Kaip rasti atsakingą kelionių organizatorių: 7 užduoti klausimai

Tai mūsų bičiulio Ellie Cleary svečio pranešimas „Soul Travel“ tinklaraštis, tinklaraštyje gausu naudingų atsakingų kelionių patarimų. Norėdami pamatyti visą biografiją ir nuorodas į jos socialinės žiniasklaidos puslapį, žiūrėkite puslapio apačioje.

Kai sakau žmonėms, kuriuos sutinku kelyje, apie kuriuos rašau “atsakingos kelionėsAš paprastai susiduriu su gluminančiu žvilgsniu. Tarsi sakydamas: Wskrybėlė žemėje tai ??

** Ryškus pokalbis apie tai, kaip nuostabios yra kelionės, bet kaip rizikuojame lėtai sunaikinti savo planetą, kai keliauja vis daugiau žmonių ir mes darome spaudimą aplinkai, žmonėms ir visuomenei. **

Nors atsakingos kelionės yra itin svarbi tema turizmo pramonėje, panašu, kad ją kamuoja šiokia tokia prekės ženklo problema. Tai skamba neabejotinai … neseksualu. Net kai atsakingų kelionių temos tampa vis populiaresnės turistams, tai ne visada yra geras dalykas.

Ekoturizmas yra puikus to pavyzdys. Ekoturizmas – kuris yra glaudžiai susijęs, bet galbūt konkretesnis nei atsakingos kelionės – akivaizdžiai auga. Per savo keliones negaliu pasakyti, kiek kartų mačiau ekologinis tai arba ekologinis kad reklamuojama viešbučiuose, turuose ir net restoranuose.

Kas puiku, tiesa?

Deja … ne visada, nes ekologiškos kelionės ne visada atrodo taip, kaip atrodo. Daugelis turizmo pramonės žmonių, ypač tie, kurie ieško paprasto būdo pritraukti daugiau klientų, vis labiau suvokia žodžio galią “.ekologinis„. Pliaukštelėkite „ekologiškai“ prieš ką nors, tada staiga vis daugiau žmonių suinteresuoti įsitraukti ir „padaryti savo darbą“.

Pramonėje tai vadinama „ekologiškas plovimas“. Kur kai kurie iš ekologinės patirties kad mes parduodami, iš tikrųjų nėra tokie ekologiški; lipdami į laivus, išpurvindami purvą kurą į vandenynus, ar apsistojame viešbučiuose, kurie skelbiasi esą ekologiški, tačiau užkasame krūvas plastikinių vandens butelių. Tai visiškai priešingai, nei numatyta.

atsakingas turizmas ir kelionės

Didėjant ekologiškų ar atsakingų kelionių patirčių skaičiui, užduotis, deja, tenka mums, vartotojams, įsitikinti, kad tai, ką perkame, iš tikrųjų yra teisėta. Turime atlikti tyrimus ir užduoti klausimus, kad įsitikintume, jog jų verslas iš tikrųjų veikia taip, kaip sakoma.

Iš anksto užduoti klausimus gali būti nelengva, tačiau, remiantis mano patirtimi, tie, kurie tikrai stengiasi pasiūlyti atsakingus kelionių produktus / paslaugas, bus per daug patenkinti kalbėdami apie tai, ką daro, ir atsakydami į visus iškilusius klausimus.

Asmeniškai supratau, kad daug geriau investuoti trumpą laiką, iš anksto užduodant klausimus apie kelionių patirtį, ir tikrai gailėjausi porą kartų, kai to nepadariau. Taigi turėdami tai omenyje ir norėdami kuo geriau išnaudoti atsakingos kelionės patirtį, pateikite geriausius klausimus, kuriuos galite užduoti rasti atsakingą kelionių kompaniją.

kaip apsaugoti aplinką keliaujant

1) Kokias praktikas naudojate, kad sumažintumėte šios kelionės poveikį aplinkai?

Kai kuriais atvejais ši informacija jau gali būti matoma bendrovės interneto svetainėje. Pavyzdžiui, ar įmonė kompensuoja anglies dioksido kiekį savo ar klientų vykdomiems skrydžiams? Ar jie išleidžia daugkartinio naudojimo vandens butelius, kad sumažintų sunaudoto plastiko kiekį? Ar įmonė (tik), užsisakydama ekskursiją, naudojasi ekologiškomis apgyvendinimo įstaigomis? Tie, kurie perdirbinėja, turi iniciatyvų taupyti vandenį ir energiją bei naudoti atsinaujinančią energiją (pavyzdžiui, saulės energiją)?

Būkime aiškūs: surasti tokią kelionę ar kelionių patirtį yra gana sunku puikus (lygiai taip, kaip sunku visą laiką būti visiškai atsakingiems!), bet jei įmonė bent jau bando paremti kai kurias iš šių priemonių, tai jums daug pasako apie patį kelionių organizatorių. Kai kas nors man sako, kad viešbutis / kurortas yra ekologiškas, mano pirmasis atsakymas šiomis dienomis yra „puikus, todėl papasakok man apie savo ekologines iniciatyvas“.

2) Kam naudinga mano kelionė?

Tai puikus atviras klausimas, kurį reikia užduoti, kuris turėtų priversti tuos, kurie yra užsidegę atsakingomis kelionėmis. Saugokitės atsakymo „kad tai padeda kurti vietos darbo vietas“. Nors tai gali būti tiesa, šiais laikais didžioji pasaulio dalis jau yra įsitvirtinusi turizmo srityje ir tai tampa ne tik darbo vietų kūrimo klausimu, bet ir kokia yra šių darbo vietų įtaka.

Ar jie samdo vietinius gyventojus, ar kuprines, kurie savanoriauja nemokamai? Ar vietiniams mokamas teisingas atlyginimas? Daugelyje vietų turizmas ir toliau kuria darbo vietas, tačiau vietiniai gyventojai išsikrausto iš miesto, nes turizmas juos tiesiog prarijo (pagalvokite) keliaujantis į Veneciją arba Lisabona). Ieškokite kelionių kompanijų, kurios palaiko mažas, etiškas vietos organizacijas – pavyzdžiui, rankdarbių kooperatyvus ar mažus mažmenininkus, gaminančius ekologiškus produktus.

klausimų, kuriuos reikia užduoti atsakingam kelionių organizatoriui

3) Kaip aš keliausiu?

Kelionė autobusu 1 ar 2 savaites kai kuriems gali būti gera išeitis, tačiau daugelį metų tai mus atstumia nuo lankomos šalies kultūros. Vienas didžiausių džiaugsmų man keliaudamas važiuoju vietiniu transportu šalyje, kurioje aš esu, ypač traukiniais. Šalyse, kur kelionės traukiniais trunka kelias dienas, tai gali būti puikus būdas iš tikrųjų patirti vietos gyvenimą ir užmegzti ryšius su vietiniais gyventojais, kurie tęsis ir pasibaigus jūsų kelionei.

atsakingo transporto galimybes

Į Centrinė Amerika garsieji vištienos autobusai (dažyti mokykliniai autobusai, kuriuose kuo daugiau žmonių, dažnai su viščiukais ir kitais gyvūnais), yra tiek pat patirties, kiek reikia pasakoti per vakarienę kelis mėnesius. Apskritai – kuo daugiau vietinio transporto yra kelionėje, tuo labiau tikėtina atsakinga kelionių patirtis. Žinoma, yra išimčių: kartais nėra praktiška ar saugu visą laiką važiuoti viešuoju transportu, todėl vietos gali turėti ir privatūs pervežimai ar išvykos ​​autobusais.

4) Kaip organizuojama kelionių kompanija?

Trumpai tariant: kam priklauso įmonė ir kur dingsta mano pinigai? Negalima paneigti, kad tai gali būti sunku. Dažnai sunku išsiaiškinti, kas yra įmonės savininkai ar investuotojai, tačiau daugeliu atvejų tai neturėtų kelti pagrindinio nerimo. Jei vis dėlto keliaujate į šalį, kurioje vyrauja korupcija, arba valdžioje yra karinė diktatūra, tai neabejotinai svarstytinas klausimas.

Apskritai mažesnėms įmonėms yra gera parama, nes jos paprastai priklauso vietinei valdžiai. Kai mes naudojame pasaulines kompanijas ir mokame iš anksto, tai gali reikšti, kad didelė dalis mūsų pinigų gali neprisidėti prie vietos ekonomikos. Tai ypač pasakytina apie didelius tarptautinius kelionių didmenininkus, kelionių organizatorius ir viešbučių tinklus.

atsakingi pėsčiųjų kelionių organizatoriai

5) Kaip grąžinti bendruomenes tose vietose, į kurias siūlote keliones?

Ar kelionių organizatorius turi fondą ar labdaros programą, kur padeda (finansiškai ar kitaip) tose vietose, į kurias siūlo keliones? Visos įmonės, aiškiai parodančios, kad rimtai žiūri į tai, ką daro, ir tai turėtų suteikti mums rimtų priežasčių pasitikėti jomis ir savo pažadais.

6) Ar yra gyvūnų patirtis / susitikimai? Jei taip, kaip elgiamasi su gyvūnais?

Prieš keletą metų „Intrepid Travel“ drąsiai ėmėsi uždrausti važiuoti drambliais iš visų kelionių. Tuo metu tai sukėlė pasipiktinimą tų, kurie nesuprato, kodėl to reikia, tačiau bėgant metams jie sulaukė daugybės klientų pagarbos ir pasitikėjimo, jau nekalbant apie daugybę kitų operatorių, kurie sekė jų pavyzdžiu.

atsakingi kelionių su gyvūnais organizatoriai

Naujas iššūkis yra suabejoti gyvūnų susitikimais, kurie teigia esą „etiški“, tačiau iš tikrųjų su gyvūnais nesielgia geriau. Šių įstaigų globa finansuoja tik sulaikytus ir nelaisvėje laikomus gyvūnus, kad patenkintų turistų poreikius. Į Pietryčių Azija, kai kurios jojimo stovyklos save laiko „šventovėmis“, kad pritrauktų geros širdies keliautojus. Tačiau daugelis iš jų taiko tą pačią žiaurią praktiką, kad drambliai būtų vienoje eilėje. Šiuo atveju tai taikoma drambliams, bet taip pat ir tigrams, beždžionėms ir bet kokiems laukiniams gyvūnams.

Kai laukiniai gyvūnai susiduria, stengiuosi pateikti šiuos patarimus: „jei galite juo važiuoti, apkabinti ar pasidaryti asmenukę, tada yra tikimybė, kad jis yra žiaurus ir gyvūnas kenčia “~ Pasaulio gyvūnų apsauga

7) Ką mano žarna pasakoja apie šią kompaniją ir kelionių patirtį?

Jei abejojate, ką jums sako jūsų žarnynas? Jei įmonė neatsakys į jūsų klausimus arba sunku rasti informacijos, tai gali būti aiškus ženklas. Tai taip pat rodo, kad jie nėra tokie profesionalūs ar atsidavę atsakingoms kelionėms, kaip norėtume. Idealiame pasaulyje įmonės būtų tos, kurios stengiasi, kad kelionės būtų atsakingos, tačiau mes turime kelią, kol pasieksime tą tašką.

atsakingų kelionių kompanijų visame pasaulyje

Tai gali atrodyti šiek tiek darbo, tačiau verta užduoti klausimus, norint rasti atsakingus kelionių organizatorius, kurie iš tikrųjų naudingi šalims ir bendruomenėms. Kuo daugiau mūsų paklaus, tuo daugiau kelionių kompanijų supras, kad tai svarbu jų klientams ir taip svarbu jų atlyginimams! Taigi su tuo pasakyta, laimingo atsakingo keliavimo!

Ellie Cleary yra „Soul Travel“ tinklaraštis, tinklaraštis, kuris, atrodo, padės keliautojams sukurti teigiamą poveikį apgalvotai ir atsakingai keliaujant. Gimusi ir užaugusi londonietė Ellie pastaruosius 6 metus gyveno Amsterdame, o dabar gyvena klajoklių gyvenimo būdą bandydama atsakingai rašyti internetinius dienoraščius ir keliauti po pasaulį. Galite susisiekti su „Ellie“ ir „Soul Travel“ tinklaraščiu „Facebook“, „Twitter“ ir Instagramas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Polvere di Alluminio: Pramoninis ir Mokslinis Naudojimas

Aluminium milteliai, arba polvere di alluminio, yra smulkiai supjaustyti aliuminio granulės, kurių dydis svyruoja nuo mikroskopinių dalelių iki didesnių, tačiau vis dar smulkių, nei įprastos aliuminio skaidulos. Šie milteliai yra žinomi dėl savo unikalių savybių, įskaitant lengvumą, stiprumą ir cheminę reaktyvumą. Pramoninis Naudojimas Aluminium milteliai turi plačių pramoninio naudojimo taikymų, įskaitant: 1. Metalurgija: Milteliai dažnai […]

Read More
Patarimai

Geologiniai grunto tyrimai: kada ir kodėl jie reikalingi?

Geologiniai grunto tyrimai yra esminė statybos proceso dalis, kurios tikslas yra įvertinti grunto savybes, potencialias problemas ir rizikas. Šie tyrimai suteikia kritinę informaciją, kuri padeda inžinieriams ir architektams priimti teisingus sprendimus, siekiant užtikrinti pastato stabilumą, ilgaamžiškumą ir saugumą. Grunto tyrimų svarba Struktūrinis stabilumas Grunto tyrimai padeda nustatyti grunto gebėjimą atlaikyti pastato svorį ir apkrovas. Jei […]

Read More
Patarimai

Neužpildyti penalai: Ką daryti, kai trūksta kanceliarinių reikmenų ir kaip išvengti to ateityje

Kanceliariniai reikmenys yra nepakeičiama įrankių rinkinio dalis, kuria naudojasi tiek biuro darbuotojai, tiek studentai, tiek mokiniai. Nepaisant šių priemonių svarbos, dažnai tenka susidurti su situacija, kai trūksta esminių kanceliarinių reikmenų. Ši problema ne tik gali sukelti nemenkų nepatogumų, bet ir sulėtinti darbą bei mažinti produktyvumą. Tačiau yra kelios strategijos, kaip išspręsti šią problemą ir išvengti […]

Read More