Kaip lengvai rasti darbą namuose

Kaip rasti darbą namuose?

Ieškote teisėtų namų ar internetinių nuotolinių padėčių?

Norite sužinoti, kaip susirasti darbą namuose? Spustelėkite čia, norėdami sužinoti apie geriausią karjerą, kurią galite dirbti namuose (ar bet kur), + kaip rasti nuotolines pozicijas @ perfectlyemploy #RemoteWork #MakeMoneyOnline #MakeMoneyFromHome Spustelėkite, kad tweetuotumėte

Jei ieškote darbo ir asmeninio gyvenimo pusiausvyros, darbas namuose gali būti puikus būdas supaprastinti savo gyvenimą.

Darbą namuose susirasti šiandien yra daug lengviau nei prieš keletą metų.

Darbdaviai pradeda suprasti nuotolinių darbuotojų vertę, o tai reiškia, kad galite rasti teisėtą darbą namuose, turėdami pelningą naudą, kaip ir jūsų biuro bendraamžiai.

Ar jums atsibodo dirbti toksiškoje darbo aplinkoje, kurios nekenčiate? Pasirengę nustoti laukti „tinkamo laiko“, kad išeitumėte iš 9–5?

Galbūt jūs vis dar esate mama namuose, kuri nori uždirbti daugiau pinigų savo šeimai tiesiog namuose.

Galbūt jūs esate pasirengęs dirbti savarankiškai, bet kuo nors užpildyti spragą, kol jūsų naujas verslas bus pelningas?

Kad ir kokia būtų jūsų padėtis, turite tiek daug galimybių dirbti namuose ar nuotoliniu būdu, jei norite. Štai kaip lengvai rasti geriausią darbą namuose.

Kaip rasti darbą namuose

Mano patirtis dirbant namuose

Pradėjau dirbti namuose 1990-ųjų pabaigoje, iškart po to, kai mano mieste buvo įrengtos DSL linijos.

Pirmasis mano darbas namuose buvo vaikų auklėjimas po pamokų internetiniame pokalbių kambaryje. Kaip ir laikrodis, mano studentai prisijungdavo kiekvieną dieną 15 val. Ir filtruodavo bei išvesdavo klausimus apie namų darbus maždaug iki 21 val. Tai daug nemokėjo, bet tikrai pralenkė vyriškas apatines kelnaites vietinėje universalinėje parduotuvėje!

Kai baigiau daugiau išsilavinimo, mano darbo namuose perspektyvos augo. Aš išbandžiau ir kūriau vaizdo žaidimus, kūriau ir kūriau svetaines, kuravau kolegijos studentus. Per porą metų buvau britų paieškos sistemos vyresnysis redaktorius. Aš turėjau sprogimą! Bet aš turėjau dirbti 3-4 darbus vienu metu, kad uždirbčiau deramą atlyginimą.

Tik baigęs magistro studijas mano darbas namuose mokėjo realius pinigus. Turėdamas anglų kalbos magistro laipsnį, galėčiau dėstyti ir kurti internetinius kolegijos kursus, kuriuose mokėjo garbingą etatinį darbo užmokestį su puikiomis vyriausybės išmokomis.

👉🏽 RELATED POST: 7 Steps to Making Extra Money on the Side

Mano žiniatinklio ir žaidimų dizaino pagrindai, mano internetiniai kursai buvo interaktyvesni ir novatoriškesni nei dauguma. Neilgai trukus mokiau kitus profesorius, kaip į savo kursus įtraukti žaidimus ir vaizdinius elementus. Tapau mokomuoju dizaineriu, paskui – mokymo projektavimo vadovu. Praėjus maždaug penkeriems metams ir keliems apdovanojimus pelniusiems kursams, Aš galėjau komandiruoti 75 USD / val. Kaip laisvai samdomas dizaineris – visa tai dirbdamas namuose.

Šiais laikais susirasti darbą namuose yra daug lengviau. Korporacijos priima nutolusius darbuotojus, nes nepridedame jų įmonių pėdsakų. Jie neturi mokėti už tai, kad turėtume biurą, ir vidutiniškai mes užtrunkame mažiau ligos dienų nei bendraamžiai biure. Tačiau ne kiekviena karjera tinka darbui namuose.

Geriausia karjera dirbant namuose

Jei tik pradedate savo karjerą arba galvojate apie karjeros keitimą, turėtumėte apsvarstyti karjerą technologijų ar švietimo srityje, jei norite dirbti namuose.

Šiose dviejose pramonės šakose yra daugiausia darbo vietų namuose, ir jūs turėsite daug galimybių tobulėti. Nauda paprastai taip pat yra gana gera.

Apsvarstykite vieną iš šių karjerų, jei norite būti nuotoliniu darbuotoju:

Mokytojas / profesorius

Nuotolinis mokymas per pastaruosius 10 metų sprogo. 2015 m. Beveik 6 milijonai studentų lankė internetines klases, ir tikimasi, kad iki 2022 m. Šis skaičius padvigubės. Tėvai namuose mokosi savo vaikų internetinių galimybių, todėl tokios programos kaip „Connections Academy“ ir Floridos virtuali mokykla siūlo atestuotiems „K-12“ mokytojams darbą namuose, vertinant studentų namų darbus ir atsakant į klausimus telefonu ir vaizdo pokalbiuose.

Kaip rasti darbą namuose iš „Connection Academy“
Vaizdo kreditas: „Connection Academy“

Jei esate atestuotas K-12 mokytojas, pirmiausia ieškokite valstybinių darbų, dėstančių internete, nes jie teikia geriausias naudas. Jei turite magistro laipsnį, galite mokyti kaip internetinis profesorius bendruomenės kolegijose ir daugelyje universitetų. Kai kurie taip pat turi visą darbo dieną dirbančių mokytojų pozicijas.

Mokytojas

Jei neturite mokymo pažymėjimą ar magistro laipsnį, jūs vis tiek galite vadovauti ir dirbti namuose. Daugelis kolegijų turi internetines mokymo programas, todėl pirmiausia kreipkitės į savo vietines kolegijas. Kai kurios kolegijos perduoda savo mokymo programas tokioms įmonėms kaip „Smarthinking“, kur studentai gali pateikti dokumentus ir gauti korepetitoriaus atsiliepimą arba susitikti gyvai, kad išsiaiškintų matematikos problemą. Cheggas taip pat teikia mokymo paslaugas koledžo studentams.

Jaunesniems studentams taip pat reikia dėstytojų. Per tokias įmones kaip VIPKid galite rasti internetinių auklėjimo darbų, mokančių užsienio studentus kalbėti ir rašyti angliškai. Galite mokyti K-12 studentus visuose dalykuose tokiose vietose kaip „Brainfuse“ ir „Tutor.com“.

Kaip rasti darbą namuose iš Tutor.com
Vaizdo kreditas: Tutor.com

Rašytojas

Rašymas yra vienas seniausių darbų iš namų. Dėl šios priežasties rašymo rinkoje yra didelė konkurencija. Bet, jei tau tai sekasi, rašymo darbų netrūks.

Dauguma rašytojų iš namų dirba laisvai samdomus darbus, o tai reiškia, kad jūs visada ieškote savo kito koncerto. Kartais gali jaustis nestabiliai, o kadangi konkurencija yra didelė, trumpalaikiai laisvai samdomi koncertai moka siaubingai. Apgaulė yra sukurti pakankamai gerų, tvirtų rašymo klipų, kuriuos naudodamas galėtum rasti visą darbo dieną ar bent jau ilgalaikį rašymo darbą.

Internete yra nesuskaičiuojama daugybė vadovų, tokių kaip šis laisvo rašytojo rašymo ypatumai. Tokiu būdu galite sužinoti, kaip geriausiai užsidirbti pajamų rašant ir rasti geriausius darbus.

Rašymas yra labai lanksti karjera, kai tu gali būti pats sau viršininkas. Jei rašote knygą ir negalite jos parduoti leidyklai, visada galite ją patys išleisti „Amazon“ ir taip užsidirbti. Galite rašyti internetinius dienoraščius ir užsidirbti pinigų naudodamiesi reklama ir filialų rinkodara. Kitas variantas – prireikus rašyti brošiūras ir ataskaitas vietos verslui. Tave kūrybiškumas riboja tik ieškodamas gerų rašymo koncertų.

👉🏽 RELATED POST:  How to Create A Successful Blog Business Plan

Interneto dizaineris

Jei turite nuojautą kurdami fantastiškas svetaines, galite dirbti namuose kaip interneto dizaineris. Galite arba valdyti savo interneto dizaino verslą, arba dirbti didelėje įmonėje. Nemažai kiekvienai įmonei reikalingi interneto dizaineriai, nes dauguma žmonių, prieš pirkdami bet ką, apsiperka ir tyrinėja internete.

Norėdami dirbti korporacijoje, jums reikės bent dvejų metų diplomo ir tvirto portfelio, kuriame būtų rodomos jūsų sukurtos svetainės. Jūsų HTML ir CSS įgūdžiai turi būti patikimi, todėl būkite pasirengę parodyti kodą, kai jūsų paprašys.

Grafikas

Grafikai neturi pagrindo įstrigti įmonės biure, todėl daugelis dirba namuose. Bet kuriai įmonei, turinčiai interneto svetainę, reikia grafikų, todėl darbo vietų yra daug. Jums reikės puikių geriausių savo darbų portfelio internete ir nepakenks sukurti 1-3 minučių vaizdo ritę, demonstruojančią jūsų talentus.

Grafikams darbdaviai ieško dizaino lankstumo. Daugelis nori, kad galėtumėte kurti grafiką pristatymams ir spausdinti medžiagą, taip pat svetaines. Neužtenka tik perklijuoti iliustracijas. Turite mokėti kurti pasirinktinius dizainus, kad galėtumėte tobulėti šioje srityje. Dauguma grafikų turi bent bakalauro laipsnį.

Programuotojas

Jei mėgstate koduoti, programavimo srityje tikrai galite rasti namų darbo. Daugelis darbdavių supranta, kad koduoti geriausia su „Doritos“ maišeliu ir triukšmą slopinančiomis ausinėmis, todėl jie džiaugiasi, kad dirbate namuose.

Programuotojai gali dirbti laisvai samdomi darbuotojai arba rasti darbų kurdami programas, vaizdo žaidimus ar atskleidę kibernetinio saugumo trūkumus įmonių sistemose. Programuotojai turi ne mažesnį kaip dvejų metų laipsnį, nors dauguma jų turi bakalauro ar aukštesnį laipsnį.

👉🏽 RELATED POST: Top 15 Real Ways To Make Money From Home

Mokymo dizaineris

Instrukcinis dizainas yra neteisingai suprasta profesija. Daugelis žmonių mano, kad esame žiniasklaidos kūrėjai. Kai kurie mano, kad esame kursų statytojai. Mes nesame nė vienas iš tų dalykų, nors kartais tas funkcijas atliekame.

Tradiciškai mokymo dizaineriai sukūrė mokymo programą, veikdami kaip švietimo tyrinėtojai ir ekspertai, kurie vadovavo procesui padedant dalyko ekspertui. Jie parengė sudėtingus dizaino dokumentus, kuriuos profesoriai, vadovėlių leidėjai ir kiti švietimo specialistai naudojo mokydami studentus.

Šiandien yra daugybė mokomųjų dizainerių tipų, tačiau už daugiausiai mokama yra tų, kurie vienu metu gali derinti švietimo filosofiją, vartotojo patirties dizainą ir interneto svetainių kūrimą. Mes esame gerosios patirties saugotojai ir gero švietimo evangelistai, tačiau taip pat esame novatoriai, kurie gali klasėje įgytą patirtį paversti interaktyvia, įtraukiančia internetine patirtimi.

Jei esate mokytojas, kuris aistringai mėgsta diegti naujoves ir tyrinėti, ieškokite mokymo dizainerio darbo su kolegijomis ir vadovėlių leidėjais.

Visi pagrindiniai vadovėlių leidėjai turi mokymo dizainerių komandą ir beveik visi jie dirba namuose. Jums reikės patrauklaus internetinio portfelio ir turėtumėte perskaityti mano sąrašą 9 priežastys, dėl kurių aš jūsų nesamdau prieš pildydamas mokomąją dizaino darbo paraišką.

Transkripcionistas

Jei galite greitai rinkti tekstą ir turite specialių žinių tam tikroje srityje, pvz., Teismų ataskaitose ar medicinoje, galite mėgautis transkripcionisto karjera. Dauguma transkripcijos specialistų dirba namuose.

Tobulėjant balso atpažinimo funkcijai, transkripcijos laukas šiuo metu labai keičiasi. Užuot įrašę žodį į žodį tai, ką girdi garso įraše, šiandieniniai transkripcijos specialistai dažnai pradeda nuo balso atpažinimo failo, kurį redaguoja klausydami originalaus garso įrašo.

Kaip rasti darbą namuose iš Rev.com
Vaizdo kreditas: Rev.com

Jums reikės puikių rašybos ir gramatikos įgūdžių, kad taptumėte transkripcionistu. Jei jus domina išbandyti lauką prieš įsipareigojant, galite rasti bendrų transkripcijos koncertų tokiose vietose kaip Rev.com.

Medicinos koderis / sveikatos informacinės technologijos

Medicinos koduotojai ar sąskaitų rengėjai dirba kaip ryšiai tarp sveikatos priežiūros specialistų ir draudimo kompanijų, kad užtikrintų sąskaitų apmokėjimą. Tai sritis, kuriai reikalingos specialios medicinos kodavimo praktikos žinios. Jūs turite turėti teisę kodavimo sertifikatus, kad patektumėte į lauką, tačiau tai padarę galite prisijungti prie vienos iš daugelio atsiskaitymo bendrovių ir dirbti namuose.

Radiologas

Jei norite būti gydytoju, bet nenorite bendrauti su sergančiais žmonėmis, radiologija yra puikus pasirinkimas. Kadangi dauguma šiuolaikinių medicininių vizualizavimo aparatų pateikia skaitmeninę ataskaitą, radiologai gali dirbti namuose, skaitydami ir interpretuodami skaitmeninius nuskaitymus. Jums reikės išgalvoto medicinos diplomo ir nuostabaus kompiuterio monitoriaus.

Darbas namuose be mokslo laipsnio

Jei neturite diplomo ar pažymėjimo, vis tiek galite rasti darbą namuose. Konkurencija dėl darbo namuose be laipsnio yra didelė, tačiau jei sugebate išsiskirti iš minios su žudiko gyvenimo aprašymu ar portfeliu, vis tiek galite uždirbti gražų atlyginimą.

Virtualus asistentas

Jei galite spausdinti, formatuoti dokumentus, atlikti interneto tyrimus ir kurti skaičiuokles, galite būti virtualus asistentas. Pagalvokite apie tai, kad esate sekretorius, tik iš namų ir, tikėtina, keliems klientams.

Galite prisijungti prie įmonės, teikiančios virtualaus asistento paslaugas, arba galite išsiskirti patys ir rasti virtualių asistentų koncertus, atliekančius tiek trumpalaikes, tiek ilgalaikes užduotis. Jei norite išbandyti virtualaus asistento profesiją, ieškokite tokių kompanijų kaip „Delegate Solutions“, teikiančios paramą verslui ir verslininkams.

👉🏽 RELATED POST: The Best Essential Tech for Starting Your Business 

Klientų aptarnavimo atstovas

Didelės kompanijos, tokios kaip „Disney“, „Amazon“ ir „Microsoft“, pradėjo samdyti klientų aptarnavimo ir techninės pagalbos atstovus, kurie dirba namuose. Kaip klientų aptarnavimo atstovas, iš namų atsakote į klientų skambučius, priimate rezervacijas ir sprendžiate klientų problemas.

Atlikdami šį darbą, jums reikės labai tylios darbo vietos. Nenorite, kad klientai skųstųsi dėl jūsų lojančio šuns ar verkiančio kūdikio – tai gali kainuoti jūsų darbą. Kitu atveju jums tereikia greito interneto ryšio. Dauguma darbdavių tieks VOIP telefoną, kad galėtumėte priimti skambučius.

Siuvėja / siuvėja

Jei galite siūti, galite pakeisti drabužius iš namų. Cheminiai valikliai …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Kaip žaisti „Counter-Strike 1.6

Counter-Strike 1.6“ (toliau – „CS 1.6“) yra legendinis kompiuterinis šaudyklės žaidimas, kuris išlieka vienas iš populiariausių pasirinkimų tarp žaidėjų visame pasaulyje. Šis straipsnis bus skirtas pradedantiesiems, norintiems sužinoti, kaip žaisti „CS 1.6“, ir paaiškinti, kodėl Cybersports.lt yra puiki vieta atsisiųsti šį žaidimą. Kaip žaisti „CS 1.6“ 1. Žaidimo įdiegimas Pirmiausia turite įsidiegti žaidimą. Tai galite […]

Read More
Patarimai

Aplinkos Įrengimas: Kaip Sukurti Funkcionalią ir Estetiškai Patrauklią Aplinką

Aplinkos irengimas, kurioje gyvename ir dirbame, turi didelę įtaką mūsų nuotaikai, darbingumui ir bendram gyvenimo komfortui. Kaip galime sukurti aplinką, kuri būtų ne tik funkcionali, bet ir estetiškai patraukli? Šiame straipsnyje išnagrinėsime svarbiausius elementus, kurie leis jums sukurti harmoningą ir malonią aplinką, tinkančią jūsų poreikiams. 1. Planavimas ir Dizainas Siekiant sukurti funkcionalią ir estetiškai patrauklią […]

Read More
Patarimai

Gedulingių Pietų Kaina: Vertinimo ir Kokybės Santykis

Šiandien vis daugiau žmonių ieško ne tik skania, bet ir sveiką bei aukštos kokybės maistą, ypač pietums. Gedulingi pietūs tampa ne tik kasdienybe, bet ir tam tikra gyvenimo kokybės dalimi. Tačiau, su didėjančiomis gyvenimo išlaidomis, kyla svarbus klausimas: kiek verta mokėti už gedulingus pietus ir kokį vaidmenį vaidina maisto vertinimas bei kokybė? Gedulingų Pietų Kaina: […]

Read More