau yra daugybė epizodų, kuriuos reikia klausytis. Visi svečiai yra žymūs įvairios kilmės humoristai. Tai tebėra vienas populiariausių tinklalaidžių, nors jų daugiau nėra.
 • Palauk Palauk … Nesakyk man! Šis nemokamas tinklalaidė, kurią vedė puikus žurnalistas Peteris Sagalas ir Billas Kurtisas, leis jums neatsilikti nuo visų keistų ir politinių naujienų, nutikusių praėjusią savaitę. Visiems patinka gauti pokštą, o šypsodamiesi naujienų vertingu humoru galite net pasijusti išmanantys. Tai labai panašus į radijo laidą, tačiau su maloniu asmeniniu prisilietimu. Manau, kad nuolat laukiu naujų epizodų. Tai tikrai vienas geriausių komedijos tinklalaidžių, kuris ne tik linksmina, bet ir informuoja jus apie naujienas visame pasaulyje. Tai ir juokinga, ir kelia mintis, o tai yra retas derinys.
 • NPR grynas oras yra kasdieninė radijo pokalbių laida, kurioje kasdien dalyvauja specialus svečias. Gilūs interviu gryname ore yra puikūs, ir man ypač patinka, kad laidoje dalyvauja daugybė skirtingų tipų žmonių. Laidą labai ilgą laiką vedė puikus podcasteris Terry Grossas, todėl ji puikiai moka atlikti savo tyrimus ir užduoti įdomių klausimų. Kadangi tai kasdieninė laida, labai rekomenduojama užsiprenumeruoti. Mano kuklia nuomone, tai geriausias pasirodymas sąraše.
 • Atsakyti visiems. Šis „Gimlet“ tinklalaidė tiria juokingus tendencijų, vykstančių internete, aspektus. Nors tai apdovanoja sutelktą klausymąsi, galite lengvai grįžti į „Taip Taip Ne“ segmentą, kuriame nagrinėjami gilūs „Twitter“ memai. Dar viena gera vieta pradėti važiuoti yra „Long Distance“, kur pagrindinis vedėjas Alexas Goldmanas vijosi techninės pagalbos aferistą. Tolesniems segmentams „Reply All“ įgulai pavyksta rasti IRL, jungiančią bendrovę, keliaujant į Indiją. Apsvarstykite galimybę užsisakyti garso transliaciją, kad niekada nepraleistumėte epizodo.
 • „Y Combinator“ kūrimas „Kaip kurti ateitį“ yra ir garso, ir vaizdo tinklalaidė. Puiku klausytis kitų, kurie sukūrė itin vertingus produktus, ir tyrinėti jų pasaulėžiūrą. Jei manote, kad kaip aš darau, kad programinė įranga užvaldo pasaulį, žavu išgirsti, kaip neįtikėtiną programinę įrangą sukūrę žmonės žiūri į savo aplinką ir kaip jiems pavyko sukurti nuostabių dalykų. Tai vaizdo įrašų tinklalaidė, kuri priglobta „Youtube“, tačiau ji egzistuoja ir garso formatu. Labai rekomenduoju paklausyti geriausio tinklalaidės epizodo, kuriame dalyvauja Markas Zuckerbergas.

Visa tai galite rasti „iTunes“ ar bet kurioje kitoje jums tinkamoje „Podcast“ programoje.

Apibendrinant …

Ką daryti klausant tinklalaidžių

 1. Važiuokite arba važiuokite į darbą
 2. Atlikite namų ruošos darbus
 3. Išeikite pasivaikščioti ar pasivaikščioti
 4. Atlikite tempimo treniruotę
 5. Virkite arba kepkite
 6. Spalvotos knygos
 7. Atlikite amatų projektą

Kaip pradėti klausytis tinklalaidžių DABAR

Nesvarbu, ar esate priklausomas nuo podcast’o, ar pradedantysis, čia pateikiami 3 skirtingi būdai, kuriais galite klausytis tinklalaidžių:

 • Dreifuojantis ir išeinantis – tai naudinga atliekant kasdienes užduotis, tokias kaip valymas ir maisto gaminimas.
 • Pusiau sutelktas klausymas – tai tinka veiklai, kur jums reikia tam tikro budrumo lygio, pavyzdžiui, vairuojant ar intensyviai dirbant.
 • Giliai dėmesingas klausymas – šiam klausymui aš nedarau nieko kito, tik sugeriu turinį.

Jei dabar jūs tikriausiai linkote įtraukti į radijo laidas, jums taip pat patiks klausytis tinklalaidžių. Iš tikrųjų tinklalaidės yra skaitmeninis radijas, kurį galite valdyti ir naudoti saviugdai.

O ką darai klausydamasis podcast’ų? Prašau pasidalinti savo idėjomis!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Šviečiantys batai vaikams

Kas yra šviečiantys batai vaikams? Šviečiantys batai yra populiarus mados reiškinys tarp vaikų. Šie batai yra sukurti su specialiomis šviesos diodais, kurie šviečia tamsioje aplinkoje. Šie batai yra ne tik stilingi, bet ir padeda padidinti vaikų matomumą tamsiu paros metu, kuris yra ypač svarbus saugumui. Ar šie batai yra saugūs? Šviečiantys batai yra sukurti taip, […]

Read More
Patarimai

Anglų kalbos pamokos vaikams online: efektyvumas ir patogumas

Dauguma tėvų supranta svarbą mokytis anglų kalbos nuo pat vaikystės. Tačiau ne visi turi galimybę ar norą siųsti savo vaikus į tradicines kalbų mokyklas ar privačius mokytojus. Todėl vis daugiau tėvų renkasi anglų kalbos pamokas vaikams online. Šių pamokų efektyvumas ir patogumas yra akivaizdus. (https://www.helendoron.lt ) Vienas iš pagrindinių privalumų yra patogumas. Tėvams nereikia leisti […]

Read More
Patarimai

Kas yra profesionalios racijos?

Profesionalios racijos kas tai? Profesionalios racijos yra specializuoti radijo imtuvai, kurie naudojami tam, kad suteiktų greitą ir patikimą ryšį tarp skirtingų asmenų ar grupių. Šios priemonės dažniausiai naudojamos kariuomenėje, policijoje, gaisrinėse bei kitose panašiose organizacijose. Tačiau pastaruoju metu jų populiarumas didėja ir tarp įmonių bei privačių asmenų, kurie ieško greito ir saugaus ryšio su savo […]

Read More