Kaip nemokamai rasti vandens – „vanlife“ vadovas

Ieškote #vanlife patarimų, kaip nemokamai rasti vandens kelyje? Mes galime padėti! Atlikite šiuos paprastus veiksmus ir daugiau niekada netrūksta vandens! (tik juokauju, tikriausiai tai įvyks tam tikru metu 😛)

Prieš eidami toliau, pažvelkime į mūsų vandens sistemos nustatymą mūsų furgone:

Kaip rasti vandens vanlife, kriaukle
Kaip rasti be vandens vanlife, -van-shower

Mūsų gėlo vandens rezervuaras yra 25 galonai ir mes jį užpildome maždaug kas 5–7 dienas … Išsamesnė informacija apie mūsų vandens sistemą čia:

Grįžti į temą. Kaip rasti vandens savo furgonui:

1- Sanidumps.com

Tikriausiai 90% laiko vandenį randame naudodamiesi „Sanidumps.com“. Mes norėtume, kad svetainės sąsaja būtų patogesnė vartotojui, tačiau ji yra tokia, kokia yra …

  1. Eikite į sanidumps.com
  2. įveskite savo šalį
  3. įveskite savo valstiją / provinciją
  4. Spustelėkite „Google Maps“ piktogramą:Kaip rasti be vandens vanlife, sanidumps_com
  5. Jūs gausite žemėlapį su jame esančiomis RV sąvartynais:Kaip rasti nemokamą vanlife, sanidumps žemėlapį
  6. Dauguma jų yra savivaldybių, degalinių, stovyklaviečių ir kt. Siūlomi RV sąvartynai. Žalia spalva reiškia „nemokama“, raudona reiškia „tik registruotiems svečiams“, mėlyna reiškia, kad yra mokestis. Labai dažnai galime gauti nemokamo vandens iš mėlynų vietų; tiesiog paprašyk sužinoti. Pavyzdžiui, degalinėje jie gali suteikti jums nemokamo vandens, jei pripildote degalų baką daugiau nei 25 USD.
Jei nieko negalėjote rasti savo vietovėje naudodamiesi „Sanidumps.com“, reikės kantrybės, nes, deja, nėra vienos išsamios duomenų bazės. Tikriausiai turėsite atkreipti dėmesį į kelis iš šių šaltinių:

2- RvDumpSites.net

rvdumpsites.net yra mažasis freecampsites.net brolis. Tai nėra tokia išsami kaip jo brolis, tačiau yra tikimybė, kad ką nors rasite! Įveskite savo miestą, naudodami mygtuką „GPS“, kad nustatytumėte automatiškai:

Kaip rasti vandens vanlife nemokamą, rvdumpsites

3- rvthereyetdirectory.com

Jie save reklamuoja kaip stovyklaviečių katalogą, tačiau yra ir RV sąvartynų katalogas. Eikite į rvthereyetdirectory.com/rv-dumps, pasirinkite savo valstiją / provinciją ir naršykite žemėlapyje:

Kaip rasti be vandens vanlife, rvthereyetdirector

4 – „iOverlander“ programa

„iOverlander“ („Desktop“, „Android“ ar „iPhone“) yra stovyklaviečių (nemokamų ar ne), degalinių, sąvartynų ir kt. Iš visų čia pateiktų išteklių jis vienintelis turi tinkamą išmaniojo telefono programą.

Patarimas: naudokite filtrą, kad pamatytumėte svarbius lankytinus objektus.

Kaip rasti „vanlife“ be vandens, „iOverlander“ programą

5- Degalinės

Vis tiek nieko neradote? Šiuo metu apsvarstykite galimybę važiuoti į bet kurią degalinę ir pažiūrėkite, ar jos lauke yra kamštis; dažniausiai jie leis jums tai naudoti (būkite malonus ir užpildykite ir savo degalų baką 🙂)

6- Kiti

Nacionaliniai parkai, valstybiniai parkai, lankytojų centrai, poilsio zonos ir kt.

Žiema

Čia viskas pasidaro įdomu 😛 Mes naudojame savo furgoną kaip užmiesčio slidinėjimo bazinę stovyklą ir MĖGSTAME vaikytis sniegą. Dauguma vietų žiemai uždaro vandens čiaupą, kad vandentiekis nesutrūkinėtų. Tai sumažina tikimybę rasti vandens DAUG! Turėsite būti labai aktyvūs ir klausti bet kur, kur matote kamštį lauke: bet kurioje degalinėje, komerciniame pastate, name ir pan.!

Galite apsvarstyti galimybę praleisti daugiau laiko regionuose, kuriuose aukštis yra svarbus; tokiu būdu galite važiuoti atgal į žemesnį aukštį, kur temperatūra yra silpna, ir ten rasti vandens. Pvz .: Solt Leik Sitis, vakarinė pakrantė (Kalifornija, Oregonas, Vašingtonas, Britų Kolumbija), Revelstoke BC ir kt. Čia yra mūsų mintys praleidus pirmąją žiemą furgone:

Išvada

Vandens radimas yra tarsi gera nakvynės vieta: kartais tai lengva, kartais reikia daugiau laiko ir pastangų. Deja, stebuklingo recepto čia nėra. Geografinė padėtis taip pat labai skiriasi. Geriausias patarimas, kurį galime suteikti: nelaukite, kol pritrūksite vandens, kad pradėtumėte ieškoti; planuoti iš anksto!

Turite daugiau patarimų, kuriais galėtumėte pasidalinti? Prašome juos pridėti žemiau esančiame komentarų skyriuje!

BŪK PALIETUS!

Prisijunkite prie daugiau nei 30 000 stebėtojų per „Facebook“, „Instagram“, „YouTube“, „Patreon“ ar el. Paštą:

APIE MUS

Sveiki! Mes esame Izabelė ir Antuanas. 2017 m. Mes pardavėme savo namą (ir visa, kas jame buvo), nutraukėme inžinieriaus karjerą ir persikėlėme į savo pastatytą kemperį. Nuo to laiko esame kelyje ir kiekviena diena yra galimybė naujam nuotykiui; mes vaikomės savo svajonių ir, tikiuosi, tai įkvepia kitus elgtis taip pat!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Šviečiantys batai vaikams

Kas yra šviečiantys batai vaikams? Šviečiantys batai yra populiarus mados reiškinys tarp vaikų. Šie batai yra sukurti su specialiomis šviesos diodais, kurie šviečia tamsioje aplinkoje. Šie batai yra ne tik stilingi, bet ir padeda padidinti vaikų matomumą tamsiu paros metu, kuris yra ypač svarbus saugumui. Ar šie batai yra saugūs? Šviečiantys batai yra sukurti taip, […]

Read More
Patarimai

Anglų kalbos pamokos vaikams online: efektyvumas ir patogumas

Dauguma tėvų supranta svarbą mokytis anglų kalbos nuo pat vaikystės. Tačiau ne visi turi galimybę ar norą siųsti savo vaikus į tradicines kalbų mokyklas ar privačius mokytojus. Todėl vis daugiau tėvų renkasi anglų kalbos pamokas vaikams online. Šių pamokų efektyvumas ir patogumas yra akivaizdus. (https://www.helendoron.lt ) Vienas iš pagrindinių privalumų yra patogumas. Tėvams nereikia leisti […]

Read More
Patarimai

Kas yra profesionalios racijos?

Profesionalios racijos kas tai? Profesionalios racijos yra specializuoti radijo imtuvai, kurie naudojami tam, kad suteiktų greitą ir patikimą ryšį tarp skirtingų asmenų ar grupių. Šios priemonės dažniausiai naudojamos kariuomenėje, policijoje, gaisrinėse bei kitose panašiose organizacijose. Tačiau pastaruoju metu jų populiarumas didėja ir tarp įmonių bei privačių asmenų, kurie ieško greito ir saugaus ryšio su savo […]

Read More